311802
  • IMYke2.0.0.0
    #181402
    Ettől féltem :(((
  • MerlinW
    #181401
    Megvenném neked, de Nuuvem-en sajnos csak egyszer lehet megvenni egy játékot egy account-ra (én is ott vettem) és nincs ajándékozás opció :(
  • ratgab
    #181400
  • ratgab
    #181399
    Elfogytam az érvek most már személyesre veszed?
  • TBTPumpa
    #181398
    Karácsony előtt már nincs banki ügyintézés és 3 nap múlva lejár az akció (esetleg Dec 30.-án van, de hol van az még).

    Meg DarkSector-ral már van köztünk bizalom az anyagi dolgokkal kapcsolatban.
    A múltkor sem volt segítségem, sem itt, sem másik fórumon a Borderlands 2-vel kapcsolatban. Szóval nem hinném, hogy most több sikerrel járnék.
    Majd meglesz legközelebb. Bár lehet, hogy arra már PC Guru/Gamestar teljes játék lesz.
  • Shep
    #181397
    Németbe ment, én erről tudok, persze lehet rosszul.
  • MerlinW
    #181396
  • Micsu
    #181395
    Mindenben jobbra hoztam fel mint peldat, de pont te mint szakmabeli hobbyujsagiro mondod ezt, lol
  • IMYke2.0.0.0
    #181394
    De Bálint: lépésről lépésre tudlak vezetni, ha kell és magadnak is tudsz vásárolni ott. PayPallel is lehet fizetni.
  • IMYke2.0.0.0
    #181393
    Köszi, hogy leírtad.
  • IMYke2.0.0.0
    #181392
    Vagyunk egy páran, akik vettünk már Nuuvemről, tudtommal.
  • ratgab
    #181391
    Még rosszabb...
  • IMYke2.0.0.0
    #181390
    Én is meg tudnám venni neked - Pay Pal-re elküldöd a pénzt és megoldva - csak azt még sosem csináltam, hogy Nuuvemről ajándékoztam vagy mit.
  • IMYke2.0.0.0
    #181389
    Ha a testvéréhez, akkor ott, Angliában (a családnál) is van net, mert úgy tudták tartani a kapcsolatot.
  • Botond #181388
    Ok, kösz mindkettőtöknek, egy rejtéllyel kevesebb! :)
  • TBTPumpa
    #181387
    Németben van, elvileg meló ügyben.
    Kár, mert így nem lesz Remember Me játékom a braziloktól.
  • IMYke2.0.0.0
    #181386
    Erről sajnos nem tudok, de ha így lenne, akkor örülök, hogy nyert valamit - és furdalja az oldalam, hogy mit? :)))
  • Micsu
    #181385
    Szagmara gondoltam nem a userekre, egy jo minta
  • Shep
    #181384
    De magyarázott valamit ,hogy ott nem lesz nem meg ilyesmi.
  • Botond #181383
    Mindkettő reménytelen az ő esetében. Én is elutaztam oszt mégis itten vagyok. 21. század rulz!
  • Shep
    #181382
    Elutazott ha jól tudom. (hogy tökéletesítse a flame keltő és szövegértelmező képességeit :D)
  • Botond #181381
    Volt itt ezerszer mondása, hogyha nyer nemtom mit, akkor két hétig nem lesz. Ezzel összefüggésben tűnt el, vagy csak spontán?
  • ratgab
    #181380
    Nem. De ha bejött volna, akkor nem úgy távozok ahogy.
  • ratgab
    #181379
    Én nagyon nem adok játékválasztáskor a pontozásra. Sokszor volt olyan, hogy 70 pontos játékokkal én nagyon jól elvoltam pc-n. Mercenaries, Hunted, Saints Row 2, pedig ha adok a pontszámokra és review-kra, akkor kihagyom őket.
  • IMYke2.0.0.0
    #181378
    Eltűnt, mint Kossuth a ködben, de félő, hogy úgy fog berobbanni, mint János vitéz a tündérek országába...
  • Tinman #181377
    Mert még mindig azt tapasztalom, hogy néha nagyon be lehet szívni ismeretlen játéknál a hard fokozattal. Cursed Crusade fele után normalon fél napokat szenvedtem az egyik pályán.

    Neverdead final boss egy agyrém volt normalon is, Giana-ról nem is beszélek inkább. Hosszú a sor, sokáig folytathatnám.
  • ratgab
    #181376
    Köszönöm Shep Mester...
  • Botond #181375
    Vele mi van amúgy?
  • IMYke2.0.0.0
    #181374
    Lassan érik a bannerbe, hogy egymás játék ízlését és véleményét nem cincáljuk.
  • Shep
    #181373
    Te most egy 10/10-es játékról beszélsz? :D
  • Micsu
    #181372
    hehe

    Vissza keressuk a ps3 es uc ajnarozast , kapott is erte ugy emlekszem
  • MerlinW
    #181371
    Hát, én csak YT-on néztem UC3-at de a karakteranimáció nevetségesen béna benne, gondolok itt a mozgásra (futás, ugrás).
  • arty
    #181370
    Hiába sulykolom én is és Zó is, hogy manapság mindent úgy kezdj, te csak "bízol a fejlesztőkben", újra és újra :(
  • IMYke2.0.0.0
    #181369
    Bár tehetném, hogy ilyen nem rossz szándékú kijelentés után csak úgy megvegyek egy megjelenés előtti játékot :)))
  • arty
    #181368
    tombraiderből is hármat játszottál egymás után? jaaa....
  • Tinman #181367
    Ami TR-ben nagyon zavar az a kamera rángatása. Filmek alatt is kikészülök tőle. Gyűlölöm.

    Erre mi történik?

    A 75% körüli Alex-es jelenetnél ráng az egész kép, mert xy dolog történik. Ok, nem gond.

    Vége a jelenetnek, tök nyugi van és ÚGY MARADT ^^

    Ki és belépés segített :-/
  • Tinman #181366
    Már bánom, hogy nem úgy kezdtem... nem bízom eléggé önmagamban :-(
  • Shep
    #181365
    Ahhoz sajnos DS mestert kell felkeresned de majd adok útbaigazítást :D
  • arty
    #181364
    "Animációkban messze nem olyan szar a TR mint mondogatjátok."

    De. Az az igazi achilles sarka.
  • Tinman #181363
    Hát pont ez az... ami nekem gáz volt, az Ratgabnak pl. tetszett.

    Nem tudni, hogy mi a közepes játék, amíg végig nem tolta. Nekem pl. 1x teljesen oké volt a Neverdead, Tottinak meg forog tőle a gyomra.