311802
  • IMYke2.0.0.0
    #183123
    Na, amikor fogsz = uplay.
  • Tinman #183122
    AC, I am Alive XBOX only!

    FC3-ra még rá sem néztem :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #183121
    Assassin's Creed? FarCry 3? I Am Alive? Mind szekszbokszon?
  • IMYke2.0.0.0
    #183120
    Azt-a-rohadt-eget! Ennyit kell szenvedni a Blacklisttel?! :I
    Ezek után erősen nulla felé konvergál a kedvem a megvásárlását illetően.
    Az még hagyján, hogy 40 GB kell neki [20+20], de 3 GB peccs... az egész nekem egy örökkévalóság lenne. :(
  • Tinman #183119
    Abs. semmi bajom nincs az UPLAY-el!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...mivel nem használom :-P
  • ZsZso
    #183118
    Ja és olyan államot válassz, ahol nincs külön adó plusszban (TX, FL, stb.)
  • arty
    #183117
    uplay splinter cell blacklist:
    - 20 gigás telepítőt leszedi
    - 20 gigát feltelepít, helyet megadni, NEXT NEXT FINISH-t nyomkodnom kell, holott uplay-ben be van állítva, h az alapértelmezett játék-hely a d:games, de az vszeg csak dísznek van
    - játék indul, 930 megás pecset szed, pecseli magát 1.0a-ra heveny NEXT NEXT FINISH nyomkodásra, ablakban indul és csontra fagy a menüben
    - játékot megint indítom, ismét 920 megás pecset szed (1.1), ismét NEXT NEXT FINISH nyomkodás, elindul, fullscreen, már nem fagy csontra
    - vicc kedvéért kilépek, megint elinditom upalyből, MEGINT pecset kezd el szedni - 530 megás, alakul! :D - és megint NEXT NEXT FINISH nyomulás
    - továbbra is vicces a kedvem, kilépek, indítom, MEGINT pecset szed, de már csak 450 megás! hálleluja! NEXT NEXT FINISH, rutinosan.
    - indul, kilépek, indítom - NEM PECSEL! KÉSZ! JÁTSZHATOK !!!

    Mákom van, hogy gyors a netem és a hddm/ssdm. Ezért röpke óra alatt megvolt minden. Igen, EGY TELJES ÓRÁT szenvedett ez a szutyok.

    VS.

    steames trials evo: lejött a maxra pecselt, indit, uplayablak bevillan, fut :)

    ---

    ratgab, merlinw (és ha még van másvalaki aki az uplay pártjára állna, mondván "nincs baj vele") - MARADJATOK CSENDBEN!*

    *emberfeletti erő kellett hozzá, hogy ne írjak valami extrém durva személyeskedést
  • greyfox
    #183116
    Ja, addig oké, csak attól félek, hogy régió lockos a steam kód.
    (mint pl. metal gear rising nuuvemen).
  • grebber
    #183115
    Amazonon csak USA lakos vásárolhat!Kamuzzál be egy címet és kész!
  • greyfox
    #183114
    Amúgy ha amazonon az online kódnál fel van tüntetve, hogy US address kell, akkor azt nem is tudom használni steamen?
  • Rapid81
    #183113
    10 ojróért még így is drága.
  • Rapid81
    #183112
    Trials Evo Gold ugyanezt csinálta pár napja. Letöltötte a telepítőt, feltelepedett, majd leszedte a valagnyi peccset...
  • arty
    #183111
    most egyébként gyors, pillanatok alatt beaktiválódott a játék (giftnek vettem, de ez az ezerötös megoldás sajna nem ajándékozható formátumu), letöltés is maxon (csakhát kényelmetlen)
  • wantonly
    #183110
    Emlékeztető.

  • arty
    #183109
    tiszta kihívást, semmi többet! :D
  • Scooter
    #183108
    Nyertem steamgifts-en egy Bit.Trip.Runner 2 + Soundtrack + Good Friends Character pack-ot! Most happy vagyok :-)
  • Botond #183107
    Ja, és találtam egy uplay játékot, aminek a savegamejei nem mennek be az uplay cloudba... Igen, a brotherhoodé...
  • Botond #183106
    Nekem tegnap 1 perc volt kinyitni a szerezz három aranyat acsit brotherhoodban, aztán 1,5 óra mire a retek uplayel sikerült szinkronizálni, hogy megkaphassam a 20 pontot, hogy revelationban előre ki tudjam nyitni a rewardokat, hogy kezdődhessen a játék. Persze nem ment az uplay szerver, így nem tudtam kinyitni, csak ma reggel...
  • arty
    #183105
    hihetetlen: a "legutolsó" upaly játék még mindig installert szed le... amit majd installál és felteszem pecsel is...

    ekkora egy retekszart (aki szerint nem az: ekkora igénytelen embereket...)
  • IMYke2.0.0.0
    #183104
    És nem!
    A "Remember Me" nyert - 75%.
  • IMYke2.0.0.0
    #183103
    Fogadjunk, hogy a "How to Survive?"-ot szavazzák meg...
  • IMYke2.0.0.0
    #183102
    Killzone: Shadow Fall – Next gen? - ipon teszt, 79%.
  • Rapid81
    #183101
    Ja, hogy a The Cave IS ingyér' van. :D Köszi!
  • Zóanagyvarázsló
    #183100
    Egyébként meg UPlayes, képekhez képest durván gépigényes, XP-n sem fut? Mit ajánlgatsz nekem, te?!
  • Rapid81
    #183099
    Basszus... Most már a Cogs van ingyér'...
  • Zóanagyvarázsló
    #183098
    Biciklizni se tudok, szóval sose érdekelt az se.
  • IMYke2.0.0.0
    #183097
    Versenyzőként unalmassá tette a Forma 1-et [hegemónia], de emberként drukkolok neki - fiatal ő még a távozáshoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #183096
    Csak pár napot késtél :)
  • Fpocok
    #183095
    Én nem ismerem konkrétan az oldalt és simán azt hittem, hogy iOS only, ahogy lenni szokott.
  • ZsZso
    #183094
    Azt hittem, az Amazon AppStore -ból kiderült. Mindenesetre köszi, hogy kihangsúlyoztad.
  • davidka003
    #183093
    Androidra.
  • ZsZso
    #183092
    Wooohooo! A The Cave ingyenes az Amazon AppStore -on! (co.uk -n is)
  • Fpocok
    #183091
    Ja... rosszul láttam. Akkor semmi :D
  • Fpocok
    #183090
    Ümm... nem rég volt -75% Ma hajnalban vagy tegnap.
  • TBTPumpa
    #183089
    Mikorra már mindenki beszerezte - talán 75%-ot fog kapni a Remember Me steam-en.
  • Dzsini
    #183088
    Pár napja a Guacamelee!-vel sikerült megint egy jó kis játékot találni (köszi SQJ :) ) ... alkalmanként rohadt nehéz, és coopban nagyon jó szórakozás.
    A játék (köszönet unokaöcsémnek, aki húsz évvel fiatalabb és ugyanennyivel gyorsabb-ügyesebb is nálam, így a bunyókban és néhány platform részen besegített) kész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jobb felül a teljesítés százaléka, a pályák színe a jobb alsó csücsöktől eltekintve (ami bónusz terület, és csak a "kötelezők" vannak meg belőle 100%-osak:
  • arty
    #183087
    "gaytaösszefosatós"

    ugye vettél akcioban Trials Evo Goldot és full-goldra készülsz? :D
  • tomsolo
    #183086
    :o wtf
  • arty
    #183085
    "200 uplay játékom van, de még soha semmi gondom nem volt velük" :D
  • w77d
    #183084
    Gyerekek egy pici Off, de engedjetek meg ennyit.
    Akik egy picit is szeretik az autózást vagy a sportot, vagy csak simán emberként szimpatizál vele, az most szorítson Schumiért. Végre és sajnos híreket adtak ki róla : Kómába esett és az életéért küzdenek. Nem kéne hogy még egy nagy ember mostanság idejekorán menjen el :(