311802
  • ratgab
    #182082
    0,12 körül vannak én már kraftolni fogok inkább, hátha esik valami jó drága tárgy.
  • Zóanagyvarázsló
    #182081
    A Walking Dead első évada már volt PC-n bundle-ban, szóval a topikban már minden elképzelhető áron drágának számít, és csak lúzerek fizetnek érte annál többet, mint amennyi már volt!
  • Shep
    #182080
    Egyre kevesebbet érnek ezek a hógömbös kártyák :(
  • IMYke2.0.0.0
    #182079
    De nem ez az a F1 2013, amit a frissítésekkel tönkre vágtak - emlékeim szerint Totti5 pont ezért hagyott fel vele egy ideig.
  • arty
    #182078
    van eladó példányod? :)
  • grebber
    #182077
    Akkor még pont időbe vettem 3 db-ot.
  • IMYke2.0.0.0
    #182076
    Viszont kívánom Neked is :)
  • Fabio Capello
    #182075
    Nem igazán jutok gép közelébe így karácsony környékén, mert nem otthon vagyok, így egy picit megcsúszva, de boldog karácsonyt minden topiklakónak :)
  • Rapid81
    #182074
    Nemhogy az árát változtatták volna meg, hanem az egész játékot lekapták az oldalról. Valószínű elárazás volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #182073
    Amazonon kicsit csalni kell - fakenamegeneratorral megadsz magadnak egy amerikai lakost, nem adózó városkával, és saját fizetési forrást.
    Onnantól kezdve vásárolhatsz bármit.
  • IMYke2.0.0.0
    #182072
    Az autó irányítás sokkal közvetlenebb, mint a MW 2012-é, tény.
    Grafó - erős géppel bíróknak tuti gyönyörű és stabil (nálam rohadtul beszaggatott az Hor Pursuit 201-ből kilopott erdőben, az autópálya építkezéseknél és a városkában: tehát ott, ahol rengeteg objektum van), és erős géppel a 30 FPS is megszokható, ha az állandó.

    A Racer_S-féle módosítás előnye nem merül ki abban, hogy kikapcsolhatod a karambol kamerát/animációt. A legfőbb előny: a kamera nézetek teljes testre szabhatósága.
    A Rivals is ordít azért, hogy több kamera szögből láthasd az egész történést - ne csak a "nézd-a-hátsó-lökhárítóm" és a "feküdj a hűtőrácsra" legyen.
  • ratgab
    #182071
    Az annyiért kell! o.O
  • grebber
    #182070
    Nekem se csak béna voltam.Azokat nem vonta le mert SIKERTELEN vásárlás volt kiírva. Amazon próbálta levonni de most járt le a régi kártyás és nem adtam meg az új adatokat :D
  • Rapid81
    #182069
    Nem fognak bannolni semmit. Ha meg igen, akkor majd te mindenkinek megveszed Steamről, mert neked lesz köszönhető...
  • Totti5
    #182068
    Amazonnal mit kell csinálni meg megvehessem az Alient? mert nem vagyok usás azt írja.
  • TBTPumpa
    #182067
    A netes összemosást én sem tartom jó dolognak. Amúgy is 30 FPS van, de ha szórakozik a szerver, akkor még lag is van. Diablo 3-nál is a halálom volt a kezdet kezdetén (akkor még csak Leah melleit és fenekét lehetett nézegetni, másra nem volt jó induláskor a játék). Pedig a Blizz-től stabilabb szerverparkot vár a játékostársadalom (jogosan), mint bárki mástól.
    Na meg YT videókon is láttam, ahogy az emberkéket ledobta az Origin a szerverről verseny közben. Egy élmény lehet. Szerencsére wareznál ilyen nincs, de az meg bugos, mint az állat.
    Ezt leszámítva viszont mérföldekkel jobb, mint a tavalyi Most Wanted.
    Nagyon olyan mód sem kell hozzá, hisz nincs itt gyakori Crash kamera és az irányítás sem annyira tré.
    Nem egy rossz játék, bár messze van a régi NFS játékoktól.
  • ratgab
    #182066
    4-es packnál 2 euróra jönne ki GMG-ről. HA esetleg lenne más is akit érdekel.
  • ratgab
    #182065
    Nem szeretek kamuzni. Amúgy Mystara-t veszed?
  • wantonly
    #182064
    No, végül megvettem én is az Aliens-t.

    Nekem eddig sosem volt gond az amazonnal. Egyszer vonta le, azonnal megjött az e-mail a kóddal.
  • IMYke2.0.0.0
    #182063
    Egyetértek Tinmannel - Amazon és lassan Nuuvem account már minden hörcsögnek kell.
    Ahogy Gamersgate, GreenManGaming, Gamefly, Good Old Games is.
  • Tinman #182062
    Egy hörcsögnek? :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #182061
    Köszönöm szépen a felajánlást - igazi hörcsög vagyok, és engem érdekel :)
  • IMYke2.0.0.0
    #182060
    5 dolcsit röhögve megér az a játék. Nyilván nem kiemelkedő alkotás - sok régi [és nem a F&S-utánzó korszakra gondolok] - nyomába sem ér, de remek szórakozást azért tud nyújtani.
    S a legfőbb érv: kevésbé netfüggő (egészen pontosan: nincs annyira beágyazódva), mint a Rivals, amiben gyakorlatilag az egészet, a Single és a Multi részt összemosták. Amit én egyáltalán nem tartok remek "fícsőrnek".

    A Rivals ráadásul gépigényes. Nagyon. S nincs hozzá még olyan 3rd Party kiegészítés, mint a MW 2012-höz, ami élvezetessé tudná tenni az egészet.
  • grebber
    #182059


    Milyen jól néz ki a Crytek logo mögött:D

    Cryengine-es brutál alien irtást megnéznék
  • TBTPumpa
    #182058
    Pedig: NFS Most Wanted 5 dolcsi.
    Persze az lenne a legjobb, ha a Rivals lenne ennyi.
  • ratgab
    #182057
    Nincs amazon accountom....
  • IMYke2.0.0.0
    #182056
    Épp a lényege az, ami benne van - ezért lett ez megszavazva.
    De, gondolom, filmnézés és játék közben művészi pontossággal fordítasz magadnak, és épp ezért írtam azt, amit.
    S inkább hagyjuk abba a meddő beszélgetést, semmi kedvem ehhez.
  • Tinman #182055
    Ratgab!

    Ez olcsóbb, mint a GMG-s 20%-os :-D

    Kb. 30 Ft-al :-D

    Ráadásul 5 dolcsis kupon is jár ;-)

    Nekem 813 Ft-ot vontak rá! Neked mennyit a GMG-sek?
  • ZsZso
    #182054
    Akinek esetleg kimaradt: IndieGala BTA 2.99 USD (Karácsonyra való tekintettel)
  • Fpocok
    #182053
    Fordítottam anno sorozatot, de túl sok időt vett el, ezért abbahagytam.

    Attól, hogy többen szavaztátok meg, ugyanolyan hülyeség. Elveszik a lényege...
  • Shep
    #182052
    Castlevania, most játszom a FS Raven Strike DLC-t, meg ugye nyertem egy ACM-et ami így szintén játékra vár. Meg már jövőre egy Thief 4
  • grebber
    #182051
    Tudok angolul,mert leírt szöveget dióhéjba megértem (ami áll nem mozog nem tűnik el időre stb)
    És nem tudok angolul ,mert filmeket játékokat esélyem sincs megérteni :( Ahhoz kurva kevés vagyok magyarán nulla!
  • IMYke2.0.0.0
    #182050
    Tudsz te angolul - nem kell neked a magyarításaimmal játszani, ahogy látom. A csípős nyelved is megvan hozzá, miért nem fordítasz?

    A "Vault"-téma ráadásul ezerszer le lett rágva, és el lett mesélve, hogy nem egyedül szültem meg, hanem közvélemény-kutatás folyt a topikjában. De, mivel nem nagyon adtad jelét angol/magyar nyelvérzékednek ott, így sajnálom, hogy nem "pince", "óvóhely", ne adj isten nem maradt 'Vault'...

    Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy a játék viccesen bánik a hely elnevezésekkel is.

    Jó tanács: ne töltsd le, és ne is telepítsd majd a Borderlands 2 honosításomat...
  • Tinman #182049
    Van megint Sega pack Amazonon, de vigyázni, mert NEM Steam-es!

    Chornicles of Mystara 3.75 dollár

    NFS - Most Wanted 4.99 dollár - Origin!

  • Tinman #182048
    Ebben te vagy a legjobb... mármint a tudatos vásárlásban. Ez vitathatatlan.
  • ratgab
    #182047
    Mit spájzoltál flamemaster?
  • ratgab
    #182046
    NA most ezek után mit is higyjünk el neked?

    Tudsz angolul - nem tudsz angolul.
    Írtál Amazonnak - nem írtál.

    Részemről innentől azt sem hiszem el, amit kérdezel...
  • Shep
    #182045
    Azt én is de mivel most van legalább 2-3 spájzolt cím tovább marad a majd listán :)
  • Tinman #182044
    Ok, nyertél... te vagy a legkiismerhetetlenebb!
  • Fpocok
    #182043
    Hát igen... ezek tényleg majdnem annyira gázak, mint a vault fordítása.