311802
  • Fpocok
    #182722
    Miért? Van szemem és fülem. Látom mit csináltak a játékkal... hadd ne kelljen már lenyomnom ezt a rakás szart, hogy elkönyvelhessem a játékot egy rakás szarnak, a készítőket meg hazug disznónak.
  • hugopareiros
    #182721
    zorrobomber és ZsZso köszönöm nektek is az ajánlásokat. A a HP-s lego játékok biztosan megvételre kerülnek :).
  • benőmenő
    #182720
    Tegyük hozzá, hogy végig a Gearbox nevével volt hypeolva a játék, így nyilván csalódtak az emberek, hogy egy outsource-olt B kategóriás valamit kaptak, félrevezető trailerekkel, és tengernyi buggal.
    De legalább felértékelte a legutóbbi Rebellionos AvP játékot :D
  • Rapid81
    #182719
    Nem sértődtem meg, csak rosszul esett, hogy muszáj volt belém kötnöd. Nyugodtan leírhattad volna a listádat anélkül is, hogy az enyémet fikázod... Te te már csak ilyen vagy...
  • Rapid81
    #182718
    Majd ha letoltad a játékot, akkor figyelembe vesszük a véleményedet róla. Addig meg sem halljuk a hülyeségeidet.
  • TBTPumpa
    #182717
    Béke Karácsonykor volt. Most jönnek a szürke hétköznapok, ilyenkor Fight van!
  • zorrobomber
    #182716
    Lehet ezt beszólásnak venni, meg megsértődni rajta, csak értelme nincs :)
  • Rapid81
    #182715
    Valaki egyébként rajtam kívül észrevette, hogy a Steam hírek részében a ma és holnap esti akciók (11-12. nap) is ki lettek írva?

    12. nap:
    Today's Daily Deals include:
    Grand Theft Auto IV 75% off
    Alan Wake 90% off
    Kerbal Space Program 40% off
    Metro: Last Light 66% off
    Rising Storm 75% off
    Game Dev Tycoon 50% off
    Outlast 66% off
    Farming Simulator 2013 50% off
    Injustice: Gods Among Us 50% off


    11. nap:
    Today's Daily Deals include:
    Fallout: New Vegas 66% off
    Deadlight 80% off
    Mass Effect 2 75% off
    Euro Truck Simulator 2 75% off
    Might & Magic Heroes VI 75% off
    The Swapper 66% off
    Risk of Rain 33% off
    Spelunky 75% off
    Total War: Rome II 50% off
  • ratgab
    #182714
    Oké, te tudod.
  • IMYke2.0.0.0
    #182713
    Srácok, nyugodjatok meg. :)
    Béke, szeretet, - láv en písz.
  • Fpocok
    #182712
    Csak válaszoltam rapidnak, amiért ilyen hülyeségeket beszél.
  • ratgab
    #182711
    Akkor már megbocsáss, de minek szólsz bele?
  • grebber
    #182710
    Ezért az 1.99 dolláros árért megérte megvenni! Kb ennyit is ér!
  • ratgab
    #182709
    Shep mindig ezt csinálja (és még sokan mások is), de ha megjegyzést fűzöl ehhez akkor bepipul....

    Ugye Shepi...
  • Rapid81
    #182708
    Ja, akkor szerinted ez nem az?
    "Rapid listájában vannak azért elég hát-hát darabok"

    Mert szerintem az. Szimplán ki lehetett volna ezt a mondatot hagyni, de nem tudtad megállni, jó ég tudja, miért...
  • Fpocok
    #182707
    Szarokkal nem játszok. Na mindjárt megkeresem a videót, ahol hallottam.
  • Rapid81
    #182706
    A számítógépes játék, mint olyan, egy szórakoztatásra szánt produktum. A kategórikus besorolás, amit te a játékélményre értesz, az nem arra szolgál, hanem a játék büdzséjét méri. Értsd, ha valami indie, az fillérekből készült el. Ami meg AAA+++, az csilliókból. De ez nem minősíti a játékélményt és a játék milyenségét. Miért ilyen nehéz ezt megérteni? Miért is elvárás egy csilliókból készült játéknál, hogy űberf@sza legyen? Attól, hogy kurva sokba került, még nem garantált a minőség. Ti az A:CM esetében a ráköltött pénz és idő függvényében vártatok egy valamit, amihez nem ért fel a játék. Én vártam egy jóféle lövöldét, amit maximálisan beváltott.
  • ratgab
    #182705
    Manapság gyerekek már inkább az a meglepő, ha AAA címkével ellátott játékban tényleg minőséget kapunk. Legalábbis én sajnos ezt tapasztalom.

    Rengeteg a tucat és ötlettelen játék, és az igazán kiemelkedő meg aztán még ritkább (nyilván ez utóbbi régen is így volt, de az idő ezt is megszépíti... Mondjuk nekem sok jó játékélményem van a régi játékokkal kapcsolatban).
  • zorrobomber
    #182704
    Hát, ha valaki kötekedik, akkor szerintem az te vagy :) Én új ember lettem(itt, fórumon) :)

    "Mondom hogy elfogadom az ajánlataid, csupán a tiéd mellé tettem egy másik listát is"

    Ez sem irónia volt:
    "Egy must have listán azért talán megkérdőjelezhetjük a helyet, de téged ez ne zavarjon :)"
  • Shep
    #182703
    De ha senki nem vásárol mostantól 0-day akkor te is játszhatsz majd a felhalmozott 100+ játékoddal utána meg ha elfogytak a free to play szarokkal. Óriási lesz, igaz? Nem lesz 10/10-es Bájosokk meg Sírzsivány de még csak egy gyenge szar Élien játék sem.
  • Totti5
    #182702
    Egy FPS Alien játékotól nem alapvetés hogy csilli villi AAA bepissantós minőséget vár? dehogynem.
  • Shep
    #182701
    Hát mert a többi mellett ez már csak apróság. :) Mondjuk nem mintha bármelyik szinkronszínész is odatette volna magát, bár azokban a magasröptű beszélgetésekben nem is csoda :)
  • Rapid81
    #182700
    Hallottad? Szóval nem is játszottál vele, de vérgőzösen habzó szájjal szidod? Aranyos vagy. A forrásod meg egészen rosszul tudja, ugyanis pont fordítva. 2 pályán vannak emberek, a többi mind alien... Játsszál vele és megtudod te is.

    #182693
    Újabb érv a 0day vásárlások ellen?

    #182695
    Mert nem bírtál elmenni szó nélkül az én listám mellett és muszáj volt belekötnöd, majd még tovább kötözködnöd? Talán azért?
  • ratgab
    #182699
    Jah, hogy te úgy fikázod, hogy nem vitted végig.... Érdekes...
  • Seth
    #182698
    Ez hülyeség.
    Azt senki nem említi hibának, hogy a Michael Bien meg a Lance Henriksen olyan szinten álmosan mondják fel a szövegeiket,hogy félelmetes. Oscar díjat nekik :D
  • Shep
    #182697
    Ez nem igaz szerencsére de tény ,hogy sokat kell zsoldosokat lőni.
  • Shep
    #182696
    Veszélyes vagy, ha egyszer AAA kategóriába készül akkor mit várjon az ember szerinted? Azonkívül lentebb leírtam mik a gondok, ez kategóriától független.
  • zorrobomber
    #182695
    Öö, akkor miért is fikázod azt hogy szerintem ajánlott játék a Spelunky, a Fate of the World, és az ES2? :) Én murva jól szórakozok velük. Najó a Fate of the World nem annyira "szórakoztató" a szó szoros értelmében, de maradandó élmény, kb. úgy mint a Papers, Please.
  • Fpocok
    #182694
    Úgy hallottam, összesen 2 pályán vannak alienek. A többiben embereke ellen kell menni...
  • Shep
    #182693
    Szép? Hááát erős közepes. Jó a játékmechanika? Eléd rohanó katonák akik nyelik a golyót, semmire nem jó fejlesztések, tényleg jó. Pörgős sztori? Hát ha a se eleje, se vége, vontatott valami neked pörgős akkor tényleg az. Jók a fegyverek. Na ezt aláírom, mert "volt annyi eszük" ,hogy berakták a film arzenálját a játékba. Alien hangulat, mint már írtam első AvP hangulatától igen messze van, de a felpatchelt verzióban már vannak jó pillanatok, ellenben amit te még mindig nem akarsz megérteni a megjelenéskori verzióban semmi ilyen nem volt. Gumi élienek béna horrorfilmre emlékeztető mozgással jöttek eléd két lábon. A Patchelt verzióban viszont már jól emg volt csinálva és volt ahol sunnyogtak az asztalok között. Egyébként a fő harc egy vicc volt, pláne mikor a kilövő csak úgy átsuhant a királynőn, a béna átvezetőkre nincs mentség, ahogy az idióta vágásokra és az előtted felbukkanó társakra sem. Számos sebtől vérzi ka játék még a patchek után is, annyi, hogy így már élvezhetőbb a végeredmény olyan 6 pont erejéig.
  • grebber
    #182692
    A warez Max Payne 1-2 nálam megy Win 7-en a steam-est nem néztem még!De gondolom úgyanugy mennie kell!


    "Az A:CM-mel az ég egy adta világon semmi baj nincs. A ti bajotok az vele, hogy mást vártatok. Ha nem lett volna előtte az a félrevezető videó, akkor nem hordanátok le ennyire. Mocskosul előítéletesek vagytok a játékkal kapcsolatban. Ezért meg lehúzni egy közepesen erős játékot szerintem pofátlanság és dőreség."

    Ez okádék bullshit.
    Nekem pl azzal van a bajom ,hogy semmi hangulata ott vagy mész előre és nagy nulla semmi beleélési faktor nincs benne.
    Az agyonfikázott 3. részben csak a "diszkós" jelenetben több volt a feeling mint az egész ACM-ben!
    Grafikát meg leszarom egyik aliens sem azzal hódított!
  • Rapid81
    #182691
    Ti vártatok AAA játékot. Én egy jó szórakozást és alien darabolást vártam, amit maximálisan meg is kaptam. Ez a ti bajotok. Mindent bekategorizáltok, pedig lehet ugyanolyan jó és szórakoztató egy filléres indie játék, mint egy trillió-csillió dollár költségvetésű AAAAAAAAAAAAA+++++++++++++++ gamma.
  • zorrobomber
    #182690
    Én má' nem fightolok. :)
  • Totti5
    #182689
    Aliennen az volt a fő probléma hogy a kivitelezése ZSÉ kategória lett. A graf hogy mást mutattak és más lett a legkevesebb, attól még a játék nagyon jó lehetett volna. AAA játékot vártunk, nem egy összeeszkábált valamit.
  • Rapid81
    #182688
    Játékokról van szó............
  • Rapid81
    #182687
    #182684
  • Shep
    #182686
    Előítéletekről meg szerintem nem pont neked kellene kiselőadást tartani :)
  • Rapid81
    #182685
    Férfiasan bevallom, hogy elakadtam és azóta nem jutottam vissza hozzá. :sarokban_nyüsszög_szmájli:
  • Rapid81
    #182684
    Más FPS-ekhez képest is ott van a mezőnyben, mert szép, jó a játékmechanika, pörgős a sztori, jók a fegyverek és hozza az Alien hangulatot. De ti egy videóhoz hasonlítjátok... Mintha nem láttunk volna még olyat, hogy nem az volt egy játékban, mint az előtte bemutatott videóban.

    Várjunk egy pillanatot. Mintha mégis lett volna egy ilyen. Ja, igen, már emlékszem!

    Nem tudom, hogy nektek feltűnt-e, de a haldokló lovas rész valahogy SEHOL sem volt fellelhető a Bioshock Infinite-ben, mégis mindenki oda van, meg vissza a játéktól...

  • Fpocok
    #182683
    Akkor azt mondod, hogy szerinted teljesen rendben van, hogy megjelenés előtt a készítők olyan videókat mutatnak, ami köszönő viszonyban sincs a véglegessel? És a játékosok a hülyék, ha utána kritizálják?
    Értem!