311802
  • ratgab
    #183203
    El vagyunk már mocskosul kényelmesedve az a baj...
  • ratgab
    #183202
    Pedig nagyon igaza van.
  • ratgab
    #183201
    Kösz, hogy leírtad helyettem.
  • Zóanagyvarázsló
    #183200
    A Gothic szériát próbáltad már amúgy?
  • Zóanagyvarázsló
    #183199
  • Zóanagyvarázsló
    #183198
    Én egy jövőbeli helyzetet vázoltam fel, mely lehetőséget teremt a szidásra. Amúgy komolyan, echte UPlayre fogod venni majd egyszer vagy Steamen keresztül? Ez lett volna a morálos kérdés lényege. Ugye az előbbi valószínűleg olcsóbbra hozható ki többnyire, és meg lehet ideologizálni is: kitapasztalod a rendszert, végre szidhatod, mehet a blogodra. Ami dicséretes, de szerintem az a tudatosabb fogyasztás, ha az ember megkíméli az idejét és idegeit (plusz szavaz a UPlay ellen!), a rendelkezésre álló információk alapján ugye el lehet dönteni, ahogy GeForce 2-t sem vesz az ember a Crysis 3-hoz.
  • Dzsini
    #183197
    Mikor, hol - ez az oldal nagyjából összegyűjti az épp aktuális akciókat.
  • grebber
    #183196
    Ezt told fel rá!
  • matecsavo
    #183195
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy hol tudok a legolcsóbban steam-es játékokat venni?
  • benőmenő
    #183194
    Fú, ez a Morrowind nagyon durva :D
    Oblivionnal szálltam be a TES sorozatba, így most elkezdtem ezt is, ha már Grebber jóvoltából sikerült ilyen jó áron beszerezni.
    Igazából nem is a régi grafika, vagy a még butácska irányítás ami miatt érezni, hogy egy pre-prevgen játékkal játszik az ember, hanem csak maga az inventory, a tengernyi beszéd opció az npc-kel (még ha nincs is leszinkronizálva a nagyrésze), meg az olyan brutál szivatások, mint a stamina fogyása egyszerű kocogásnál.
    Viszont az a hangulat, amit megidéz a progi, amikor lejössz a hajóról és ki a kezdőfaluba és megy az a zene... Remélem lesz időm és türelmem elmélyülni ebben az Elder Scrolls részben is, mert nagyon is érdemesnek látszik rá.
  • Botond #183193
    Ja, és én 19,2vel kezdtem amúgy, de az még pesten volt, amikor még az is csoda volt, ha egyáltalán vezetékes telefonja volt az embernek. Mindez a 90es évek elején.
  • Botond #183192
    Mert a gaminghez nem kell fél megánál több, azzal minden multi megy. Sebesség ahhoz kell, hogy a vinyódra lementsd az internetet (nyilván csupa lopott tartalmat, szóval eleve jól megalapozott a panaszkodás az esetek mondjuk 98,5%-ában, de ezen apróság fölött most sikkadjunk el, mert steam letöltésről volt szó, az meg legális!).
    Na most aki egyszercsak hirtelen rájön, hogy most azonnal akar játszani a max payne3-al és az 30 giga és jöjjön le azonnal az hülye. Nincs rá jobb szavam. 4-8 megabittel lent van max egy fél nap alatt (lehet erősen túlbecsültem), aki nem tud ennyivel előre tervezni az hülye. Amivel nincs semmi gond, akinek nincsen esze, annak legyen notesze, ahogy drága jó édesanyám mondja mindig, és tök igaza van. Nekem egy 500 gigás "notesz" van a gépben (mert én is impulzus gémer vagyok, ha eszembe jut akkor tolom amihez kedvem van), és amiről sejtem, hogy 365 napon belül sorra kerül, az oda bizony fel van írva, és amikor megszáll az ihlet, akkor megy a nagy play gombra a klick és indul is basszus! 4 megabites nettel azonnal indul! Hát érted te ezt? Csoda!

    Az üres szoba volt a lényeg. Hogy van egy plusz szoba, amibe elvonulhat, amit semmi másra nem használsz (nem tárolsz benne semmit, nem mész be másért csak naponta kitakarítani, hogy ha jön vki akkor pöpec hely várja), szóval egy lényegében fölösleges, de rendesen berendezett, betemperált (nyáron hűtött!), ami csak arra vár, hogy hátha vmikor vkinek szüksége lesz rá! Hátha! Van ilyened, nem? Ha nem, akkor szar az a lakás/ház...

    Szóval a minden mindenhonnal sokcsilliómegabittel azonnal jöjjön, annak agyára ment a jólét, teljesen elrugaszkodott a valóságtól, egy szinten van azokkal akik depressziósak lesznek, amikor úgy kell menni a bálba, hogy nincs a táskájukkal azonos árnyalatú bundájuk, csak egy árnyalattal sötétebb, kettővel, hárommal, vagy nyolccal világosabb (bunda, nem táska...).
  • Shep
    #183191
    Nem is rossz a uplay, csak ti mind előítéletesek vagytok! Magához mérten kell nézni és úgy már igenis egy nagyszerű kliens. :D
  • Tinman #183190
    33.6-al kezdtem. Kézzel kellett a jumpereket pakolgatnod, COM, Baudrate és tsai ügyében. 56.6-nál már Quake 1 és Diablo 1 multit is toltunk. Rémes volt az a kor. Sötét középkor style.

    "Szóval aki nekem sebesség miatt panaszkodik az ilyen műmájer sírás kategóriában fut. "

    De miért? Előfizetsz xy sebességre, a fő hobbid a gaming. SQJ pl. nem is indifosokat vesz, hanem kemény pénzt tol az egészbe. Nagy elvárás, hogy nem szeretne fél napig töltögetni azt a címet, amit éppen frissen megvett?

    Pont ez a baj, hogy régen csak sale-kor térdelt az egész... kb. a kártyás téma bevezetése óta meg a leglazább napon is vannak gondok.

    "van otthon egy üres szoba, ami 22 fokra van betemperálva télen-nyáron már évek óta, hátha arra téved vmi haver nagyon kifáradtan és azonnal aludni akar, és akkor pont jól fog jönni, nem"

    A központi fűtés korába, mindenhol ugyan annyi fok van. Nem 22, mert nem nyertünk a lottón. De egyforma a hőmérséklet mindenhol.

  • Micsu
    #183189


    #183177

  • Micsu
    #183188
    van csak nem ezért
  • Botond #183187
    Én 6-8 évig laktam egy faluban, ahol az első 5 évben betárcsázós internet volt, az utolsó években jött meg a fél megás kábelnet. A betárcsászóson meg mobil interneten (az is 56k-s gprs) még MMO-t is toltam. Most 4 megabit van talán otthon, de lehet már 8 a legkisebb csomag. Szóval aki nekem sebesség miatt panaszkodik az ilyen műmájer sírás kategóriában fut. Meg aki csodálkozik, hogy gigaakcióban kicsit letérdel az nem a földön él. Minek tartanának fenn olyan szerverparkot, ami 2000 egységnyi terhelést kibír, ha amúgy az esetek 99,99%-ában nem megy a terhelés 100 egység fölé? Poénból? Így égessék a pénzt, mert vicces?
    Gondolom neked is van otthon egy üres szoba, ami 22 fokra van betemperálva télen-nyáron már évek óta, hátha arra téved vmi haver nagyon kifáradtan és azonnal aludni akar, és akkor pont jól fog jönni, nem? :D
    Hagyjuk már. Akkor kezdjünk el inkább azon panaszkodni, hogy milyen szar hely a Föld, mert télen hideg van, nyáron meleg, folyton esik az eső, bezzeg egy kitalált, nem létező ideális bolygón milyen fasza lenne! Ne ragaszkodjuk már a realitásokhoz, ami a csövön kifér, hiszen máshol is meg tudták csinálni! Ja, várj, nem nem tudták!
  • Tinman #183186
    Ha ott a Steam-ben a funkció lehessen normálisan használni, vagy egyáltalán ne legyen ott. De a kártyabaromság egy dolog. Lényegtelen.

    A nagyobb gond, a különféle üzenetek, mert nem elérhető maga a store, vagy az SQJ által is jogosan bírált letöltési sebesség kérdése.

    Amúgy pedig azért Lada szinte, mert azzal is csak akkor volt bajom, amikor használni akartam, amúgy jó autó volt.

    400 játék? Ne sértegess! :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #183185
    Amúgy örülhetnek - Kínában (is) még van halálbüntetés...
  • Botond #183184
    Ez túlzás. Az alap funkciók, hogy letöltöd, elindul, játszol arra tökéletes a steam. Az hogy neked az a hobbid, hogy 400 játékod van, amiből 300at sose indítasz el, de azért ide oda akarod kategórizálni, meg a végtelen plusz kettő kártyát akarod seftelni, meg ilyenek, az már klasszkusan az a kategória, hogy a 750iL egy fostalicska, mert 700 kilót bír, aztán ha hozni akarok haza a tyúkoknak 2 tonna kukoricát, akkor bele se fér se súlyra se térfogatra, szal lófaszra se jó a 750iL igazándiból. Az hogy amúgy nem erre találták ki az persze csöppet sem akadályoz ezen véleményem megalkotásában.
  • IMYke2.0.0.0
    #183183
    Apám csuzuki tulajdonos (5 ajtó, vonóhorog) - szóval, az ő nevében is kikérem magamnak a diszkriminációt. A buzuki a nép autója.
  • Rapid81
    #183182
    Szerintem megérdemelték. Én még adtam volna nekik egy internettől való örökös eltiltást is.
  • Tinman #183181
    Tényleg nem érdekel... amúgy ha nem ez lenne akkor Accord lett volna a másik választás helyette :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #183180
    És engem is [halkan jegyeztem meg].
  • Rapid81
    #183179
    Már bocs, de mint volt kispolák tulaj, ez sértés a Kispolákokra nézve és kikérem az ő nevükben is.
  • Micsu
    #183178
    ki bántja?

    ha nem tünt volna fel nálam nem maradt le a smiley, meg szvsz most hoztam fel először :)
  • Micsu
    #183177
    Sztem itt mindenkinek van baja a steammel meg mindennel, az már más kérdés ki mennyire fújja fel :)
  • Botond #183176
    Szerintem kár olyasmit a szájába adni, amit sose mondott. Nem tudom miért bántjátok ezzel a volvoval folyton, szerintem egyáltalán nem úgy adta elő, és az igenis jó autó. Van nála jobb, fiatalabb, szebb, olcsóbb, drágább, gyorsabb, megbízhatóbb, meg amit akarsz, de attól még jó, mert nem minden autó mindenben jobb nála, csak van amiben van nála jobb. Szerintem indokolatlanul baszogatjátok ezzel, és mondjuk ez már engem is zavar picit.
  • Tinman #183175
    Na bebaxna, ha a VolvO-val annyi gondom lenne minden nap, mint a Steam-el.

    Steam = Lada.
    Origin = Kispolszki.
    Uplay = Malomkő.
  • Tinman #183174
    Wut?
  • Micsu
    #183173
    sztem Tinnek az nem tetszett hogy nem az írtam hogy a steam = volvó, így már nem kötött volna bele :P
  • Micsu
    #183172
    az a röhögős smiley valszeg lemaradt
  • Botond #183171
    A smiley lemaradt...
  • Botond #183170
    Dehogyis. Törli a csudába, és csak gog-os játékkal tolja, meg kliensek közül csak a tökéletességet meghaladó uplay, desura (ezt mondjuk nem ismerem milyen), origin, meg gamesforwindows vagy mi a tök lesz fent. Ez utóbbi csak nyárig. Mert azok bezzeg jók, nem ilyen szarok, mint a steam. Pfej steam.
  • Tinman #183169
    Írok viccből, valamit erre komolyan veszed? Mi vagy te Tinman baze?

    Az viszont tény, hogy hülyegyerek/maffiózós/kopaszállatos taliga. Nincsazapénzhogykéne.

    Van kivétel? Who cares? :-D
  • Botond #183168
    Meg félrehúzhat a kormánya is mindnek, ha mind az árokban köt ki. :D
  • Micsu
    #183167
    nyugi, a vita után Tinaman is húz vissza kártyapénzt gyűjtögetni steamre de jó egy kicsit savazni :)
  • Micsu
    #183166
    jaja, láttam motormegbízhatóságot, főleg a 2ezre 177 lovas rossz szériája okozta, 2013asra is kiv lennék
  • Botond #183165
    Szar keresni a piacon, jogos kritika. Bezzeg az uplay piaca. Ja várj, ott nincs is ilyen. Szóval vannak innovatív fejlesztései, amik nem hétfőről keddre tökéletesek, az szar, aki meg az alap funkciókat se tudja normálisan biztosítani, az jó. Érdekes elgondolás.

    Meg BMW-k az árokban, ne nevetessél már. Arra csak 30 éves cápabmw-vel vagánykodó 20onévesek vannak, vagy miből ez az általánosítás? :D
  • Botond #183164
    Statisztika volt linkelve. :)