311802
  • TBTPumpa
    #182763
    Diablo 3 RoS ára már megvan, még hiányzik pár zöldhasú a CE-hez.
    Witcher 3 is jó lenne, mert bírom ezeket a lengyeleket, meg sok csöcs is van a játékban, de számomra az első rész és a második rész 0day játszhatatlan volt.
    DRM, lassúság, rossz teljesítmény, bugok és nehézségi szint nem volt megfelelően balanszolva. De legalább gyorsan orvosolták ezeket a problémákat.
    Na most erre harmadszor már nem vagyok vevő. Majd később, ha kiforr a játék (Enhanced Edition), addig nem akarok bétát tesztelni. A Diablo 3 RoS úgyis elég lesz bétatesztelés gyanánt (mivel ősszel jön belőle majd a konzolos verzió).
  • Shep
    #182762
    Pedig aki 0-day vásárol az gyökér (ezt nem én mondtam)
  • TBTPumpa
    #182761
    Annyira nem. 12000 Ft a játék + DLC-k sokasága + mikrotranzakció.
    Ha tényleg pofára esés is lesz, akkor is bőven profitál belőle az EA, de majd a marketinggel megoldják szokás szerint.
  • jarlaxxe
    #182760


    Witcher azonnali vétel, a srácok megérdemlik a max támogatást, példa értékü a suportjuk és az ingyenes dlc-k is nagyon ott vannak.
  • ratgab
    #182759
    Lehet ez lesz az az eset, mikor belekóstolok a Dio3 világába.
  • ratgab
    #182758
    Multira van kihegyezve, szerint win lesz, ahogy a Division is.
  • IMYke2.0.0.0
    #182757
    Ember tervez, ugye...
    Én szeretném 0 Day venni - támogatva vele a fejlesztőket.
    Emellett, ahogy eddig is, később megvenni az Enhanced Edition-t is.
  • zorrobomber
    #182756
    Ja, igaz, a South Park még idén ki fog jönni :D
    "Release Date: Dec 2013"
  • IMYke2.0.0.0
    #182755
    A "Titanfall" nagy arcra esés lesz, szerintem. Mondom ezt videók, és cikkek ismerete mellett.
  • TBTPumpa
    #182754
    Witcher 3 jöhet majd, de nem 0day. Az eddigi két rész is játszhatatlan volt 0day. Majd akkor beszerzem, ha Enhanced Edition lesz belőle.

    Diablo 3-hoz viszont kell a kiegészítő mindenképp.
  • zorrobomber
    #182753
    South Park RPG, Age of Decadence, Child of Light, mind ütni fog, legalábbis remélem :)
  • jarlaxxe
    #182752
    A DA3-on én se...
  • TBTPumpa
    #182751
    Szerintem a Dragon Age 3-at ki fogják dobni, ha félkész állapotban, akkor félkész állapotban (lásd Mass Effect 3, Dragon Age 2 és sok más EA játék).
    Kell a píz.
    Bár ugye jövőre érkezik valami Titanfall meg egy Sims 4 is náluk. Szóval lesz ott bevétel úgyis, ha tényleg átcsúszik 2015-re a Dragon Age 3.
  • IMYke2.0.0.0
    #182749
    Jövőre egyedül a "The Witcher 3" érdekel feltétlenül. Ezen felül minden más esetleges a számomra.
    2015-ben meg jön a Borderlands 3.
  • Shep
    #182748
    Én nem lepőnék meg ha sem a W3 sem a DA3 nem jönne jövőre.
  • zorrobomber
    #182747
    Nem releváns számunkra, mert dobozos, US, és csak bolti átvétel van, de azért kemény :D
    Warhammer Dawn of War 2 - 49 cent!
  • TBTPumpa
    #182746
    Na igen. Jövőre már szinte semmi sem marad.
    És jövőre sok kiadás sem lesz játékok terén részemről.
    Nyugis év következik.

    NFS Rivals-t majd olcsón, Diablo 3 Reaper of Souls 0day, Witcher 3 majd, Dragon Age 3 a DLC-k miatt nem.
  • zorrobomber
    #182745
    Lego LoTR steam - 4 font
  • BAk3R
    #182744
    A Bioshock trilogia egyben 15 dollar amazonon.
  • Shep
    #182743
    Ó addigra lesznek új jelöltek :)
  • ratgab
    #182742
    Nem lehet mindent egyszerre behörcsögölni, nyári vásárra mi marad? :-)
  • Shep
    #182741
    Pedig neked tuti bejött volna, év játéka, meg minden :D
  • Shep
    #182740
    Nem, csak én elolvastam a híreket. Ezeket egy munkatárs írta le, nem én találtam ki.
  • ratgab
    #182739
    Arról le. Néztem vidit és nem győzött meg.
  • Rapid81
    #182738
    Már összeesküvés-elméleteket is gyártasz? Nem semmi...
  • zorrobomber
    #182737
    Jó, bunkó vagyok :)

    @grebber: miért istenkáromlás?
  • Shep
    #182736
    Ja igen, mert kiadták a garázscégnek, a lóvékat amit felvettek az élienért és belepumpálták a ti drágalátos Border kettőtökbe. Szóval a Gerabox volt a ludas, nem kell őket mentegetned!
  • Shep
    #182735
    De azért a LP3-ról csak lebeszéltelek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • grebber
    #182734
    Istenkáromlás....
  • zorrobomber
    #182733
    Brothers in Arms-ot nem toltam, de kéne, a Hell's Highway tényleg marha jó volt anno, és szerintem nem is toltam végig.
  • Rapid81
    #182732
    Az nem véleménynyilvánítás, ha egy jó szándékkal, jó szívvel írott listába belekötsz. Az kötekedés. Persze, hogy felveszem a kesztyűt, ha egyszer bunkózol... A beszólásod nélkül is ugyanolyan értékű lett volna a listád. Se több, se kevesebb. Abban is vannak kifogásolható játékok, sőt, de nem vagyok bunkó, hogy beléd kössek. Majd a kedves kolléga eldönti, hogy tetszik-e neki avagy sem, de amit te csináltál, az szimpla bunkóság...
  • ZsZso
    #182731
    Szivesen!

    Ja, és már említették előttem a Torchlight 2 -t is. Na az is remek móka volt együtt.
  • grebber
    #182730
    Megjött a Morrowind 3 serial!

    Indulhat a móka!
    Bár nekem nem lesz móka ,mert halálom ez a nincs nyíl :(
  • benőmenő
    #182729
    De ezt nagy kegyesen csak azután árulták el az embereknek, amikor már tele volt a net a csalódott vásárlók sírásával.
  • IMYke2.0.0.0
    #182728
    :))))
    S persze: :(
  • IMYke2.0.0.0
    #182727
    Kicseszett Mass Effect 3-at akcióznák már le emberi árra!
    A 6,99 dolláros eksönről lecsúsztam [Deluxe], és tartok tőle, megint 1 év kell, mire emberi ára lesz.
  • Fpocok
    #182726
    Ha megveszem, akkor már semmit nem ér a véleményem, mert kiadtam rá pénzt.
    Most tényleg adjak még pénzt is nekik, hogy ugyanúgy mondhassam, hogy nem lett jó a játék?
  • zorrobomber
    #182725
    Erre való a fórum, véleménnyilvánítás. Azért az ne essen már rosszul valakinek, ha valaki leszarozza a kedvenc játékát, én folyamatosan árral szemben úszok itt az AC savazásommal, mégis túléltem eddig...
  • Rapid81
    #182724
    Pont erről beszéltem. Te még csak játszani sem vagy vele hajlandó, úgy szidod, mint a bokrot, annyira előítéletes vagy a játékkal kapcsolatban... Ergo, a véleményed semmit sem ér, mert nem a sajátod...
  • Rapid81
    #182723
    De a Gearbox csak kiadás előtt kapott egy félkész valamit. Nem ők fejlesztették. Szarból még ők sem tudnak várat építeni.