311802
  • Sir Quno Jedi
    #182282
    Sajnos ami nem régiókódos és a steam engedi aktiválni az én magyar accomon az bezony KURV@RA legális. A beszerzését pedig nem tudják nyomon követni, azon a szálon bukják a dolgot. Akárcsak PayPal-on mikor pénzt küldesz és beállítod, hogy család, vagy barátok. Ugyan hogyan bizonyítják az ellenkezőjét, he?! Ugye. A lényeg az, hogy ne kaphassanak el érte.
  • Itsuki
    #182281
    köszi a választ, (így se engedi de már így is úgyis buktam az 1 dodós fablet) lenne egy másik,ugyancsak amcsi amazonról magyar psn-re meg lehet venni a gta 5 digitális kódját? vagy az csak amcsi ps-en menne?
  • Zóanagyvarázsló
    #182280
    A Tomb Raiderben nem az irányítás késett, hanem ütemre kellett nekifutásból ugrani, mert úgy távolabbra jutottál, mint helyből. Mint a valóságban. (Egyáltalán nem tökéletes a régi Tomb Raiderek irányítása, kamerája, de nem ez a baj vele.) A TR a Prince of Persia-féle (+Another World, Flashback, Blackthorne stb.) cinematic platformerek 3D-sítése (még billentyűkiosztás is ugyanaz az alapmozdulatoknál), nem a Super Marióé.
  • Tinman #182279
    Szégyen... mediafire-ről töltöm a Castle of Illision exe-t, amiben USEREK kijavították a hibát -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #182278
    Köszönöm a felajánlásod!
  • IMYke2.0.0.0
    #182277
    Igen, valóban illegális(abb), mint VPN-ezni, vagy nem rokontól külföldről vásárolni, de hát szegény ember vízzel főz.
    Amúgy meg, osztom azon topiklakók véleményét, akik azt szokták írni, ha a mi pénzünk büdös a STEAM-nek, a Ubisoftnak, az EA-nak stb, akkor onnan szerezzük be a játékaikat, ahonnan a legolcsóbb számunkra---

    És még így is az ő zsebüket tömjük, bármennyire is pofonfát rázó a viselkedésük [régiókorlátok, teljes vsárolói támogatás letojása, félkész játékok, pofátlan árazások, DLC-k tömkelege, stb.].
  • Tinman #182276
    Orosz gifteket venni meg olyan, fehér selyembe burkolózni :-D
  • TBTPumpa
    #182275
    Boldog Karácsonyt!
  • Sir Quno Jedi
    #182274
    és mivel ez illegális, ennyi erővel warezolhat is, az olcsóbb és ugyanúgy illegális, mint másnak adni ki magadat
  • Tinman #182273
    Feltettem FRAPS-et... atomstabil 30 FPS :-((((
  • IMYke2.0.0.0
    #182272
    Amerikai lakos címét kell megadnod, és magyar banki adatokkal vásárolhatsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #182271
    arty: Biztosra veszem, hogy tudod, de a Raptr képes arra is, hogy utólag frissítse a játékórák számát.

    Dock - My Profile - arty a jobb szélen - Settings - új lapon bal oldalt: Identities & Achievements - És itt már adja magát: középen klikk a csatolt fiókok melletti szövegekre.
    Pl.: "Update Steam achievements now" és a "Sync Steam hours with Raptr".

    Pár pillanat múlva ezt kapod a jobb sarokba:

    KÉP
  • Itsuki
    #182270
    amazon oldalról hogy lehet venni digitális játékot? amerikai adatokat kell megadni vagy lehet simán magyar?
  • Sir Quno Jedi
    #182269
    nekem az egész album megvolt, totál elmebeteg, de nagyon jó
  • TBTPumpa
    #182268
    DarkSector meddig van/lesz távol? Tudja valaki?
  • Tinman #182267
    Az a helyzet, hogy platformer cuccokat is kivesézős módban tolom.

    Nyilván nem probléma 10 frémmel sem végigterelgetni az egeret 3 óra alatt. VISZONT, az extra cuccok felszedése az már az elején igényli az ügyességed és pontosságot követel. Aztán hiába vagy te ügyes meg pontos, ha késve/pontatlanul történnek meg a dolgok.

    A dupla ugrás pl. az első 5 percben van. Már ott előjött, hogy baj van.
  • IMYke2.0.0.0
    #182266
    1999-ben.
    1997-ben Death Rally-ztunk a non-profit munkatársakkal a C300A-asokon, munkaidőben :)
  • grebber
    #182265
    Elég baj az!
  • IMYke2.0.0.0
    #182264
    Elhiszem.
    S tudom, hogy a XXI. század elején a fáziskéséses animációk, a kontroller lagok teljes mértékben elfogadhatatlanok.

    Anno, 1997-ben, mondjuk majd-hogy-nem természetes volt számomra, hogy a Tomb Raider 2-ben a perem előtt már fél méterrel meg kellett nyomnom a Ctrl-t, hogy a peremnél elugorjon Lara baba...
    2013-ban ez elviselhetetlen lehet.

    Bár, ahogy írtam, én ilyesmivel küzdök minden hardver-igényesebb játék esetében, mert hol a CPU, hol a VGA kevés, hol mindkettő.
  • Tinman #182263
    Nincs játékélményem. Nem tudom irányítani.
  • IMYke2.0.0.0
    #182262
    Sajnos, én a Saints Row 4 esetében vagyok így, de rendkívüli mód élvezem a játékot, és ez mindenért kárpótol :)
    Szerintem, a "techno" nem lenne szabad, hogy elhomályosítsa azt, amiről az egész dolog szól [aminek a rabjai vagyunk, ami miatt még mindig adrenalin-fűtötte kislurkók tudunk lenni]: a játékélményt.

    Nyilván, VAN az a helyzet, amikor kell a tekkknő, akarom mondani a hardver, és a csúcssebesség [teljesítmény-játékok], de ott már a verseny(helyzet) uralkodik az élmény felett... ez törvényszerű is.
  • Tinman #182261
    Végigolvastam... van akinél jó, van akinél nem.

    Registryt túrok. Ha a TR gyönyörűen futott, akkor ennek is elég a hw.
  • zorrobomber
    #182260
    The game was patched to be 60FPS, the 30FPS thread is outdated
  • arty
    #182259
  • grebber
    #182258
    Ezt kb olyan feleslegesnek érzem mint az Assassins Creed 4-be a karakterfejlesztést.
    Biztos jó (valakiknek) de mi a szarnak ha nem kell ahhoz hogy végig tudd játszani a játékot?
  • Tinman #182257
    Sírás Castle of Illusion ügybe.

    "30 FPS means that game updates actions you do with a controller only 30 times a second which leads to very poor control precision. Nearly all platformer games are 60 FPS because you need this extra precision when you control jumps and landings of your character. And 60 FPS means much more smooth animations. "
  • grebber
    #182256
    Amikor egy assassins creed 4-et 1x-2xfps-el játszok szerinted zavar?
    Ha nem mondod hogy a Castle 30 fps volt a mai napig nem is tudtam volna róla--> Fel se tűnt nem éreztem belőle semmit!

  • Tinman #182255
    A 30 FPS se zavart? Ezt a szintet a telefonom vinné 60 frame-el...
  • IMYke2.0.0.0
    #182254
    138 levél áthámozása után eljutottam az újakhoz is.

    Tehasut! Nagyon szépen köszönöm, hihetetlenül megleptél!

    Nagyon kellemes ünnepeket továbbra is :)
  • Tinman #182253
    Jah igen és 1920x1080-ba fekete keretek veszik körbe a képernyőt. Gyönyörű -.-

    Turhálás, buherálás, mókolás:
    Megoldás.
  • wantonly
    #182252
    Ja, ok. Csak ott lett ez felemlegetve tegnap, azért gondoltam :)
  • grebber
    #182251
    Jól hangzik,de a végigjátszás alatt nekem nem tűnt fel ilyen!
  • ZsZso
    #182250
    Videómániát? Nem. A Tanuból idéztem, direktbe.
  • ZsZso
    #182249
    Őszintét megvallva én csak trollkodtam (muhaha), de ha már így leírtad, ezer hála :).
  • wantonly
    #182248
    Látom te is néztél videómániát. :D
  • Tinman #182247
    #182246
  • Tinman #182246
    Egyszerűen késve reagál a karaktered, plusz olyan érzés, mintha egy 10 tonnás kukásautót irányítanál. Emiatt semmi nem pontos. Se az indulás, se az ugrások, se az érkezések a platformra.
  • grebber
    #182245
    De mitől szar?

    Ugrik, megy előre hátra mit akarsz még bele?
    Sose értettem akik valakira azt irják hogy szar irányitás.

    Pl a Richard Burns Rally billel na az szar de azt tapasztaltam is hogy miért nem csak sírtak róla.
    De amelyik játékoknál mostanság a sírások mennek, felfogni se tudom.
  • ZsZso
    #182244
    Amcsiknak a Dishonored Goty 11 USD a GMG -n. Grrrrrr... hát velünk mi van? 'Mi ez? Bástya elvtárst már meg sem akarják gyilkolni?! Én már szart érek?' :)
  • Tinman #182243
    X360-as controllerrel tolom, csak úgy mint előtte kb. 7 játékot. Egyikkel se volt semmi gond.

    Rayman-t visszasírom. Ez férc olyan messze van tőle, mint egy 5 dolláros Star Trek játék a filmsorozat színvonalától.