311802
  • Dzsini
    #183364
    darksectOr
  • IMYke2.0.0.0
    #183363
    Szerintem, a legnehezebbet épp kitaláltad :)
    S nálad is csak a "verziószámok" a hibásak itt-ott.
  • ZsZso
    #183362
    Most néztem, hogy mit találtál ki. Én full hülye vagyok hozzá, max a Trine 2 -t ismertem fel, de KEGYETLEN JÓ LETT! Nekem nagyon tetszik :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183361
    Épp ez a lényege - játsszunk kicsit az utolsó napon, de ne frusztráltan :)
  • Botond #183360
    Én ebből kettőt találtam meg, a borderlandsot meg a trinet. :D Az egyesnél meg az NHL2k14 (vagy 13) lett volna a tippem, szóval az meg határeset. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #183359
    Profi angolos vagy - és fáradt buksival is megy a megértés.
    Sok játékosnak szó szerint úgy kellenek a játékhonosítások, mint egy falat kenyér - igaz, ingyen és gyorsan, de azonnal - és örülnek nekik.
    Kár, hogy a minőség nem lényeges, és azonnal lativiszokkal illetik, ha a menü már magyar...
  • genndy
    #183358
    Na jó, föladom, az O meg az E nem megy. Elvileg kettőt tudtam hozzátenni a listához:
    - Borderlands 2
    - O ???
    - Dark Souls
    - Darksiders 2
    - LA Noire
    - GTA V
    - Singularity
    - Mark of The Ninja
    - The Witcher 2
    - The Cave
    - E ???
    - The Last of Us
    - AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!
    - Trine 2
    - Pro Evolution Soccer 2014
    - Fifa 2014
    - Battlefield 4
  • Dzsini
    #183357
    Na ez igen :)

    Én példának írtam, hogy máshol is a játék megfejtése a játék - itt is, és ilyen helyzetben szerintem jó "szivatva lenni" :) Megfejthető, de nem 2 perc a guglival (igaz az első változat sem, de nekem többek között a PES is a feliratból lett meg).

    ... pár betű még mindig hiányzik
  • Tinman #183356
    Ez a veszély nem fenyeget... már a 2.-at se tudtam komolyan venni.

    Az viszont kemény, hogy a különvéleményeket rendre nyom nélkül törölték a témában, pedig volt bőven.
  • grebber
    #183355
    D -betű is megvan elvileg: Darksiders
  • IMYke2.0.0.0
    #183354
    Épp most olvastam.
    Szerintem, ezt már nem szabad komolyan venni. Ráadásul tuti, hogy [email protected]ék megoldását használja [a magyarításuk egyszerű tároló megoldását kihasználva], tehát, semmiféle extra program nem kell már a Tomb Raiders.hu-s megoldás után.
    A szöveg állományt úgy oldották meg a srácok, hogy az angol alatt ott az ő fordításuk - LostPlanetFannak tehát zéró szenvedés árán az ölébe hullott a munka dandárja.

    Ezek után valóban akár 4-5 honosítás is "készülhet" a játékhoz.
    Akár ez a topik is készíthet magának egy "külön" Tomb Raider 2013 honosítást.
  • Tinman #183353
    Remélem évente jön egy, mint az Aszaszin Kreedbü'.

    Úgy kell ez, mint egy falat kenyér.
  • IMYke2.0.0.0
    #183352
    Nocsak...
  • IMYke2.0.0.0
    #183351
    Tényleg csak nyomatékosítani tudom: ez a játék nem a szívatásról szól, hanem a játékokról.
    Aki kicsit is lelkesebben veti bele magát a keresésbe talán hirtelen kedvet is kap egy-egy, a STEAM/Uplay/Origin, vagy fiók alján elrejtett, eddig elfeledett játékhoz... s ez a jó.

    Ha szívatni akartam volna a fórumtársaimat:

    KÉP
  • Tinman #183350
    Ho-hó! Úgy fest lesz a Tomb Raider-ből egy 3. magyarítás is
  • ZsZso
    #183349
    Rayman Jungle Run ingyenes iOS -re!
  • IMYke2.0.0.0
    #183348
    A 3 hiba is csak a pontos 'verzió' miatt adódik - amúgy jó.
  • grebber
    #183347
    Ezeket ismertem fel:

    Battlefield 4
    Fifa 14
    Pro Evolution Soccer 2014
    Trine 2
    The Last of US
    The Cave
    The Witcher 2
    Mark of The Ninja
    Grand Theft Auto V
    Singularity
    LA Noire
    Borderlands

    Ennyit tudok :( Az O betűs ismerős de meg nem mondom mibe van .
  • genndy
    #183346
    Ne már, te is?
  • Dzsini
    #183345
    A lapcsaládon belül ( :) ) amúgy pont a lexopatósabb játékoknál ("törzsolvasói nyereményjáték") - ami nem szponzorált, csak házon belül megy, és nem megfejthető 1 perc guglizással, hanem 1-2 órát túrni kell az oldalt / fórumot szoktak lenni a legegyszerűbb, igazából jelképes ajándékok - maximum egérpad, bögre... mert pont a megfejtés, a keresgélés, a turkálás szórakozása az igazi nyeremény, és az, hogy a kérdés megalkotója erőt, energiát áldozott arra, hogy az olvasókat szórakoztassa.

    Egyébként ez az 1-1 betű egy játékból dolog nagyon jó ötlet, most is rohangászok ide-oda steam store-ban és a gugli képkeresőjében meg szöveghossz alapján nézegetem a játékcímeket...
  • Zóanagyvarázsló
    #183344
    Na de ha már rosszra patchelték, akkor nem tudod leszedni a jót, és azt nem frissíteni. Vagy rosszul tudom?
  • IMYke2.0.0.0
    #183343
    Délután 3-kor - ha el nem felejtem - jön egy hatalmas segítség a játékhoz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183342

    Én csak ma szembesültem vele igazán :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183341
    Nem xopatóversenynek szántam. Megtehettem volna, hogy zéró olvashatóság, de akkor elmarad maga a játék.

    Ha teszem azt, komoly díjra menne a verseny, akkor más lenne a helyzet.
    Bár, megnéztem a megmaradt kódjaimat, és akár az is lehetne - csak félő, amit felajánlanék, az már a topik 99%-ának megvan. Ha nem más, a téli akcióból, amikor 4 euro alatt volt kapható.
  • Shep
    #183340
    Erre várok már tegnap óta, mert nekem is szétvágta az oldalt.
  • IMYke2.0.0.0
    #183339
    Neeeeem, nem kell személyes üziben - még egyszer: nem vérre megy, csak szórakoztatás a cél. Agytorna.
    Csak arra gondoltam, mindenki magától kigyűjti, és majd este jól megvitatjuk.
    Mondjuk, gondolhattam volna, hogy sokan azonnal beírják majd :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #183338
    Ne haragudj Shep, de a hozzászólásod miatt a topik kezelhetetlenül széles, és alig látni mit ír az ember. Törlöm, bocs.
  • Dzsini
    #183337
    Szerintem rengeteget segítenek az elmosott aláírások, a lentieken kívül nekem még megvan néhány, de egyszerűen az aláírás betűmennyiéségből és formájából egy csomó olyat is kitaláltam, aminek mint játék (vagy logo/felirat) a közelében se voltam :)
    Komolyabb feladvány lett volna teljesen letakarni az alátett feliratokat.
  • Tinman #183336
    P.ü.-be kell küldeni? Nem írtad :-D

    Mindegy, mert a többit szvsz ők sem tudják kitalálni :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #183335
    Egyik hibás.
    Amúgy: a többi jó - csak ugye pontos címeket illene megadni, és ha már játék (bár, nem vérre megy, csak a mi szórakoztatásunkra) ne segíts a versenytársaknak :))))
  • Tinman #183334
    - Borderlands
    - LA Noir
    - GTA V
    - Mark of The Ninja
    - Witcher
    - The Cave
    - The Last of Us
    - Amnesia
    - Trine 2
    - Fifa
    - Battlefield 4

    A többit, ha agyonvernek se.
  • IMYke2.0.0.0
    #183333
    My bad - valóban csak 17.
    Az írásjel is számít, hisz az is egy játék címéből van.
  • Botond #183332
    Ja, és csak 12 betűt, 4 számot látok, meg 1 írásjelet, mi a 18. karakter? :D
  • Botond #183331
    Én csak egyet, meg kettőre van tippem. :D
  • Fpocok
    #183330
    Nem semmi...
    Így kapásból 7et felismerek.
  • IMYke2.0.0.0
    #183329
    Utolsó: A két ékezetes betű eredetileg nem ékezetes.
  • IMYke2.0.0.0
    #183328
    * //Ma este felfedem az eredeti, képet, amin jól láthatóak már a betűk alatt lévő címek. ---- //Ma este felfedem az eredeti, effekt nélküli képet, amin jól láthatóak már a betűk alatt lévő címek.
  • IMYke2.0.0.0
    #183327
    JÁTÉK:

    A szemesebbek észrevehették a bannerben lévő szöveget... [rafinált szmájli]... és azt is, hogy némelyik betű valahonnan ismerős... Nos, aki mind a 18 betűt kitalálja, az kap tőlem valamit, még gondolkodom rajta, hogy mit.

    Annyit elárulok, hogy a teljes állomány saját készítmény, tehát a képkereső szolgáltatások közvetlenül nem tudnak súgni. Röviden: tényleg ismerni kell a játékokat.

    Még egy plusz infó: az ÖSSZES játék olyan, amivel sokunk játszott itt és/vagy benne van a STEAM-es Inventory-jában.

    13+1: A STEAM sokat tud segíteni.

    //Ma este felfedem az eredeti, képet, amin jól láthatóak már a betűk alatt lévő címek.
  • Tinman #183326
    Még 6 óra...

  • Rapid81
    #183325
    Remélem mindenki a DuckTales-re szavazott.