311802
  • Tinman #182522
    A final bossnál jártam én is úgy... 1 HP túléltem, mennék ráugrani erre a nagy izgalomban beleestem az egyik lyukba. -.-

    Ősgamerrel holnap együtt zabálunk, halálra fogom ezzel szívatni a csajok előtt :-D

    "amikor már szégyelltem magam, h úúristen, egy ILYEN játék ott lesz a profilomon, végigjátszatlanul"

    Bizony! És ennél nagyobb motiváció nem kell :-D


    Ducktalesről:

    Lenyomtam már 2 bosst. Még kristályosodik bennem, hogy mik a fő problémák a cuccal, de az irányítás nincs közte. Teljesen reszponzív a cucc, gond nélkül 60 frémmel szalad. 1-2 helyen pedig olvastam, hogy az irányítás gázos. Oszt' nem.

    Ami gázos a 20 évvel ezelőtti rémesen oldschool, szinte minden eredeti ötletet nélkülöző platforming. A Superfrog HD se volt éppen superior ezen a téren, de az jóval szórakoztatóbbra sikeredett.

    Végül is mi volt Ductales készítőinek célja? Totális nosztalgia csak HD-ben? Sikerült. Túl jól is.

    2014 küszöbén elnézve ilyen Rayman szintű platform cuccokat, viszont kínos a cucc, de nagyon.

    Letolom szvsz, de csúnya úgy érzem blogbejegyzés lesz belőle :-/
  • ratgab
    #182521
    És basszus még casual-on is rendesen terveznem kell, hogy mit hova és mikor építek, fejlesztek. Boss-ok meg nagyon brutálisak!
  • ratgab
    #182520
    Cooper's revenge 2,5 euróért nem jó?
  • ratgab
    #182519
    Nyugtassatok meg, vagy noobozzatok, de a Toy Soldiers egyes pályái szénné szopatnak.

    Valamelyik nap az Invasion utolsóját voltam képtelen normálon letudni, aztán az imént a Kaiser Battle-be tört bele a bicskám szintén. Persze mindkettőnél a legeslegvégén. Aztán utóbbi esetben már kissé ideg voltam és automatikusan rákattintottam, hogy akkor ezt casual fokozaton próbáljuk meg újra. De úgyse volt sétagalopp, viszont így már meglett elsőre. (jah és úgy, hogy egy darab ellen nem jutott át a toyboxig)

    Olyan kis könnyed kis valaminek tűnik és mégis már normálon is orbitálisan nehéz (alapjáték nem tűnt ilyen nehéznek normálon csak ez a két dlc, de ezek nagyon).
  • Shep
    #182518
    Na ez egy elég jó ajánlat, jobb lenne persze mindkét rész de az meg nincs jó árban.
    http://www.greenmangaming.com/s/hu/en/pc/games/action/desperados-wanted-dead-or-alive/
  • arty
    #182517
    Steam keményedik :(((
    Durva, h minden figyelmeztetés NÉLKÜL kinyírnak egy ilyet.

    Meg előtte a giftelés tilthatósága - ettől nem jön vissza egy EA, és nem ez tart itt egy SEGA-t se, szvsz.
    Elmennek a 'csába.

    (de az uplay akkor is mégretekszarabb :D )
  • arty
    #182516
    Hátpersze. Egy ismeretlen senki balfaszkodásából leszűröm milyen. Aham.
  • arty
    #182515
    "Bérbaltavári SE ifi csapatának törölközőszedegetője."

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • arty
    #182514
    :DDDD

    kettőből kettő!
  • arty
    #182513
    Igen, a finál boss nem áll arányban a játék nagyrészével (a minibossok is azért szvsz egy gyermeknek nehezek lennének), vszeg azt (azokt) nekem kéne megcsinálni a kölyök helyett (de érdekes, h játszani nem akar a lányom, csak nézni... )

    volt olyanom a finálnál, h kész, mennék utolso erejét lekapni, erre beleestem a platform előtti lyukba :D
    na, ott majdnem belevágtam a kontit a tévébe - olyan ideg voltam, h utána soksok alkalommal kb a harmadik hullámba belehaltam.... :D

    ősgamer haverod :D
    voltak pillanatok (fenti), amikor már szégyelltem magam, h úúristen, egy ILYEN játék ott lesz a profilomon, végigjátszatlanul :DDD

    (bánom h giftelésre nem vettem egy pluszpéldányt, friendjeim közül csak neked van meg ahogy nézem - de te legalább rendesen kijátszottad, ezekután egy gametimeden se fogok már meglepődni :D )
  • Tinman #182512
    Jogos! Ezt miért nem youtube-on osztottad meg?

    El kellett olvasnom :-(
  • arty
    #182511
    hm. akkor én is ráugrok :)

    hangáros nagypókot megnézném a DC-ben.
  • zorrobomber
    #182510
    win8-on nekem nem fut :(
  • Scooter
    #182509
    Na én még azt nem láttam, mivel még tart a hatása a Fallout 3-nak :-) Elég színes lett a Vegas. Valahogy nem illik a Fallout-hoz. Azért majd megnézem. Nem ítélek videókból, meg képekből.
  • tomsolo
    #182508
    Jobban szeretem én is mint a New Vegast.
  • Scooter
    #182507
    Brutálisan jó a Fallout 3. Nekem még az 5-ből van 2 DLC, amit nem vittem végig. A The Pitt és a Point Lookout. Szeretek egy játékot minél tovább húzni, hogy sokáig tartson. Ez viszont a Fallout 3-ról nem mondható el. Nem kis óraszámot kell beletenni még az alapjátékba se, hogy minden helyet felfedezz a térképen. Szerintem élvezni fogod, ha kicsit is fogékony vagy az akció+RPG-re.
  • Rapid81
    #182506
    Deadpool $9.99

    Ugyanannyi, mint GameFly-on 20% kuponnal (5.99 font).
  • grebber
    #182505
    Sosem értettem minek írogatni róla. Nem véletlen hozták létre a youtubot.
    Warez napján már meglátod milyen a game!
  • Rapid81
    #182504
    LOL.

    A Steam bannoltam a GameMineres gyerekek tradebotjait.

    "Friends, it sometimes happens that a result of over 1,5 years of hard work with almost no day offs could be killed with just one push of a button.

    It seems that Steam doesn't like when someone provides a great service. Maybe they got jealous, or maybe they don't like the fact that because of GameMiner a huge amount of people in RU/CIS territories learned about Steam and began to use a legal digital game distribution service. I don't know.

    The fact is: today Steam has locked all our accounts. Gift receiving account, gift sending account, account for all those gifts from crates (where most of our profits went). They locked even my personal account.

    At the moment we have stopped accepting gifts. Of course we immediately wrote to every possible addresses, trying to reach Valve people including Gaben. We will wait for their response.

    But if this is a witch hunt – sadly GameMiner as you know and love it will cease to exist. Next several days will show us what to expect.

    It pains us the most that we've already had so much great plans (and we've already invested our profits in them).

    Our huge re-design update should have raised our content and usability to an out-of-reach level. Also, we have planned to help indie devs to promote their games or to help them pass greenlight. All this free of charge. Also we’ve been working with some key stores so they would give away hot releases for you in exchange for some ad space. And so on.

    It will be a pity if all our efforts just disappear."
  • Tinman #182503
    Ezt jelen esetben még komoly megfontolás TRágyává teszem. :-D
  • Tinman #182502
    Igen, ugyanis ti hallgatok róla nagy bölcsben.

    Előre lelkesedtek. Megveszitek/lewarezoljátok, majd elcsendesedik az egész, nem beszéltek róla.

    Ellenben én tényleg leírom mi a dörgés nem játszok fanboyt... ha szar akkor azt, ha remek akkor azt. Ha remek, de elvérzik valamilyen fronton arról is tudni fogtok.
  • ratgab
    #182501
    De legalább végigjátssza a szarjait....
  • grebber
    #182500
    Kell neked minden szart megvenni
  • Tinman #182499
    Miközben kilőttem a taskból, láttam, hogy kb. 230 Mb-ot foglal a memóriából. Ennyit eszik a firefox, ha 1-2 ablak flash tartalommal meg nyitva.
  • Tinman #182498
    Elindult, hála a troubleshooting topiknak, de nem csoda, hogy hallgattatok róla, mint a sír.

    Első 1 percben azt hittem, hogy folyóson csapatok, aztán rádöbbentem, hogy a folyosó a háttér, én meg ilyen paintbe rajzolt platformokon ugrálok :-D

    Eljutottam az első bossig, közben másra figyeltem 2x kinyírt és game over. De úgy tényleg game over. Totál előröl lehet kezdeni az egész játékot :-D

    A loopolt zene, pedig mocsokmód idegesítő.

    Ez nem egy ligában játszik a Castle of Illusion-al... ez kb. a Bérbaltavári SE ifi csapatának törölközőszedegetője.
  • Botond #182497
    Kevés a rám, meg gyenge a vga. Vegyél komoly gépet neki, ez nem DS, hogy mindenen elfut, még a gorenje villanytűzhelyen is! : D
  • TBTPumpa
    #182496
    Remélem nem a Remastered változat, mert abban nem sok örömöd lesz.
  • Tinman #182495
    Arty!

    Ducktales első benyomások:

    El se indul. Gondolom kevés neki a korájhét -.-

    Taskból kellett kilőni :-D

    Instant crash on startup.

    Szánalmas. Bmeg. Szánalmas.
  • Shep
    #182494
    Hát az elég jó ár de csak ha játszol is majd vele :)
  • Tinman #182493
    Tuti 60 FPS volt? Mérted?

    Csak azért kérdezem, mert nekem is ment 1920x1090@60Hz-en aztán éreztem, hogy valami nem ok. Állandóan haltam pont olyan okból kifolyólag, amit te is írtál. Aztán elindítottam a fraps-et és akkor döbbentem, hogy 30 FPS. 1.5 órás buhera után, meg ugye mintha egy másik játékkal játszanék... remek volt 60 frame mellett! Egyből piece of cake lett a cucc :-)

    Kártyákból 1 kivételével az összeset megszereztem elsőre. A 2.-hoz 40mp plusz energiabefektetés kellett. Azt is észrevettem elsőre, de nem tudtam, hogy ott a zselén át lehet menni. :-)

    Gyémántból 700 körül lett, de én sem vágyom az összes összeszedésére, mert pl. az almás részen ugye az ember elsőre 100%, hogy hagy ki.

    A Mickey szobrokból talán 2 hiányzik, de nincs időm rá, hogy erre most elszabjak órákat.

    Achik terén 9/12-vel zártam. 2-öt még relatív könnyen megszerezhetnék 1-2 óra befektetéssel, de nincs hozzá kedvem, túl sok jó cím várja a figyelmem.


    FINAL BOSS

    Együtt érzek veled. Ezek elmebetegek baz :-D Egy full cuki, kiddie, kazuár játékba betettek egy ilyen final bosst. Hát anyátok! :-D

    Jah... simán 1 órát én is rászabtam a mocsokjára. Tanulhatók a patternek szerencsére, de a 3. fázisban, amikor ugrálni kell állandón a gyorsan pörgő energiagolyóknál ott nagyon csúnyán be lehetett szívni, akár 2 energiát is lazán lehetett veszteni.

    Aztán amikor csak 1 HP-je maradt a boss-nak a kombinált támadása se gyenge. Pörgős energiagolyók + lövöldöz + lyukas a padló. Na ha ott nem vesztesz energiát, akkor elmondhatod, hogy HC pro vagy.

    Összességében az a véleményem, hogy 60 frame mellett nagy élmény a játék. Gyerekeknek, játékos apukáknak kölyökkel = KÖTELEZŐ!

    Végig nagyon ízléses, meseszerű, kedves, aranyos, de nem annyira gyomorforgatóan az, hanem profin és elegánsan. Nem a gameplay a legnagyobb erőssége (azé' az is korrekt), de a rajzfilmszerű helyszínek és maga az összbenyomás nagyon hangulatosak. A boss harcok is rendben vannak, bár párom többször is megjegyezte, hogy azért kisgyerekeknek egy picit túlzás a nehézség néhány esetben.

    Ebben a kiddie témában ez k. rendben volt! 8/10 a "kölyök" kategóriában!

    Most néztem Steam-en, hogy egyik haverom ("ősgamer") beletolt 4 órát, de NEM tudta végigvinni... 35 éves. LOL :-D

    Jah és nekem ez a móka 7 órán át tartott, de lenne benne még 2-3, ha bizbaszokra még jobban rámegyek.

  • ratgab
    #182492
    Viszont Mester! VAn újra Ghost Recon Future Soldier 5 euróért!
  • Chrisss
    #182491
    ha valakit érdekel még, akkor a uplay-en 2,50 EUR a Fallout 3 - Game of the Year Edition. Nekem kimaradt, úgyhogy most végigviszem. :)
  • ratgab
    #182490
    Rendben, meggyőztél. Kihagyom. Legfeljebb ránézek majd csúnyában.
  • Shep
    #182489
    Sajnos igen. Figyelj, van benne pár jó rész a vége felé de ezekből van sokkal kevesebb, ahhoz előbb odáig el kell szenvedned magad :)
  • ratgab
    #182488
    Te amúgy végigvitted shep? Mert most nézegetem a walkthrough-kat és nem tűnik ez annyira rossznak. Vége felé nézegettem bele.
  • ZsZso
    #182487
    Hüpp, akkor én is jelentekezek. Köszönjük!
  • Shep
    #182486
    Nem, ez még attól is rosszabb :)
  • kill3r21
    #182485
    Okés :)
  • TBTPumpa
    #182484
    WTF. Akik jelentkeztek nekik is csak a sima verzió van meg, szóval ez ne akadályozzon meg a jelentkezésben.
  • kill3r21
    #182483
    Nekem megvan, bár csak a sima, de nem veszem el a lehetőséget mástól :)