311802
  • Rapid81
    #182562
    Miért is használtam volna? Életemben nem használtam tradebotot, de kösz, hogy te jobban tudod nálam. És igen, röhögök rajta, mert szabályellenes és meg vannak szeppenve, hogy bannolták őket...
  • Micsu
    #182561
    hát remélem ő is hasonló sorsra jut
  • arty
    #182560
    de te használod ezeket a botokat, élvezed az előnyüket, utána meg a ban esetén röhögsz a markodba.... bravo!
  • Rapid81
    #182559
    Bár, tudtommal ők nem oroszok. A Gameminerrel szvsz az volt a baj, hogy ruszkik voltak és ez a régiókorlátok kijátszását vonta maga után, amire viszont a Valve nagyon pikkel.
  • Rapid81
    #182558
    Valószínű, akkor az is megy a levesbe.
  • Rapid81
    #182557
    Nem használtak trade botot, hanem ÜZEMELTETTEK. Murvára nem ugyanaz.
  • grebber
    #182556
    8 euro lenne a Gold. Az meg rettentő sok nekem!
  • Botond #182555
    Azok a kártyáim mentek el a leggyorsabban, a legjobb áron. :D
  • grebber
    #182554
    Hoho ha így haladok jövő év végén kb ingyen lesz meg majd a Port Royale 3 Gold :D
    Addig gyűjtöm a kártyákat bőszen!
  • arty
    #182553
    itt te csak kereskedsz (igénybe veszed) a bot szolgáltatásait... tehát a beragadt 10%-os valve kuponodat kukázhatod segítségével.

    de szabályt sért, tehát ROSSZ (frankcokat)
  • wantonly
    #182552
    Egyre gondoltunk. :P
  • wantonly
    #182551
    A playblink.com is használ valami botot, az nem ütközik szabályzatba?
  • ZsZso
    #182550
    Furi. Szerintem a PlayBlink is így működik, nem? Akkor rájuk is le fog csapni a bankalapács? Hmmm...
  • wesker24
    #182549
    Jaja ezért nem használok semmi külsö progit aminek a steamhez köze van !
  • arty
    #182548
    Remélem a te accod is bannolják, mert anno használtál ilyen trader BOT(!)-ot.
  • benőmenő
    #182547
    Igen a vége még normálon is baromi nehéz volt számomra is.
    Megnyugtatlak a 2-é sem lesz könnyebb. :D
  • Rapid81
    #182546
    Szimplán csak a Steam ToS-ba ütközött, amit csináltak:

    "You may not use Cheats, automation software (bots), mods, hacks, or any other unauthorized third-party software, to modify or automate any Subscription Marketplace process."

    Szóval megérdemelték...
  • Evoluti0N
    #182545
    Tegnap befejeztem a God of War első részét. NAGY <3. Minden hibája ellenére. Látszik, hogy nagyon ki voltam éhezve már egy H'n'S-re. A pályák, az ellenségek, a képességek, a logikai feladványok, a platformrészek, a kombók, minden nagyon tetszett.
    Ami nem tetszett, hogy sokszor nagyon felhúzott a játék. :D Rengetegszer haltam. Főleg platformrészeknél. A végén levő bossharc(ok)nál is szoptam szépen, de csak rá kellett jönni a nyitjára. A legjobban az húzott fel, amikor 100x meghaltam egy platformrészen, erre felajánlotta a játék, hogy állítsam könnyebre a játékot és zárójelben megjegyezte, hogy csak a harc lesz könnyebb. Akkor meg mi a fenének állítsam könnyebre? :D
    Ami még nagy plusz, azt hogy ebben is voltak feloldható bónusz és hogyan készült videók. Imádom az olyanokat. :D
    Szóval most jöhet a 2. rész. :)
  • zorrobomber
    #182544
    Silent Storm Gold Edition -75%, 2 euro koddal
  • ratgab
    #182543
    Nem vonz a coop egy dekát sem.
  • ratgab
    #182542
    Mondjuk genyó, mert fogy az üzemanyag és a lőszer is....XD
  • ratgab
    #182541
    Modellrepülőzés, akkor Aifix!
  • IMYke2.0.0.0
    #182540
    Igen, elküldés után frissült nekem is, és láttam, hogy már szerkesztetted. :)
  • Fpocok
    #182539
    Má megcsináltam, csak elsőre rosszul ctrl c-ztem.
  • IMYke2.0.0.0
    #182538
    Köszi, ilyen képet ne!
    Ezer éve ismered a banner-szabályokat!
  • Fpocok
    #182537
    Szeressétek egymást :D
    [spoiler]
  • Fpocok
    #182536
    Csak coopozni ne akarj vele!
  • arty
    #182535
    PONTOSAN ez volt a gondom vele, frusztrált h ezer helyre kéne kapkodni, pedig én csak repcsizni szerettem volna pár percet. Reménytelen.
  • ratgab
    #182534
    Ugye ez gyakorlatilag egy TD defense cucc, csak igazán egyedi köntösben.

    Van olyan mód, amikor a tornyok nem maguktól lőnek (amit egyébként egész pontosan tesznek néha), hanem csak akkor ha te irányítod őket. Kérdezem én milyen polip tud egy-egy ilyen pályát sikeresen teljesíteni?
  • arty
    #182533
    Én anno csak a demojával játszottam, nehézségi szintre se emlékszem, csak h NEHÉZ volt :))
    Maga a szint lényegtelen, a lényeg h korrekt kihívást adjon - ha ezt a casual elnevezésű teszi, naés. Béna fejlesztők.
  • ratgab
    #182532
    Valakinek volt itt korábban problémája, hogy az ubishopon vette a Brothers in Arms Hell's Highway-t és 1 hónapon belül nem tudta letölteni.

    Azt hittem én is így jártam, de a downloadert annó mégiscsak leszedtem. Közkívánatra fel tudom valami fájlmegosztóra rakni és akkor le tudja az illető tölteni, utána meg már csak a kódot kell beírni és elvileg be is kerül a könyvtáradba. Legközelebb már uplay-ről töltheted.
  • kigyi
    #182531
    Régebben mindig megkerestem play store-ban ilyenkor az alkalmazást, mennyivel könnyebb ilyenkor csak a telepítésre kattintani és felrakja az eszközre :)

    @darkling jaja lehet csak trollkodik, de jól csinálja így is úgy is jót nevettem :)
  • darkling
    #182530
    Én is pont most olvasom, vagy tényleg nem érti vagy csak szívatja a népet.
  • kigyi
    #182529
    Jól értem tört angol nemtudásommal, hogy nincs tisztában a felajánlás lényegével a srác? :D

    AssassinsCreed Fail??
  • ratgab
    #182528
    Alapjátékot még warezban végigvittem, most megvoltak a dlc-k is. De nem emlékszem, hogy ennyit szívtam volna alapjátékban.
  • Shep
    #182527
    Nem :)
  • Scooter
    #182526
    Ide is bedobom. Hátha valakinek még nincs meg!



  • ratgab
    #182525
    Spoiler volna, ha látnád először a szerencsétlenkedést, aztán meg a megoldást.
  • IMYke2.0.0.0
    #182524
    Engem is megszo... ívatott, és félretettem. Igaz, akkor a GeForce votl a gépben és frame problémák is voltak.
    Majd rendesebben ránézek a 4850-essel is, az egy csöppet erősebb a GF8500-nál :)
  • Tinman #182523
    Mindezt youtube-on jó!