311802
  • IMYke2.0.0.0
    #181642
    Ne má' - pont most akartam 600.000 Ft értékben rendelni tőlük játékokat...
    Sebaj, akkor Így Jártak kártyát dobok nekik.
  • Zóanagyvarázsló
    #181641
    Ez itt érint akárcsak egyetlen hörcsögöt is?
  • TBTPumpa
    #181640
    Bezárt a CD Galaxis

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    De jövőre újra kinyit!
  • kigyi
    #181639
    ÁÁá akkor már értem

    Nekem száz, ha így is lenne, mert én megkapom olcsóbban mint amennyiért hozzájutnék és így nekem meg is felel
  • grebber
    #181638
    Csak azért csináltam mint általában köztudottan mindig hogy a dupláját keressem rajtad ,szóval szívesen
  • kigyi
    #181637
    Köszönöm szépen a gyors segítséget és bizalmat grebbernek, így most lesz a "fa alatt" nekem is valami :)
  • Shep
    #181636
    Szívesen dobnék de nekem dobozos ultimate van.
  • arty
    #181635
    akinek uplayen van FC3 Digital Deluxe verzája, dobna nekem egy screenshotot, hogy látszik-e uplayen h az ott egy Digital Deluxe és nem sima?!

    thx!
  • kigyi
    #181634
    Íjj, hát letámadom valamelyikőjüket :D Kösz a tippet, el is felejtettem már, életemben először ki is használom úgy sem tart már sokáig ez a lehetőség :)
  • Zóanagyvarázsló
    #181633
    Complete Wing Commander 75% off (GOG)

    Tinman akarta beszerezni ezeket. Van amúgy Volgarr (4,79 USD) és Realms of Chaos (1,99 USD) is, de ezek nyilván "drágák".
  • arty
    #181632
    nekem már az fc3 idején is mondták, h pecselnie kéne magától, de nekem nem tette :(
    lehet az a szopkó, h én gamestopnál vettem, ahol elvben deluxe-t kaptam, de uplaybe aktiválva simává vált a kulcsom :(
  • arty
    #181631
    mikor vonták le?
    és biztos levonták, nem csak zárolták?

    (visszaadás akár hetekbe is kerülhet, ha pl csak zárolták - netflixes megujulo előfizu miatt nekem is beterheltek (k&h meg UTÓLAG a kártyám is letiltotta, mondván gyanus - de azért ezt a vásárlást még engedték (pontosabban terhelést)), majdnem 3 hétig nem volt meg a zsé)
  • Rapid81
    #181630
    A bannerban megnevezett kollégák 20%-os leárazással és dolcsiban be tudják szerezni. Már megszokásból azt írom, amennyiért neked pl grebber meg tudja oldani. :D
  • Fpocok
    #181629
    Megnéztem. Október 15-én lett 4.0 Előtte neked kellett patchelni.
  • Fpocok
    #181628
    Csak mióta 4.0 van uborkasteamen, azóta patchel magától. Előtte bizony manuálisan kellett!
  • kigyi
    #181627
    Akkor nekem miért 9 ojró? :( 8 dolcsit simán adnék érte, de 9 ojrót ezek után már sokallom :)
  • arty
    #181626
    "kell" -> annyit jelent, h steamről - akár kontrollerrel, big picture módból - indítod, uplay ablak bevillan (ha be van állítva a kliensben az auto login) és indul a játék. eléggé észrevétlen marad, így kb 20 frissítés után, szerencsére.

    játék után vagy big picturebe kerülsz vissza vagy egy 'B' gombot nyomsz a kontrolleren és akkro bezárja az uplay játék-sessionödről nyujtott statját és utána jön a big picture.

    korrekt és ezt legalább jól megoldotta az ubi, régen ez is elég hajhullós volt (driver SF-el nyűglődtem is és rinyáltam is miatta)
  • Rapid81
    #181625
    GRID 2 8 dolcsiért? :D Ennyire szar?
  • zorrobomber
    #181624
    Ehh, úgyis a Teleglitch nyer , de azért ha valaki nagyon nem tud mire szavazni akkor nyomjon már a 7 Grand Steps-re, köszi!
  • arty
    #181623
    Elhiszem. (nem)
  • arty
    #181622
    fc3ad mióta van? nekem megjelenés utáni első pár héten lett meg - nem pecselte magát ez a retekszar, hanem nekem kellett ezzel csomoszor szarakodni, dlct dettó nekem kellett belevadásznom. amikor nem indult a játék (ez eleve milyen már?! h egyik napról a másikra beszarik?!), rakhattam rá megintcsak manuálisan (hello 2004!) a pecset... bocs, én ettől elszoktam már, mióta steamezek. nyilván ha ez lenne az első DD platform, amit használok, fel se tűnne a macera, de így nagyon kilóg a lóláb

    másik: kapott uplay kontroller támogatást. értsd: ha EGÉRREL(!!!) odanavigálsz a játékhoz, akkor a konti 'A' gombját megnyomva elindithatod.
    van aki szerint ezt szarabbul is meg lehetett volna oldani?! tehát, hogy kontival nem lehet nagiválni uplayben, az csak 1-2 gomb megnyomására alkalmas.

    F-O-S
  • wantonly
    #181621
    Nem is nagyon volt mit venni, elárazások se voltak. :)
  • grebber
    #181620
    És semmit nem is vettem kb ez idő alatt magamnak! Ez van amikor győz a spurság :D
  • Botond #181619
    Régi szép idők, amikor az eredeti, dobozos cuccokra nyomtam a noCD crackeket, hogy ne kelljen a cdvel/dvdvel bohóckodni. :D
  • wantonly
    #181618
    Gamersgate: End of the Year Sale

    Lassan le is jár a kedvezményünk.
  • MerlinW
    #181617
    Jah.. a legegyszerűbb, ha betárazunk magunknak a gamecopyworld-ről:) Amennyiben nem lesz Live, sem megoldás, a "noDVD patch"-ek sem lesznek illegálisak:)
  • Zóanagyvarázsló
    #181616
    Bármelyikkel? Az a baj, hogy vegyes az összkép a Live-os játékokat tekintve, vannak olyanok, amelyek a háttérben online aktivációt igényelnek, azok állítólag tényleg elúszhatnak, legalábbis jelen állás szerint, illetve ami a legális megoldásokat illeti.

    Ennél sokkal részletesebben még nem olvastam utána, mert már az rangon aluli, hogy nyomozni kell utána az embernek, ahogy az eltitkolt limites megoldásaik után is :(
  • grebber
    #181615
    Nem hoz szerencsét a sors.Már csomó Aliens-re jelentkeztem ,de csak nem nyerem meg őket.
    Lassan tényleg aktiválni kell az enyémet :(

    A lista szerint egyébként megint 1.99 dollár lesz az Aliens 25-én. Nagyon fogyhat és minden fillér kellhet nekik :D

    Castle of Illusion 3.75 dollár lesz 25-én!

    Lehet behuzom őket az 5 dolláros kupon miatt hátha akad majd januárban 1 db értelmes cucc.

  • davidka003
    #181614
    Annyira jó már ez a karácsonyi pihenés.
    2 hétig nem is megyek kb sehova. :D
    Utóbbi időben játékra se volt időm nagyon. Heti 1-2 óra max.
    Most tuti végigviszek pár rövidebb cuccot.
  • MerlinW
    #181613
    Offline accounttal bármelyik játékkal játszhatsz továbbra is. Bulletstorm-ban nincs multi emlékeim szerint. Legrosszabb esetben ott van a tört xlive.dll, vagy a crack.
  • MerlinW
    #181612
    ~20 játékom van UPlay-en és sosem volt problémám sem a frissítésekkel, sem mással...
  • Zóanagyvarázsló
    #181611
    Azt ugye tudod, hogy Live-os, a Live meg idén megszűnik? Csak nem hülyék az EA-nél és kiszabadítják szegény játékot, de én addig nem költenék rá egy vasat sem, amíg erről csak nagy hallgatás van. Így is sanszos, hogy pár Live-os játékomat nem portolják Steamre, hanem ellopják (elwarezolják?) tőlem a szemetek :(
  • Shep
    #181610
    Úgy látom lázba hozott :D
  • wantonly
    #181609
    Rögtön tudtam, hogy mi lesz a "csavar". :)
  • wesker24
    #181608
    A barom anyját azt xD
  • Shep
    #181607
    Imynek különösképp ajánlom figyelmébe :DDD
    http://osztod.hu/a-legbetegebb-melltarto-reklam-erre-tuti-nem-szamitottal/
  • Fpocok
    #181606
    De ha utána róla vásárolsz, akkor tökmindegy.
  • grebber
    #181605
    Szerintem a fejlesztők pont nem a több fps-t fogják a mantleval megcélozni.
    Mivel akkor ki a tököm venni csúcs szuper VGA-kat.

    Ezt a videot érdemes megnézni/hallgatni.
  • Rapid81
    #181604
    Vissza nem adja, csak jóváírja a PP egyenlegen. Steam, Amazon, Google Play, Appstore ugyanez.
  • Rapid81
    #181603
    Megvettem tegnap este a Shadow Warriort és jár mellé ez is:
    Viscera Cleanup Detail

    Ezek barmok.