311802
  • ratgab
    #182322
    Amíg egy játék értékét nem a fejlesztési költségek határozzák meg, hanem, hogy ki milyen régióban, milyen anyagi feltételekkel rendelkezik a vásárláshoz, addig én bizony ezeket ki fogom használni, mert ennél nagyobb diszkrimináció a világon nincs.
  • IMYke2.0.0.0
    #182321
    Értsd a korábbi hozzászólásomat jó értelemben - tehát, hiába utazhatod be a teljes bolygót körbe kevesebb, mint 1 nap alatt [még Willy Fognak is ugye 80 kellett hozzá ], és gyakorlatilag 4 nagyobb régióról (kontinens tömbök) beszélünk már a Földet illetően, meg világnyelv, meg világvaluta meg... de még mindig van megkülönböztetés, régiókorlát, teljes országok kizárása a vásárláskor stb.
  • ratgab
    #182320
    Hallottam róla. Meg is fog valósulni valószínűleg. De akkor már egy értelmesebb árazást is bevezethetnének.

    Nem baj, majd várunk ha kell valami. Ha nem kell a pénzünk, akkor marad a warez, vagy az eddig felhalmozott hörcsögölni való feldolgozása....XD
  • ratgab
    #182319
    Hogy miből gondolom, hogy nem VPN? Mert totál ugyanazokon az árakon dolgoznak, mint amin én dolgoznék.

    Amúgy meg oroszok igen sok hasznot ráraknak ám a játékaikra. Ha VPN-el tolnák még olcsóbbak lehetnének.
  • Zóanagyvarázsló
    #182318
    A Steam éppen a minap bízta a kiadókra, hogy a régióközi giftelést az adott játékaiknál megtilthassák.
  • IMYke2.0.0.0
    #182317
    Ilyenkor a hívószó jut eszembe: globalizáció plusz egy cifra kiszólás.

    A digitális rasszizmusnál már csak a valódi dühítőbb ebben a modern világban.
  • ratgab
    #182316
    Dehogy veszik VPN-el. Ugyanazt csinálják, mint én annó. Megveszik oroszból.

    Ha VPN-el vennék az azért nagyon kockázatos vállalkozás volna. Meg akkor már tuti elkapták volna őket.

    Amúgy az eladó azt csinál, amit akar az engem különösebben nem érdekel. Amíg nekem nem kell hamis adatokat megadnom.
  • grebber
    #182315
    Braid az nekem is tetszett mindaddig a szokásos hasonló indie címes bizonyos kb 15 percig amíg el nem akadtam benne!
  • Tinman #182314
    US amazonról 1 hónapja előrendeltem egy könyvet. Szállítják hazánkba is.

    Nekik legalább nem büdös a pénzem.
  • ratgab
    #182313
    Steamen is csak az eladót molesztálják análisan, de azok közül is csak azt aki pofátlanul nagy üzemben tolja. Jó pár oroszom tűnt el így a süllyesztőben.

    Ellenben az Ukrán, akivel már régóta üzletelünk időnként, még mindig megvan, mert nagyon óvatos duhaj. Nem nagyüzemben tolja.
  • Tinman #182312
    "megkérni egy külföldi havert"

    Akkor, ha van amerikai haverom őt is megkérhetem, hogy vegyen amazonról cuccokat ugye?

    Baz... dettó u.a. csináljátok. Sőt. Nyílt titok, hogy ezek a kulcsos srácok PH-n is VPN-el veszik a kulcsokat oroszból/ukránból és azokat árulják.

    Amazon legalább annyiból kényelmesebb/jobb, hogy nem kell személy hozzá, hogy vásárolj.
  • IMYke2.0.0.0
    #182311
    Vannak játékok, ahol a férfiú büszkeség mit sem ér :)
    Ilyen játékokat végigjátszók a szememben félistenek. Komolyan.
  • IMYke2.0.0.0
    #182310
    Én nem tartom illegálisnak [Hint: fehér] Sőt, örülök, hogy vannak ilyen források, lásd a korábbi hozzászólásom végének fényében.
  • Tinman #182309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SOHA az életben nem láttam még ilyet ezen a tv-n, ezzel a PC-vel.
  • Tinman #182308
    "az ő rendszerük a szar"

    De akkor az Amazoné is szar, mert miért enged MAGYAR bankkártyával vásárolni?

  • IMYke2.0.0.0
    #182307
    "Vagy de... :D"

    Végem van.
    Benned is egy újságíró/blogista veszett el :)
  • arty
    #182306
    +1, feladtam.
  • arty
    #182305
    (ez amugy nekünk, tévén játszóknak macera, ugytudom monitoron DVI kábellel nem szokott előjönni, hiszen azok általában fullhd/60hz és kész... viszont a tv edidjében van 24/29.97/30/50/59.97/60hz is és sajna sok játék rosszul választ :( )
  • Tinman #182304
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neked nincs fekete "bar"? Effektíve kisebb a kép ^^
  • ratgab
    #182303
    De remélem érzékeled, hogy amerikainak hazudni magad vagy teljes legálisan megkérni egy külföldi havert, hogy ugyan vegyen már neked ajándékba valamit teljesen más tészta.

    És ne gyere az utóbbi illegalításával, mert akkor már rég betiltották a volna a régiók közti giftelést.
  • IMYke2.0.0.0
    #182302
    Braid - szégyen, nem szégyen - nekem kemény volt elsőre, és félretettem fogékonyabb időszakomra.
    Durva az a játék, na. Nem viccelek, igazi idő vákuum.
  • Tinman #182301
    Innentől OFF-ba + Spoiler-be teszem a szenvedéseim, hátha tanulságos lesz:

    OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Feltettem a nem hivatalos EXE-t. Atomstabil 24 FPS lett. Sokkal borzalmasabb, még lagosabb az egész. A 4 fekete csík továbbra is megvan. Stay tuned!
  • Totti5
    #182300
    Semmit nem bannolnak.
  • Sir Quno Jedi
    #182299
    Dehogynem, csakhogy ott ÉN nem követtem el semmilyen bizonyítható szabálytalanságot, az ő rendszerük a szar. Ergó akkor verhetem a nyálamat legalább, míg ha én vagyok a hunyó, akkor kussolhatok a fűben...

    Tudod, az elv a lényeg. Amúgy meg a steam sem hülye és aki százával veszi a játékokat magának tőlük is, azt nem banolják csipcsup dolgokkal. Vagy de... :D
  • arty
    #182298
    Szerintem nem AKKORA szar, de szar :(

    első indulás: tévém szerint 720p/50hz-en indult. átállítottam 1080/60hz-re, semmi. átlőttem 1080p/30hz-re, erre 60hz-es lett és 60fps-el ment. ujra atallitottam 1080/60hz-re, jó maradt. nem nyulok hozzá SENKI kedvéért :D

    de még igy is késik :((( általában lesétálok a platformról, pedig nyomtam azt a K. ugrást :((

    181 gyémántom van a 3 erdei és egy toy-világ béli kirándulás után. a béna irányitást kivéve tetszik (ha lehet platformerre GIGANTIKUS hibával ilyet mondani :((( gyerekek itt ülnek mellettem és kiabálva szurkolnak :D durván nehezítő körülmény :D )

    egy dolog érdekelne, mi van ha elfogynak az életeink? GAME OVER?! :(
  • IMYke2.0.0.0
    #182297
    Állítólag németben van, munka ügyben. De, az is lehet, hogy a Bahamákon nyaral - kinézem belőle :))))
  • Tinman #182296
    Braid is erősen jóféle :-)
  • Dzsini
    #182295
    És az neked nem elég egy végigjátszáshoz?

    Pffff :)
  • Sir Quno Jedi
    #182294
    mér mi van vele?
  • Tinman #182293
    "Ugyanis bármikor egyetlen mozdulattal banolhatják az accomat és buktam a pénzemet."

    Steam-en nem így van?
  • IMYke2.0.0.0
    #182292
    Én nem tudom meddig nem lesz köztünk, de abban azért bízom, hogy valóban sikerrel jár, és nem tűnik el végleg a sorainkból.
  • Sir Quno Jedi
    #182291
    Honnan tudjam fél perce vettem?!
  • Sir Quno Jedi
    #182290
    De azé érzed a különbséget? Emlékszem, az xbox 360-on én is kénytelen voltam idegen címet hazudni (pedig ők reklámozták liveval a szarjukat (a dobozon is!), ami nem is volt idehazulról, ergó ők a bűnöző gecifattyúk), hogy menjen a live, de éppen ezért SOHA SEMMIT SEM VETTEM TŐLÜK ONLINE. Ugyanis bármikor egyetlen mozdulattal banolhatják az accomat és buktam a pénzemet. Szerintem meg DÖGÖLJENEK MEG. Így korrekt. Azt tesznek amit akarnak, én meg leszarom.
  • arty
    #182289
    köszi!

    (de nem hiszem h a DC-sége miatt nekimennék ujra... pláne olvasva a leirásokat, h nincs jól balanszolva ez sem, nem foglalkoztak vele eleget igazán... :( )
  • Dzsini
    #182288
    Tényleg jó?
  • TBTPumpa
    #182287
    Szívesen!
    Heroes 6 Gold-ot akartam először, de csak Uplay-es kulcsot találtam és a Steam-es "ajánlások" is elvették tőle a kedvem (many bugs, no support, UbiSoft monnyonle stb).
  • Sir Quno Jedi
    #182286
    Héj, szavaztunk rá és lám 75%os lett a "Guacamelee! Gold Edition" ! Venni! Venni! Vici!
  • Dzsini
    #182285
    "Az a helyzet, hogy platformer cuccokat is kivesézős módban tolom."

    ... én is, és én vagyok a hülye, hogy ma reggel nekiálltam a Braidnek (most lett meg valami akció keretében)
    És már látom, hogy ezzel nagyon sokat fogok szenvedni :)
  • Tinman #182284
    Crystal clear, csak nem szeretem amikor Amazonos vásárlás az pokolra jutsz kategória, de orosz kulcsokat/gifteket szerezni az Szent Grál.

    Egy kutya mind a kettő, "szürke import" :-D
  • TBTPumpa
    #182283
    State of Decay nyereményjáték