311802
  • ratgab
    #183284
    A legnagyobb baj a Go-val, hogy mocskos mód el van szarva a célzás, meg a sebzés. Telepumpál ólommal az ellen mellkasát és még ott grasszál nekem fél órát, mert neki van budiarmor. Meg a lófaszát azt. 7,62-es kalalőszerből bekap párat még mellényen keresztül is megborul. Azért régen a régi cs-kben koránt se bírták ennyire az ólommérgezést és a headshot se volt ennyire gyakori. HA meg deserttel mentél, akkor egy lövés temetés elég gyakori volt mifelénk.
  • Tinman #183283
    Rajta a kiszemelt listán, de még arra se telt... alapvetően egy indie cím. Tudom, hogy baromi jó (lehet), de picit sokalltam érte az 5-6 eurot eddig.
  • Tinman #183282
    Magyar feliratos Dishonoredre nem telt :-/

    De a 6 dolláros Ducktales-re igen. K. életbe! Nagyon bánom... az a 6 dollár úgy fáj, mintha egy ekevasat toltak volna fel :-(

    Deus Ex részeket feltétlenül le akarom tolni, de a régiekkel akarom kezdeni. Idén az 1. résszel toltam, de sajna Baldur's Gate 2 elcsábított tőle. Mire befejeztem már másik évszak lett :-D
  • Shep
    #183281
    Hát ez nagyon jól sikerült :(
  • Rapid81
    #183279
    Amivel megjelent a Steam. Gondolom az. :)
  • Shep
    #183278
    *egyig
  • Rapid81
    #183277
    Sheppel beszélgettem. Közöd nem volt hozzá. Főleg úgy, ahogy beböfögtél a beszélgetésbe. Szóval be lehet fejezni.
  • Shep
    #183276
    Ezt írtam ,hogy comp-ot nyomtam és azokon is egytől egyik 2 perc volt de nem ez a fő problémája a játéknak. Első alatt mit értesz 1.0-át vagy mit?
  • TBTPumpa
    #183275
    Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 - kuponnal 1 euró!

    Kupon:
    GMG20-ZB5D1-93X49
  • Botond #183274
    Majd egyszer bejön egy csávó a boltba, hogy neki rakj össze fél millából vmi gépet, meg tegyél bele 6 terrás SSDt is (tudom, hogy nincs, de tegyük fel, hogy van és csak fél milla). Kifizeti elviszi, közben sláger cikk lett a 6 terrás SSD, elmegy belőle még egy tucat. Eltelik fél év, megjelenik a csávó zárás előtt 5 perccel a csávó, hogy letérdelt az SSD, garanciális, azonnal cseréld ki. Finoman próbálod elmagyarázni, hogy ez drága cucc, nincs raktáron, csak rendelésre, de holnap jön cucc, még odaszólsz reggel 8ra itt van 5 perc alatt kicseréled. Mindezt már záróra után, maximális kedvességgel és segítőkészséggel. Emberünk erre habzó szájjal fröcsögni kezd, hogy micsoda bolt ez már, hogy nincs mindenből végtelen plusz kettő készletek, mi a f*szt képzelsz te! hogy ő majd a drága idejét ilyenre áldozza, hogy majd megint idejön, meg különben is mit képzel ez a sz*r bolt, hogy így átk*rja a népeket, hogy garanciális oszt b*sznak kicserélni! Már pedig ő kifizette, neki jogai vannak, meg a fogyasztó védelem meg ő ismeri a helyi kis istent úgyhogy azonnal cseréld ki, mert különben meg leszel találgatva!

    Na most te mit teszel?

    a) elszégyelled magad, hogy milyen alja szolgáltatást nyújtotok, és másnap első dolgod javasolni a főnöknek, hogy mindenből készletezzen be azonnal annyit, amennyit valaha eladtatok, hogy ha véletlenül mindenki egyszerre esne be garanciális javításra, akkor legyen minden azonnal plusz még egyszer annyi az új vevők miatt, és természetesen mivel te is hibásnak érzed magad így a készletezés érdekében az elkövetkező öt évben ingyen dolgozol, persze 0-24 bent leszel, hátha kedd hajnali kettőkor akar vki vmit intézni, és kifizette, nehogymá sérüljön a pici lelke

    b) finoman emberünk orra alá tolod a garancia jegyet, hogy megérted, hogy a fentiek számára nem megfelelőek, ezért a garanciajegyre írtaknak megfelelően nyolc munkanap alatt cserélitek a cuccot, ma már időn túl jött, holnap indul a 8 nap, de sajnos jön a húsvét, március 15, meg most aug 20 és okt 23 de még a karácsony is tavaszra esik, szóval a 8 munkanap az jelképes 68 naptári nap, akkor legyen kedves visszajönni érdeklődni. Magadban meg levonod a tanulságot, hogy a pénzhez nem jár ész, és hogy van aki jó dolgában nem tudja mi elég.

    És a végére egy találós kérdés! Vettem idén két új autót, két éves autópálya matricát, egyikbe dízelt, másikba benzint tankolok, fizetek két cascót, két kötelezőt, akkor kifizettem az autót, az autópályát, az üzemanyagot, és a baleseteket. Akkor miért nem száguldozhatok fel alá, keresztbe kasul 220-al, jobbról előzve, balról bevágva, forgalom irányba, vagy forgalommal szemben, belső én bevágva vki elé hirtelen satuzva, aztán kicsit gumit égetek a belső sávban, mint a forza horizonban? Kifizettem mindent! Hát még ne lehetne!? Ki van fizetve!
  • Micsu
    #183273
    jólvan nem kell eljátszani a hattyú halálát, szóltam én hozzá normálisan is normális dolgokhoz, de mikor a semmit vitatkozol már 10 post óta meg nem akarod megérteni amit meg kell már nem tudok mint mondani, shep is ugyanúgy állt hozzá már ehhez a dologhoz ahogy én
  • zorrobomber
    #183272
    Gone Home?
  • Rapid81
    #183271
    Még mindig jobb, mint amit te csinálsz. Inkább próbálj meg értelmesen viselkedni, nem kötözködni és trollkodni, aztán akkor nem kapsz ilyeneket. Egyébként meg nekem legalább van véleményem a dolgokról, ellentétben veled, aki csak és kizárólag kötekedni jársz ide, nem pedig véleményt cserélni. Vagy olyat nem tudsz? Akkor meg lehet távozni.
  • jarlaxxe
    #183270
    Mindegyikhez van már grafika javitó mod. A skywind mod történetesen skyrim grafot ad a morrowindnek.
  • Micsu
    #183269
    tessék építő jellegű

    competitiveben avagy 5v5 amiről a cs szól, ennyi mint itt a videón
    katt
  • Dzsini
    #183268
    .... és akkor a Daggerfallt nem is említetted, én ott kezdtem, és néhány hónapon át nem nagyon futott más a gépen akkoriban. Az se rossz ám :)
  • Micsu
    #183267
    kinek mi a 8.5 de egy dishonored neked szvsz tetszene, deus ex megvót?
    hitmant tudom még ajánlani, indiek közül meg hotline miami ha még nem volt meg
  • Rapid81
    #183266
    A legelsőt kivéve minden CS-vel játszottam. Én nem érzem ilyet a GO-val kapcsolatban. Competitive-et próbáltad? Ott 5 perec.
  • Tinman #183265
    Azzal a nagy baj, hogy Morrowindet, Oblit kéne előtte lenyomni. Tudom, hogy nincs kapocs köztük, de félek, ha egy Skyrim-al kezdenék, nem tudnék könnyen átszellemülni a korosabb küllemű tesóihoz. Na meg ilyen pár 100 órás játékok nem férnek bele. Van 2 napon + hétvége, aztán megint jön a taposóakna. Vagy malom? Nem tökmindegy!?
  • Micsu
    #183264
    Gyere Imi rúgj ki
  • Micsu
    #183263
    Troll vagyok nem tagadom :D
  • Shep
    #183262
    Ja és ha nem akartam volna élvezni a játékot akkor nem vettem volna meg és nem játszottam volna vele legalább 10 órát, de egyszerűen hiányzik a játékból minden ami a Cs-ben megvolt régen. Élvezhetetlen számomra ez a fajta lövölde, aki nem játszott a régiekkel nem is értheti miről beszélek és nem is tudja miről maradt le, már az 1.6 sem volt az igaz de ehhez képest egy remekmű.
  • Shep
    #183261
    Elmondom akkor, hogy comp. szervereken játszottam, mindenhol 2 vagy 2,2 volt egy kör. A CS meg nem démáccsról szól, még ha bele is rakták akkor sem.
  • ratgab
    #183260
    Nem azóta, már előtte is. Nem sűrűn szólsz itt építő jellegűt. Ha már így rákérdezel kezdetek óta a trollt látom benned.
  • Shep
    #183259
    Kazuár, jól van, fokozzad még :D
  • Micsu
    #183258
    nem tetted még túl magad a hungameres tpses vitán mert úgy érzem azóta pikkelsz rám
  • Micsu
    #183257
    tessék itt egy értelmes megszólalás

    #183252

    te meg olyan dolgoban próbálj meg szakérteni amihez értesz is egy kicsit, mindig olyan dolgokba szólsz bele saját józan paraszti ésszel amihez nem értesz

  • lalakov
    #183256
    Tomb Raider elkelt, nyertes oTisz, gratulálok. :)
  • ratgab
    #183255
    Egyetértek veled.
  • Rapid81
    #183254
    Be lehet fejezni a trollkodást. Értelmes megszólalásod itt még nem volt. Nem kötelező ám ide mindig beböfögni. Nem kíváncsi az ilyesmire senki.
  • Rapid81
    #183253
    A Casual-on alapból 3 perces egy kör, nem 2. Szóval te szerintem direkt ilyen szar szervereket kerestél, hogy tudd szidni.
  • Micsu
    #183252
    skyrim? :)
  • Tinman #183251
    FC3, sőt AC3 is megvan UPLAY-re és ennyi... le sem töltöttem, el sem indítottam. AC3-at X-en akarom majd, mert eddig az összes AC-t ott toltam, szóval ez ilyen logikátlan baromság tudom.

    FC3 PC-n természetesen, de ahhoz majd melegebb éghajlat kell a szobába. Nem vagyok Imi szinten, de ott kell megfogni a súlyos ezreseket, ahol csak tudjuk.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Soha még ilyen igazoltnak nem láttam az autóvásárlásom. 4.3 Liter hétvégén is, de párom előtte héten 110km-t 4.1-ből megoldott. Ügyesedik a szentem!


    Amúgy most valami nagyon jó játékra vágyom Brothers után és tanácstalan vagyok, hogy mibe vágjak bele, ami controllerrel frankón irányítható és 8.5/10 feletti szint.
  • Micsu
    #183250
    hatalmas vicc az ember
  • Shep
    #183249
    Deathmatch, jó azt hiszem nincs is több kérdésem.
  • Tinman #183248
    Ilyenkor az amilázomban tudok fetrengeni... Gorky 17, Enclave, mint RPG. :-DDD

    Akkor a Diablo is az! Sőt a Dark Souls is!


    Azt a szánalmas Septerra Core-t kérem tolja le valaki. Zó? Nem akarsz alászállni pokolnak? Ha nekem nem tetszett, neked tuti bejön :-)
  • Rapid81
    #183247
    Hivatalos CS:GO szerver. Play -> Find a Game -> Deathmatch -> Operation: Bravo ->



    Például...
  • Shep
    #183246
    Red Dead Redemption
  • Tinman #183245
    Ebben a kérdésben nem egészen értünk egyet. Remélem változni fog a véleményem, egyelőre másképp látom.
  • Tinman #183244
    Annyit simán megért amennyiért kaptuk MS-től!