311802
  • Shep
    #182803
    Zsákbamacskát, paypalra tudsz utalni :)
  • Shep
    #182802
    Árából ítélve a katonás.
  • ratgab
    #182801
    Akkor mit árulsz, mennyiért és hova utaljak? XD

    Tudod már. Killing Floor
  • ratgab
    #182800
    Hm.... COH2...Hm

    Ez most Call of Juarez vagy Company of Heroes?
  • Shep
    #182799
    Nem.
  • grebber
    #182798
    Gamersgate:

    CoH 2 8.16 font vagy 10.88 dollár
    How To Survive 3.36 font vagy 4.2 dollár

  • ratgab
    #182797
    Még ilyen célzattal se használok hekket. Amúgy is szétlőnek már most, kicsit vissza kell rázódni.
  • arty
    #182796
    "Játékélmény is rendkívül jó. Hardcore-ra raktam és bizony bedarálnak, mint a Beatrice koncerten az élőcsirkét. Amúgy realisticre akartam, mert ott ugy nincs már célkereszt sem, és asszem 1 golyó és vége, de ahhoz egyszer végig kell vinni"

    van rá "hekk" h egyből lehessen realisticon menni !
  • ratgab
    #182795
    De ugye nem left4dead kulcsot árulsz...
  • TBTPumpa
    #182794
    NFS Rivals (Limited Edition - CD Galaxis): 7990 Ft
  • Shep
    #182793
    Mekkora idióta emberek vannak ph-n. Rámír a gyerek ,hogy kellene neki egy kulcs, de csak 31-én tud utalni. mondom neki, ok semmi gond félre rakom. Erre visszaír, hogy nem lehetne előre 500Ft-al nem fog átvágni. Válaszom nem. Erre ő, hát akkor nem kell. Ja kérem, próbáljál meg átverni mást, hülyegyerek!
  • Zóanagyvarázsló
    #182792
    Megértelek, ha nekem se lenne más kontrollerem itthon, én is azt használnám PC-n platformerekhez.
  • Tinman #182791
    A BOX controlleren levő D-PAD, hogy is fogalmazzak finoman... nos nem az igazi. Ezért, ha lehet kerülöm a használatát.
  • Zóanagyvarázsló
    #182790
    Ez a D-Pad neked új dolog? Talán két hete írtam, hogy 2D platformerek mennyivel jobbak vele. A Gianához hozzá sem érnék már analóg karral, úgy átszoktam. Jellemző, hogy a 3D-s Spyro 3-ban is vannak olyan részek, melyek D-Paddel nem nehezek, analóggal pedig irányíthatatlanok, pedig már az első rész is támogatta megjelenésekor PS1-en az utóbbiakat.

    A D-Pad bizony nem viccből van a kontrolleren, ha ezt a Microsoft ügynökei próbálták is elhitetni egy teljes generáción át :)
  • arty
    #182789
    +1

    tehát akkor Zó és Evo a két failharcos, ugye? :D
    volt még valaki aki NEM TUDTA végigtolni? :DD
  • Tinman #182788
    És k. igazad is volt! Az emlékek megszépülnek.

    Lenyomtam amúgy.

    Hát gyerekek...

    SEMMIKÉPPEN NE VEGYÉTEK MEG!

    1 dollárért sem! Ha ingyen adják akkor sem!

    + 4-5 óra gametime volt szerencsére.
    + Boss harcok nem voltak annyira rosszak.
    + Vége van, hála az égnek.
    + Én már tudom mekkora rakat szar, így megmenekültök tőle.
    + A végén a mesében halható dal szól, az elején meg a klasszikus NES-es egy picit felturbózott verziója. 2 percig szórakoztató, aztán fárasztó.
    + Ha Dagobert bácsi élne kiirtanám az egész kibaxott családját.

    - Normalon baromi fárasztó, mert 3x halsz (leesel a mélybe, elfogy az energiád) és kezdheted totál előröl az adott világot.
    - Told EASY-n, akkor is szar lesz, de legalább majd a végén fogod feladni...
    - Igen, fel fogod adni. A final boss itt is rémesen nehéz a korábbiakhoz képest, ráadásul a végső csata után elbaxott kergetőzés kezdődik és amikor azt hiszed vége, jön egy újabb csapás amikor láncokon kell ugrálni. Ott 150x meghaltam. Lófaxt túlzok! Mondom 150x meghaltam. Aztán Seth sugallatára (igaz, egyik másik játék kapcsán tanácsolta), nem az analóg karral próbálkoztam, hanem a D-PAD-al. Úgy sikerült, de teljesen átizzadtam a pólóm, cserélhetem le rögvest. -.-
    - Vontatott, unalmas, rémes párbeszédek... kb. egy 2.-as írhatta őket.
    - Olyan újratermelődő ellenfelek, hogy a szemed előtt és kb. 3 mp-ként jönnek újra. Mintha nem lenne elég VRAM a gépbe. 5 centit odébb mész, újra jön a semmiből.
    - Nem túl nagy kihívást nyújtó platform elemek, viszont oltári hülyén elhelyezett ellenfelek. Gy.k.: Tuti energiát vesztesz.
    - Attól, hogy valami kiddie még nem kell ennyire borzalmasnak lennie. Lásd Castle of Illusion, mint ellenpélda.
    - Elnyomhatatlan 5 perces credits a végén.

    2/10. Borzalmas, egy sokk.
  • Zóanagyvarázsló
    #182787
    "Te írtál egy listát, más pedig - többek között - egy felháborodást kiváltó, erősen vitatott minőségű játéknál különvéleménnyel élt."

    Lásd #182777. Ezzel éppen az elsőként kifogásolt játékokra céloztam. Egyébként meg fenntartottam a jogot, hogy műbalhé egészére és az AC:M körüli flame-re hegyezzem ki a reakciómat.

    Erre már csak azért válaszoltam, hogy legalább egyértelműsítsük ki nem olvas, nem maradjon itt ez a félreértés. Ezen túl nem csupán nekem nincs kedvem folytatni ezt a vitát (hiszen a flame-et elfolytandó, magyarázandó reagáltam, nem folytatandó), de nyilván Imy sem örülne neki. Sajnálom, ha bármi rosszindulatot vagy elfogultságot olvastál ki a szavaimból, nyilván akad a hangsúly és figyelemfelhívás kedvéért a kelleténél csípősebb mondatom is.
  • Shep
    #182786
    Te direkt nem akarod megérteni, hogy nem a video az OK????
  • Rapid81
    #182785
    Egyébként meg sosem írtam olyat, hogy a kedvencem lenne, szimplán értelmetlen a játék felé irányuló utálat egy szerencsétlen videó miatt.
  • Rapid81
    #182784
    Nem az A:CM-mel kezdődött. Az később került elő. De hagyjuk, mert látom, mint már írtam, hogy olvasni nem szoktál...
  • Zóanagyvarázsló
    #182783
    Én csak leírtam kívülállóként a véleményemet a felháborodásodról. A továbbiakban éppen úgy nem vagyok rá kíváncsi, mint az ezúttal felém megejtett sárdobálásra, miközben egy szóval nem véleményeztem a kedvencedet, hogy az én hozzászólásomat is sértésként éld meg. (És komolyan nem értem, hogy egy ajánlás kapcsán miért jegyezheti meg más az ártatlan kérdező füle hallatára, hogy némelyik játékkal azért nem árt vigyázni.)

    Egy jó tanács: tanuld meg emelt fővel kezelni a tiédtől eltérő véleményeket!
  • MerlinW
    #182782
    Van W7 patch Max Payne-hez. Sőt Widescreen és textura patch is:) W7x64-en 1080p-en fut mint az álom:)
  • Rapid81
    #182781
    Amúgy meg, A:CM-mel kapcsolatban, ha valaki nem ilyen mocskos mód előítéletesen ül le a játék elé, mint ti, akkor igenis nem érdemes kihagyni és ildomos játszani vele...
  • Rapid81
    #182780
    Jó, oké, nem kattintgatni kell, csak rángatni az egeret, mint állat. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor egy megye fölé viszed az egeret, akkor az kivilágosodik. No, a lényeg, hogy mind egyszerre legyen kivilágosodva. ;)
  • Rapid81
    #182779
    Pont nem az A:CM-be kötött bele kapásból, de olvasni már látom senkinek nem szokás...
  • Zóanagyvarázsló
    #182778
    Ma reggel már nem fogom. A tervek szerint próbálkozom még vele, de szerintem a gyakorlatban sosem indítom már el, feledésbe fog merülni, csak rémálmaimban jön majd elő.

    Iszonyat dühítő, hogy sok órát kellene (?) rászánni egy ilyen tartalmatlan, vontatott, elszúrt hülyeségre, amikor annyi minden mást is lehet csinálni. Ami hasznos vagy szórakoztató, tehát nem olyan, mint a Giana főellenfele.
  • Zóanagyvarázsló
    #182777
    Pontosan, valaki kért listát az erősen ajánlott, mondhatni kihagyhatatlan játékokról. Te írtál egy listát, más pedig - többek között - egy felháborodást kiváltó, erősen vitatott minőségű játéknál különvéleménnyel élt. Te még csak oda sem írtad jó szándékodban, hogy a játékosok komoly százaléka számára amúgy vörös posztó az a játék, de te ez túlzónak tartod, és egy generációnyi pótlás során erős közepesként ajánlod. (Nem mintha bárki is erős közepes játékokról kért volna listát, bár "az egyszer megéri legalább végigtolni" értelmezése véleményes lehet.)

    Én nem látom hát, hogy mi ebben a tragédia. Ignorálhattad volna zorrobombert, elintézhetted volna egy viccel, csipkelődéssel, vagy beérhetted volna azzal, hogy egyszer kifejted a játékról a véleményedet. Erre mindenki előítéletes és kötözködő, aki rosszat szól a játékról. Talán még összeesküvő amcsik is. A szemetek!
  • grebber
    #182776
    Mivan?
  • Rapid81
    #182775
    Murva gyorsan kattintgatni. :) Zombi mód megvan már?
  • grebber
    #182774
    Ezt a Fortix 2-öt valakinek sikerült kimaxolni?

    Ezért mit kellene csinálni?

    Legyen világosság
    Boríts fénybe minden megyét a térképen!


  • Shep
    #182773
    Hát nekem már van Thief4-em :D
  • ratgab
    #182772
    -3 day játékok nagy mestere szólott, tessék megfogadni...
  • Shep
    #182771
    Hát de én mondtam ,hogy az a játék már régen sem volt jó :D
  • Shep
    #182770
    Pláne, hogy már megoldottam. Amúgy meg van aki szereti a sweetfx-el lejjebb húzni a brightness-t :D
  • Tinman #182769
    Ducktales utolsó előtti pálya boss harc. Lenyomta. Minden ok, töltené be az átvezetés szerűséget: szabálytalan művelet.

    Csodálatos förmedvény.

    Aki ezek után megveszi, az nagyobb barom, mint én! :-D
  • ratgab
    #182768
    Istenem. Ezek a nagy problémák az életben...
  • Shep
    #182767
    Na hogy a nyavalya törje ki, steames Castlevania nem indul el sweetfx-el valamiért. :(((( Warez meg simán ment, nem éri meg eredeti játékot venni :)
  • Fpocok
    #182766
    Tudtommal 0 microtranzakció lesz benne.
  • Shep
    #182765
    Ne személyeskedjél! Felnyomlak a modiknál! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ratgab
    #182764
    Jól van, akkor hivatalosan is most kapd be....