311802
  • Fpocok
    #182642
    Nem kell telepíteni semmit. Csak bedugod és megy.
  • Tinman #182641
    +1
  • Botond #182640
    Nekem is ilyen van. Rádugod az adaptert win7re, és magától települ. Jóság.
  • Botond #182639
    "Bedugtam"

    Akkor az mégsem wireless annyira. :D Az én autóm is megy benzin nélkül! Igazi csoda, dízel! :D
  • Fpocok
    #182638
    WOW... ezek az animációk... mintha igazi emberek lennének. Na meg ezek szerint van benne valami motokrosszos minijáték is. Nem semmi.
  • grebber
    #182637
    Mozgásban az MXGP - The Official Motocross Videogame
  • arty
    #182636
    tehát a "véééégre" felkiáltás akkor véletlen sem annak szólt, h egy hiánypotló szolgáltatásra leltél, ugye?
  • Evoluti0N
    #182635
  • w77d
    #182634
    ejjgyewrekek elég keci részeg vagyok de csókoltazok mindenkit
  • Zóanagyvarázsló
    #182633
    A minőség örök! :)

    Egyébként az az érdekes, hogy elvileg éppen a Castle of Illusion ugyanaz a grafikán kívül, mint a régi, a DuckTalesbe és a Superfrogba jobban belenyúltak, nem is feltétlen előnyükre. Legalábbis korábban erről szólt a fáma.
  • Zóanagyvarázsló
    #182632
    Mégis a Gianába vágtam bele, így volt szerencsém megízlelni a végső ellenséget. Ez egy elmebetegség. Mármint az egy - nem túl szép - dolog, hogy egymilliószor nehezebb, mint a játék bármely korábbi pillanata, de a harc során a bossra rendre kell 10-20 másodperceket várni, mert addig nem történik semmi, csak bemutatja a figurát. Szó szerint Giana ásítozik a játékban. (Én meg gyakorlatilag félálomba merültem bossfight közben, inkább kiléptem :) Ez így kegyetlenül unalmas!

    Elég kínos az is, hogy szaggat, mint állat, a dash pedig direkt antireszponzív. Míg az ugrás a Mario hagyományait követi, dashnél a Prince of Persiát, egy másodperccel előtte szinte mást a felfelén kívül nem szabad nyomni, ha arra szeretne ugrani az ember.

    Láttunk már olyat párszor, hogy nyugisabb platformer pörgős, időre menős, na meg igencsak nehéz szakasszal végződik, de az nekem új, hogy egy tempós játék efféle vontatott szemét befejezést kap. Egyszerűen nem tudják, hogy kell berántani az embert egy igazán jó harchoz, hát izomkodtak helyette egy jót. Félek, hogy a kilépéssel megpecsételtem a sorsát, és sosem lesz kedvem többet elindítani. Ezt a szart. (Mondjuk ez is volt a játék megkezdésekor a "terv".)
  • ratgab
    #182631
    Darksouls további instukciók:

    There will be a couple of enemies who will try to stop you but nothing serious. Oh, and watch out for a couple of simple traps....XD
  • MerlinW
    #182630
    Ez kemény trollduma:) Sok mindent lehet mondani az AC sorozatra, de hogy idióta...:)
  • Fpocok
    #182629
    :DDD

  • TBTPumpa
    #182628
    Bár akár MMO is lehetne, de az időgyilkos.
    Nem egy csaj ismerősöm van, aki WoW + Guild Wars megszállott. Hiába ezek a fiatalok rajonganak a fantasykért.

    De amúgy BioWare cuccokból mindenképp javallott a Mass Effect sorozat beszerzése és végigjátszása - többször, más-más utakon.
    Elképesztő, hogy mit tud az a játék. Csak kár, hogy a harmadik részre kiégett a BioWare.
  • hugopareiros
    #182627
    Huhh nagyon szépen köszönöm! :) Remélni se mertem volna, hogy ilyen szép hosszú listát kapok. Akkor most lesek is pár videót ezekről.
  • Rapid81
    #182626
    Starcraft 2 benne van, C&C-ket valóban kihagytam, meg az AoE-ket is, amikből most jöttek ki a HD változatok.
  • TBTPumpa
    #182625
    Jó ez a lista.
    Bár én természetesen kibővíteném a Blizzard játékaival is (WarCraft - nem WoW!, StarCraft, Diablo és ezek újabb változatai).
    Vagy Age of Empires széria/Command & Conquer széria (Red Aler 3 coop-ban is megy).
    Vagy Dragon Age és Mass Effect. A Baldur's Gate-t annyira nem javaslom. Kicsit erős kezdés lenne.
  • grebber
    #182624
    Ha valakit érdekel Nuuvem-en a Castlevania még mindig 1600ft alatt megvehető!
  • Rapid81
    #182623
    Amik nekem is megvannak és véleményem szerint nem érdemes kihagyni őket:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bioshock Infinite
    Borderlands
    Borderlands 2
    Mark of the Ninja
    Quantum Conundrum
    Sleeping Dogs
    Surgeon Simulator 2013
    F1 2011-12-13
    Dead Island
    Dead Island Riptide
    The Ball
    Batman Arkham Asylum
    Batman Arkham cITY
    Bulletstorm
    Deadlight
    Deus Ex: Human Revolution
    Hydrophobia: Prophecy
    Metro 2033
    Metro Last Light
    Miasmata
    Plants vs. Zombies - Leányzónak is
    Portal 2 - Leányzónak is, ha szereti a puzzlet
    Red Faction Armageddon
    Rochard
    SpaceChem - Leányzónak is, ha szereti a puzzlet
    Spec Ops: The Line
    Tomb Raider 2013
    Fallout New Vegas
    Alan Wake
    Alpha Protocol
    Anna - Extended Edition
    The Binding of Isaac
    Blocks That Matter
    Braid
    Closure
    Eufloria - Leányzónak is
    Faerie Solitaire - leányzónak is
    Frozen Synapse
    I Am Alive
    Just Cause 2 + Multiplayer
    Kane & Lynch 2
    Lara Croft and the Guradian of Light
    Orcs Must Die 1-2
    Pid
    Puddle
    Saints Row 3-4
    Sanctum 1-2
    Sine Mora
    Skydrift
    Sniper Elite V2
    Toki Tori 1-2+
    Trine 1-2
    Unmechanical
    Vessel
    VVVVVV
    World of Goo
    Survivor Squad
    Black Mesa
    Lucid - leányzónak is
    Triple Town - Leányzónak is
    Amnesia: The Dark Descent
    Amnesia: Machines for Pigs
    A New Beggining - Final Cut
    Dear Esther
    A Blackwell sorozat (kalandjátékok)
    Deponia sorozat (szintén kalandjátékok)
    Machinarium
    CS:GO
    Killing Floor
    Nation Red
    Nuclear Dawn
    Sniper Elite: Nazi Zombie Army
    Puzzle Agent 1-2
    The Walking Dead Season 1-2
    Trackmania 2 Canyon-Stadium-Valley
    Crysis 1-2-3
    Dead Space 1-2-3
    Hitman Absolution
    Mafia 2
    Supreme Commander 1-Forged Alliance-2
    The Void
    Aliens: Colonial Marines
    Defense Grid: The Awakening
    The First Templar
    Q.U.B.E.
    LIMBO
    Fortix 1-2
    Rocketbirds: Hardboiled Chicken
    Swords and Soldiers HD
    Tiny and Big: Grandpa's Leftovers
    Zombie Driver HD
    Demolition Inc.
    Alien Rage - Unlimited
    Antichamber
    The Bridge
    The Bureau: XCOM Declassified
    XCOM: Enemy Unknown
    XCOM: Enemy Within
    The Cave
    Deadpool
    Dishonored GOTY
    Far Cry 3
    FEZ
    FTL: Faster Than Light
    Hard Reset
    L.A. Noire
    Kairo
    Mars: War Logs
    Outlast
    RAGE
    Resident Evil 6
    Rise of the Triad
    Shadow Warrior
    Sid Meier's Civilization 5
    Super Sanctum TD
    Unstoppable Gorg
    Zack Zero
    Starcraft 2 - Wings of Liberty, Heart of the Swarm
    Secret Files 1-2-3-4
    Serious Sam 3
    Far Cry 3 Blood Dragon
    Trials Evolution Gold
    From Dust


    Tuti van, amit kihagytam, pedig a Steam/Origin/Uplay listámat néztem, de az én fejem sem káptalan. :)
  • tomsolo
    #182622
    Ha párban nyomjátok akkor érdemes a Bioware cuccokkal tolni - Dragon Age, Mass Effect, ez csajoknak is megy és bejön és elég hosszú (+ van felirat mindegyikhez).
  • tomsolo
    #182621
    Nem tudom én már pár AC-nek nekiálltam, de mind borzasztó idióta. :P
  • hugopareiros
    #182620
    Sziasztok!
    Remélem nem haragudtok meg eme posztomért, de januárban ruházok be egy új PC-re. Az elmúlt 5-7 év játékai teljesen kimaradtak nekem.
    Arra szeretnélek kérni titeket, hogy írjatok pár játék nevet amit érdemes megvásárolni, mert annyira jó, hogy egyszer legalább megéri végigtolni.

    Régebben minden játékstílus felé nyitott voltam. Lövöldözős, versenyzős, stratégiai, rpg-k...
    Egyik jelöltem a Assassin's Creed Heritage Collection. 9 ezer ft-ért 5 teljes játék. Azt hallottam az AC elég jó játékélményt nyújt.

    Illetve ha tudtok pár játékot a páromnak is (természetesen nőnemű egyed) írhatnátok. Úgy is jó ha single playerben el tudja nyomogatni, de az még jobb ha együtt tudnánk osztott képernyőn / egy képernyőn játszva (2 gamepaddal / 1 gamepaddal és 1 billentyűzettel) játszani.

    Huszas éveink elején-közepén járunk. Ha lehet kerülném a "játszatok egymással" hozzászólásokat, mert az is megvan. Viszont néha mindenkinek ott van az, hogy hmm most kikapcsolódásnak leölnék pár sithet vagy mittudomén.
    Párom pedig néha nehezen viseli amikor 3-4 órán át debuggolok. Ilyenkor jó lenne lekötni őt is. Főleg hogy ha élvezi is, mert akkor mondhatom neki, hogy "hát nézd...ebben a játékban is jó pár órányi javítási idő van"). Nah kicsit elkanyarodtam, de a lényeget értitek :).

    Tehát az utóbbi évek jó és élvezetes SP / MP játékai srácnak és lánynak egyaránt jeligére keresek jelentkezőket.

    Köszönöm :)
  • ZsZso
    #182619
    Én vezetékest használok, ahhoz nem kell driver. Wirelesst rühellem, ráadásul pont most pusztulta meg magát.
  • zorrobomber
    #182618
    esküszöm nem kötekedésből írom. az is lehet hogy valamelyik kollega már korábban feltette a drivert, netán maga az IT preinstallálja minden gépre :D
  • gszp
    #182617
    Te biztos linuxot használsz!
  • zorrobomber
    #182616
    Ilyen szerzetek ezek a hardverek.. Nálam most pl. kölcsön céges laptop van, és ezen is bedugtam és ment.
  • Evoluti0N
    #182615
    Hát én azt nem tudom, de azt tudom, hogy az enyém nem működött, ameddig nem telepítettem hozzá. :D Meg is lepődtem, mert eddig a többihez nem kellett.
  • genndy
    #182614
    Azaz, arra gondolok szerintem. Igen, PC-n.
    A konzolokszervizésben mintha benne lenne a receiver is, és úgy 11e. Szóval ezt néztem.
    Azért is kellene az xbox kontrolleres kompatibilisség (ez de gyönyörű ez a 3 szó így egymás mellett ), mert akkor már XBMC-t is vezérelnék vele...
  • Rapid81
    #182613
    GetLoadedGo

    2 játék 12 ojró
  • zorrobomber
    #182612
    Ne má' akkor az enyém milyen kontroller, mer soha semmit nem telepítettem hozzá? :)
  • otisz111
    #182611
    Van hozzá egy cd, igen. A rajta lévő programot fel kell telepíteni. Ennyi. Driver vagy nem driver, nem tom. Program, szoftver, driver na! :D

    Jah igen, és azt az adaptert vagy mit pedig usb-n keresztül csatlakoztatni kell a géphez, ami fogadja a kontroller jelét. 9 méteres körben.
  • Evoluti0N
    #182610
    Bizony. A Box kontrollerhez drivert kell telepíteni, hogy működjön PC-n.
  • El Gigante
    #182609
    Nekem is van xbox kontrollerem, már szinte csak azt használom!
  • zorrobomber
    #182608
    driver cd?? :)
  • otisz111
    #182607
    Én vettem egy ilyet. Ha jól értem PC-n akarod tolni, ahhoz kell még egy kis átjátszó bigyusz is, ami 4-5 ezer forint külön, plusz a vezeték nélküli kontroller ugye, ami 11 ezer. A Media Marktban láttam a két dolgot egybe 20 ezerért, ami nevetséges ár. Kiskereskedőnél be tudtam szerezni ugyanezt pakkban 14 ezerért és azonnal kaptam készhez.
    Tökéletesen működik, a kontroller kompatibilis játékok azonnal felismerik. Van hozzá egy driver cd, fel kell tenni és máris lehet tolni! :D
  • genndy
    #182606
    Na akkor segítsetek: lett végre szép nagyképernyős tévém is, úgyhogy fontolgatom a kanapéról kontrollerrel játszást. Xbox360 (vagy azzal tökéletesen kompatibilis) gamepad hol a legolcsóbb? (lehetőleg vezetéknélküli, de vezetékessel is kiegyezek). Konzolok szervizénél láttam wirelesst 11e-ért, lehet hogy az a legjobb ajánlat? (nem kell rögtönazonnal, csak erősen gondolkozom)
  • benőmenő
    #182605
    Ha jól tudom végül a Bungie vette fel a srácot.
    Az a bajom a skyrimmel, hogy már ehhez is annyi mod van, hogy fél nap mire felteszem rendesen, és mivel 1-2 mindig kimarad/cserélődik új karaktert is kell kezdeni, különben bugzik.
    Ennyi időm meg előreláthatóan a nyári szünetig nem lesz már :(
  • grebber
    #182604
    Már elég régóta :(
  • Rapid81
    #182603
    Steamgifts has been DDoSed, so just be patient.