311802
  • Fabio Capello
    #183163
    Oh emberiség, hová jutsz...
  • Micsu
    #183162
    " mint az már itt kiderült,"

    itt annyi bmw tulaj van :D mikor még 1std day játékra se futja :D
  • Micsu
    #183161
    jó akkor azt mond melyik a volvó ?

    ha neked a steam crashel akkor csak sajnálni tudlak mert velem még egyszer se fordult elő, olyan max hogy behalt a store de az /= crash max nálad
  • Tinman #183160
    Erős darab, de általában az árokba látod crashelve? Találó!
  • Shep
    #183159
    Már 0,12-ért (mármint ,hogy én annyit kapjak érte) sem ment el a vacak hókártya.
  • Shep
    #183158
    Kár, hogy mint az már itt kiderült, a BMW a megbízhatatlan autómárkák közé tartozik :D
  • Micsu
    #183157
    hát ha pc és kliensek akkor a steam bmw
  • Micsu
    #183156
    sztem 2015ben már ez egy kicsit kevéske lesz de majd meglátjuk
  • Botond #183155
    Figyelem és készségfejlesztő is a uplay alkalmazás! Two in one ahogy a művelt orosz mondja!
  • arty
    #183154
    Igen, a zavaró, h nem a háttérben fut és a kész cucc fogad, hanem FOLYAMATOSAN kell istápolni.
  • MerlinW
    #183153
    Érdekesnek tűnik

  • IMYke2.0.0.0
    #183152
    Nagyon szépen köszönöm a választ! Ez rendkívüli módon megnyugtatott. Akkor menni fog.
  • tomsolo
    #183151
    Kb. Rakd oda ahova akarod és katt a Blacklist_Launcher.exe-re.

    Ha uplay nyavalyog akkor a registryben át kell írni az útvonalat (10s megkeresni az interneten.) Én pl. így szedtem ki a speckó karaktereket (copyright és trademark) utólag mert a Sweet Fx nem szerette.
  • IMYke2.0.0.0
    #183150
    A bosszantó az lehet, hogy ilyenkor ott kell üldögélni mellette.
    Ehhez azért már nekem sincs türelmem. A STEAM rendkívüli módon puhánnyá tett. A dobozos verziók esetében még elviselem a lemezcserét [ha van], de digitálisnál a macera... <furcsán néző szmájli>
  • IMYke2.0.0.0
    #183149
    Azért az elkeserítő ám, hogy a PC piacra ennyire tojnak... [minden szempontból, de ez már más téma]
  • IMYke2.0.0.0
    #183148
    Ezt akkor jó hírnek vehetem?
    Otthonról Ctrl + C és Ctrl + V és akkor a megvett játék fut uplay-ből?
    Nem hangzik ez rosszul. Akkor ugye a 40 GB-os huzavona máris eltűnt. Azt a 3 GB-os letöltögetést pedig röhögve megéri.
  • Botond #183147
    A Uplayhez képest mindenképpen. :)
  • tomsolo
    #183146
    Hátha neked a Steam egy BMW akkor tényleg más az igényszintünk :DDD
  • arty
    #183145
    Évek óta nincs dvd meghajtóm és steamet használo. Bocsánat, hogy így elszálltam az elvárásaim és szót emeltem az ubisoft förtelmesen szar és felesleges kliense ellen: mi értelme neki, ha PONT ugyan azt a macerát kapod, mint az ezer éves lemezes megoldásnál?

    a next next finish pedig azért zavaró, mert
    - mehetne silent módban. a játékinstaller miért nem kéri el az uplaytől, h én hova állítottam be a default games könyvtárat?
    - az update miért nem egyből a legfrissebbet szedi le és rakja fel NÉMÁN? miért kell engem azzal idegelni, hogy "most akkor felrakom a frissitést, mehet?"

    Elfogadom, hogy neked jó ez a pöcegödör, más az igényszintünk, ennyi.
  • Botond #183144
    Nanana! Steam sem tökéletes valóban, de ilyet mondani, hogy szar egy olyan kommentben amiben uplayről van szó. Na ne már. Ez olyan, mintha vki itt hosszan ecsetelné, hogy a 30 éves trabija mekkora fostalicska, se szervó, se abs, a váltó, a motor, beázik, stb, te meg beböfögnéd, hogy a 750iL BMW is egy fostalicska, mert túl hosszú, nem lehet vele a körúton parkolni, meg sokat fogyaszt, ami jogos kritika, és valóban nem tökéletes a 750iL se, de egy 30 éves trabiról volt szó, meg amúgy na ne már.
  • Botond #183143
    Xboxon nem olyan az uplay, mint pc-n, ott teljesen a háttérben fut, egy külön gombbal kell átlépni bele, és akkor elindítja az uplay alkalmazást magát (ilyen van amúgy a PC-s játékokban is). Más világ az.
  • tomsolo
    #183142
    Uplay nem ellenőriz semmit, felrakod ahova akarod és a game fogja meghívni a uplayt. (Gondolom amiatt kérdezed, hogy a digital verziókat hogy kell(ene) feltenni. De mint írtam tök mindegy, mert egyetlen dolog számít: az acc.)
  • Szabi #183141
    én a Driver SF-el szívtam meg
  • IMYke2.0.0.0
    #183140
    Nos, ~1 hónap alatt leszenvedtem a játékot, otthon feltelepítettem, és helyszűke miatt az installert töröltem.
    Uplay gondolom olyat nem tud, mint a STEAM régebben, hogy "ráellenőriz" a megadott útvonalra, és ha ott találja az adatokat, akkor átlépi a teljes telepítési macerát...
    Bezzeg, az Origin még így működik. A STEAM meg az új patchelési metódus miatt alaposan felkavarta a pocsolyát - ott nem működik ez.
  • tomsolo
    #183139
    Ilyenem viszont még nem volt - igaz én ahol tehetem vmilyen editiont szoktam venni.
  • tomsolo
    #183138
    Elkérsz egy reloaded installert vkitől - csak van arra olyan arc akinek megvan :P - a 3 frissítést meg berakod magadnak (800+400+400MB) az azért ne molyan sok.
  • Szabi #183137
    amit sose fogok megérteni, hogy uplay enged egy nevet megadni, a játék már nem engedi ugyanazt a nevet megadni, így viszont nem látja az uplay, hogy hol tartok a játékba és így nem ad pontokat, szóval a "dlc"-ket se tudom aktiválni
  • IMYke2.0.0.0
    #183136
    Ezek szerint, mégse, mert nem ismered a véleményemet a Blacklistről, és az okokat, hogy miért is keserít el engem a sok macera.
  • Tinman #183135
    Hogy szidjak olyasmit, amit nem ismerek?

    XBOX360-on van UPLAY, 4 éve használom. Ott kifogástalanul megy.
  • Sirch
    #183134
    Többet, mint kellene.
    Mindenesetre botorság lenne veszni hagynod a játék nyújtotta élvezeteket, csak túl kell látni arty "szenvedésén".
  • tomsolo
    #183133
    Direkt leírtam, hogy uplay-en keresztül sose frissíts.

    Ez kb. az GR: FS óta nem megy nekik, kedvencem az amikor lefrissíti magát, de uplay nem hajlandó észrevenni, hogy már lefutott a frissítés és ha bezárod az autopatch ablakot akkor megy is vissza a rolling és lehet(ne) ÚJRA letölteni meg telepíteni.

    Aki szerint ez nem probléma nézze meg az összes ubi fórumot, nem véletlen mindenhol szerepel honnan tudod kézzel leszedni/felrakni a frissítéseket.

    Egyébként Steam is egy szenny, szóval egyikre se kell büszkének lenni.


    SP: Blacklist meg sokat javult a patchektől, érezhetően csiszoltak az MI-n.
  • IMYke2.0.0.0
    #183132
    Ez így is van. Ha megfizethető.
    De sajnos(?), manapság a digitális mindig olcsóbb - de legalábbis 10-ből 8 alkalommal. S a magunkfajta árérzékeny emberkéknek az a pár ezer forint bizony számít...
  • grebber
    #183131
    Kész a Fortix 2 -öt kb 4 évre félrerakom!Ez a lehetetlen szint valóban annak tűnik.Most megyek BF4-ezni és dühből szarrá ölök mindenkit,mert ezt már nm lehet bírni idegileg
  • Shep
    #183130
    Ezért jó a lemezes verzió :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183129
    A játék maga amúgy jó, tehát, egyszer mindenképp ajánlott a megtekintése. Sőt, a magunkfajta ingame-gyűjtögetőknek maga a paradicsom. Megfűszerezve grafóval, jó sztorival (aminek alapjai azért majd ismerősek lehetnek számodra "valahonnan"), van piff-puff, ugrabugra, meg QTE meg miegymás.
    Alsó hangon 30 óra. Neked több.
  • Zóanagyvarázsló
    #183128
    Miért, ezek után direkt UPlayen veszed? Na jó, úgyis UPlay-kulcost veszel hozzá az Amazonon, mert úgy 300 Ft-tal olcsóbb, mint Steamen, és így aztán tényleg szidhatod.
  • Zóanagyvarázsló
    #183127
    Ha pedig egyedi autoexec.bat és config.sys kellene neki, akkor azt lehetne mondani, hogy a '90-es években ez természetes volt. A baj az, hogy az Úr 2013. éve közeledik a végéhez, és ez a konkurenciához mérten egy vállalhatatlan szolgáltatás, mely a játékos idejét és sávszélét lopja el.
  • IMYke2.0.0.0
    #183126
    Sokat járhatsz ebbe a topikba...
  • Tinman #183125
    Na akkor majd szidom :-D
  • Sirch
    #183124
    Pontosan ugyanannyi vele a teendő, mintha lemezről telepítenéd. Installer lefut (közben nyomsz 3 NEXT-et), majd az autoupdate letölti a frissítések telepítőjét, és azoknál is nyomsz 3 NEXT-et.
    Én megértem, ha az embernek vannak igényei felhasználóbarát megoldásokra, de azért nem kell eljátszani a hattyú halálát csak azért, mert egy játékot telepíteni kell.