311802
  • Totti5
    #182923
    Rég volt, és Q3 meccset sem tolok már, mint ahogy a CSé sem köt le. Jó volt, sok évig éjjel nappal mindenki azt játszotta, LANok, versenyek stb... Q3 most is ugyan olyan jó, Csé-t most is lehet játszani akármelyik részével, de már nincs értelme, mert ahhoz hogy az emer formában legyen sokat kell játszani, ha meg csak alkalmi playerkedik, szétszedik, szétdarálják, nincs semmi sikerélmény, az meg úgy nem szórakozás már.
  • arty
    #182922
    SOHA nem tudtam végigvinni azt aztec challenget (se) :D

    ---

    STEAM:
    AC1 2.5EUR
    AC2 2.5EUR
    AC:B 3.74EUR
    AC:R 3.74EUR
    AC3 7.49EUR

    korrekt pakk tudna ez lenni annak, aki most állna neki a szériának :) (és nem szenved a mindendéelcékell c. BETEGSÉGBEN)
  • otisz111
    #182921
    Szar a játék, de attól függ honnan nézzük! :D
    Én 15 eurót kerestem az elmúlt napokban fegyvercamók csereberéjével!
    Amúgy nekem sem adja be sose a fejest, de más fura módon első találatra kiszed...
  • IMYke2.0.0.0
    #182920
    4 perc? Már az is <jelző> kevés.
    Úristen, hol vannak azok a szép idők, amikor Quake 2-ben frag limitre nyomtuk - és volt olyan meccsünk, ami 1+ órás volt!
  • Shep
    #182919
    Ez a CS:GO életem eddigi talán legrosszabb, vásárlása volt (bár az Ares még versenyben van :)). Mindent kiöltek a játékból ami a CS-t azzá tette ami, ami miatt kiemelkedett a tucat online vackerájok közül.
    - gyufásdoboz pályák, néha megmozdulni sem lehet, ennek külön jót tesz, hogy a legtöbb szerveren 20+ ember próbál mozogni.
    - taktikázni már szinte nem is lehet lévén már csak 2 perc egy kör az alap 4 helyett => mindenki csak rohangál, mint a mérgezett egér és puffogtat
    - idiótán viselkedő fegyverek, lehetetlen helyzetekben fejlövések, máskor meg össze vissza repkedő golyók
    - haladni akartak a korral, codosítani szerettek volna, így az egészet felgyorsították és egy kvékszerű ugra-bugra hentelde lett


    + a grafika tűrhető
  • ZsZso
    #182918
    Már látom is magam előtt, ahogy a 14 éves gyereket az anyja az "EBÉÉÉÉÉÉÉD!" felkiáltással próbálja meg elcsalogatni a Left 4 Dead 2 elől mindhiába. A gyerek csak ennyit szól: "Hagyj anyám! DOLGOZOM!".

    Hol vannak már azok az idők, amikor azért edzettünk hónapokat, hogy végig tudjuk tolni az Aztec Challenget, s a végén megnézhessük a semmitmondó creditset. :)
  • Shep
    #182917
    Jó hát olyan kontroller proknak, mint te, esélyük sem lenne az élvezetes játékra :D
  • IMYke2.0.0.0
    #182916
    Játékórákat is figyelnek, tudtommal.
  • arty
    #182915
    lassan minden játékot "pénzért" "kell" játszogatni :)

    (raptr, most playfire... meh)
  • ZsZso
    #182914
    Úgy pedig pláne, hogy SAM -mel egy-két klikk az achi kiszedése, visszatétele ... hogy oldják ezt meg?
  • arty
    #182913
    tökéletesen :DDD
  • arty
    #182912
    "ami félhomályos szobában lazán csinál egy 2 méter átmérőjű élvezhető képet mozizáshoz. "

    nem. töksötétben tudsz kb 80 centi széles képet csinálni, bár az élvezhetőség még itt is kérdéses... 20-30-40 lumen semmire sem elég, két méteres képeket 10x ennyi lumennel szokás MINIMUM vetíteni. sötétben, nem félhomályban - ahoz 1000+ lumen kéne.
  • davidka003
    #182911
    Spec-OPS: The Line
    Most értem a végére. 7/10
    Az epilepsziás villogós résznél nagyon megfájdult a szemem. Kapják be az idióta készítők. 1-2 szarságtól eltekintve azt mondom egyszer végigvihető de szigorúan csak akkor ha nincs valami jobb cím ami végigjátszásra vár.
  • davidka003
    #182910
    Annyit nem ért meg, hogy ingyen végigtoltam boxon. (oman free game)
    Akkora egy rakat fos a Mortal Kombat-hoz képest.
  • Evoluti0N
    #182909
    Injustice 25 euró. Eh, ez így még sok. Mi az, hogy ez nem valami alacsonyabb áron indult eredetileg is, mint a MK?
  • Shep
    #182908
    Igen, a gazdagok azt csinálnak amit akarnak.
  • ratgab
    #182907
    Most ezzel nem igazán értem mire akarsz célozni.

    Ultimate Vault Hunter 2-es Pack 1,24 euróért jó vétel én csak ennyit mondtam.
  • ratgab
    #182906
    Tökéletesen értem. De az éremnek mindig két oldala van.
  • Shep
    #182905
    Pedig nem rossz játék, még van korrekt története is.
  • Botond #182904
    Érdekes kezdeményezés.
  • IMYke2.0.0.0
    #182903
    Verekedős játék (jól emlékszem?). Én csak diszkriminatíve tudnék szólni róla.
  • Tinman #182902
    Pfff...látom flash sale-be, Injustice az, ami szerintük nekünk nem jár. Köcsög kiadók.

    Boldog vagyok, hogy az egész kibaxott pakkot free leszedhettük X-en Ománból.
  • IMYke2.0.0.0
    #182901
    Csak nyilván azoknak, akiknek innen-onnan már megvan az alapjáték, néhány DLC-vel és nem akarnak egy GOTY-pakkot megvenni csak a kihagyott DLC-kért: ők vannak ám többen.
  • Shep
    #182900
    Jó, ha nem érted miről van szó akkor ...
  • ratgab
    #182899
    UVHM 2 1,24 juróért igen megéri.
  • ratgab
    #182898
    Nem zsebedben turkálásképpen mondom, de egy olyan mondás is van, hogy nem akarásnak nyögés a vége.

    Steamgifts contrival díjazza a felajánlásokat, tehát a mondásod már rögtön nem is állja meg a helyét....
  • IMYke2.0.0.0
    #182897
    GMG - 2K akció - teljes Borderlands 2 repertoár - 50-75%.
  • Shep
    #182896
    Tökéletesen irányítható, egyetlen helyen volt gond a repülés résznél, mert ott bugos volt de még úgy is meg lehetett csinálni, viszont gondolom azt a hibát azóta javították.
  • Shep
    #182895
    Nem a kontrit nehezményezem hanem azt, hogy azért mert valaki csak bumbliból tud felajánlani, mert nyilván neki is csak arra futja akkor azt ne nézzük már le és ne zárjuk már ki. És ahogy az írás is mondja: "A Jóisten többe nézi szegény asszony garasát, mint a gazdag asszony forintját." Szerintem mindenki meg tudja fejteni a mondat lényegét.
  • Tinman #182894
    "mert az irányítás hagy maga után kívánnivalókat"

    Controllerrel semmi ilyesmi nincs.
  • Fpocok
    #182893
    Hát azért olyan jól nem, mint analóggal, de azért lehet.
  • Shep
    #182892
    Nincsen benne semmi vicces, tökéletesen játszható bill+egérrel.
  • Tinman #182891
    30 perce indítottam el XBOX-on.

    Azért ajánlott a controller, mert egyik analóggal egyik tesót, másikkal a másikat terelgeted. Ez billentyűzetről igazán vicces lehet :-D
  • TBTPumpa
    #182890
    Boldogabb lenne, ha jövőre is jönne egy Tomb Raider játék (mint a régi szép időkben), ettől függetlenül köszönjük a felajánlást!
  • TBTPumpa
    #182889
    Hmm.
    Brothers - A Tale of Two Sons: 1000Ft

    Namost a Steam azt írja, hogy a játékhoz ajánlott valamiféle kontroller beszerzése és hogy billentyűvel nem érdemes ezt játszani.
    Tényleg így van ez? Mert akkor nem vesszük meg.
  • TBTPumpa
    #182888
    Tehetsz rá valamennyit, csak a múltkor Rapidnál rosszul jött ki a "lépés".
    30 contrib pontom volt, ő pedig 30,01-re tette a korlátot. 0,1 pont kellett volna a jelentkezéshez.

    Deus Ex-nek hála most van 49.
  • ratgab
    #182887
    Miért kell ahhoz nyerni?
  • ratgab
    #182886
    Nem szoktam, mert Shep nehezményezte.
  • Rapid81
    #182885
    Tudom, hogy nem "official", viszont a lézeres billentyűzet már ma is létezik és használható, valamint a telefonba épített projektor is, ami félhomályos szobában lazán csinál egy 2 méter átmérőjű élvezhető képet mozizáshoz. Bár nem tudom hogy érted, hogy csak ilyen helyen működne, mert én még nem láttam projektort napfényben működni. Nem csak telefonost, semmilyet. A vékonyság a hajlítható kijelzővel kombinálva pedig végre nem töltené meg az ember zsebét rögtön... Az akkuk terén viszont valóban van még hová fejlődni.
  • MerlinW
    #182884
    Természetesen ez egy fanmade videó. Az ötletek egy része jópofa (mind régi egyébként), de szerintem egyik sem olyan ami használható is lenne bármire a menőzésen kívül. A projektoros dolog csak homályos zárt térben működne, a billentyűzet kényelmetlen lenne, piszok mód megenne bármilyen akkut, a majdhogynem nyák vastagságú kialakítás kényelmetlen lenne és nem is kivitelezhető, a 3D-s kijelző ismét totál felesleges.
    Tény, a videó nagyon "sci-fi", ha lenne ilyen megnézném egy bemutatóteremben, de tuti nem venném meg.