311802
  • IMYke2.0.0.0
    #181442
    Shep: :)))))

    MerlinW: nos igen, ez meg azoknak lehet olcsó alternatíva, kik nem akarnak/tudnak Nuuvemen vásárolni. Annak viszont kiváló, és biztonságos.
  • MerlinW
    #181441
    Ez a legolcsóbb amit találtam most 15 euroért
  • ratgab
    #181440
    Yes, Master....
  • Shep
    #181439
    Akkor legalább Gábornak lesz kivel gyakorolnia :D
  • ratgab
    #181438
    Én véleményt nyilvánítok és egy így van rendjén.
  • IMYke2.0.0.0
    #181437
    Tudom ám, csak igyekvő padawan vagyok az Irónia Oldalon :)
  • Shep
    #181436
    Egyébként nem gondoltam semmire, sőt ha nem szólsz nem is foglalkozok a dologgal, mert nem nevezhettem rá így nem is érintett a dolog.
  • MerlinW
    #181435
    Jah, kiderült, hogy VPN-es téma.
  • IMYke2.0.0.0
    #181434
    Én is néztem, hogy neked címeztem, holott MerlinW-nek :)

    De Ő meg jót akart.
  • TBTPumpa
    #181433
    Hé! Nem ér hozzászólást törölni fail miatt!
  • IMYke2.0.0.0
    #181432
    Ó, istenem!
    Ez olcsóbb, mint a Nuuvem (~2780 Ft).
  • TBTPumpa
    #181431
    83% kedvezmény, de ez Orosz VPN-es cucc.
  • IMYke2.0.0.0
    #181430
    Még mindig nem ocsúdtam fel ám rendesen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181429
    :))))
  • Solid Snake
    #181428
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181427
    Tudom, hogy nem arra gondolsz, de a héten épp teszteltem... szóval, nincs kész, de dolgozom rajta.
    Borderlands 2-vel párhuzamosan.
    Ami közben már:

  • IMYke2.0.0.0
    #181426
    Köszönöm :)
  • Shep
    #181425
    De egyébként meg, hogy Merlint idézzem "korrupt világban élünk" DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Shep
    #181424
    AP felirat? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #181423
    Itt is nagyon szépen köszönöm és azonnal vissza is igazoltam :)

    //Shepnek: nem bunda volt... annál drágább :)))
  • MerlinW
    #181422
  • MerlinW
    #181421
  • IMYke2.0.0.0
    #181420
    Hú, gyerekek - még jobban fogtok utálni...
    Én nyertem meg a "Dishonored GOTY"-t Rapid81-től :)

  • Rapid81
    #181419
    Örömmel jelentem, hogy a Dishonored GOTY-ot Imrénk nyerte!
  • MerlinW
    #181418
    Én most csak azt írtam le mi lenne a jó. Az hogy korrupt világban élünk az már más téma. Most választhatunk a kontár szubjektív tucatkritikák közül amelyek között nincs két ugyanolyan, illetve a kétes értelmű profi kritikák közül. Egyik sem jó. Személy szerint ezért sem olvasok semmi ilyet. Van egy játék, nézek róla videót, letöltöm a warezt, kipróbálom, törlöm/végigjátszom vagy megveszem. Nem foglalkozom mások véleményével.
  • zorrobomber
    #181417
    Szerintem pont azt könnyebb lefizetni és manipulálni, akinek ez az elsődleges keresete. Nm is értem, a plecsni mire lenne jó?
  • MerlinW
    #181416
    Jó kérdés, fogalmam sincs kik számítanak ott kritikusnak. Ha az IGN, Spike, GameSpot és egyéb akkreditált cégek emberei akkor talán, bár nem biztos.
  • zorrobomber
    #181415
    Akkor már csak az a kérdés, hogy az összes metacritic-en figyelembe vett critic score-t jegyző embernek van papírja arról hogy ő újságíró? :)
  • MerlinW
    #181414
    A vélemény nyilvánítás és a hír/tényközlés/kritika két különböző dolog. Az előbbi szubjektív - kevés embert érdekel, viszont sajnos többre van hatással - míg az utóbbi komoly szakértelmet feltételező objektív tényleírás.

    Én személy szerint hatalmas plecsnivel különböztetném meg a szaksajtót (IGN, Gamespot, PCGamer) és a hobbisajtót (Kb az összes magyar oldal és magazin).
  • MerlinW
    #181413
    Attól, hogy írsz 10 mondatot egy online weboldalra, még nem leszel újságíró:) Első körben az az újságíró, akinek papírja van róla, vagyis az a szakmája. Ettől persze még lehet rossz, de legalább elmondták neki azokat az alapvető stilisztikai és egyéb tudásanyagot amit felhasználva akár jó is lehet. Nagyon kevés jó író van, mióta elindult az online blog-gépezet.
  • ratgab
    #181412
    Itt ti nem szoktatok véleményt írni játékokról? Akár hosszabbat is? Akkor ennyi erővel ti is újságot írtok...

    Meta-n cenzúrázva van a hivatalos teszt is. Ki van abból válogatva a java, nem ad valós képet. De nyugodtan hivatkozzatok rá nekem nem mérvadó az oldal.
  • zorrobomber
    #181411
    Attól hogy te nem tartod magad újságírónak, attól még az vagy. "Újságot" írsz, tehát újságíró vagy, akárhogy csűröd-csavarod :)

    "Az, hogy nem tartom semmire a külföldi (többnyire vastag boríték ellenében megírt) teszteket az teljesen független attól"

    Ez is érdekes kijelentés. Engem nem érdekel hogy magyar vagy külföldi, a lényeg hogy jó legyen, és tény hogy van jó külföldi oldal, és rossz is.

  • Shep
    #181410
    Na az ügyes húzás :D
  • Micsu
    #181409
    Nem en ide :D
  • ratgab
    #181408
    Tévedésben vagy, mert nem vagyok sem profi, sem hobby újságíró. Akár ide is beszúrhatnám a véleményemet (be is szoktam) játékokról. Gyakorlatilag ennyiben vagyok én újságíró.

    Leírom a véleményem játékokról, remélhetőleg élvezhető formában és a végén (általam egyáltalán nem preferált, de az oldal által megkívánt) pontszámot biggyesztek az értekezés utolsó bekezdésébe.

    Az, hogy nem tartom semmire a külföldi (többnyire vastag boríték ellenében megírt) teszteket az teljesen független attól, hogy írásos véleményt formálok néhanapján. Eleve utálom a pontozást is.

    Metacritic alapján meg nem formálok soha véleményt, mert semmire sem értékelem. Csak tévútra visz, de te nyugodtan hivatkozz az ottani pontszámokra. Engem marhára nem érdekel.
  • Shep
    #181407
    Miért, te a szomszédhoz jársz a dolgodat elvégezni? :D (ismerem a mondást, mielőtt valaki megint félre értené de ez most ilyen kihagyhatatlan ziccer volt)
  • TBTPumpa
    #181406
    Elméletileg napokon belül érkezik a Dungeon Siege 3 és Tomb Raider (minőségi) fordítása is.
  • Micsu
    #181405
    Nem csak meglepodtem, oszinten, en sajat portamra nem szoktam szarni de masok vagyunk
  • Tinman #181404
  • IMYke2.0.0.0
    #181403
    Final Fantasy VIII újrafordítás - kész, tölthető [290 MB], Gingsz tollából.