311802
  • Rapid81
    #182602
    Nem vagyok hülye. Emlékszem rá, tudom, hogy belinkeltem, de NEM használtam...
  • genndy
    #182601
    Jaaj, de jó volt 2 órát egyfolytában Skyrimezni! Visszajött a hangulat rendesen.
    Ez a Falskaar mod valami elképesztően jóra sikerült: egy hatalmas külön sziget, rengeteg NPC-vel, dungeonnal, városkával, helyszínnel és küldetéssel. Egy ember műve az egész! (plusz gondolom azért a szinkronhangok). És félelmetesen profin meg van csinálva, a táj gyönyörű, rengeteg mellékküldit rakott bele, a színészek zseniálisak, és még új zenék is vannak. És nehéz! A dungeonokban csapatosan jönnek az ellenfelek, Skyrimben már félistenként szaladgáltam, itt meg komoly erőpróba minden csata, mert 4-5 ember jön egyszerre. A srác megérdemelte hogy valamelyik játékstúdió föl is vette magához.
    Ennek örömére be is húztam a Morrowind GOTY-t - csak hogy akkor már ON is legyen a hsz-emben (Steamról, nincs kedvem ezer helyre regelgetni ki tudja milyen meg mennyire cenzúrázott német változatokért).
  • grebber
    #182600
    Egész nap rajta kell csüngeni és átlátható
    Okostelefon + mobilnet fénykorában ez nem lehetetlen bárhol bármikor olvashatód!
  • ZsZso
    #182599
    Kár, azt hittem van vmilyen átláthatóbb forrás :(. Azért köszi!
  • grebber
    #182598
    Prohardver eredeti játékok topikjából!
  • ZsZso
    #182597
    Pecsa, ahhoz túl bamba vagyok! Mea culpa!

    Honnan szerzed ezeket az infókat? Én a reddit -en a GameDeals -t szoktam nézegetni, de ott erről egy szó nem volt.
  • grebber
    #182596
    Kb max 20-at kellett volna visszaolvasni
  • Micsu
    #182595
    ez a csokó gyerek melyik lapnál nem volt még? :D
  • ZsZso
    #182594
    Kiderítettem: http://de.gamesplanet.com/

    Mondjuk ezt alapból hozzáírhattad volna, mert ez a hozzászólás így harmat kevés volt :P.
  • ZsZso
    #182593
    Honnan?
  • grebber
    #182592
    Oblivion Goty 750ft és Morrowind goty 450ft-ért behúzva!
  • TBTPumpa
    #182591
    Majd kiosztanak, hogy nem értesz a lyátékokhoz. Bezzeg mi pécégurusok, mi igen.
  • tomsolo
    #182590
    Az a Balcklist.
  • Evoluti0N
    #182589
    A Remember ME CSÚNYÁN alul van értékelve, ahogy ott is kifejtettem a hozzászólásomban. Egyik legjobb cím idén.
  • arty
    #182588
    nem kamugép, csak szerintem a trashbotra vagy nem emlékszik vagy az "nem kereskedés" ... (ahogyan a gameminer se volt végülis az...)
  • papi08
    #182587
    1,11 ejró.
  • Zóanagyvarázsló
    #182586
    Tudom, hogy az is komolyabb reflexet és ügyességet igényel, de hát én már csak ilyen igénytelen vagyok.
  • wantonly
    #182585
    Lemaradtam, mennyi volt?
  • IMYke2.0.0.0
    #182584
    Maradtál volna inkább a sörözés mellett...
  • Zóanagyvarázsló
    #182583
    Na, ma sörözés után nem merek belevágni a Giana Sisters utolsó pályájába (az előtte lévő gyanúsan, vihar előtti módon könnyű volt), lehet belekezdek valami nagyon casualba, játékmenetet alig tartalmazóba. Hm, talán a Remember Me megfelel a célnak.
  • Micsu
    #182582
    sztem az direkt annyi
  • grebber
    #182581
    Wargame: European Escalation -90% 1.99 vegyétek ameddig lehet!


    Most már rendesen figyelni kell hátha valami AAA-t is elkurnak!
  • Micsu
    #182580
    azt mondta ő nem használt, egyenlőre hiszek neki, vagy nagy kamugép a srác? :)
  • arty
    #182579
    tisztázta magát??
  • Rapid81
    #182578
    Ilyen nincs. A dupla pakk még másfél ojró volt, de mire 10 másodperc alatt nyomtam volna a vásárlás véglegesítésre, már ezt is javították. Ilyen nincs. Valakinek sikerült venni fölöset?
  • Rapid81
    #182577
    Na kurvajó... 10 forinttal kevesebb volt a virtuális kártyámon... Aztán mire medoltottam, már rendbe rakták.
  • papi08
    #182576
    Ezt már húztam is be :D
  • Rapid81
    #182575
    Don't Starve 92% ELÁRAZÁS! 1.11€
  • grebber
    #182574
    STeam: Dont Starve elárazás vegye gyorsan akinek kell!
  • Micsu
    #182573
    mivel tisztáztad magad így nem :D de amúgy tényleg gusztustalan munka lett volna részedről a káröröm ha te is csinálod
  • Rapid81
    #182572
    Igen, linkeltem, de sosem használtam! Egyedül egyetlen egy botot használtam, a Dota2 Dispensert, hogy 1x átdobáljam neki a fölös kuponjaimat, ami HIVATALOS VALVE bot. Ennyit erről. Továbbra sem értem, hogy mi a bajod. Megsértették a Steam használati feltételeit, TÖBBSZÖRÖSEN is:

    - Tilos mindenféle bot üzemeltetése
    - Tilos a régiókorlátok kijátszása
  • TBTPumpa
    #182571
    Dobozos játékok - PlayON akció (CD Galaxis + 576):
    Rayman Legends - 2250 Ft
    Rayman Origins - 2250 Ft
    Rayman Collection - 3605 Ft
    Splinter Cell Blacklist Upper Echelon Edition - 4507 Ft
  • benőmenő
    #182570
    Nem szóltam... ez a piszok google fordító :D
  • grebber
    #182569
    Na ez az ami ODABASZ! Igen így nagybetűkkel.A kérdés ,hogy nálunk simán lehet-e aktiválni vagy sem.

    Oblivion Goty 2.49 euro
  • benőmenő
    #182568
    Ez ugye steames?
  • benőmenő
    #182567
    Kellemeset csalódtam a pcguru-t látogatókban ezt a kommentet látva:
    "DmC: Hogy őszinte legyek én is benn voltam a fehér hajtépős piros bőrkabátégetős buliban, elég nagy DMC fannak tartom magam. Az egyetlen problémám a DmC-vel, amit már sokszor leírtam itt is: ez nem Devil May Cry. Egy jó Beat'em Up játék, de a főszereplő nem Dante, még ha úgy is hívják és igazából nem része a DMC sorozatnak.
    Kicsit általánosítva a témát: ezeknek a rebootoknak sosem láttam értelmét. Gyakorlatilag vesznek az eredeti játékból néhány elemet, amit aztán beleírnak egy teljesen más játékba, és elnevezik az eredeti után, mert az egy bejáratott franchise. De szerintem sokkal jobban tennék, ha inkább kiadnák ezeket új cím alatt.
    Jelen esetben ha bejelentik, hogy a Ninja Theory a Capcom nevével ellátva csinál egy DMC-szerü játékot XYZ néven, mindenki eldobja az agyát, nem pedig a fejlesztőket máglyára..."
  • grebber
    #182566
    Morrowind Goty 1.74 euro újra
  • arty
    #182565
    te linkeltél ide egy trashbotot, amit utána (és azóta is) én is használok, hogy a nem kellő 10-20%-os kuponjaimat odaadjam nekik és eltünjenek az inventorymból!!! miről beszélsz?!

    visszakerestelek: #161409

    gondolom most az jön, hogy a kereskedés módja is számit (holott a szabály erről semmit nem mond, nem lehet és kész)
  • TBTPumpa
    #182564
    PC Guru top5 elfelejtett játék 2013-ban

    Remember Me megérdemelte, hogy elfelejtsék? Igen.

    Ezek is csak azt "emelik" ki, amiért a kiadó fizet nekik. Amiért nem kapnak külön jattot azt lehúzzák, még ha nem is rossz az adott játék.
    No comment.
  • Rapid81
    #182563
    Én is szeretlek, kicsi troll...