311802
  • ratgab
    #182682
    Last days flames of 2013... Got to love it.
  • Tinman #182681
    Tuttam', hogy fight lesz belőle :-D
  • Tinman #182680
    Abs. egyetértek, de akkor kérlek told is végig. Ne csak én legyek a topikban, aki ezt megtette, meg elég fura valamit úgy ajánlgatni, hogy 3/4 éve abbahagytad, majd felé se néztél.
  • Rapid81
    #182679
    Most akkor én is kezdjem?

    Fate of the World-öt ajánlani? Ekkora egy szart. 3 éves gyereknek talán tetszhet ez a kártyajáték. Meg Euro Truck Simulator-t? Most komolyan? Budapest - Debrecen útvonal 5 perc, meg tele szélerőművekkel az út széle? :D LOL. Vagy a Spelunky? Ne röhögtess már. A Mario 100x jobb volt...

    Én is tudok ilyet... Csak nem feltétlenül muszáj...
  • Tinman #182678
    "más a játék egész mechanikája"

    Nem egy békával kell ugrálni, gyűjtögetni, veszélyek között? Az, hogy a platform részek nagyjából különböznek attól még nem lett más a mechanikája.

    A legtöbb pálya u.o. sodró lendülettel vagy éppen óvatoskodva is letolható, mint a régi esetében.

    Tényleg kár a szóért... nem érdemli meg a játék, hogy ennyit beszéljünk róla.
  • jarlaxxe
    #182677
    Kevered a dolgokat az aki 0day megvette tehát az aki számit mint vevö mind csalódot mert egy fostenger volt a kiadáskor, hogy most milyen az már nem oszt nem szoroz a játék megbukott.
    Ettöl persze neked még bejöhet...
  • ratgab
    #182676
    Amúgy Revoltnak sincs egy deka problémája sem, holott az 98-as játék.
  • ratgab
    #182675
    Akkor ezek szerint nincs gáz vele. Mint későbbi hsz-ben írtam én csak hallomásból tudom. Ezek szerint vagy kacsa volt vagy megoldódott azóta.

    Brothers in Arms-ot nem toltál véletlen?
  • zorrobomber
    #182674
    Figy, az a lényeg hogy te jól szórakoztál, más ne érdekeljen. Egy must have listán azért talán megkérdőjelezhetjük a helyet, de téged ez ne zavarjon :)
  • ratgab
    #182673
    Max Payne-t csak mesélték, hogy nem megy. Brothers in Arms részekről ugyanezt hallottam, így ezek után nem is mertem megvenni. Majd lehet kipróbálom. Valahol még talán megvan az írott lemez, vagy lekapom magról és megnézem, hogy mi is a helyzet valójában.
  • Shep
    #182672
    Mekkora okosságokat beszélsz. Önmagához kell nézni? Nem lehet önmagához nézni, mert van millió 1 másik fps, más alienes játékokról már ne is beszéljünk. ráadásul önmagához, hogy lehet hasonlítani valamit?
  • Rapid81
    #182671
    Épp ez a bajotok. A játékot önmagához képest kell nézni, nem egy videóhoz képest. És igen, titeket okollak, mert előítélettel ültetek le elé mindannyian, aztán persze hogy csalódtatok...

    Ha úgy ültem volna le a Tomb Raider elé, hogy na akkor ez most telis-tele lesz csöcsökkel és mezítelen Larával, akkor mocskosul csalódtam volna. De nem, mert leültem elé, játszottam vele és tetszett...
  • Totti5
    #182670
    Nem a graffal volt a gond....
  • Shep
    #182669
    Azért az látszik ,hogy mennyire más körökben mozogsz ,mint Rapid :D
  • Rapid81
    #182668
    Értem, hogy véleményed szerint. Tudom, mint jelent. Véleményem szerint meg én nem kezdtem el belekötni a te listádba. Véleményem szerint te meg igen. Mert véleményem szerint ugye nem lehet semmit szó nélkül hagyni, mert kell a napi kötözködés. Véleményem szerint...
  • Fpocok
    #182667
    "Az A:CM-mel az ég egy adta világon semmi baj nincs. A ti bajotok az vele, hogy mást vártatok. Ha nem lett volna előtte az a félrevezető videó, akkor nem hordanátok le ennyire. Mocskosul előítéletesek vagytok a játékkal kapcsolatban. Ezért meg lehúzni egy közepesen erős játékot szerintem pofátlanság és dőreség. "

    Ne haragudj, de... WAT? Minket okolsz? Hát nem mi hazudtunk az egész világnak, hogy ilyen jól néz ki, aztán mégsem. Aztán mégsem lett olyan jó, abszolút jogos a kritika.
  • zorrobomber
    #182666
    úgy látszik az én gépem ufo, én nemrég toltam végig a mp2-t win7 64biten
  • Shep
    #182665
    Hát még a felpatchelt verzió sem erős közepes, inkább csak közepes. Tény, hogy így már vannak jó pillanatai de ezekből van kevesebb. Az első AvP hangulatát azóta sem sikerült egyetlen játéknak sem visszahozni.
  • zorrobomber
    #182664
    Mondom hogy elfogadom az ajánlataid, csupán a tiéd mellé tettem egy másik listát is. A másik, hogy mondom, én máshogy értelmeztem a listát, az enyémen nincs véleményem szerint "közepesen erős" játék :)
  • jarlaxxe
    #182663
    xp kompatibilitás módba se? mert akkor az elég gáz.
  • Rapid81
    #182662
    Az A:CM-mel az ég egy adta világon semmi baj nincs. A ti bajotok az vele, hogy mást vártatok. Ha nem lett volna előtte az a félrevezető videó, akkor nem hordanátok le ennyire. Mocskosul előítéletesek vagytok a játékkal kapcsolatban. Ezért meg lehúzni egy közepesen erős játékot szerintem pofátlanság és dőreség.

    Ha nem tűnt volna fel, semmi olyat nem ajánlottam, amiről fogalmam sincs. Például Skyrim vagy egyéb hasonló lószőrségek, amikhez sosem nyúltam. Lehetne itt ajánlgatni Dark Souls-t is, mert tudom, hogy van itt, aki oda van érte, de most miért is lenne jó, ha a kedves kolléga vért hugyozna? Vagy Írhattam volna a Remember Me-t, amihez ugyan nem nyúltam, de sokan áradoznak róla, meg sokan szidjátok is, de mivel magam nem próbáltam, így nem is ajánlgatom...
  • ratgab
    #182661
    Az koránt sem biztos. Max Payne-knek is problémája van win7-en. Tudtommal azok se futnak.
  • zorrobomber
    #182660
    Elfogadom, direkt ezért emeltem ki hogy szvsz, ráadásul szerintem én máshogy értelmeztem a kérdést, és igyekeztem csak kihagyhatatlan címekre korlátozni a listát. Na meg lehet pont rossz pédát is emeltem ki, az Aliens Colonial Marines-t pl. tényleg bátorság ajánlani :)
  • Dzsini
    #182659
    Leírtam hogy mi a problémám és végig linkeltem alátámasztásként a videókat a hozzászólásomban a két változattal kapcsolatban - nem szoktam csak 10+ éves emlékek alapján leszólni vagy dicsérni valamit.

    És ha már ismétled magad, én is megteszem: A klasszikus pályáknak - még egyszer leírom - csak távolról van köze a valódi klasszikus pályákhoz, azokat elég jól ismerem. Más az elrendezés, mások a rejtett részek, máshol vannak a tárgyak és az ellenfelek... más a játék egész mechanikája. Nem annyi történt, hogy kicserélték a tile készletet az újra (bár már ez se szép dolog egy "klasszikus" változatnál).

    Igen, nagyon nagy a különbség, és igen, továbbra is a régi javára.
  • grebber
    #182658
    Amazon Wargame Bundle 9.99 dollár
  • Rapid81
    #182657
    A két említett játék szvsz nagyon jók. A The Ball különösen agytekergető.
  • Rapid81
    #182656
    Jóféle fizika alapú puzzle gamma. Meg egészen jól is néz ki az Unreal motoron. Nekem tetszik.
  • Tinman #182655
    A Ducktales-hez képest? Igen.

    Csak ismételni tudom magam: Ott vannak a klasszikus pályák is.

    Ráadásul frissítsd fel az emlékezeted egy youtube walkthrough-val a régi résszel kapcsolatban. Ugye, hogy nem is akkora nagy a különbség?

    Mitől jobb a régi?
  • grebber
    #182654
    Most raktam fel win 7 64 bitre a 9000 éves Lego Racers-t.Ha ez megy (mert megy) akkor az összes létező Brothers in Arms is megy 100%!
  • Dzsini
    #182653
    #173720 és előzményei (az ottani kommentem és a te 5/10-ed) óta megszépült a Superfrog HD?

    Azóta adtam neki még egy esélyt, de nem sikerült vele dűlőre jutni. A régi továbbra is sokkal jobb.
  • Tinman #182652
    "A mai napig a csirkedarálásról vagyok a leghíresebb, noha soha életemben nem daráltam, nem szaggattam szét csirkét színpadon." -mondta Feró.
  • ratgab
    #182651
    Brothers in Arms Hell's Highway: Tegnap ugye letöltöttem, mivel azt hittem, hogy engem is beszívatott az ubi. Végül sikerült szépen telepíteni, viszont nem lehet uplay-be regelni, ergó van egy fizetős warez (ahogy grebber mondja) verzióm.

    Viszont ha már fent van kicsit nosztalgiáztam és belenéztem. Hát azért régen még játékot is tudtak csinálni azt kell mondjam. 2008-as játék és basszus ez még ma is megállja a helyét grafikában, méghozzá nem is kicsit.

    Játékélmény is rendkívül jó. Hardcore-ra raktam és bizony bedarálnak, mint a Beatrice koncerten az élőcsirkét. Amúgy realisticre akartam, mert ott ugy nincs már célkereszt sem, és asszem 1 golyó és vége, de ahhoz egyszer végig kell vinni.

    Kérdés: Valakinek az előző részek működnek win7 alatt? Mert hallottam ilyen sirámot, hogy nem mennek.
  • Totti5
    #182650
    Szokásos zsé kategória, mint a kvadok voltak.
  • zorrobomber
    #182649
    Saját must-have listám az elmúlt időszakból, szvsz Rapid listájában vannak azért elég hát-hát darabok, pl. Hydrophobia, The Ball, stb. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Alpha Protocol
    The Binding of Isaac
    Borderlands 1-2
    Deus Ex: Human Revolution
    Dishonored
    Dirt-Grid sorozat
    Skyrim
    Euro Truck Simulator 2
    Fallout 3, New Vegas
    FTL: Faster Than Light
    Gemini Rue
    Hotline Miami
    Mount and Blade Warband
    Red Orchestra 2/Rising Storm
    Sang-Froid - Tales of Werewolves
    Shadow Warrior
    Sid Meier's Pirates!
    Sid Meier's Civilization V
    Spelunky
    Torchlight 1-2
    Tropico 4
    The Walking Dead
    Braid
    Batman Arkham Asylum
    Brothers - A Tale of Two Sons
    Company of Heroes
    Crusader Kings 2
    Fate of the World
    Papers, Please
    Mass Effect 1-2-3
    Portal 1-2
    VVVVVV
    XCOM
  • Tinman #182648
    Owlerlord könnyű még normalon is.

    Ráadásul 6-7 pálya csak. Leülsz reggel, ebédre végzel.

    A kérdésedre a pontos válasz: Igen. Ha a pálya közepén kilépsz, a pálya legelejéről kell folytatnod.
  • Tinman #182647
    Nem egészen. A Castle of Illusion-ba bekerült egy plusz "szellemes" pálya.

    A többi pályát baromi színvonalasan emelték át, komolyan mondom le a kalappal.

    A Superfrog-os ekézés, csak részben jogos, mert egyrészt feloldhatók a HD végigvitele során a régi klasszikus pályák, másrészt picit túl van dimenzionálva az előd. Érdemes letolni a régit, majd az újat. Aztán ha utána az a kijelentés fog megszületni, hogy a régi sokkal jobb, akkor megadom magam, vak és világtalan vagyok. (Kvázi dettó u.a. a HD, mint a régi.)

    Ducktales. Ezzel is talán az a baj, mint a Superfrog-al, hogy annyira mereven ragaszkodtak a régihez, hogy az ma már rémesen kevés. A Castle of Illusion jóval magasabb szintet ad elő, holott anno az is egy 2D-s plaformer volt, most meg egy életre kelt mese. Látszik, hogy jóval több munka és igényesség szorult belé, mint a Ducktales Rem. + Superfrog HD-be együtt.

    A nyertes a felújítások közül vegytisztán a CoI.
  • davidka003
    #182646
    Giana új része már nem ilyen szopadék? Checkpointra gondolok. Reggel is onnan kezdi vagy a pálya elejéről?
  • Tinman #182645
    Bezony. Elsőre még vicces, hogy teszi a szépet a final boss, aztán egyre kínosabbá válik, ami művel.

    Nagy hiba nem 60 FPS mellett tolni (PC-n atomstabilan annyi), mert a final bossnál, ha PS3-on beesik a frame, az a leírhatatlan szopatást, végtelen szopatássá változtathatja át.

    PC-n nagyon dinamikus és reszponzív az irányítás. Szavam nem lehet rá.

    Mondanám, hogy kitartás, de most napokig azzal az egy boss-al szarakodni, ráadásul ma reggel kezdheted a pálya legelejéről? Nagyon nem ajánlott kategória.
  • Tinman #182644
    Unmechanical ennyire bejött?
  • ZsZso
    #182643
    Szia!


    Mi a párommal a LEGO játékokkal szoktunk játszani. LEGO Harry Potter volt a favorit (ennek két része is van), s közvetlen utána a LEGO Pirates of Caribbean jött, majd a LEGO Lord of the Rings. Ezeken kívül még találsz jópárat, de az vagy a tematika vagy a túlzott akció miatt nem vált kedvencévé a feleségemnek. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Íme a ?teljes? lista:
    Lego Batman: The Videogame
    Lego Batman 2: DC Super Heroes
    Lego Harry Potter: Years 1–4
    Lego Harry Potter: Years 5–7
    Lego Indiana Jones: The Original Adventures
    Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues
    Lego The Lord of the Rings
    Lego Marvel Super Heroes
    Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game
    Lego Star Wars: The Video Game
    Lego Star Wars II: The Original Trilogy
    Lego Star Wars III: The Clone Wars
    Lego Star Wars: The Complete Saga


    Ezen kívül talán a Deathspank játékok jutnak így hirtelen eszembe, de abba nem gyilkoltunk bele túl sok időt.

    Ja, és - bár jóval régebbi mint 5-6 év - de Settlers 2-3-4 + Next Generation és Europa 1400. Ezekkel rengeteg óra ment el :).