311802
  • Fpocok
    #181602
    Pedig PP visszaadja.
  • Shep
    #181601
    Igen, többek között ezért várok én is, meg, hogy az nvidia mit lép a dologra.
  • jarlaxxe
    #181600
    Várjuk ki mit hoz a mantle, ha nagyott dob az fps-en akkor megéri átállni addig egyik kutya másik eb, szvsz.
  • grebber
    #181599
    Szemét sunyi cégek állítom perelni kéne őket.
    Se a steam se a paypal nem adta vissza a próbaként levont összeget.Hát emberek mi folyik itt?
  • Shep
    #181598
    Hát még az is megtörténhet majd, sosem lehet tudni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181597
    Értem - azt hittem áttértél a pirosakhoz :)
  • Shep
    #181596
    Ja korábbi kérdésedre válaszolva, nem vettem amd-t meg semilyet csak kódot vettem.
  • IMYke2.0.0.0
    #181595
    Bizony - épp most ecsetelem ratgabnak én is.
    És direkt nem játszom már a Blacklisttel, mert ezt eredetiben akarom.
    Ja, és természetesen azonnal haladó nehézséggel kezdtem.
    A Pc-guru srác mellékküldetésénél az első 2 hullám lazán ment, utána vért pipikélek.
    Sztorira direkt nem mentem rá.
  • jetblack
    #181594
    Off:
    Mivel most magyarorszagon tartozkodom pontosabban debrecenben ezert megkerdem nincs olyan aki debreceni es van egy usb-s toltoje amit mellozni tud 1 hetig ?
  • Rapid81
    #181593
    Igen, de minden frissítést, letöltést, satöbbit a Steam intéz.
  • greyfox
    #181592
    Én úgy hallottam, hogy a steames Far cry-hoz is kell uplay.
    Vagy ez hülyeség?
  • Shep
    #181591
    Blacklist az bizony, hogy jó egyik legjobb az idén megjelent játékok közül.
  • TBTPumpa
    #181590
    Danihnál sincs, Marossnál sincs, Ayonál pedig csak Season Pass van 3500 Ft-ért. Ha belegondolok, hogy ez 3 nagy DLC-t is tartalmaz, és egy-egy ilyen DLC 15 euró, akkor jó vétel lenne a Season Pass, de az alapjáték is kéne.
    Vagy esetleg lesz majd GotY belőle? Mert akkor bevárom azt.

    Tomb Raider-ből is lesz GotY kiadás januárban, de csak PS3-ra és Xbox360-ra. A Definitive Edition pedig már következő generációs konzolokra jelenik csak meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #181589
    Nincs Veled baj - ez a 'szél' is olyan, mint a többi. Semmi extra. S még csak nem is öregedtünk meg a legutóbbi nagy vásár óta.
  • ratgab
    #181588
    Én is csak egy Bulletstormot.
  • IMYke2.0.0.0
    #181587
    Remélem, nekem sem lesz - eddig csak 1 játékom van, de az Assassin's Creed-eket egyszer úgy is elkezdem pótolni, aztán ott van a számomra kötelező Blacklist is [a 'demo' alapján imádom, és szerintem, törlöm is, hacsak nem lehet azzal áthidalni uplay-nél a letöltést - bár kétlem].
    Szóval, maradjon csak így: ne szívjak vele.
  • ratgab
    #181586
    AC3-ig az összes rész uplay-en van meg, Fc3 uplay-en van meg és még van pár játékom plusszban uplay-en.

    Szerintem csak peched volt, mert nálam ilyen gondok nem merültek még fel. VAgy lehet én vagyok inkább a szerencsés.

  • jetblack
    #181585
    Vegre megvan a 150-ik jatekom steam-en Call Of Duty Modern Warfare 2 (Dobozos) . Amugy velem van a baj ha eddig meg nem vettem semmit a sale alatt ?
  • Shep
    #181584
    Nekem nem volt uplayen semmi gondom leszámítva a Raven Strike-os apró bonyodalmat, de supportozni nem kellett egyszer sem pedig ott is van már pár játékom.
  • Shep
    #181583
    Hogy ez mit ad pluszba nem tudom de ha valakinek kell szóljon.
  • IMYke2.0.0.0
    #181582
    A Blacklist WRZ megvan 1 hónapnyi leszipkázás után - egyszer a legális is, és bele sem gondolok, mennyi sophoklesz vár, ha a uplay ilyen... :(
  • Shep
    #181581
    Ja esetleg akit érdekel van Fire Fall kódom is, ha valaki netán MMO-zni akarna.
  • Shep
    #181580
    Az volt de hitman meg Thief lett aktiválva, Thief értelemszerűen az enyém, Hitman meg Grebberé.
  • Shep
    #181579
    Hitmant aktiváltam akkor Grebbernek, ő volt a leggyorsabb, többiektől elnézést.
  • arty
    #181578
    hjaa... :(
    most látom h kissé furán van tördelve, nekem alap FC3 kéne egyébként is :D
  • arty
    #181577
    havernak nem indult az FC3-a tegnapelőtt (nekem is volt már ilyen, az 1.05 patchet kellett ujra felraknom), pedig coopoztunk volna .
    rajta nem segített, az egész 10 gigás játékot kellett uninstallálnia (majd uplay kliensből kilépni, mert az a fos nem látja, h leszedted, ott vergődtünk percekig, h most akkor hogy szedesse le ujra uplay-el, ha az azt hiszi h még fent a játék), majd leszedetnie.

    steamen ugye van ujraellenőrzés és csak a hibás(?) fájlt szedi le ujra - nos, itt mi 1.5 órát vártunk a srácra, míg leért neki ujra a 10 giga. aztán kézzel pecselte, rakta fel a dlc-t, stb. VICC.

    fentiek nem tragédia, de ezen esetek elkerülése nemigaz, h nem ér meg valakinek +3-500 forintot

    (ha nem unnám már én a rinyám, elmesélhetném h a From Dustal is mit összesoptam, mire végre elindult....)
  • IMYke2.0.0.0
    #181576
    Az én Far Cry 3: Blood Dragon-om uplayes, szerintem, Shepé is az lesz. [sunnyogva vissza a sarokba]
  • arty
    #181575
    fc3 steames?
  • IMYke2.0.0.0
    #181574
    Makszi riszpektó.
  • grebber
    #181573
    Ej hogy csak a vipek szerkeszthetnek no mindegy.

    Szerintem az Uplay-es Skyrim steam kulcsot ad szóval megveszed regeled és nem kell semmiféle uplay hozzá.
  • TBTPumpa
    #181572
    Bioshock Infinite játékod nincs?
  • grebber
    #181571
    Amelyik neked szimpatikusabb! Paypal lenne jobb mert gyorsabb és hamarabb rendeződik!
  • arty
    #181570
    hja, az más, jogos.
    akkor tényleg csak a bojkott és a várható steam akciósabb ár miatt kell kitartani ;)
  • Shep
    #181569
    Utalni tudsz vagy paypal?
  • arty
    #181568
    ha a gép elé ülök, nem uplayt akarok troubleshootolni, hanem játszani szeretnék.
    steamen semmit nem kell tennem, ott az up2date game, megfelelő dlckkel és a többi kényelmi szolgáltatással

    (ha neked nincs/nem volt még vele problémád: magánügyed, ettől még az egész rendszer egy folyamatosan tákolt FOS, retardált, segíteni képtelen supportal. farcry3azok mostanság, nagyon bánom, hogy nem vártam anno, amíg steamen is elfogadható áru lesz :( )
  • IMYke2.0.0.0
    #181567
    VISA kártyával minden további nélkül tudsz vásárolni. Pay Pallel is természetesen.

    Ezeket fogadja el:
  • Ariakus
    #181566
    Steam-en ha akarsz venni vmit azt csak gondolom Paypal-en keresztül lehet megtenni ugye? Mert most nincs dombornyomott kártyám csak sima Visa Inspire és gondolom azzal nem lehet vásárolni.
  • RatBaG #181565
    haldoklik.
  • IMYke2.0.0.0
    #181564
    Nem tudom a marketet megnézni.
  • IMYke2.0.0.0
    #181563
    STEAM nálam kifeküdt. Másnál is?