311802
  • MerlinW
    #183324
    Olyan sok platform elem azért nincs benne. Ha pedig kihagyod a Rev-et, gyakorlatilag kihagyod a sztori végét, hiszen ez zárja le Ezio történetét (majd egy szuper 20 perces animációs film teljesen). Továbbá a Desmond szálat sem fogod érteni a harmadik részben.
  • otisz111
    #183323
    Igyekszem is honorálni, mert ez már lassan pofátlanság! :D
  • arty
    #183322
    otisz gyanusan sokat nyer mostanság

    naggggyon gyanusan sokat!
  • arty
    #183321
    az ac paltformernek RETEK.
    kikérem a jó platformerek nevében, hogy egy kalap alá vedd őket ezzel a .. jelzőt nem is mondanék.
  • arty
    #183320
    szerintem fantasztikusan hangulatos az a rész is a helyszín miatt! (főleg majd a vége felé az a "külön" rész)
  • arty
    #183319
    ezt akár én is írhattam volna :)
  • arty
    #183318
    "Pontosan ugyanannyi vele a teendő, mintha lemezről telepítenéd. " -> "Kösz, hogy leírtad helyettem."

    Tehát anno szopás volt a lemezes, updates korszak, akkor jó az most is? Bárcsak visszajönne? Vagy mit akarsz tulajdonképpen mondani?

    "El vagyunk már mocskosul kényelmesedve az a baj..."

    Megintcsak: jobb lenne, ha steamen is csak a folyamatos szopás lenne, mert akkor nem kényelmesedtünk volna el? Ez amugy azon tul, hogy szerinted jól hangzik, pontosan mit akar jelenteni?
    És miért ne szopjunk config.sys-el és autoexec.bat-al? Minek itt megállni? Miért pont a közepesen szopós lemezes, kézzel pecselős korszakig mennél vissza? Hiszen már az is kényelmes a dos korszak után! A dos korszak meg kényelmes a c64 magnózása után.

    "Mondjuk hasznos olyan esetben mikor nem óhajtod felrakni a frissítést. Steamen volt olyan a Mount & Blade-nél ahol a frissítést felrakták és elszaródott a játék. Várhatták, míg kijavítják a fejlesztők. Az uptodate-nek is van ám hátránya."

    Azt is meg lehet ám kulturáltan valósítani:

    Ez most akkor jó? Vagy ez így már túl kényelmes a te ízlésednek?
  • arty
    #183317
    " vagy az SQJ által is jogosan bírált letöltési sebesség kérdése."

    karácsonykor is 6 megával (a maxom) jött a játék ... szerintem ez már a mult :)
  • otisz111
    #183316
    El sem hiszem, hogy nyertem egy Tomb Raidert! Köszi még egyszer lalakov! :)
    Úgy érzem muszáj ezt valahogy viszonoznom, ezért felajánlok egy fasza kis "kaszabold le anyádat egy marok szotyiért" játékot. Szerintem nagyon hangulatos, kihívással teli játék! Gondolom mindenki ismeri. :)



    Sok sikert! :)
  • Moby
    #183315
    Én rohadtul nem emlékszem ilyenre, pedig azt 3d-ben toltam le kompletten :)
    Bár így, hogy jelenleg a HETEDIK assacreedet tolom, kissé már elmosódnak az egyes részek...lol
  • Moby
    #183314
    Az ősrégiekben elég erős volt a lagkompenzáció, szóval volt olyan helyzet, hogy a kábeles voltak szopón. Én a sourceIG játszottam. Vagyis akkoriban is már csak elvétve, de ottvoltam a honi születésénél :)
  • Shep
    #183313
    Szerintem itt már a source is réginek számít :) Én ma voltam ukránoknál 1.5-özni nekik 6-os ping nekem 90 de mégis le tudtam lőni őket és nem érzetem a GO féle képtelen lövéseket, meg lehetetlen helyzeteket, igaz ugyan ,hogy érződött azért a ping különbség, kicsit olyan isdn fíling volt, azzal voltak hasonló pingjeim, 56k-val meg már örültem a 150-nek is :)
  • Moby
    #183312
    Anno mikor bejött az isdn lakosságiba, újra kelett tanulnom játszani vele, mert hetekig jóval szarabb voltam negyvenes pinggel, mint előtte az 56 k-s modemmel.
    Amúgy nem tudom itt mi számít réginek, én valami beta 0.8-al kezdtem 2000-ben.
  • Zóanagyvarázsló
    #183311
    Ne bántsuk a platformereket! Annak az AC nagyon rossz. Én szeretem azt a műfajt, de az AC megoldásai egyszerű egygombosan kihívás nélküliek, de frusztrálóak is a kamera és egyebek miatt. Persze egy kutyulék akció-kalandról van szó, nem is lehet mindenben HC és 10/10, de sok köze a valódi platformerekhez élményben nincs.
  • Shep
    #183310
    Igen már az sem tetszett, nem is nagyon erőltettem a vele való játékot.
  • otisz111
    #183309
    Aztabüdös ... ... ...!
    Nagyon szépen köszönöm!!!
  • Botond #183308
    Nem szeretem a platformereket, ez meg nagyon platformeres, szóval ez egy szubjektív probléma, plusz a túladagolásban is van vmi. Majd jövőre, addig lehet belenézek a háromba. :)
  • Botond #183307
    Ma már voltam dolgozni! Holnap is megyek, de a két hét előtte stimmel!

    Na erről beszélek! Valve, meg profitorientált, bármit az ügyfélnek, ha megfizeti! Szerintem ti is, ha nem itt puffognátok, hanem írnátok a supportnak, hogy ez így kevés, már másnap jönne az e-mail, hogy 1. el kellett volna olvasni a term of uset vagy mit, nem csak nyomni a levagytoktiszarvamajdbiztoselolvasokilyensokat gombot, és akkor tudnád hogy ez így oké 2. el kellett volna olvasni a net szolgáltató apró betűs izéjét is, hogy 120mbit, de minimum 8, és ha ők a minimumot adják éppen, akkor Gabe bácsi hiába adna többet, sajna ez van, plusz évi 8 (vagy x) napon joguk van nullát adni, akkor meg Gabe bácsi... 3. spongyát az előző két pontra ők törődnek veled, komolyan veszik a panaszod, ezért létrehoznak steam+ csomagot, amivel garantált 200mbit a letöltési sebesség, te csak írd meg hova terhelhetik a havi 15000 dolláros díjból kalkulált 45000 dolláros kauciót és már megy is meg utána a havidíjakat is (előre fizetve persze). Köszi puszi Gabe bácsi
  • Tinman #183306
    Túladagoltad AC-t. A kritikád JOGOS, de nem fájt volna neked ez most ennyire, ha nem az n+sokadik AC-t nyomod majdnem zsinórba.

    AC = évente 1. Nem több.
  • Tinman #183305
    Te Botond szabin vagy... legalább 2 hete! :-DDD
    Hát látom! Hát olyan kipihent vagy, hogy az leírhatatlan :-D

    "Emberünk erre habzó szájjal fröcsögni kezd, hogy micsoda bolt ez már, hogy nincs mindenből végtelen plusz kettő készletek, mi a f*szt képzelsz te! hogy ő majd a drága idejét ilyenre áldozza,"

    Hetente van ilyen ügyfelünk! Sírok tőlük, az arcom kaparom, de léteznek és megtalálnak!

    Fokozni is tudom! Van egy ürge, aki 1-1.5 havonta bejön és olyan lehetetlen dolgok felől érdeklődik, amit kb. az egész k. városban senki nem tart. Mindig elmondom neki, hogy a kutya nem keresi, nem fogunk ilyesmit tartani készleten, mert benne áll a pénz és MEGSÉRTŐDIK! Rendre felháborodik, hogy ez milyen IT cég már, puffog, morog, ajtót csapkod. Vicc.

    c, Nekem a főnököm parancsol és ő irritálóan ügyfélseggnyaló. Ha átbaxák, meghurcolják, megalázzák, akkor is az ügyfél a lényeg. Nem csoda, hogy csődbe viszi így a céget, amikor 10k-s alaplapon 1 órát eltelefonál és a végén a nyakunkon marad. Epic. Ebben a hónapban történt :-D
    Szóval, "C" = elintézi, hogy MÁSNAP valaki felvigye SZEMÉLYESEN a nagykerbe és ott cseréljék ki de rögvest. Ha nem cserélik ki, mert nem tudja velük ledumálni, akkor VESZ egy másikat és azt hozatja le az ügyfélnek.

    Képes 1500 Ft-os utángyártott patront lehozatni 1200 Ft-os futárköltséggel, hogy az ügyfélnek ne legyen panasza. Profit? Lol. Ezen?
    És az a baj, hogy ezt értékesebb dolgoknál is előadja...

    Érted már miért megyünk csődbe? Nincs még egy ilyen ügyfélközpontú cég és pontosan EBBE döglünk bele!
  • Rapid81
    #183304
    Jóféle ugrálós kazuár játék. A története számomra kifejezetten tetszett.
  • Micsu
    #183303
    1.6ban lehet de már sourceban is ez volt
  • Micsu
    #183302
    nekem is van sourceban kb 3000 órám úgyhogy én is vágom miről van szó :)

    szokni kell az biztos
  • Botond #183301
    Szép, és jól indul a sztori, de ez a fix kameránál tálald ki, hogy balra fel 30 vagy 35 fokban kell nyomni a kart ugrásnál és ha nem találod el akkor elölről az egész, ez szánalmas fos. Értem, hogy így vittek nehézséget a játékba, hogy tovább tartson, de pl BH végén is a körbeugrálás, hogy az almához juss, nettó időpazarló szopatás. Nem like, és tököm tele vele, erre a rev is ezzel nyit. Na meg a lóf*szt! Ezt ma nem veszi be a gyomrom.
  • Shep
    #183300
    Hát ennek némileg ellent mond ,hogy minden harmadik halál fejes, ilyen régen nem volt max ha a fop-osok ellen játszottál :)
  • ratgab
    #183299
    Friendnek jelöltelek steamen.
  • ratgab
    #183298
    Régen még versenyre is készültünk haverral, szóval ismerem a régi részeket. Itt valami nagyon el van baszva ezt most mondom neked.
  • Shep
    #183297
    Ilyen régen is előfordult de nem állandóan és nem csak ez, meg mikor bevillan én még fel sem fogtam ,hogy ott van de már fejbelőtt. Mint anno mikor 56k-val játszottam, bár ennyira talán még az sem volt durva. Elhiszem én, hogy prok meg az én reflexeim is koptak jócskán ahhoz képest, mint mikor napi szinten nyomtam a CS-t 7 évig de direkt emiatt mentem vissza 1.5-re és érdekes módon ott tudtam ölni és nem voltak ilyen lehetetlen lövések.
  • Tinman #183296
    Nekem tetszett
  • Micsu
    #183295
    a sebzés kb ua mint az előző részekben, a célzás és fegyók szórása meg direkt olyan amilyen, ez nem cod vagy bf, lehet nem szeretni meg szeretni de elbaszva nincs, kell hozzá némi skill és játékidő mire megtanulsz jól lőni, kb ennyi, a hitbox meg jobb mint a sourcé meg nem lehet szétconfigolni az egészet, ez is egy + pont
  • Shep
    #183294
    Az a széria legrosszabb, legunalmasabb része, szerintem nem sokat veszítesz ha átugrod akkor sem.
  • Tinman #183293
    Rapid!

    Waking Mars az jóak? Vonzónak tűnik... ugye te dicsérted 1x nem?
  • ratgab
    #183292
    Klasszikus példa: Terrorral vagyunk én is, haver is. Mindkettőnknél kalasnyikov, ami a játékban is mocsok jó fegyver amúgy.

    Befordul a sarkon a terrorelhárító játékos elkezdem lőni, mint a hülye 3-4 találatot benyelt a mellkasa a kalából. Ő rámfordul és egy lövéssel kinyír, haver közben szintén belevágott 5-6 lövést szintén ugyanoda. Játékos megfordul 1 lövés ő is meghalt. Ez mi a bánat már? Márpedig ilyen budiarmor nincs.
  • Shep
    #183291
    Igen, az egész valahogy olyan érdekes de már nem érdekel töröltem a francba az egészet és szerintem be is rakom a kuka mappámba.
  • darkling
    #183290
    Én voltam!!!!
  • Micsu
    #183289
    ez egy fórum ha nem tünt volna fel, te is abbahagyhatod a trollkodást, miért nem privátban beszélgettek?
  • Botond #183288
    AC:rev kuka. Első 5 ugrásból négy ilyen fix kamerás tálald ki milyen szögben kell ugrani marhaság. Ehhez most nincs türelmem, majd fél év múlva.
  • DarkSector
    #183287
    ha van irónia a földön akkor Tinman nyerte. :D
  • Tinman #183286
    Jaj ne is mondd... az is kimaradt. Ilyenkor szarnak érzem magam. Komolyan :-(
  • ratgab
    #183285
    Hopp, valaki meg megnyerte a DH Goty-t, megnézem már ki volt az...:-)