311802
  • DarkSector
    #183043
    Kis zene:
  • DarkSector
    #183042
    Jah de jó tudni hogy meglepte őket. :D
  • MerlinW
    #183041
  • Zóanagyvarázsló
    #183040
    Én csak az ellen küzdök, miszerint azért érdemes ócska játékokkal játszani, hogy majd utána a többi milyen finom lesz. Nyilván én is kíváncsi vagyok egy-egy érdekesebb sorozat bénább felvonására vagy egy klasszikus gyanús remake-jére. Egy műfaján belül agyondicsőített valamire meg pláne, ah nem is az esetem.

    Nálam amúgy idén az alábbiak képviselik a legalját, de azért mindnek voltak jó pillanatai, a Demon's Soulsban egymagában többet unatkoztam, mint ezekben.

    Battlefield 3
    Call of Duty 4: Modern Warfare
    Killzone HD
    MotorStorm: Apocalypse

    A többi 33 jobban rendben volt, nem csoda, többnyire klasszikusok, utánuk már tényleg a DeS, a Brütal Legend vagy az Enslaved jönne hátulról haladva.

    A Giana Sistersszel nem tudom, hogy hogy állok, a végső bossig nagyon is tetszett, de az nagyon sokat rombolt rajta. Csak egyszerűen annyira sajnálom rá az időt, hogy kínlódjak vele, amikor szemben a VVVVVV gatyaösszefosatós végjátékával szemben ezét marhára nem élvezem, de a Prince of Persiát is imádtam, miközben az első pályát vagy negyvenszer végigjátszatta (persze, mert Marióként próbáltam irányítani 15-20 fps mellett), vagy mondhatnám a "mentési hibás", még letudatlan Crash Banicootot. PC-n mondjuk normális frame rate mellett biztos előveszem még.
  • IMYke2.0.0.0
    #183039
    "rekordokat döntött a Steam forgalma"

    Meg a rendszer-fagyások és hibák száma is.
  • Prince23
    #183038
    Future Soldier szerintetek fog kapni 75% offot steamen?
  • DarkSector
    #183037
    "- Neverdead - halálra szidta mindenki. Egész jó volt! ^^"

    Szerintem nem alsókategóriás. :D
  • DarkSector
    #183036
    "Left 4 Dead 2 - bejött az ingyen cucc

    Bejött a Valve számítása, a karácsonyi leárazások, és az ingyen osztogatott Left 4 Dead 2 miatt rekordokat döntött a Steam forgalma."

    Jé bejött, télleg.
    AZTAKURVA.
    Nem hittem volna.
    Télleg hihetetlen, ingyen cuccot osztogatnak és elkapkodták? Még ilyet, ez hihetetlen, Engem is fullosan meglep ez az egész dolog.
  • Scooter
    #183035
    Szekesi pedig a Clive Barker's Jericho-t nyerte! Gatulálok neki is.
    Kód ment mail-ben.
    Nem tudom, hogy melyik topic-ban szokott lenni, de berakom a steamesbe is.
  • Tinman #183034
    Idén letolt SZÁMOMRA(!!!) alsó kategóriás címek:

    - Ducktales - Ha kijönne pl. a Cauldron 2 remake nem néznék rá? DE!
    - The Cursed Crusade - templar téma, a harcrendszere amúgy jó volt
    - Neverdead - halálra szidta mindenki. Egész jó volt! ^^
    - Lollipop Chainsaw - Totti ajánlotta + Suda 51. Nekem nem jött át.

    Ezeken kívül 31 db. nagyon is frankó címmel toltam. Szvsz elég jó arány ez.
  • Scooter
    #183033
    MerlinW nyerte a Damnation-t. Gratulálok!
    Kód ment mail-ben.
  • Botond #183032
    Nekem az asztali gépen ie alatt Xbox live meg van győződve, hogy angol vagyok és fontban dobja az árakat...
  • IMYke2.0.0.0
    #183031
    Az SG-motor. Elsőre nekem például működött.
  • zorrobomber
    #183030
    Nekem az épp elég hogy én szembesülök ilyen gondokkal, örülök hogy nálad minden ok :)
  • Rapid81
    #183029
    Majdnem jó. :D

    Na, majd most.
  • IMYke2.0.0.0
    #183028
    Link helyesen: KLIKK
  • ZsZso
    #183027
    Próbáld ki más böngészővel, ugyanazt fogja mutatni. Tuti mákod van, hogy trükkös IPt kapsz a 3G -hez. Velem is így volt egy ideig az itthoni internetelérésemmel, de akkor - én hülye - csak Pandora -nál használtam ki ezt a lehetőséget.
  • ratgab
    #183026
    Ezt én nem értem, mert én még egy ilyen gonddal se szembesültem.
  • zorrobomber
    #183025
    Inkább az uninstall mellett döntöttem, majd egy év múlva megnézem használhatóbb -e.
  • Rapid81
    #183024
    Dreamfall Chapters first gameplay
  • tomsolo
    #183023
    Ha végez - és alles klar - automatikusan törli.

    (Ez különösen érdekes, a digital edition-öknél, ugye uplaynél 30 napig engedi újra letölteni utána megoldod ahogy tudod - pl. SP-nél a reloaded verzió installja ugyan olyan jó neki :P )

    Pár uplay tipp:
    - mindig szedd le a legfrissebb verziót
    - w8 alatt menjen vmi kompatibilitás módban (nálam w7-ként rohangál)
    - ne engedd, hogy sandboxba tegyék a vírusírtók
    - soha ne engedd, hogy ő frissítse a játékokat vagy saját magát (macerás a kézi install, de sok káromkodástól kíméled meg magad)
  • Rapid81
    #183022
    No, felértek a képek. :)
  • grebber
    #183021
    Nekem ezt mondták az okosok az opera miniről!
  • IMYke2.0.0.0
    #183020
    "Akkor vegyél okostelefont" - itt vesztettél el engem.
  • ZsZso
    #183019
    De ne már. Nem az van, hogy Te a mobilon 3G -vel tolod, ergo más az IPd és azt speciel amcsinak hiszi?
  • grebber
    #183018
    Akkor vegyél okostelefont és használj Opera minit.
    Szinte minden weboldalon dollárban írja árakat még grennmangamingen is mivel az opera amcsi szerokon korperálja a dolgokat
  • IMYke2.0.0.0
    #183017
    Neked dollárban. De én például csak fontban és euróban látom.
  • zorrobomber
    #183016
    Bónusz: a leszedett installer file-okat nem tudom kliens-en belül törölni??
  • grebber
    #183015
    Gamersgate-en meg dollárban és olcsóbb ennyi
  • IMYke2.0.0.0
    #183014
    Szépek - az utolsó kép meg egy különleges téma, és eléggé gondolatébresztő is...
  • zorrobomber
    #183013
    Szavakkal leírhatatlan mit érzek már az Uplay iránt. De tényleg, nem lehet mondani hogy nem adtam neki már sok esélyt, többször megvásároltam már a játékot, és képtelen vagyok játszani vele. Most már van steam-en és uplay-en is egy olyan játékom, ami kizárólag a uplay kliens szerencsétlensége miatt nem indul el.
  • IMYke2.0.0.0
    #183012
    Nyilván a 4 Ft meg még jobban... de most ez a 4 euro van a GMG-n.
  • zorrobomber
    #183011
  • Rapid81
    #183010
    Ma kb. 5-6 próbálkozás után sikerült szinkronizálnom vele. Megy az, csak kissé nehézkesen.

    Na, rászántam magam, összeválogattam az aránylag jóféle képeket, levízjeleztem, aztán mennek fölfelé. :)
  • TBTPumpa
    #183009
    Nekem sem. Szinkronizálni sem lehet. Bár hétvége van + Winter sale + téli-szünet + X-mas + Happy new year szóval érhető, hogy dögledezik.

    #183008
  • Rapid81
    #183008
    Pár képem van fent Picasa-n, de az utóbbi idők képeit még nem érkeztem kiválogatni. Meg ezeket is újra fel kéne rakni másik aláírással. Egyszer biztos eljutok odáig is. :D
  • TBTPumpa
    #183007
    Hmmm. Eléggé jó minőségű képek. És speciel élek-halok ezekért a vizes képekért. De tényleg szép, le a kalappal. Nincs valami netes gyűjtőhelye a képeidnek?
  • Rapid81
    #183006
    36 kilométer biciklizés nehezített terepen, de megérte.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lekicsinyítettem a képeket, hogy xar nettel is megtekinthetőek legyenek.

    Tisza-tó és környéke, 2013 december 29.

    [spoiler]






    [/spoiler]
  • grebber
    #183005
    4 dollár az jobban hangzik!
  • IMYke2.0.0.0
    #183004
    Alien Rage Unlimited - GMG - STEAM - 75% - 4,99 euro - GMG20-ZB5D1-93X49 kód - 4,00 euro.