311802
  • arty
    #183484
    Nem! Ez BORZALMAS macera és szsz minden épeszű ember számára vállalhatatlan :))

    Ahogyan az ubi megoldását se vállalná még ratgab se, ha nem lenne neki MUSZÁJ ;)
  • arty
    #183483
    Szerintem meg te reagálod alul, hogy semmiféle kritikát (vagy egy sima "tényleg szar"-t) nem vagy képes megfogalmazni egy tényleg szarral szemben.

    Nyilván a marhát az sem zavarja, h vágóhídra kerül, ergo neki is jó ;) Nem állítom, h a birkalelkületű, mindenbe belenyugvó embereknek nem boldogabb, stresszmentesebb az élete.

    Nem életbevágóak, erről szó sincs. Arról van szó, hogy méltetlankodok időnként (gyakran) 1-1 sort, ha valami szar.
    Nem attól lesz ám jobb az uplay, ha te itt (is) kusszolsz - sőt véded, hanem attól h én kitöltöm a surveyt, irok megjegyzést az ubi forumba, irok levelet a supportnak. Ezen esetleg agyalj el egyszer.

    36 éves vagyok, dolgozok, van két kölköm és néhány órám játszani (naponta). Minden ÉRTELMETLEN VÁRAKOZÁSRA elvesztegetett óra fáj.

    14.4es modemmel kezdtem a "netezést" (jobbára BBS-ezést), a logikád szerint nekem kéne akkor a legtürelmesebbnek lennem?
    Nem ezen mulik...

    Summázva - sértődj meg rajta, de nem tudok jobbat - birka vagy. Veletek sose jutnánk előrébb :(
  • Zóanagyvarázsló
    #183482
    Ez már megint macera. Ráadásul éppen te vagy én tudnánk belefutni, akik nyugodtan engedik neki, aztán meglepődhetnek. Arról nem is beszélve, hogy ha már megvan a baj, de nem tudsz róla, mert régen megvetted a játékot, de te nem olvastál azóta utána a patcheknek.

    Egy más kérdés lehet a modok használata (OK, nyilván akkor nem engeded frissíteni, de újratelepítésnél ezzel sokra nem mégy), korábban Steamen ezzel sok játékkal volt gond, nem tudom, hogy a Steam Workshop idejében ez hogy áll.

    Amúgy én veled értek egyet, az autopatchelést preferálom, de ez tényleg tud hátrány is lenni, régi TES-t nem is merek venni Steamen. A Human Revoluionnél meg a világon egyedüliként örültem annak, hiogy a DC nem patch, mert így lehet verziót választani. (Na jó, a DC-t még nem vettem meg, de meg fogom.) Képzeld mekkora élmény lehet, ha patcheli, és emiatt egy az egyben dobhatod ki vásárlás utána régi mentett állásaidat, csak azért, mert fizettél nekik :)
  • arty
    #183481
    tökéletesen jól látod!

    de ha valaki vállalja az ovatos duhajkodással járó macerát, akkor ne hagyja pecselni a játékot - várjon egy hetet, olvasson utána és ha nem irnak bajokrol, engedje települni a javítást.

    mivel az emlitett gond 30-ból egy játékot érint (azaz h durván használhatatlanul szarabb lesz, mint volt pecs előtt), én inkább a másik 29 esetben szerzett könnyebbségnek örülök, semmint egy halálpecsen aggódjak ;)
  • Shep
    #183480
    Álmodozni szabad, meg kell is :)
  • Rapid81
    #183479
    Épp azért.
  • MerlinW
    #183478
    Öö ez egy dec. 13-as post:)
  • Rapid81
    #183477
    Talán végre újra egy normális humlibumlit fogunk kapni ma este?
  • Zóanagyvarázsló
    #183476
    Mire gondolsz?
  • MerlinW
    #183475
    Jah, Új-Zéland volt az első, hazai idő szerint délben.
  • Rapid81
    #183474
    Valaki nem tudja véletlenül, hogy az MS Pandora's Box-ot árulják-e valahol digitálisan? GoG-on nem találtam, az tuti.
  • MerlinW
    #183473
    Élő közvetítés az ausztrál újévi partiról (Sindney)
  • Shep
    #183472
    Van ahol már rég az van :)
  • MerlinW
    #183471
    Enslaved ?
  • Shep
    #183470
    Köszi, neked is!
  • MerlinW
    #183469
    30 perc múlva 2014 :)
  • Shep
    #183468
    És mit tudok tenni ellene? Bill puffer növelhető?
  • Shep
    #183467
    Na ez hasznos, köszi
  • Carlos
    #183466
    Sziasztok!
    Utólag is boldog karácsonyt mindenkinek és boldog új évet!
    Sok játékot 2014-re is! :)
  • Tinman #183465
    Oké lefordítom a Temple of Elemental Evil-t szabadidőmben. Nézegettem a fájlokat kb. hozzá sem lövök hol lehet benne a szöveg.

    Ergo ahelyett, hogy sokadik fordítás jelenne meg ugyan ahhoz, jó lenne ha a t. lelkes fordítók olyan dolgokkal foglalkoznának, amelyekhez SEMMILYEN fordítás sincs, még google translate se.
  • TBTPumpa
    #183464
    Pedig nem lesz. Épp ma írta a srác, hogy hagyja a fenébe az egészet.
    Bár nem értem miért gond számodra az, hogy egy játékhoz többféle fordítás van. Számomra inkább a régi időket idézi, amikor 1-1 játékhoz több fordítás is létezett és volt választék. Nem "kényszerítettek" rád 1 fordítást - namost ha az pocsék minőségű volt akkor így jártál. De volt mellette másik is általában. Most pedig csak 1 készül, az is Google Translate programmal - nagyon kevés a minőségi fordítás (I2k, Evin).

    És ha az zavar, hogy az adott játékhoz nincs fordítás, akkor magad is elkészítheted! Senki sem tart vissza, hogy ne fordíts. Az angol az ittlévő többségének úgyis megy.

    Magyar főmenüs dolog:
    Baker elérhetővé tette a Company of Heroes 2 demómagyarítását (nem a demóhoz van, hanem a magyarítás verziója demó) ingyen. Nah belenéztem és szomorúan láttam, hogy a főmenün kívül semmi sem magyar.
    Azért 1-2 küldetés fordítása nem hinném, hogy baromi komoly gondot okozott volna a számára és egy szaros menüfordításból hogy dönti el szerencsétlen, hogy az milyen minőség/érdemes-e megvenni attól a gyökértől?
  • Tinman #183463
    Szólj bátran! Fillérszabásban egyik legjobb vagyok :-D
  • ratgab
    #183462
    Azt már a 5-ben megtették. Levegőből tizesével termő egységek az ellenfélnél.
  • TBTPumpa
    #183461
    Yep, pont beszéltük a PH-s kollégával. Jó lenne megvenni, mert most jó áron van, de a Steam-es értékelések elvették tőle a kedvem.
    Sebaj, legalább megspóroltam egy kis pízt.
  • wesker24
    #183460
    A Heroes VI még ingyen se kellene nem hogy fizetni érte sajnos elég pocsék játék lett mindent kiheréltek benne ami valaha is jó volt a Heroes-ban !
  • TBTPumpa
    #183459
    Elküldtem az észrevételeid, de simán csak egy tini trollkodásának vélték többnyire (sajnos ma már nem ismerik I2K nevét). Szóval már értem, hogy az általam jelzett hibák többsége miért is nem került bele a "végleges" verzióba.
  • wesker24
    #183458
    Na annyiért nálam is instant vétel 1 dolcsiért bármikor akár most azonnal ! xD
  • TBTPumpa
    #183457
    Ingyen se. Uplay + félkész + nincs support + béta állapot.
    De már 2 napja akcióban van amúgy.
  • DarkSector
    #183456
    Mondjuk zavaró hogy a PS és Xbox platform nem egy platform, hanem egy kalapalá vették, nem is értem igazából.

    Mielőtt szavaztam volna tudtam az 5-ből 4-nél melyik lesz fellül, a Nintendóban én a Lego-ra hittem hogy az lesz az első....
  • DarkSector
    #183455
    Jaja, csak kiváncsiságból, x360-ra nemrég meglett, persze ott valami akció volt párszáz ft-ért, majd pc-re is berakom a listámra, de még várok vele, nem olyan sürgős, kitudja nyuszikor milyen bundle-ban lesz kapható 1 dollárért. :D
  • DarkSector
    #183454
    THX látom amazonon egyszer volt 4.4 euronyi dollár.
  • wesker24
    #183453
    Majd ha 1000 FT alatt lesz nem hogy megveszem hanem végig is viszem ! xD

    DE tudom hogy akkor lesz 1000 FT alatt amikor macskák potyognak az égből ! XD

    Igy tehát nem aggódom ! :D
  • wesker24
    #183452
    1300 Ft-ért tudtam volna szerezni de még azt is sokallottam érte ! :D
  • genndy
    #183451
    Természetesen van rá megoldás:
    Telepítés után, első futtatás előtt registryben keresd meg a játék ID-jéhez tartozó bejegyzést, és ott állítgasd át az értékeket 1-re. Ekkor úgy veszi, hogy már lefutott a script. Példával: Skyrim:
    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432NodeValveSteamApps72850
    dotnetfx351
    dxsetup
    vcredist
    A 0-kat át kell írni 1-re. Ennyi.
  • Dzsini
    #183450
    ez az oldal nagyon jól tud válaszolni az ilyen kérdésekre
    (ha jól gondolom erről a játékról szólt a kérdés, nem tudom lendületből az összes rövidítést)
  • DarkSector
    #183449
    7.5 dollártól volt már olcsóbban? (~5.17 euro)
  • genndy
    #183448
    Ha megtelik a billentyűpuffer, akkor ugyanúgy sípol. Vagy a billentyűzeted viseli nagyon nehezen a több egyidejű lenyomást.
  • IMYke2.0.0.0
    #183447
    Játszok is vele azt hiszem. Kedvet kaptam hozzá.
  • DarkSector
    #183446
    Hát igen, de engem nem tartana vissza a megvásárlása, ha ennyiért más platformra lenne, de már mindenhol megvan minden része...:S

    Én mikor végigvitem folyton a gátas részre mentem vissza és azt vittem végig újra meg újra.
    (amikor az a helikopteres téma van.)
  • Shep
    #183445
    Egyébként ha már a Steam akkor engem pl. rohadtul idegesít, hogy minden új játék indítása előtt mindenáron dx-et meg kutyafülét akar telepíteni, nem gond, hogy mindig a legfrissebb van fent de ő csak akarja.