311802
  • MerlinW
    #183083
    Végigjátszották a főszálat plusz barangoltak egy kicsit. Én is kukáztam 5-6 óra után.
  • w77d
    #183082
    A CS:GO mindig meccsek végén dobál skineket
  • ricsa008
    #183081
    de hogy dob cuccot? ezt sose értettem a Dota-val ugyanigy vagyok...
  • Botond #183080
    Na lepörgött a Brotherhood is, egyelőre csak xboxon, 32/60 acsi (sok a multis, meg gyűjts ezt-azt, azokat kihagytam), megvolt minden fő és mellékküldi. Ezek után azt mondom minden percet megért, meg az árát is, viszont volt pár zavaró dolog:
    - rögtön az elején a múltban vagyunk, menekülünk a titkos járaton, aminek az eleje le van zárva, aztán jövünk be a jelenben a másik végén, és 3 lépés után ott a borgia katona csontváza. WTF? Még a jelenben is zárva van a bejárat, akkor azok hogy kerültek oda?!
    - 9. memória ("végjáték") szerintem totálgáz. A végére ez az ugrálni a hajszál paneleken túlzás és idegtépő volt
    - játék során többször van fix kamera nézetes rész, ahol aztán x kísérletből tudja az ember belőni, hogy merre kell húzni a kart, hogy oda ugrorjon a szereplő ahova kell, na a 9. memóriában ezzel kapcsolatban is erősen átestek a ló túloldalára.

    Összességében jó cucc volt, ezek apró bosszúságok. Kiváltom az uplay pontokból amit lehet és pöröghet a következő!
  • Shep
    #183079
    Még 1x 2x benézek majd hátha dob valamit, hogy legalább az ára visszajöjjön.
  • DarkSector
    #183078
    Hát elég fos ez tény.
  • Shep
    #183077
    Na hivatalosan is kijelentem (nem kell egyet érteni és megmagyarázni sem) a CS:GO az idei év legrosszabb játéka amivel játszottam még akkor is ha multi. Ehhez képest a Blood Knights egy remekmű, arra legalább ha az ember kellően ráhangolódik tudja élvezni de a GO ettől olyan messze van, hogy talán a limes is hamarabb érné el a végtelent, mint ez élvezhető legyen számomra. Akinek ez a felpörgetett tucathent bejön áldásom rá, élvezze a mókát, kacagást de nekem ez már a kvék idejében is kevés volt, most meg már pláne az.
  • ZsZso
    #183076
    Nemá ... Skyrim -ot megvásárlók közel 20% -a max 9 órát játszott a játékkal?! Bakker ...
  • ratgab
    #183075
    Nem
  • ZsZso
    #183074
    A vásárlást én is pont így terveztem, de azért köszi, hogy leírtad. Jövőben biztos fogom használni ezt a kiskaput.
  • Rapid81
    #183073
    [URL=http://www.gaugepowered.com]2.1$/óra a Steames "órabérem".[/URL] Ennyibe fájt az eddigi játékom a játékaimmal.
  • DarkSector
    #183072
    Megvettem , kihagytam. :)
  • DarkSector
    #183071
    :P
  • grebber
    #183070
    Egyébként én csak gamersgate-ről veszek így cuccokat.
    Ha számítana bármit is rég tiltottak volna ezer éve.
    Ő nagyon jól látják a rendszerben hogy mi zajlik.

    Pl a vásárlásom menete is beszédes.

    PC-n csekkolom napi akciót a co.uk cimen bejelentkezve.Ha jó féle az akció belépek mobilon megdnézem dollárba mit mutat.Ha kecsegtető akkor megveszem.Mobilon elindítom a vásárlást (paypalra az opera minivel soha az életbe nem jutottam be) pc-n a fiokomba a vásárlásoknál ott van hogy felodolgozásra vár rámegyek hogy fizetem itt belépek paypalra és kész.
    CO.uk alatt is a mobilon elindított dolláros vásárlást fizetem ki.
    Szóval látják a turpisságot biztos.

    Ez kb olyan mint az amazonon az egész világ vásárol holott csak usásoknak lehetne!
  • Tinman #183069
    ICO & Sotc HD Coll. minden PS3 tulajnak kötelező tananyag. Kihagyhatatlanok!
  • Tinman #183068
    Hát ilyen cucc volt na...

  • grebber
    #183067
    Azt írták rá,hogy többszöri sikertelen bejelentkezésem volt és emiatt tiltották le!

    (Részemről ilyen nem volt mert állandóan be vagyok lépve ,sosem jelentkezek ki a fiókomból)
    Most vagy kamuztak, vagy valaki próbálkozott hekkelni.
  • ZsZso
    #183066
    Ó, ezt nem tudtam. Azt hittem csak a Dolphin vagy melyik böngésző működött hasonlóképpen. Jó kérdés, hogy ez VPNnek számít -e. Tényleg grebber, mit válaszoltak a GG -sek a leveledre (24 órás ban)?
  • Rapid81
    #183065
    Az Opera Mini lényege, hogy nem a te géped/telefonod rendereli az oldalt, hanem az Opera saját szervere amerikánusban és így sok-sok korlátozást ki tudsz kerülni. Angliában is letiltottak csomó ilyen-olyan oldalt, aztán az Operával (PC-n bekapcsolható ez a funkció) simán kerülhető a dolog. :D
  • Rapid81
    #183064
    Mai ingyér' app Androidra az Eufloria HD!
  • ZsZso
    #183063
    BASZKI! Régen próbáltam és nem volt jó, most nálam is USD -ben mutat mindent. Hát faxom érti ezt, de nagyon örülök neki. 1000 köszi!
  • grebber
    #183062
    A mobilon minden más böngésző azt mutatja amit a nagygépen tehát a szopó árakat. Opera mini dö beszt!
  • kigyi
    #183061
    Jó, mert mi annál a rétegnél agy pirinyót fifikásabbak vagyunk. Mi olcsóbb megoldást keresünk és segítjük egymást ennek elérésében. Viszont nem mindenkinek van hozzá elég esze, hogy ezt megtegye és nincs mindenkinek egy ilyen fóruma ahol segítséget is kap :) Na ők a potenciális vásárlók, nem mi :D
  • Rapid81
    #183060
    Borderlands 2 + Borderlands GOTY - 12$
    Secret World 15$
    Hitman Absolution 5$
    GTA Trilogy + GTA 4 11$
    Just Cause 2 Complete 8$
    Max Payne 3 + Season Pass 7$
    Star Trek 5$
    DNF 4$
    Defiance 5$
  • Evoluti0N
    #183059
    Húha! Ha ez olyan, mint az ICO, akkor egy ICO és Shadow of the Colossus HD Collectiont lövök hamarosan. Azokkal még nem játszottam, a Brothers meg nagyon bejött. Eddig is rajta voltak a listán, de most feljebb kerültek. :)
  • DarkSector
    #183058
    jaja pontosan, steamhez jobban fordulnak az emberek, mikor a Portal ingyé volt énis többet vásároltam amazonról. :D
  • TBTPumpa
    #183057
    Might and Magic Heroes VI: Complete Edition: 2200Ft
  • ZsZso
    #183056
    Régóta szemezek egy G27-es kormánnyal, de a nyáron nem volt rá lovetta, azóta és azelőtt pedig félelmetesen magas ára volt/van. Most kuponnal 62 ropira jönne ki a 94 helyett a cucc, ha németből rendelem. Ugyanaz a felület, ugyanaz minden (még a bevásárló kocsi tartalma sem változik országváltásnál) annyi különbséggel, hogy németben működik a kupon, magyar oldalon pedig nem. Kész vicc ...
  • kigyi
    #183055
    Valóban furcsa, hogy erről még hír is van, de tudod marketing értéke nem is kicsi a cuccnak. Aki megkapta ingyen annak egy része nagyobb bizalommal fog a steam rendszeréhez fordulni a következő néhány hónapban esetleg évben. Egy bizonyos százalékuk még vásárolni is fog és nem kizárt, hogy ennek a bizalomnak köszönhetően fogja euróját, dollárját elkölteni a rendszerben. Én jó húzásnak tartom (azon kívül, hogy én eddig is használtam a rendszert rendesen).
  • kigyi
    #183054
    Jah a garanciájuk az nagyon tetszik nekem is, tiszta és egyedülálló megoldás.
  • DarkSector
    #183053
    én még hálisten ettől is olcsóbban vettem a COH2-őt. :D
  • Rapid81
    #183052
    Company of Heroes Sale
  • Tinman #183051
    Lepergett a Brothers: The Tale of Two Sons

    + Starbreeze
    + Art
    + Hangulat
    + Karakterek
    + Világ
    + Egyediség
    + Zene/hangok

    +- Eleinte nem, aztán úgy összességében mégis az az érzésem alakult ki, hogy ezek a srácok egy ICO-like játékot akartak a piacra dobni és ami a vicc, hogy ez sikerült is nekik.
    Játékmechanika, padon üldögélés, halandzsa nyelv, 2 karakter terelgetése, kézfogás/kötelék téma, dráma hegyek, szálmalmos, aztán barlangos copyzás, tüzes fáklyás téma.
    VISZONT! Rendkívül ügyeltek arra, hogy ezeket az elemet azért ne annyira úgy toljánk a pofánkba, hogy "köszvótmá'" feelingje legyen az embernek, hanem szépen okosan, szakértő módon illesztették bele ebbe az egyedi világba.

    - Kihagyott co-op mód! WTF? WTH? WHY? R U SERIOUS?
    - Egy picit azért lehetett volna nehezebb, mert effektíve kihívás az nulla. Késztetés a gondolkodásra is csak nyomokban :-(
    - Nagyon. Nagyon. Nagyon. Rövid. (Azért tudtam volna még hova szőni a sztorit és nem, nem a végére gondolok.)
    - Még kevésbé "játék", mint az ICO.
    - Rendkívül lineáris. Jobban, mint az ICO, mely szintén nem egy labirintus. Opcionális "questek" jók lettek volna. Leheletnyi van, de hát izé... az szinte semmi.

    Akkor is 9/10, mert úgy kellett ez 2013-ba a játékos világnak, mint egy falat kenyér. Soha nem gondoltam volna, hogy a Team ICO-n kívül van még csapat, akik ennyire jól eltudnak úgy egy történetet mesélni, hogy nincs szükség feliratokra/érthető mondatokra, ráadásul végig képesek fenntartani egy igazan magas minőségi szintet.
  • DarkSector
    #183050
    Bocs valamire emlékeztem karácsony előttről hogy szabad volt 2-3 ilyet :D ajándékként. :D
  • Szabi #183049
    nem, viszont gariztattam már játékvezérlőt amit Hollandiából küldtek :D
  • ZsZso
    #183048
    Rendelt már valaki a német Logitech oldalról cuccot Magyarországra?
  • Tinman #183047
    Akkor nyitott kapukat döngetsz, mert az egy dolog, hogy ironizálva azt írom, hogy a sötétség után jobban értékeled a fényt, de ezzel nem azt hirdettem, hogy játszatok fossal, utána meg AAA+++ cuccokkal és akkor de jó lesz nektek.

    Ellenben tényleg, ha mélyen tanyázik az ember, utána mocsok mód jól tud esni a közel tökéletes.

    DeS kapcsán azért az megnyugtat, hogy a 4 általad letolt legaljába nem tettél együtt összesen annyi órát, mint a DeS-be :-D
  • roolandsan
    #183046
    Most látom hogy PS Store-on 3200FT a Ni No Kuni (plusszosoknak 2900FT).
    Gondoltam szólok hátha van még olyan hozzám hasonló aki nem tudott erről az akcióról,szvsz ennyit bőven megér.
  • IMYke2.0.0.0
    #183045
    Azért inkább ne erőltesd az off topikot, hiába te vagy annak a mestere, rendben?
  • Rapid81
    #183044
    A leárazás százalékok össze-vissza ugrálnak. Tudnám mire jó ez...