311802
  • Evoluti0N
    #183003
    Minőség a mennyiség felett. Nagyon jó játék, bármilyen rövid is. Az idei év egyik legjobb termése.
  • Zóanagyvarázsló
    #183002
    Szerintem meglepiként vegyük kezelésbe Tinmant spanyolcsizmával. Utána annak is örülni fog, ha hetente csak eltángáljuk széklábbal, ha pedig olykor csak pár pofont kap, fülig fog érni a szája.
  • arty
    #183001
    vadász, vadász, te sz*pni jársz ide ...
  • ratgab
    #183000
    Be van hülyülve a steamgifts biztos.
  • arty
    #182999
    najó, kapjátok be, berántottam ez a fosszínű gémet (demo iszonyuan irritált, de biztos csak rossz napom volt)
  • arty
    #182998
    esetleg nem lehet h "túl-" is? ;)
  • lostprophet
    #182997
    Még mindig nem enged jelentkezni, azt írja nem vagyok a csoport tagja :/
  • TBTPumpa
    #182996
    Yep. Videók alapján jónak tűnik, csak rövid (3-4 óra) és billentyűvel tényleg elég nehézkes a dolog. Ha lenne benne Coop, akkor tényleg 10/10 lehetne.
  • ratgab
    #182995
    Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét. Holnap este 8-ig. A játék valószínűleg nem tartalmaz magyar nyelvet.

  • Tinman #182994
    Idén csak 3-4 szemetet ettem, a cirka 40 címből, ez szerintem tök jó arány.
  • Shep
    #182993
    De olyan élményt kapsz érte amilyet csak nagyon ritkán.
  • Tinman #182992
    ICO nyomdokain lépked... nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok valaha is, de bizony ez a játék erősen ott lohol a nyomába.
  • grebber
    #182991
    Ezt az óra/ idő ft-lagos szarságot sosem értettem és nem is fogom érteni!
    Ha egy game 20 perces de kibaszott jó akkor megéri a pénzét!
    Ilyen lesz majd az Ue4-es horror game is. (30 perces)
    Bár a fejlesztők elmondásából (minden végigjátszásnál új infokat tudunk meg a történtekről) kiváncsi leszek hányszor 30 perc kell majd az "összes" infohoz!
  • davidka003
    #182990
    3 órás játék nálam 1000 Ft-ot sem ér meg.
  • Shep
    #182989
    Nem is kellett volna azt nehezebbre csinálni, az pont tökéletes, ahogy a hossza is az.
  • grebber
    #182988
    Én már a kezdetektől mondtam hogy az egy 10/10-es game!Az év meglepetése számomra!Csak túl könnyű lett!
  • Shep
    #182987
    Nekem igen.
  • Shep
    #182986
    Hát miért ne? Csak a poén kedvéért.
  • Tinman #182985
    2 órányi játék után 9/10 nálam.
  • Tinman #182984
    Nemtom, de tessék megvenni... megérted miért, és még nem vittem végig :-)
  • ratgab
    #182983
    És tényleg annyi?
  • Tinman #182982
    28 éve ezt csinálom, kipróbálok mindenfélét, ami egy picit is érdekel... miért változtatnék?
  • ratgab
    #182981
    Steamon meg ingyé van kártyapénzből...

    Amúgy is mocsok sokat költöttem mostani sale-ken.
  • ratgab
    #182980
    Ez tuti nem humanoid...
  • grebber
    #182979
    LOL és én még azt hittem a DS-nál nincs idegölőbb játék a halálok terén!
    Hát a Fortix 2 személyében rátaláltam.Ez a zombi mod nem kicsit kúrja fel az agyam tegnap egész délután azt nyomtam de vagy 4-5 órát zsinórban.És 1 azaz 1 pályát nem jutottam előre.Ez a 20. pálya a halálom.És sehol nincs még a vége.És hülye a szarért akartam kimaxolni,de most már ott rohaggyak meg akkor is vért izzadok és kiszenvedem!
  • ZsZso
    #182978
    Ja, látom a Steamen is aktív, mert nem flash deal volt, akkor bocsesz.
  • Shep
    #182977
    Mert senki nem akarta elhinni nekem ,hogy az egy 9.5/10-es játék.
  • ZsZso
    #182976
    Amazonon 4.5 USD
  • ratgab
    #182975
    Na tessék nem szidni az Elátkozott Lovagokat!
  • ratgab
    #182974
    Én ezt akkor mi a rákmánytüdőért nem vettem még kártyapénzből???
  • ratgab
    #182973
    Minap volt egy olyanom dust 2-n, hogy nézek ki a folyosóból (B bombatelepítő pont) terrorként kezemben desert.

    Látom ott a CT, hát csak rálövök egyet, aztán visszahúzodtam gyorsan fedezékben. Egy lövés dörtül és meghalt a csákó, pedig még célozni se nagyon volt időm. Vagy nagyon mázlista vagyok, vagy valami nem kóser ott a célzással.
  • ratgab
    #182972
    Írjuk fel a naptárba. Maximálisan egyetértek.
  • Shep
    #182971
    Vagyis önszántadból kínzod magad, csak próbálod kimagyarázni :D
  • Tinman #182970
    Látókör szélesítés. A játékok a hobbim. Olyan ez, mint Gombóc Artúrnak a csoki.

    Tegnap pl. egy ismerősömmel tudtam a Ducktales-ről beszélgetni, mert ő is játszott vele. Elmondása szerint végigvitte, aztán persze kiderült, hogy nem, mert a legvégén a "dime"-ot nem vette fel, nem kapott érte achit sem, így picit lebukott, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ő is tolta anno a klasszikus részt, meg én is. Így lett egy szar játékból érdekes téma.
  • Shep
    #182969
    De miért kell egyáltalán a sötétbe menni, ha nem muszáj? Tudom, a tanulás miatt de szerintem csak szereted kínozni magad, hogy utána elmondhasd, hogy ez a szar is megvolt :D
  • Tinman #182968
    A sötétség után, még jobban értékeli az ember a fényt.
  • IMYke2.0.0.0
    #182967
    Nagy kedvencem: Kenneth & Kikko...Talking About (1993) lemezen (szó szerint a bakelit B oldalán) volt 2 darab scratch. Ez az egyik.
    A másik meg ez: klikk

    Az érdekessége, hogy az EP címadó dala meg eurodance és ez: Talking About (Club mix)

    Akkoriban csak bakelitről vettünk fel kazettákra, és imádtuk ezt a lemezt.
  • TBTPumpa
    #182966
    Beatbuddy (ügyeskedős platformjáték) - 90% kedvezménnyel van most Steam-en (1,4 euró) és még Steam kártyákat is dobál.
  • MerlinW
    #182965
    8. perctől nézd. Az eleje csak felvezetés:) Egyébként jah, beat house-nak hívják a stílust (~96 óta van jelen, anno Budai hozta be hozzánk, igaz akkoriban még "techno"-nak volt titulálva:))
  • IMYke2.0.0.0
    #182964
    2 perc után kezd valami olyasmi lenni.