311802
  • grebber
    #181522
    Annyiban másabbak nekem ezek a napok ,hogy ekkor eszek az évben kocsonyát ,mert anyuék csak ilyenkor csinálnak :D

    Bejgli van mert anyuék csinálnak,de kb ők is nagy ívbe szarnak rá (ezt nem én találom ki ők mondták)

  • Totti5
    #181521
    Ilyenkor IS együtt van, mint az évben sokszor. Iyenkor nem dolgozik senki, együtt tud lenni + annak aki gyakorol valamilyen vallást annak másról is szólnak az elmúlt hetek és a szenteste. Az a jó kombó ha mindenből van és mindenki számára emlékezetes napok.
  • otisz111
    #181520
    Meglepő, hogy néhányan még most tudtátok meg ezt a CS:GO-s pénzkeresési lehetőséget. Pedig rengeteget lehet vele kaszálni.
  • ratgab
    #181519
    Lehet kövezni, de most egyetértek grebberrel. Én is leszarom. Nem vagyok már gyerek. Ha meg csak ilyenkor van együtt az ember a családdal az meg megint csak irdatlan nagy szegénységi bizonyítvány.
  • Shep
    #181518
    Azt otthon se karácsony fa se semmi, vagy legalább egy kis bejgli?
  • grebber
    #181517
    De csak mert a gyár kötelezően leáll --> kötelező szabadság. Szóval semmivel nem másabb mint a többi nap!
  • Botond #181516
    Ez így nem igaz. Aznap tuti nincs meló, egész nap mehet a gém, neked is ünnep ez a nap ezért, nem? :)
  • grebber
    #181515
    SSD berakásnál megvolt.Azért halom porba mégse rakom :D
  • MerlinW
    #181514
    Azért legalább egy portalanítást adj a számítógépnek karácsonyra
  • TBTPumpa
    #181513
    Viszont, aki csak a következő C&C játék hozzáférése miatt venné meg, az inkább ne tegye. Az csak Amerikában van, idehaza nem kaptak hozzáférést eme csomag vásárlói. EA Magyarország support sem tud segíteni ezügyben.
  • Shep
    #181512
    Igen tudjuk, sajnállak is miatta.
  • genndy
    #181511
    Ja, ennyire egyszerű...? Ezt nem mertem megpróbálni. Oké, köszi neked is, lehet hogy majd megpróbálom.
  • grebber
    #181510
    Azért mert pirosan van a naptárba a nap még semmi nem változik.Legalábbis nálam pl.Ugyanúgy le**arom mint a többi napot.
  • MerlinW
    #181509
    17 C&C játék + korai hozzáférés a következő részhez $5
  • MerlinW
    #181508
    Ó itt mindig aktuális. Majd beosztjuk.
  • ZsZso
    #181507
    Hoppá, ez nem most történt, csak nem göriztem a lap tetejére! Párdon! :) (most pont nem aktuális a posztom :DDD)
  • ZsZso
    #181506
    Faszomé ke' má' megint veszekedni emberek! Há' hun van karácsony szelleme?! :) Tessék puszit adni egymásnak, aztán játszatok tovább!
  • grebber
    #181505
    Visszatér az MX vs. ATV-sorozat
  • TBTPumpa
    #181504
    Már fejlesztés alatt van a következő rész.
  • grebber
    #181503
    Androidon is játszható a Syberia
    Lassan már mindent portolnak, no de én nem is bánom.



  • Dzsini
    #181502
    Június eleje óta nem jött hozzá semmi, szerintem már nem.
  • MerlinW
    #181501
    Nem.
  • El Gigante
    #181500
    Tomb Raiderhez várhatóak még dlc-ék és egyéb lehúzós dolgok?
  • MerlinW
    #181499
    Én mindenhova "na"-t írtam és nincs semmi gond, nem kell kamuzni semmit.

  • Dzsini
    #181498
    Kellett nekem kérdezni, kapott egy 80%-ot a TR... ráadásul a Collection is, és a 4 óta ki is maradt az összes...

    eh, karácsony van.
  • Zóanagyvarázsló
    #181497
    A Tomb Raider egy mainstream AAA játék, nagyrészt lövölde, némi akció-kaland vénával. Az effélék sosem szoktak nehezek lenni. Létezik egyáltalán egyetlen ellenpélda is a generációban? Indie platformerek és csapkodós játékok viszont gyakran szoktak keményebbek lenni, Cursed Crusade-féléknél meg ugye felkészül az ember az antiáramvonalasságból, B-kategóriából származó frusztrációra - ezekre egy új TR esetében szintén nem kell számítani.

    Én egyedül lövöldétől is a Vanquishtől tartottam (Platinum Games, nem tudtam előre, hogy mennyire más lövöldének, na meg azért mégiscsak gamepad), te voltál az, aki szóltál, hogy hardon játsszam, így is tettem.

    Azt már csak félve jegyzem meg, hogy menetközben is lehetne variálni a játékélmény optimalizálása miatt, de mivel te "becsületes" vagy, ezért sem hardon nem merted elkezdeni (mert úgysem vennéd le), sem normálról nem veszed feljebb. Pedig jó feature. Legalább a Giana Sisters és a Conan után bízhatnál jobban magadban.
  • Shep
    #181496
    Az is jó ár.
  • Scooter
    #181495
    Köszi. Úgy gondoltam. Érdekel-e valakit egy Toki Tori 2+, 10%-os kupon?
  • ratgab
    #181494
    De Mester én voltam a hülye én igazából venni akartam....XD
  • ratgab
    #181493
    GMG-n Castlevania 6,8 euróért kuponnal!
  • TBTPumpa
    #181492
    Előnye, hogy az Authentikátort mindegyik játékhoz összefűzi. 1 kóddal hozzáférsz minden profilon lévő játékhoz.
    Korábban a launcherbe kellett írkálni mindig a kódot, külön játékonként.
    Illetve most egyszerre elintézi a telepített játékok frissítését is. Korábban ez is csak külön-külön ment. Vannak előnyös dolgai is, de akkor is! Hol van a WarCraft 3, Diablo 2 + StarCraft játékom? És ha azokkal akarnék játszani kedves Blizzard?
  • Botond #181491
    Holnap banki munkanap, beadod most holnapra a netbankodban a forint utalást és holnap 10re bármilyen belföldi forint számlán ott van.
  • TBTPumpa
    #181490
    Wut? 300 Ft? Azzal nagyon sokat veszítenél szerintem, hisz nem ennyibe kerül az oldalon. És adósságba senkit sem akarok taszítani!
    Jó lenne, de tudok várni. És az idén nem is biztos, hogy tudnám rendezni az anyagi dolgokat (van pénzem, de a banknál is Karácsonyoznak + elő-szilveszter + szilveszter + utó-szilveszter + betegség).
  • Shep
    #181489
    Nem, mert az egy jó játék :D Na jó, egy kicsit igen :)
  • ratgab
    #181488
    Shep büszke lehetsz rám: Tegnap kinéztem a Ghost Recont FS-t 3 euróért. Gondoltam még átgondolom. Mára már mások vannak akcióban... Így lecsúsztam róla! Büszke vagyol rám Mesterem?
  • IMYke2.0.0.0
    #181487
    Értem.
    Akkor a Bálint-féle megoldás mindenképp üdvözítő.
  • IMYke2.0.0.0
    #181486
    Hát nehéz szavakat találni...
  • genndy
    #181485
    Khrmm... 3000-ért, na. Na?
  • Botond #181484
    Erről jut eszembe, settlers6 kuponja nincs vkinek esetleg?
  • genndy
    #181483
    Aha, tehát lényegében fakenamegenerator, vagy legalábbis hasonló :)
    Mindenesetre köszi, elraktam a hszt. Hálából kéred a Remember Me-t 300-ért?

    Imy: csak én még egyáltalán nem adtam meg lakcímet, mert paypalhoz eddig nem kellett, ezért is tetszett a storejuk.