311802
  • Rapid81
    #182122
    Már írtam, hogy 128 tick-es szervereken játssz, ne a hivatalosokon, amik 64 tick-esek.
  • Shep
    #182121
    Na végre kaptam Cs-ben egy kicsit többet érő dobozt, a játékban meg rájöttem ,hogy egy értelmes fegyver van a Desert, a többinél egyszerűen elnyelődnek a golyók a net útvesztőjében. Néha azért vannak pillanatok amik a régi hangulatot idézik de sajnos elég ritkák, mint a karácsonyi hó.
  • MerlinW
    #182120
    Nálam ez úgy jött ki, hogy AC - amit egyébkéjnt imádok -, Tomb Raider, Borderlands, Bioshock, stb nagy neveket végigjátszom egyszer (vagy egyszer sem) - és utána soha többet nem veszem elő őket többet. Míg a ZS (by grebber) kategóriás játékokat rendszeresen és akár többször is végigjátszom.

    Tehát felmerül a kérdés, hogy mi is az a AAA kategória. Mert az én szemembe pusztán annyit jelent, hogy k*va sok pénzt b***tak el a fejlesztésükre és a marketingjükre. A minőséget egyáltalán nem tükrözi.
  • zorrobomber
    #182119
    Ezt ellophatom aláírásba? :) Najó, mivel nincs aláírásom így megleszek nélküle is, de nagyon jól leírja a hozzáállásom a dolgokhoz. Az AC meg külön jó példa, órákig tudnám szidni, de azért pár órát mégis egész jól elvoltam vele.
  • Zóanagyvarázsló
    #182118
    Egyetértek, én is émelyítőnek találom az Assassin's Creed-féle übermaintream AAA megközelítést. Bár én ennek ellenére időről időre elvagyok velük is.
  • grebber
    #182117
    Most már tudom
  • MerlinW
    #182116
    Tudod jól, hogy én ilyen igénytelen gyerek vagyok és 99%-ban jobban élvezem a ZS kategóriát, mint az AAA-val illetett szemeteket:)
  • grebber
    #182115
    "DayZ + Nether + Mindecraft + Secret World + Dead Island + Tower Defense + How to Survive = 7 Days to Die"

    Annyival még kiegészítenem hogy mindezek ötvözése ZS kategóriában!
    Ennyi pénzért már jó játékot is lehet venni!
  • Rapid81
    #182114
    Ja, hogy még most sem kapták meg...
  • Rapid81
    #182113
    Erre várok 2 napja, mert nem nagyon akarták megkapni a Steam kulcsokat Amazonék. :)
  • MerlinW
    #182112
    DayZ + Nether + Mindecraft + Secret World + Dead Island + Tower Defense + How to Survive = 7 Days to Die

    Érdekesnek tűnik.:)
  • grebber
    #182111
    Modern Warfare Bundle 33 dollár 1-2-3. rész kb 2500ft/részre jön ki
  • Shep
    #182110
    Ja kérem nem mindenkinek fussa havi komoly ezreseket elkölteni olyan játékokra amikkel utána nem is játszik majd. Én csak olyat veszek amivel játszok is, tudom ,hogy itt ez kirívó eset de hát úgyis kaptam már a 0-day minek veszek játékot dologért is ez már bőven elfér mellette.
  • Zóanagyvarázsló
    #182109
    Egyébként érdekes, hogy nem ad Steam-kulcsot, de mégis beletrükközhető Steambe. De nem szeretem ezt a kiskapuzást!
  • Zóanagyvarázsló
    #182108
    Most direkt ugrálsz a két különböző ok miatt? Nem felcserélhető a két esetben. Tudom, hogy vannak efféle kiváló ajánlatok.

    Marha jó maga a pakk is amúgy, de nekem teljesebb kéne (akár drágábban, egye fene!), ebből egy csomó Sonic hiányzik, főleg azok érdekelnek (azaz azokkal játszanék belátható időn belül), a többi inkább érdekesség. Mondjuk a Shadow Dancert is megnézném újra, C64-en nem jutottam benne túl messzire.
  • ratgab
    #182107
    Ennek örömére a Shadowrun Returns beugrott a könyvtárba kártyapénzből.
  • Tinman #182106
    Öööö... jogos :-D
  • ratgab
    #182105
    Húúú azt is kéne tolni már.
  • Tinman #182104
    Azé' ez kemény pack 4.95 dolcsiért nem? ÁFA ide, vagy oda :-D

    Sega 48 Game Mega Arcade Pack

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Golden Axe
    Altered Beast
    Comix Zone
    Ecco the Dolphin
    Gain Ground
    Shinobi III: Return of the Ninja Master
    VectorMan
    Crack Down
    Shadow Dancer: The Secret of Shinobi
    Space Harrier II
    Alex Kidd in the Enchanted Castle
    Bonanza Bros.
    Columns
    Ecco Jr.
    Eternal Champions
    Fatal Labyrinth
    Galaxy Force II
    Kid Chameleon
    Ristar
    Super Thunder Blade
    Alien Storm
    Bio-Hazard Battle
    Columns III
    Sword of Vermilion
    Virtua Fighter 2
    Ecco: The Tides of Time
    Decap Attack
    Flicky
    ESWAT: City Under Siege
    Golden Axe II.
    Alien Soldier
    Gunstar Heroes
    Landstalker: The Treasures of King Nole
    Light Crusader
    Shining Force
    Shining Force II
    Shining in the Darkness
    Streets of Rage
    Streets of Rage 2
    Wonder Boy III: Monster Lair
    Sonic 3D Blast
    Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
    Sonic Spinball
    Sonic the Hedgehog
    Sonic the Hedgehog 2
    Sonic 3 & Knuckles
    ToeJam & Earl
    ToeJam & Earl in Panic on Funkotron
  • Sir Quno Jedi
    #182103
    Most da2 jön újra. ÉS én készen fogok állni a da inquisition-ra mire jön... :D
  • Sir Quno Jedi
    #182102
    Na megen beletoltam 118 órát da ultimate-be. Az awakening is lement. :D
  • Tinman #182101
    "Nekem most az a bajom, hogy nem tudom mivel toljam."

    De remélem azért, mert annyi minden közül válogatsz és nem azért, mert nem nagyon van kedved semmihez ugye?
  • Zóanagyvarázsló
    #182100
    Az más, mert az az ÁFA és a kiadók miatt van. Lejárt lemez? Az, nem si értem, hogy miért kerül elő megint.

    Amúgy szó szerint ebben a pillanatban gondolkoztam az Age of Decadence előrendelésén a fejlesztőtől, mert dollárban olcsóbb lenne, erre ez fogad. Ergo eurós Steammel jobban járnék. Amúgy hatalmas RPG-mennyország közeleg, ahogy arról szó volt nemrégiben.
  • ratgab
    #182099
    Ez olyan csúnya kifejezés hörcsög testvér...:-)

    Nekem most az a bajom, hogy nem tudom mivel toljam.
  • Zóanagyvarázsló
    #182098
    Valamiért odahallucináltam m,ég egy mondatot, melyben az első évadról is írsz. Biztos szerkesztettél! Összeesküvés! Az ügyvédem rövidesen megkeresi a jogi képviselődet.
  • Tinman #182097
    Kvázi a régió megkerülése :-)

    Lehet róla szó, de rettentő mód be vagyok táblázva gaming ügyben. Most úgy helyből 30 címet látok ami már megvan és nagyon le akarom tolni.

    Erre Zuma's Revenge-t tolom :-D

    Úgy ráfüggtem X-en, hogy az valami félelmetes.
  • Tinman #182096
    Ezzel még nagyjából egyet is értenék, ha nem lett volna már rengetegszer az, hogy Amazon is annyiért adta, mint a Steam, csak ők dollárban, nem euroban. Így néha elég komoly különbségek jönnek ki.
  • ratgab
    #182095
    Én is megvettem. Majd valamikor coop?

    Oroszozás nem kamuzás, nem adok meg hamis adatokat. Csupán megkérem az orosz jóbarátaimat, hogy ugyan ajándékozzanak már meg valami játékkal. És mivel sokuk elfoglalt néha kapnak cserébe ezt-azt....XD
  • Tinman #182094
    Ok, ok... de ez a 2. évad :-)
  • Tinman #182093
    Már megvettem :-)

    A kamuzás érdekes kérdéskör, mert az oroszból vásárlás nem az? :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #182092
    Természetesen nem T/2-re, hanem E/2-re gondoltam.
  • Maak
    #182091
    Kicsit megkesve ugyan, de Boldog Karacsonyt mindenkinek!
  • kigyi
    #182090
    Ugyan én csak SG csoportba tudok felajánlani, de tessék, lehet valakinek még nincs meg (tudom nem nagy ajándék, de erre futja most).

    Boldog Karácsonyt!

  • Zóanagyvarázsló
    #182089
    Az Amazon valószínűleg könnyen megteheti, hogy nagy kedvezménnyel felvásárol kismillió kulcsot, hogy a játékosokat is magához szoktassa, amikor azt olcsón, haszon nélkül adja. A Steamet viszont szinte minden játékos használja, nekik nem érdekük haszon nélkül, beetetés gyanánt adni a játékokat. Úgyis sokan megveszik "drágán" is, többet buknának a haszonkulcs kinyírásán, mint amennyit a hörcsögök generálta 1 cent/játék haszonból szereznének.
  • arty
    #182088
  • arty
    #182087
    Jogos!

    Totti?
  • Zóanagyvarázsló
    #182086
    Részemről már jó ideje kerülöm a magyarításokat (Tinmant nem is értem, hogy miért kínozza magát, minőséget nem nézve, de hagyjuk), de még ezekkel együtt is jobbnak tűnik, mint ami a filmek hivatalos szinkronjainál, feliratainál mennek :( Dicséretes, hogy a minőségre törekszel, de néhány esetben különvéleménnyel élnék.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. A "te vagy az én hősöm" magyarban is a nyomatékosítást jelentő személyes névmással szokott szerepelni. Egyáltalán nem helytelen, ráadásul mindenki így használja, tehát az életszerűség is mellette szól. Egy biztos: a fordító nem hibázott, ha nem is tetszik neked az ő változata.

    2. Szerintem szebb a te fordításod, de a T/2-t magyarul is használjuk általánosságban. Szituációtól függően még akár életszerűbbnek, köznyelvibbnek is hathat, ráadásul egy akciójáték beszélgetéseinél túlzásba sem szabad vinni a választékosságot. Nyilván tágabb szövegkörnyezet segítene eldönteni, hogy mely verzió lenne a tökéletes, de ezt önmagában nem látom kiemelendő hibának.

    3. A honosítóknak jó lenne jobban odafigyelni a toldalékolásra is, e szempontból amúgy is szükség lenne népnevelésre, hiszen szinte mindenki el rontja. Ugyanis: Comic Conon, így helyes, egybeírva, nem kötőjellel. Vagy még inkább Comic-Conon, én legalábbis nem tudom, hogy a közbülső kötőjelet miért szedik ki gyakran magyar szövegekben. Lehet, hogy van oka, de nem tudok róla, hogy lenne hivatalos fordítása a rendezvény nevének, mint intézményeknél szokott.
  • Sir Quno Jedi
    #182085
    mármint a "tudatos nemvásárlásra" gondolsz?!
  • Totti5
    #182084
    Nem tragikus a helyzet, persze az alapverza jobb volt, de pl Artynak ez is maximálisan be fog jönni. Engem csak az a kis rakoncátlanság zavart amit kiszedtekbelőle:I, ettől mág fényévekkel jobb mint a tavalyi ( és még nagyon sokat fogok vele játszani, főleg ha elindul a 2014-es szezon:) ) ami tényleg nem volt jó.
  • TBTPumpa
    #182083
    Én még azt sem tudok. Folyton ugyanazt a kártyát (Payday 2) dobja.