311802
  • Shep
    #182002
    Vagyis Greenmanen
  • Shep
    #182001
    Gamersgaten vettem mert le volt árazva 75%-al.
  • TBTPumpa
    #182000
    El is küldtem. Lehet, hogy a nagy sietségben egy rossz verziót adtak ki.
    Bár, mivel már március óta dolgoztak rajta, így nehezen hiszem el.
  • ratgab
    #181999
    Jah és most nem elsősorban játékfordításra gondolok! Szerintem ennyi tapaszatalattal, tudással, meg némi googleszótár segítségével akár szakszövegeket is tudnál fordítani.
  • IMYke2.0.0.0
    #181998
    A "Remember Me" jó játék - a történet központúsága, teljesen új megközelítése (emlék újrakeverés) miatt, és a harcok miatt.

    1. Kontroller nélkül kábé bele se vágj - kombó harcok (amik folyamatosan megnézhetők, tehát nem kell memorizálni, cetlizni) elengedhetetlenné teszik.
    2. A játékban sok kihagyott ziccer van, de ha nem keményvonalas, regényes fordulatokra és harcokra vársz/vágysz, és nem is erőlteted (szúrós tekintet a monitor előtt), akkor jól fogsz szórakozni - és piszok nehéz is tud lenni. A történet visz magával, ha hagyod. A végén pedig, nos, majd meglátod, hogy tényleg nem minden olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.

  • ratgab
    #181997
    Imy neked ebből kéne megélned! Komolyan mondom. Fordítani otthon is lehet a kisfaludban! Halál komoly valami ilyesmiben kéne gondolkodnod. Neked ez már nagyon profin megy!

    Én ilyen irányban keresgélnék a helyedben!
  • TBTPumpa
    #181996
    Hmm. Itt én is találtam olyat, ami anno a tesztelés során nekem sem tetszett, de ezek szerint mégsem változtatták meg, hiába tettem javaslatot.

    Na, mindegy. Még így is jobb, mint a másik fordítás, aminek olyan érzete van, minta Google translate fordította volna.

    De el kell küldeni nekik, kíváncsi leszek a reakciójukra.
  • IMYke2.0.0.0
    #181995
    Bizony-bizony :)))))))
  • Tinman #181994
    Lol... remélem lesz egy 3. is...pfff.

    Beleolvastam. Atyaég.
  • IMYke2.0.0.0
    #181993
    Elkeserítelek, ezzel a honosítással is akadnak bőven gondok - előre szólok: még több szőrszálat tudtam volna hasogatni, de az első ~4000 sor bőven elég volt ahhoz, hogy ne fárasszam vele magam tovább, értelmetlenül (és számos apróság felett szemet is hunytam).

    KÉP:


  • IMYke2.0.0.0
    #181992
    A 27"-es Samsung is csinálja - alap követelmény manapság már.
  • TBTPumpa
    #181991
    #181962

    #181983



    Köszönöm mindkét felajánlást! És nektek is boldog karácsonyt!
  • ratgab
    #181990
    Meggyőztetek. Viszont most látom Chronicles of Mystara 3,5 euró GMG-n. Ez 20% offal azonnali vételt jelent.
  • davidka003
    #181989
    4-5 eurónál többet nem adnék érte.
  • ratgab
    #181988
    A baj ott van, hogy videó alapján sem győzött meg, sőt.
  • ratgab
    #181987
    Nekem az ellenkezője is jó, akkor nem költök. Max nektek vételezek valamit...:-)
  • ratgab
    #181986
    Ugy Sang Froid-ra szavazott mindenki steamen....
  • davidka003
    #181985
    2180 Ft US live-on.
  • Tinman #181984
    Zó!

    Ez kb. 2x olcsóbb már MOST, mint a PC-s verza! Ráadásul ugye az 1. Ep free, tehát lehet jól demózni is. Nagyon fura, ahogy a Telltale csókolgatja az XBOX360 tulajok alfelét. Szinte érzem a nyelvük csattogását :-D




    The Walking Dead Season 2 nem kapott akciót, így az első rész 990 Ft, a Season Pass meg 2990 Ft.

    Ez is olcsóbb, mint a PC-s.
  • kill3r21
    #181983
    Jóreggelt!
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Este 8-ig mehet a móka, remélem jelentkeztek páran!

  • tomsolo
    #181982
    az kéne nekem is, de ubinál annyi mint egy teljes játék ~7 ojró vagy mi most előtte meg 15
  • grebber
    #181981
    Gamersgate:

    Alien Rage szerintem sosem volt ilyen olcsó -> 4 dollár!
  • Shep
    #181980
    Ez sajnos igaz.
  • grebber
    #181979
    Hangulatot a patchek se raktak bele. Annak jó hogy 500ft alatt megúszta az ember :D
  • Shep
    #181978
    Ja és köszönöm az ACM-et!
    Sikerült megnyernem, így meg tudom majd nézni, hogy a sok gigányi patch-el sikerült-e jó játékot varázsolni a megjelenéskor borzalmas valamiből.


    Future Soldier Raven Strike DLC-t meg mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon hangulatosra sikerültek a pályák.
  • Shep
    #181977
    Ellenkezőjéről nem jó? :) Amúgy történet érdekes, látvány kitűnő de sajnos nagyon cső az egész, harc súlytalan, bár van aki szerint fenomenálisan jó, egyéni kombó rendszere van, ami van akinek tetszik, van akinek nem. Szóval vagy nagyon fogod szeretni, vagy éppen utálni, köztes állapot nem nagyon van.
  • darkling
    #181976
    Én is gondolkodom rajta (még van 2 euró creditem is), de most akarok félrerakatni 3-4 társasjátékot + januárban műszaki és edzőtábor előleg, úgyhogy marad a steam wallet, ha akcióban 5 euró lesz vagy megnyerem valamelyik oldalon :)
  • ratgab
    #181975
    Ebben igazad van. 8-ért sokallom, 5-ért már szerintem behúzós.
  • tomsolo
    #181974
    Sztori jó (érdekes), játékmenet/irányítás fos. Nem vittem végig.
  • grebber
    #181973
    Az rég rossz ha videók alapján nem tudom meggyőzni magad!
    Jó játék én is meg akarom venni, csak mivel spur vagy majd 5 euro alatt fogom csak beszerezni majd egyszer!
  • ratgab
    #181972
    Valaki győzzön meg, hogy a Remember me egy jó játék. Megéri a 8 eurót amennyiért adják GMG-n?
  • Rapid81
    #181971
    Tőlem kaptatok bőven. Még Dishonored GOTY-ot is, de Imy többet fizetett.
  • TBTPumpa
    #181970
    Igaz, bár már lehet, hogy megvan az a játék neked.
  • grebber
    #181969
    Azt hittem nagyobb tumultus lesz itt karácsonykor felajánlások terén és lehet ingyenélni,de nem :(



    Pedig egy Dishonored GOTY-t el tudnék viselni!
  • genndy
    #181968
    Ezt felesleges volt ide a topikba nyilvánosan kitenni, rámírsz Steamen és küldöd a kódot, kész.

  • genndy
    #181967
    Kariaji!
    Köszi, megpályázom!
  • TBTPumpa
    #181966


    Nekem is tervben van egy felajánlás, de mivel nem Steam-es a cucc, így nem is Steamgifts-en keresztül lesz közvetítve a dolog.
  • MerlinW
    #181965
  • TBTPumpa
    #181964
    Karácsonyi kép volt, de 1MB-nál több. Az pedig sokaknál netgyilkos, ezért tettem spoilerbe, de ott meg nem jelenik meg. WTF
  • Rapid81
    #181963


    Kár, hogy már megvan. :)