311802
  • Shep
    #182162
    Nem semmi, köszönjük! Engem szerencsére egyik sem érint. Imy viszont biztos örül majd nekik.
  • genndy
    #182161
    Jajj, de karácsony van!


    GMG kulcs, SG-EJ tagok számára, szombat este 8-ig.
    Sok szerencsét, boldog Karácsonyt!



    Steam gift, SG.hu tagok számára, 10$ contri, szombat este 8-ig.
    Sok szerencsét, boldog Karácsonyt!
  • Scooter
    #182160
    Nekem meg le kell törölni egy steam-es játékot, hogy tudjak nyomulni egy másikkal. Sosincs helyem.
  • TBTPumpa
    #182159
    Igen, de ahhoz le kéne tölteni 12GB-ot. Kéne valami kevésbé sávszélesség-terhelő megoldás a kártyák kiszedéséhez. Mert amíg letöltök, nem tudok netes játékkal játszani. League of Legends, Guild Wars 2, Diablo 3, mind-mind játszhatatlan, ha letöltés van mellettük.
  • ratgab
    #182158
    Mármint hörcsögapró...
  • IMYke2.0.0.0
    #182157
    Holnap akkor nem lesz Humble Bundle Weekly?
  • Scooter
    #182156
    Érdemes figyelni a steamgifts fórumot :)
  • darkling
    #182155
    GMG-n Ace Patrol és a Pacific Skies is 1-1 euró -20% és még jár hozzá 0,1-0,1 euró credit is :)
  • kigyi
    #182154
    Ráadásul ingyen hörcsögpénz, mert kártyás :)
  • IMYke2.0.0.0
    #182153
    Szívesen :)
    A blogodon szívesen olvasnék egy tesztet a Tomb Raiderről - főképp, hogy ugye hamarosan lesz nextgen verzsön is, átműtött kinézettel.
  • IMYke2.0.0.0
    #182152
    Ugye, nem csak nálam döglött le a STEAM motorja.
    A market megint mission impossible.
  • Evoluti0N
    #182151
    Számíthatunk egy hosszabb rivjúra a TR-ről? :)
  • Tinman #182150
    A mai nap 2 játék végére értem... szvsz Castle of Illusion is ma még meglehet, akkor az úgy személyes rekord :-D

    TR tippeket köszönöm!

  • IMYke2.0.0.0
    #182149
    Amúgy, sűrűn kéne pelust cserélnem, ha olyan erős géppel játszhatnék, mint te, az biztos - nem vagyok grafómókus, de Lara babát és a TressFX-t grebberes full-maxon még látni akarom ebben az életben, a monitoromon, általam irányítva, minden kompromisszum nélkül.
  • IMYke2.0.0.0
    #182148
    Bocsi konzolosok, de a PS4-es verzió számomra sokkoló.
    S lám, erről beszéltem. Máris olyan szinten hozzányúltak [mint a hobbi modderek szoktak: nem bírják ki, ha már hozzáférnek a modellekhez, textúrákhoz; viszket a tenyerük, és meg akarják mutatni, hogy "lám ezt is meg tudom, és csak én/mi"] a modellhez, hogy egészen más karakternek tűnik.
  • TBTPumpa
    #182147
    Lol. Azt hittem, csak a Karácsony ideje alatt, vagy a közelgő hétvége miatt. De nem: "Click "Play Game" to collect your FREE copy. Happy Holidays!"
  • IMYke2.0.0.0
    #182146
  • TBTPumpa
    #182145
    Igen. Formailag és női vonalak szempontjából tökéletes már ez is. De a technológiai megvalósítás érdekel. Jelenleg Ultra grafikán TressFX-el is meseszép a leányzó, hát hova lehet ezt még növelni?

    De PS4-en már így néz ki.
  • Scooter
    #182144
    Left 4 Dead 2 ingyen!
  • IMYke2.0.0.0
    #182143
    Engem megvéd a költekezéstől a nincstelenség, és hogy még leárazással is arcátlanul drága a Legendary és az Endless Space Gold is.
  • TBTPumpa
    #182142
    Deus Ex Human Revolution Director's Cut a főoldalon 50%-os kedvezménnyel van feltüntetve (10 euró), az adatlapon pedig 75%-nak van kiírva (5 euró).
    Valve pls!
  • IMYke2.0.0.0
    #182141
    Én is.
    Remélem, plasztikai műtéten nem esik át.
    Rühellem már, hogy minden játéksorozat esetében a főszereplő(ke)t átműtik, szinte a felismerhetetlenség határát súrolva.
    Larának is lehetne már a névjegye a visszafogott felismerhetőség. Kebelméretet például nem igazán kellene már növelni.
  • TBTPumpa
    #182140
    Igaz. Épp ezért már nagyon, de nagyon várom a következő rész belejentését (ami már teljes egészében nextgen lesz).
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a huszonéves Lara hogyan fog kinézni a következő részben.
  • ratgab
    #182139
    Na ma se kell steamen pénzt költenem....
  • IMYke2.0.0.0
    #182138
    Elfogult vagyok: szerintem az összes öltözékben szexi.
  • TBTPumpa
    #182137
    A Sure-Shot skin DLC is megvan? Ha nincs, majd azt is húzd be (80%-os akcióban 0,10 euróért dobálták).
    Talán az az egyetlen olyan skin, ami tényleg jó (és jól néz ki vele Lara).
  • IMYke2.0.0.0
    #182136
    Már régen volt, de nekem is volt ilyen - nem találtál meg valamit, amit kellett volna - én például a felégetendő poszterek közül egyet kihagytam, és máris nem 100% volt, hardon.
    De aztán megoldottam, mert megtaláltam.
    Menj szépen végig minden táboron a térképen, és nézd meg, mindent megcsináltál-e...
  • wantonly
    #182135
    Én is így jártam annak idején. Ha jól emlékszem van valami hely, ahova nem lehet gyors utazni és így nem látszik a térképen.

    Cliffside Bunker talán.
  • Tinman #182134
    Nyet! Az egyetlen tartalmas DLC is megvan, már az elején lenyomtam.
  • TBTPumpa
    #182133
    Biztos hiányzik valamelyik DLC!
  • Shep
    #182132
    Ja és azért vagyok jobb pisztollyal, értem :D
  • Tinman #182131
    Imi!

    Tomb Raider-be MINDEN térképre 100%-ot ír! Fegyverek is maxra húzva!

    Erre 99%-os teljesítést ír a játék! WTF????
  • arty
    #182130
    mindegyiknél kell, ahol lehet. hacsak nem akarsz egy idő után EA supportal levelezni, h adjanak ujra lehetőséget, h játszhass a játékoddal (mivel elhasználtad a VÉGES számu install/aktivációs lehetőséged)
  • arty
    #182129
    Kiöregedtél.

    :D
  • Fpocok
    #182128
    En meg azt sem mondanam, hogy a fejlesztesre. Siman csak a marketingre
  • zorrobomber
    #182127
    Assassins Creed III - 5 font

    Rome II TW - 12 font
  • kjhun
    #182126
    Sziasztok

    Origin-es játéknál, kell ez a Deauthorize Tools, a licenc visszavonásához vagy csak a Retail játékoknál kell? Szomszéd vasán futtatnám majd, előtte nem kell eltávolítani a korábbi gépről?
  • Shep
    #182125
    20-30
  • Rapid81
    #182124
    Mennyi szokott lenni a pinged, mert nekem a 128-asokon ilyen bajom sosem volt.
  • Shep
    #182123
    Azokon játszom de ugyanúgy hulladék.