311802
  • grebber
    #181562
    Hitmant átveszem 6-800ft-ért!

    (SSD rendszerrel valami nem oké a régi fosokat visszakötve és ismét lassú rendszerrel beizzitva minden ok)
    Ez az a szitu amikor ha milliárdot fizetnének se tudnám megmondani mi az oka hogy SSD-vel szarrá fagy a rendszer meg újraindulgat.
  • IMYke2.0.0.0
    #181561
    Radeont vettél?
  • Shep
    #181560
    Ezek közül érdekel-e valamelyik valakit jutányos áron?
    Hitman AbsolutionSleeping DogsDeus Ex Human RevolutionFar Cry 3 Blood DragonDirt 3
  • TBTPumpa
    #181559
    Arty: Köszönöm a Remember Me-t!
  • IMYke2.0.0.0
    #181558
    Nem éri meg. Amúgy is egy idő vákuum az a játék.
  • ratgab
    #181557
    Ha csak sajnálkozásra futja, leírom nálunk hogy zajlik.

    Nálunk ilyenkor nagy kajálások vannak, ajándékozás (ami kötelező jellege miatt inkább mindenkinek csak nyűg, fával való küszködés külön műsor, habár az utóbbi időben inkább csak fenyőágakat rakunk ki fakímélési célzattal), rokonlátogatás és ezek ismétlése.

    Nem vagyunk annyira vallásos család, szóval ez a része nem érint engem például.

    Ezeket amúgy az év többi 364 napján is meg lehet tenni nem kell ehhez pirosbetűs, ezért nem is tölt el különösebb izgalommal a dolog.

    Gyerekkoromban volt ugyanúgy karácsonyfa feldíszitve ahogy kell, volt karácsonyi vacsora szépen megterített asztal mellett, ajándékbontogatás izgalma, karácsonyi dekoráció, karácsonyi éneklés, zenehallgatás. Úgyhogy semmiből nem maradtam, akkor sem és most sem.

    Mára már megkopott a fénye a szememben. Már nem tölt ez olyan izgalommal. Számomra ez már olyan, mint a szilveszter. Kötelező bulizni, mert szilveszter van. Karácsonykor meg kötelező ajándékozni, meg nagy zabálásokat rendezni, fát állítani, satöbbi. Én már művinek érzem a dolgot, ezért nem becsülöm sokra. Semmi olyan, amit a mindennapokban egy kis akarattal nem lehetne megtenni.
  • ratgab
    #181556
    Azt, hogy mire gondolsz? Én kérek elnézést...
  • grebber
    #181555
    Fasza!Most már van ssd meg friss rendszer, de behalt a gépbe valami mondhatni kicsapongok az örömtől :-(

    Állandóan fagy és újraindul a gép.Szerintem vagy a táp vagy a vga halt be ,de kideríteni csak akkor tudnám ha lenne mindkettő csere db de nincs :-(
  • Zóanagyvarázsló
    #181554
    Én úgy tudom, hogy a Fallout 3-hoz és a New Vegashoz hasonlóan Steam-kulcsot ad - hiszen Steamworksös játékokról van szó. Szóval csak a regisztrálás fáradalmai lehetnek visszatartó erő, vagy a Ubi felé irányuló bojkott, nem a konkrét felhasználói élmény.
  • Zóanagyvarázsló
    #181553
    Nem arról volt szó, hogy UPlayen is van pár játék, melynek a patchelése a Steameshez képest bénábban megoldott, mint Originen oly sok esetben? Na meg mintha jobban hajlamos lett volna rosszul letöltetni játékokat. Aki mondjuk nem használja, annak meg mindig megfontolandó egy plusz új kliensbe belevágnia, de ezt jó árakkal nyilván könnyű felülírni.
  • Shep
    #181552
    Az még szomorúbb ha ezt meg kell kérdezned.
  • Botond #181551
    De a karácsony miatt áll le, azért van kötelező szabi...
  • greyfox
    #181550
    Erre valaki? Csak proxyval mukodik? Mert proxyn keresztül gyakorlatilag minden begépelt adat lopható :(
  • otisz111
    #181549
    Az idle szervereken általában hamarabb vége van egy körnek és gyakrabban vált pályát, emiatt gyakrabban dobhat. Műhelyes mapok váltakoznak rajtuk, tehát közösség által szerkesztettek. Vannak pl olyanok is amik achivement kigyűjtésére vannak üzemeltetve, de ez mellékes.

    Ha sima DM-re felmész ott 10 percenként vált pályát és ritkán vagy egyáltalán nem kickelnek afk miatt.
  • MerlinW
    #181548
    "uplayes játék 2 fillért sem ér"

    Ez meg milyen baromság már? Ugyanaz a játék... nem k*va mindegy milyen kliens tölti le neked?
  • arty
    #181547
    köszi, akkor SKIP (amazonon is közben elolvastam pár review-t, szintén megerősítettek benne)
  • Totti5
    #181546
    Nem létező AI, bugok miatt nem bírtam végigvinni.
  • arty
    #181545
    uplayes játék 2 fillért sem ér

    ráadásul steamen is biztosan lesz akcioban (az oblivion már abban van...)
  • arty
    #181544
    Star Trek, amazon, 5$

    totti - szerinted ennyit sem ér meg? (egy NEM rajongónak, aki csak a mozifilmeket nézi, ráaádsul a két újból a második már nem annyira tetszett...)
    te végigtoltad? ugy rémlik igen...
  • tomsolo
    #181543
    ~ 5600 forint a The Elder Scrolls V: Skyrim® Legendary Edition a uplay-en. Megéri?
  • ratgab
    #181542
    Azért ha már leírja, hogy nem adatott meg nekem valami és hogy valamiről lemaradok, akkor csak megkérdezi az ember, hogy mire gondol pontosan. Vagy már ez is vétek?
  • The Protector
    #181541
    Mindenkinek arról szól a karácsony amiről azt akarja,hogy szóljon.
  • ratgab
    #181540
    Senki nem támadott senkire.
  • Totti5
    #181539
    Nem kell megvilágásodni, de ebben a formában ezt ne hangoztasd, pláne ne támadj másra miatta, amiért neked ez egy nagy semmi.
  • ratgab
    #181538
    Már miért lenne szomorú? Nem hiányzik az, amit nem is tudunk micsoda. Amúgy szerinted miről szól a karácsony. Nálatok miről szól? Nem flamekeltés, csak akkor már tisztázzuk. Hátha megvilágosodom.
  • ratgab
    #181537
    Nekem nem jelent semmit a karácsony. Én ugyanúgy tudok jókat röhögni a családdal, miközben jókat eszünk mellé, vagy éppen kártyázunk, játszunk. Ehhez nekünk nem kell karácsony. Vallási része nem érdekel, arról megvan a véleményem szintén.
  • arty
    #181536
    a legjobb helyre került (utólag is köszi a felajánlást)

    én egyébként éppen most játszom és elég vegyesek az érzéseim... nem sok hiányzott, hogy a bioshock mellé felérjen, remélem nem fogyott rosszul és egy második részt rendesebben megcsinálnak (korrekt lopakodósra + nem "büntetik" a stealth-gyilkolászást, kényszerítve a sima elkábításra)
  • arty
    #181535
    Akkor finomitsunk a "kézikönyvön" : AAAAAA++++++, 5 milliós eladásra szánt játékokat HARD-on. Tömegnek kell megfeleljen, tuti könnyű.

    Fáradt vagyok már belegondolni, de így már azért működhet a képlet, nem? (én amugy ami stilust szeretek: HARD, amit nem, azt normal)
    Kivéve, ha esetleg van menet közbeni nehézségállítási lehetőség, mert akkor a hard adja az üdvözülést -> ha tul nehéz, vissza normálra, nem szégyen. (nekem legalábbis)
  • Shep
    #181534
    Ennyi.
  • greyfox
    #181533
    Nuveemre hogyan lehet regelni?
    Se facebook, se regelés nem megy :(
  • Shep
    #181532
    Ja és a karácsony nem csak a gyerekeknek szól, meg nem csak az ajándékokról sokkal többről ami úgy tűnik itt egyeseknek nem adatott meg, különben nem nyilatkoznának úgy ahogy aztán ,hogy ebben ki a hibás a szülők, a gyerekeik vagy a környezetük azt nem tudom de szomorú dolog ez.
  • Zóanagyvarázsló
    #181531
    Pedig az ember már csak mint egyén, de akár társadalmi szinten is igényli azt, hogy legyenek jelesebb napok. Nyilván lehet konzumidiotizmussal jönni, vagy azokkal, akik csak ilyenkor foglalkoznak a családdal, netán csupán az ajándékvásárló őrület mókuskerekéről szól az egész, de attól még akadhatnak olyanok, akik számára valóban ünnep lehet az ünnep.

    És nem, nem arról van szó, hogy csak ilyenkor kell hamisan mosolyogni, lehet azt őszintén is, és emellett megpróbálhatja az ember máskor is megadnia módját. Sajnálom, ha ezt te már régen nem tapasztalod meg.
  • Shep
    #181530
    Ez alatt pontosan mit értesz?
  • Shep
    #181529
    Hát csak sajnálni tudlak téged is emiatt.
  • Shep
    #181528
    Kár, hogy a játék egy rakat szar, megbántam még azt a 2,74 jurót is amit ráköltöttem. Egy kvék szintű lövöldévé degradálták az egészet.
  • Rapid81
    #181527
    Franc. Nem tudtam ellenállni a Shadow Warriornak...
  • Rapid81
    #181526
    Nekem a CS eddig játék volt. A TF2-ről tudtam, hogy telehányták ilyen szarokkal...
  • otisz111
    #181525
    Hát sokat kell futtatni a játékot, az igaz. De szerintem annyit megér.
    Fel kell menni idle szerókra és annyi.
  • otisz111
    #181524
    Hát sokat kell futtatni a játékot, az igaz. De szerintem annyit megér.
    Fel kell menni idle szerókra és annyi.
  • grebber
    #181523
    Igen ám csak marha sok idő :(
    Pedig most 500ft lenne csak. De ezer éve mire ez az 500ft visszajönne.