311802
  • MerlinW
    #182963
    Ügyes, de a másik srác szerintem jobb:) Ha belenézel a videó második felébe, ott két kézzel dallamosabb "zenét" is tapicskol, nem csak dábsztepre ritmizál:)
  • IMYke2.0.0.0
    #182962
    Úristen, mi ez? Zene?
  • Totti5
    #182961
    Ez a szint :))))
  • MerlinW
    #182960
    Ja és a Budapest pólót:)
  • MerlinW
    #182959
    Zene:
    Ezeket a fürge ujjakat figyeljétek:)
  • Shep
    #182958
    Én mondtam neked ,hogy azt játsszad de nem, te ilyen Kacsamessékkel meg elátkozott lovagokkal nyomulsz :D
  • Shep
    #182957
    Hát már kevesebben de vannak még teli szerverek.
  • Botond #182956
    Brotherhoodnak lassan a végére érek boxon, PCn még az elején járok. Sztori odaüt, de nagyon!
  • Botond #182955
    Akkor már tekszmörfi egyenesen,nem? :D
  • Zóanagyvarázsló
    #182954
    Szegény Tex Mörfi, nem tudom leírni a nevét tisztességesen.
  • Zóanagyvarázsló
    #182953
    GOG-on amúgy még bő 3 óráig lehet mazsolázni az elmúlt napok pakkjaiból (a Tex Murpgy széria az új, sajnos a vesztesek közül egyet sem tettek be mutatóba) és az aktuális három "ajándékból".

    Részemről a Tex MUprhyvel meg egy Steames AC:Golddal nagyjából letettem a fegyvert, a többivel úgysem játszanék 2014-ben. Még a UPlayen megvehető Falloutokon, valamint PS3-as DMC HD Collectionön és a MIrror's Edge-en gondolkodom.
  • Tinman #182952
    1 óra gaming után Brothers: The Tale of Two Sons.

    Aham, már értem miért lett év játéka... aki nem érti, azt rendkívül tudom sajnálni.
  • wantonly
    #182951
    Még azzal is sokan játszanak? Én 1.6 kezdetén szálltam be a buliba, de gondolom még ott is vannak tele szerverek. :)
  • Shep
    #182950
    Helyesbítek, 1.5, 1.6-ban most is ilyen.
  • Shep
    #182949
    Hülyeség, régen a public is ilyen volt.
  • Shep
    #182948
    Mint pl.? Egyetlen normális pálya maradt meg a régiekből amit nem zsugorítottak össze az pedig a Piranesi amit rajtam kívül szinte mindenki utál így aztán 1x sikerült játszanom rajta, na az jó is volt.
  • Totti5
    #182947
    Amit leírtál az egy összeszokott csapatjáték / klános szerverek ahol ez volt a cél. Az átlag publik mindig össze vissza rohanás volt. Most is rajtad múlik melyiket vélasztod és hova mész játszani.
  • Shep
    #182946
    Ugye, hogy ugye? Tegnap visszanéztem 1.5-re és, hát öcsém az még mindig adja, de ez az új, ez valami borzalom. source sem volt már az igazi de ezt még az is alázza.
  • lalakov
    #182945
    Dead Islandhez ért valaki? :) A nézd át a két benzinkutat és vigyél két láda gyümölcslé küldetésnél tartok, de nem tudom hogyan kéne sikeresen átnézni a kutakat. A gyümölcslevet elvittem, de nem fogadja el.
  • wantonly
    #182944
    Persze, mert a sok kis tizenéves nem tudott a valagán ülni pár percig, ha meghalt és a csapat még játszott. Mekkora feeling volt pedig, amikor szép lassan megindultunk előre a T csapattal, halkan, taktika kiosztva ki mit csinál, kettéváltunk, a másik csapat megtévesztésképp hangoskodott a másik lerakónál, az ellenfél reszketve kuporgott a láda mögött, hogy vajon mikor bukkanunk elő, ki-ki sandítottunk a fedezék mögül majd hirtelen rush és jött a "bomb has been plainted". Aki ment előre mint az őrült az meghalt. Most ilyen taktikára már nem lenne idő. Most az a taktika, hogy melyik lerakóra rohanj be mint az örült, A-ra vagy B-re. Ennyi.

    És most mi van? Kör kezdődik, gyorsvásárlás, szalad előre, headshot, meghal... Ismét. 10 perc és mapváltás.

    Biztos én is kiöregedtem már és nem élvezem a multit annyira, de ez jobb irányba is fejlődhetett volna. Ennek ellenére azt mondom, a helyén kezelve nem olyan rossz a CS:GO sem, ez a vonat már a Source-nál elszállt, viszont néha jó elszórakozni vele egy kicsit. Mondjuk már eléggé meguntam.
  • Rapid81
    #182943
    Keress normális szervert, meg szerezz egy bravo pass-t.
  • Totti5
    #182942
    Keress normális "alap" pályákat.
  • Shep
    #182941
    Akkor elmagyarázom én miről beszélek. 2 perc egy kör amíg nyer 1 pontot valamelyik csapat, és akárhány szerveren voltam mindegyiken így volt ebben a vacakban, és mindez azért van, mert gyufásdoboz pályák vannak.
  • Rapid81
    #182940
    Olvasgatom itt, de nem ír róla semmit sehol. Nézem az oldalon, hogy látja, hogy megvan az acsi, de semmi. Keresem az elmúlt 2 napban a Deadpoolban szerzett acsikat, az meg sehol sincs. A pár napja CS:GO-ban kapott acsikat jegyezte utoljára. Szinkronizálást meg sehol nem találok. Fura egy cucc.
  • Rapid81
    #182939
    Én a meccset egy fordulóra értettem, de lehet félremagyarázni.
  • Shep
    #182938
    Normális szervereken még mindig 4+ perc van, az a 2 perc ami a GO-ban van egy vicc.
  • Shep
    #182937
    Ja és azért kíváncsi lennék ,hogy ki mióta CS-zik itt, hogy ennyire élteti a játékot? :)
  • Fpocok
    #182936
    Én arra emlékszem, hogy amikor 1.6-ban játszottam, akkor változtatták meg, mert túl hosszúak voltak.
  • Shep
    #182935
    Az a baj ,hogy a cucc dobáláshoz meg mák kell, nekem szinte semmit nem adott eddig pedig játszottam már vele 10+ órát.
  • Shep
    #182934
    Szerintem sincs.
  • Shep
    #182933
    Ahogy 1.6-ban is meg előtte volt 4,5-ös is pl 1.3-ban.
  • Shep
    #182932
    Köridő, és a meccsidő az két külön fogalom.
  • Rapid81
    #182931
    Akkor finoman a murva édes anyucikájukat...
  • Rapid81
    #182930
    Itthon rendezett lanpartikon még mindig az első UT megy legtöbbet. :)
  • Rapid81
    #182929
    2 perces pályák? Szerintem rossz szerverre tévedtél. Nekem 5+, de leginkább 10 perces meccseim vannak, 128 tick-es szervereken, ahol a golyók sem tűnnek el és van borzasztó sok pálya, amin lazán el lehet tévedni. Igaz utóbbihoz Bravo Pass kell, de az meg az eső cuccok eladásából lazán fedezhető. Egyetlen sárga láda árából megvan és még marad is...
  • Fpocok
    #182928
    Kb az 1.5-ben volt 4 perc a köridő.
  • ZsZso
    #182927
    Gondolom nem a reggelés után szerezted őket. Akkor az szopóka :).
  • Rapid81
    #182926
    Már 2 hete regeltem, az összes acsi megvan, amit kérnek, mégsem kaptam xart sem. Szóval passz, hogy egyáltalán hogyan működik.
  • Rapid81
    #182925
    Ha Imynek sikerült összehoznia 30 pontnál többet, akkor azt hiszem nincs miről beszélnünk.
  • Rapid81
    #182924
    Nem teljes, mert a 3db új kisdéelcé nincs benne.