311802
  • ratgab
    #182482
    Nekem még nincs meg, jövök!
  • TBTPumpa
    #182481
    More pls!

  • TBTPumpa
    #182480
    WTF. Hardveraprón mindenki 2400 Ft-ért árulja. Honnét szerezted 1500 Ft-ért?
    Dead Space 2-d nincs jó árban?
  • arty
    #182479
    150ért is sokallnám :D (elsőt végigtoltam, bírtam nagyon - mint az összes hook-os játékot - de már a második is maga volt a borzalom, ez gondolom annak hagyományait folytatja :( )
  • arty
    #182478
    Nekem kezdetek óta 60fps-el ment (minimális felbontásállítgatás után), tehát négyesem volt a pécélottón.
    Az első félórában mégis kb minden második platformról leestem, mert látszólag későn ugrottam (pedig Mickey még a platformon volt, amikor rányomtam!!).
    Szóval nálam nem az a bizonyos input lag a téma, inkább csak a "rossz" gianás beidegződés :)

    360 gyémán elég a játék teljesítéséhez.
    580 gyémántom lett, ha mondjuk megerőltetem magam, lett volna 680-700?
    800-ra reményem se lett volna, tehát semmivel nem lettem volna előrébb, max némi frusztrációt is kapok az élvezet mellé. Amennyi jólesett, annyi plussz kört mentem csak. A többi extrát se tudtam volna mindet megtalálni, youtube, stb nézegetésre meg nem vágyok.

    Kacsamesék kihagyására nem vagyok büszke, csak az értékelések és gameplayre ránézés után nem volt kedvem egy másik - látszólag sokkal jobb - platformer mellé még azt is berántani. Mostmár picit bánom, remélem hamar nekimész annak is és megírod, h hibáztam-e és ha igen: mekkorát :)

    (miki főboss neked mennyi idő alatt lett meg? nekem közel egy óra szenvedés, az egyik patternel inkompatibilis volt az agyam :D és mennyi gyémántod és bizbaszod lett?)
  • Botond #182477
    Van még hova fejlődni! :D
  • Fpocok
    #182476
    Spelunky nyert! Vegyétek!
  • Fpocok
    #182475
    Épp elég volt végigszenvedni TB videóját róla :D
  • Shep
    #182474
    Akkor te nem játszottál a LP3-al. GR egyébként jó, csak téged most felhúzott, mert nem tudsz kópozni.
  • Shep
    #182473
    Ennyiért vegyed is, különben ki fogja elmondani, hogy nekem semmi nem jó és a LP3 egy kifejezetten jó játék, tele izgalommal, változatos küldetésekkel, érdekfeszítő hosszú robot túrákkal, jobbnál, jobb boss harcokkal? :D
  • Fpocok
    #182472
    pl ghost recon.
  • ratgab
    #182471
    Ennyiért lehet én is veszem...XD
  • Shep
    #182470
    Hát vannak rosszabb játékok is amiért pénzt lehet kiadni :D
  • wesker24
    #182469
    Na 1500 FT-ért Lost Planet 3 beszerezve !
  • Rapid81
    #182468
    Hörcsögöknek kötelező darab
  • Rapid81
    #182467
    Csak kíváncsi voltam, hogy mennyire volt kreatív a srác, de egyáltalán nem. Client0011-től 16-ig vannak az acc nevek. Ezen kívül nem érdekel. Ha van olyan, aki megveszi tőle, szíve joga.
  • genndy
    #182466
    Ez igaz, de a Steam úgyse fog ezzel foglalkozni. Ha annyira akarsz vele küzdeni, jelentsd inkább PH-n aztán leveszik a hirdetést (bár valaki mindig meg szokta tenni, vagy a modik törlik maguktól is ha észreveszik. És ha belinkelik valamelyik gyakran látogatott topikba, akkor is el szoktak tűnni az ilyenek).
  • Rapid81
    #182465
    Steam acc-ot tilos eladni. Az egyik első szabály a Steam ToS-ban.
  • Rapid81
    #182464
    A többi 5 acc:
    1
    2
    3
    4
    5

    Lehet jelenteni. :D
  • TBTPumpa
    #182463
    Téliszünet van na. Unatkoznak a gyárekek!
  • tomsolo
    #182462
    Csinált 6 accot és betolt mindegyikbe egyet - ingyen...
  • Rapid81
    #182461
    Íme
  • ratgab
    #182460
    Lenne az ilyen görényre megoldási javaslatom....
  • Rapid81
    #182459
    Ott a felhasználói neve... Lehet jelenteni. :D
  • Tinman #182458
    "Kicsit olyan, mintha késne az irányítás, de valójában nem."

    De. Tele van vele a net. Random példa.

    Nézd meg 60 FPS-en és besírsz.

    "Elég kazuár, 3 óra alatt letolható"

    Tessék felszedni a vackokat és mindjárt nem annyira kazuár. A letolásról annyit, hogy kvázi egész nap ezt tolom, most vagyok a final boss-nál. Néztem világranglistát: 30xx. vagyol én most olyan 14xx körül.

    SPEEDRUNNER! :-P

    Kacsameséket büszkén hirdetted, hogy kihagytad, pedig 5.99 nem volt érte pénz.
  • tomsolo
    #182457
    [URL=http://hardverapro.hu/apro/steam__left4dead_2_0_oras_olcson_6db]"ajándék" :D[/URL]
  • Shep
    #182456
    Ja így már érthető :D Egyébként a patchekkel sokat javítottak, meglepő de mondjuk legalább 1-2 ponttal többet ér most a játék, még a hangulaton is sikerült kicsit javítani, AI is jobb lett, alienek pláne és a társak is kevesebbszer tűnnek elő a semmiből :) Tehát mondjuk most egy olyan 6 pontos a játék.
  • grebber
    #182455
    The Cave megjelent Androidra is!
  • arty
    #182454
    Castle of Illusion

    Mikiegeres pure platformer: ~zéró lövölde, csak ugrabugra és gyémántgyűjtés.
    Imádtam: elvarázsolt a "kommentátor", a grafika, a kölkök is egy órát itt ültek mellettem és szurkoltak értem.
    Elég kazuár, 3 óra alatt letolható, de mivel amazonról fillérekért lett meg, a hossz semmit nem vont le az értékéből. (mondjuk a főbossal 1 teljes órát küzdöttem, nekem NAGYON nehéz volt, másnak vszeg ez is ujjgyakorlat)

    Apró hiba, amit egyébként fél óra után megszoktam: platformnak NEM a legszélén kell indítani az ugrást, mert akkor leesel. Kicsit olyan, mintha késne az irányítás, de valójában nem.

    már bánom, h a DuckTales-t nem rántottam be, ha csak fele ilyen jó, már megérte volna/10
  • arty
    #182453
    najó, legyen 11k, de ennél többet most nem tudok adni!

    ha az jó, hogy most 11k, januárban még 7k, akkor írj!! de ne add másnak plz!!!
  • arty
    #182452
    9000ért jöhet! MOST!
  • arty
    #182451
    Rapid cod1 után imádta.
    Ha te cod1 óta játszottál másik coddal, reális, h kevésbé tetszen az ACM :D

    nem??
  • Dzsini
    #182450
    Humble Weekly - Penny Arcade RPG-sorozat plusz képregények.

    On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode One
    On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two
    Penny Arcade Volume 1: Attack of the Bacon Robots
    On the Rain-Slick Precipice of Darkness 3
    On the Rain-Slick Precipice of Darkness 4
    Penny Arcade Volume 2: Epic Legends of the Magic Sword Kings
  • Botond #182449
    GOG.comon ez a csivalricseszt csábító!
  • Evoluti0N
    #182448
    A Jericho meg megvan. :D
  • darkling
    #182447
    Indiegala Codemasters-ben van, $1 a Jericho-val együtt.
  • Scooter
    #182446
    Én arra nyomtam, mielőtt még ide jöttem volna. Az volt a 3 közül a legértelmesebb
  • IMYke2.0.0.0
    #182445
    Gamersgate-en is, de az nem STEAM-es.
  • Evoluti0N
    #182444
    Akkor nem osztogatják ingyen. :D Sajnos ez ennyit se ér.
  • IMYke2.0.0.0
    #182443
    Amazonon. :klikk rá