311802
  • grebber
    #182042
    Szóktam néha kamu infóval felmérést csinálni magamnak!
    És konstatálom magamnak a véleményem az emberek reakciójáról.

    1. Nem írtam semmi levelet soha.
    2. Minek is írtam volna mikor a steam játékaim nagy része onnan van.
    3. Nagyon jól tudjátok hogy nem tudok angolul...
    4. ... de ennek ellnére mégis bedöltök
    5. Na most kell majd írnom amazonnan igazából hogy azért a 10 levont dollárért ugyan adja már oda az alienseket.
    6. Sose hidd el a 0-ra amiket a neten írnak!Előbb nézzetek a dolgok mögé.
  • ratgab
    #182041
    Kellett neked magadra felhívni a figyelmet...
  • Tinman #182040
    Mi a gond?

    5 dolláros kupont kaptál a feljelentgetésért nem? :-D

    Jó ajándék lett volna... amikor #182021.

    Néha azt hiszem, hogy 2 ember használja a nicked.
  • grebber
    #182039
    Na elmennek a picsába de tényleg folyamatosan jönnek az sms-ek és vonják a 2 dolcsit már az 5. et vonták.
  • grebber
    #182038
    Akartam nektek venni frankó Alienset!
    A pénzt duplán levonta és egy játékot se kaptam a vásárlásról se nyugta se email semmi sincs --> FASZA! Ismét meglopott az amazon.
  • Tinman #182037
    De most komolyan baszki (Baszk nemzetiségű)!

    Milyen gondolkodásmód/lelkivilág kell ahhoz, hogy gaming helyett leül valaki és ír az amazonnak levelet, hogy nem US polgárok is vásárolnak digitális játékot onnan?

    Eszem-faxom megáll.
  • Tinman #182036
    Azért kell kordába tartani. Meg kell várni, amíg nagyon leesik a kiszemelt cím ára.

    Ezt a Gunslingert FÉL éve nézem szinte 2 naponta és BANG, ma eljött a napja! :-)
  • ratgab
    #182035
    Tinmanből konzervet csinálunk...XD
  • ratgab
    #182034
    Magasabb szint my ass.

    Költeni nem akarsz, de az ingyen ajándék az bezzeg kéne mi....

    Nem azért a két forintért, de azért te is bedobhatnál valamit karácsony alkalmával...
  • Tinman #182033
    Értem.

    De miért zavar téged az, hogy a leadózott forintjából más igyekszik, EREDETI játékot venni?

    Gyenge vagyok igen, de ettől még el kell taposni?
  • ratgab
    #182032
    Amellett legalább sale-kor voltak igazán állejtő akciók. Ezek mára már elmúlóban vannak. Szóval ennyire nem voltak kapzsik.
  • ratgab
    #182031
    Ne is mondd, mert van kb 5-6 olyan cím, amit legszívesebben azonnal vennék, de még önmegtartóztatok.... De nem fogom sokáig bírni érzem. Sötét hörcsög lassan a felszínre tör....
  • grebber
    #182030
    Hogy aki gyenge költse a pénzét.
    Rólam már lepereg ,mert egy magasabb szintre léptem.
    Megannyi game van amit simán megvennék ,mert késztetést érzek rá,de nem veszem meg mert hova minek!
  • tomsolo
    #182029
    eddig nem voltak kapzsik? (lásd DRM) :D
  • Tinman #182028
    Csupa olyan címet vettem decemberben, amire tényleg fájt a fogam és ezek a mockoszok', most akciózgatnak tezsókám :-D
  • Tinman #182027
    Egyetértek... nagyon ritkán veszek már csak valamit Steam-en. Azt is kártyapénzből.

    Ha kihagyjuk a szürke vásárlósdit... na akkor is olcsóbb sokszor a GMG, GG, Gamefly, etc.
  • ratgab
    #182026
    Belehúztál rendesen hörcsög testvérem!
  • Tinman #182025
    1082 Ft-ot vontak, Mickey egérre meg 813-at.
  • Tinman #182024
    Hála neked.

    Egyébként akkor minek linkeled?
  • IMYke2.0.0.0
    #182023
    Tőled mást se vártam.

    //Amúgy a Mister, Dr. ... mondat nálam is hibás, mert a játékban kioktatja a megszólítót, tehát ott éppen a hibásnak jelölt mondat a jó.
  • ratgab
    #182022
    Őszintén? Kezdenek kapzsik lenni (vagy a kiadók mögöttük) és egyre idiótábbak a leárazások. Most is nézd meg alapból 33%-okra vannak a dolgok leárazva, amik régen alapból 50%-okat kapnak. Napi dealekből is nagyrészt 50%-okra vannak leárazva a dolgok, nagyritkán 75-re.

    Aztán ott van ez a hülye akció közepén váltom a leárazás mértékét dolog. Kurvulnak. Megérdemlik, hogy elpártolunk.
  • grebber
    #182021
    Amazoniai vásárlást mellőzni kell mert hamarosan vége a boltnak.
    Bannolják az összes onnan vett game-et azt nem lesz csak 2 stea-es játékom kb.
  • IMYke2.0.0.0
    #182020
    Szó szerint a határvidéken ebből nem lehet semmit profitálni.
    S ráadásul butulok is itt, annyira ingerszegény. Nélkületek, az internet nélkül, hát nem is tudom mi lenne.
  • ratgab
    #182019
    Inkább kéne. De annyi pénzből, amit kap ez kivitelezhetetlen külső segítség nélkül....

    Szerintem elindítani ott is el tudná a dolgot (most is fordít a könyvtárban, vagy otthon, tehát ehhez nem kéne először város).
  • Tinman #182018
    Coj - Gunslinger 4.99 dollár

    Szegény steam... lassan kezdem sajnálni :-D
  • tomsolo
    #182017
    Hát azért a tiédre se adnék ötöst :P
  • ratgab
    #182016
    Menne az neked. VAnnak referenciáid is. Szurkolok, de attól függetlenül, hogy haverod mit csinál én elgondolkodnék a dolgon a helyedben. Ez lehetne a te dobbantód abból az állapotból, amiben most vagy. Mert, hogy fordításban murvajó vagy!
  • IMYke2.0.0.0
    #182015
    Köszönöm, hogy helyettem megfogalmaztad a dilemmát...
    S ha belegondolok, mekkora sárdobálás volt a Magyarítások Portálon... szegény házaspár. :=(
  • grebber
    #182014
    Gamersgate:

    F1 2013 3.84 font (steamen -66%-al is 15,29€)
  • Tinman #182013
    Városba kell költöznie. Muszáj.
  • Tinman #182012
    ...és így lett meg a Castle of Illusion.
  • ratgab
    #182011
    Hidd el Imy van rá kereslet. Kis hazánkban kevesen beszélnek nyelveket és még kevesebben tudnak ilyen szépen és pontosan fordítani, mint te.

    Van egy volt munkatársam, aki britektől jött haza (kint élt), tehát nincs hozzá végzettsége.

    Diákokat tanít angolra és fordít szakszövegeket. És csak és kizárólag ebből él!

    Úgyhogy hajrá. Nem tudom, hogy kéne elkezdened a dolgot (hirdetés? vagy abban a esetben kéne valami fordítói végzettség is? Nem tudom igazából). De én ebben gondolkodnék a helyedben. Halál komolyan mondom!
  • TBTPumpa
    #182010
    Nos, azok után, amit ott leműveltek/ illetve le szoktak művelni egyes emberkék, attól az én hajam is égnek szokott állni.
    De picit vicces, hogy jobb minőségről írtak és ezek szerint közel ugyanolyan, mint a másik. Jó a telepítőprogram jobb, több szöveg van lefordítva és a betűk is szerkesztve lettek, de maga a minőség nem sokkal jobb.
    Kérdem én, akkor mi szükség volt tesztelésre, ha így adták ki?
    A gépen még meg is vannak az általam kigyűjtött hibák...
  • grebber
    #182009
    Amazonia ahogy ígérték:

    Aliens Coloniel Marines újra 1.99 dollár
    Castle of Illusion 3.75 dollár
  • IMYke2.0.0.0
    #182008
    Régi fordítótársam tervez egy újabb vállalkozást (ő volt a közvetítőm az EVM-es honosításoknál), és ha bejön neki, nos... de nem kiabálok el semmit, mert bár babonás nem vagyok, a "jobb félni mint megijedni" most időszerűnek tűnik... főképp az elmúlt fél év távlatából.
  • Tinman #182007
    Tévedsz.

    T. Miklós. Zalaegerszeg. Szakszövegek fordításából él... elég jól. Persze magánembereknek is fordít, ha kell diplomát, önéletrajzot, etc.

    Ő mondjuk német-magyar, magyar-német fordításokban utazik.

    Itt is van. Az angolt NEM ő csinálja.
  • IMYke2.0.0.0
    #182006
    Ebből nem lehet megélni, sajnos. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #182005
    Én el tudom képzelni a reakciót és az bőven elég.
    Semmi kedvem a vissza- és beszólogatásokat olvasni a Magyarítások Portálon, ami - elvileg! - éppen a minőségre való törekvésről és a magyar nyelvről kellene, hogy szóljon...
  • ratgab
    #182004
    Én meg kihagytam, hogy a fene enné meg..
  • ratgab
    #182003
    Kontroller még mindig nincs, szóval akkor jegelem egyelőre. Amúgy is kicsit sokallom a 8-at. Amúgy is van elég játék... De még mindig ott van kihívásnak a Borderlands 2 goty (getgames-en 11 euró).