311802
  • arty
    #183524
    Tudatalatt eleve így fogalmaztam, de valóban, az utóbbi időkben inkább csak "volt" :(

    (2012/13-ban többször szóba került a politika és elég heves beszélgetések kerekedtek belőle... nyilván én voltam a vehemensebb - kissé nehezen fogadom a nyugodt szemlélődését, miközben naponta 5 hír irritál(na ha olvasnám, de sokszor "kénytelen" vagyok, amikor másokkal szóba kerül :(( ). mivel valódi haverkodásra meg nincs idő, s csak "ezek" maradtak, így igen, bizton állítom h eltávolodtunk, vszeg végleg :( )
  • Zóanagyvarázsló
    #183523
    GOG-on immár elérhetők szűk két napig a vesztes bundle-ök is. A Historic Strategy pakkot már szinte a kosaramban látom.
  • DarkSector
    #183522
    huh trade-es gyerek, az lehet nem annyira jo dolog. :D
    először azt hittem rendes üzletből ennyi. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #183521
    Csak én érzem úgy, hogy a hangsúly a mondat első szaván van?
  • grebber
    #183520
    Nincs meg!De jó lenne valamit tudni a gyerekről/ cd kulcsokról!
  • arty
    #183519
    "még egy darab ubi címet se teszteltem."

    asscreedeket miért nem te kapod?!
  • arty
    #183518
    Volt egy jóbarátom, halálba idegesített az extrém higgadtsága :DDD
  • DarkSector
    #183517
    Xcom-ból 1 példány kellene, ha véletlen összeállás lenne.
    Ha összejönne még 3 karakter mellém.
    Nem tudom neked megvan-e már?
  • arty
    #183516
    "LAN-partykból mennyi időt vett el"

    első nap fele :((((((((
  • arty
    #183515
    Baj, ha a kezedre csapod a wécéajtót? Meggyógyul!

    (hülye kérdésre hülye válasz)
  • grebber
    #183514
    Erről a trader-ről esetleg tud valaki valamit?

    Egész jó árai vannak!(Jó lenne tudni,honnan vannak a cd kulcsok)

    The Bureau: XCOM Declassified 4Pack 16 dollár 900ft / db
    Company of Heroes 2 Pre order (incl tank/commander DLC) 4Pack 30dollár 1650ft/db
  • Zóanagyvarázsló
    #183513
    De mondok jobbat, ha van valamiből borzalmas honosítás, annak már nem áll neki senki. Úgy marad, hulladéknak. Ez szomorú, pláne egy jó játéknál.

    A Witcher pedig megjelenéskor még szinkront is kapott, de ha jól tudom, teljes magyar felirat a mai napig nincs hozzá, pedig az "eredeti" szövegek bővültek, a magyar szöveg vágott, kontextus nélkülinek ható tőmondatok helyén olykor körmondat kap helyet ;)
  • TBTPumpa
    #183512
    De ha elkezdi, már nincs visszaút!
  • TBTPumpa
    #183511
    Dishonored: GOTY Edition - 2700 Ft
  • IMYke2.0.0.0
    #183510
    Nem kell belenézned.

    Tinmannek - The Temple of Elemental Evil-ügybne:

    2004 óta fordítható:

  • Zóanagyvarázsló
    #183509
    Szerintem mindenki azt fordít le, amit szeretne. Ha véletlenül ilyenre adnám a fejemet, biztos nem a Call of Duty: BattleZone of Halónak állnék neki, csak azért, mert annak nincs. Sok játék érdemelne a meglévőnél jobb fordítást. Az persze megint más, amikor az aktuális divatjáték fordításával akarnak többen is felvágni. Azzal persze alapvetően egyetértek, hogy szerencsésebb a hiányt pótolni, de olykor bizony az első fordítás azoknak köszönhető, akik lóhalálában akarnak beelőzni mindenki mást, a minőség is olyan.

    Számos esetben a nem angol anyanyelvű játékot angolból fordítják, a kedvenced, a Syberia hajdanán a hivatalos magyar fordítással is fura volt, aztán az angollal tapasztaltam tavaly, hogy az sem az igazi, nem a magyar verzióban van a hiba, hanem annak a forrásában. Jobban örülnék neki, ha egy franciaképes műfordító nekiugrana, mint ha Cursed Crusade 3-at fordítaná le.
  • ratgab
    #183508
    Most mit csináljak ha nem zavar....

    Természetesen ismerem a Maslov féle piramist. De azért elég van egy ilyen dolgot oda beilleszteni szerintem.
  • TBTPumpa
    #183507
    Hát belenézzek? Csak 1,4GB a játék - és látom GoG-os változat is van.
  • IMYke2.0.0.0
    #183506
    Szólj, ha komolyan gondolod a "Temple of Elemental Evil" - emlékeim szerint, rendelkezem a szükséges dolgokkal.
    Holnapra biztosat tudok írni.
  • MerlinW
    #183505
    Vegyetek 0,99-ért Pokernight 2-őt:)
  • IMYke2.0.0.0
    #183504
    .:i2k:.
    Amúgy igen - manapság már ilyenek az emberkék.
  • Zóanagyvarázsló
    #183503
    Én még mindig arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem rajongsz a Heroes V-ért (UbiSoft az is! ha tesztelted volna, tudnád!). Legalábbis az jelenleg jobban érdekel.
  • Rapid81
    #183502
    FF alatt is megy... Én ott használom.
  • TBTPumpa
    #183501
    LOL.
    Egy külföldi srác látta a Kívánságlistámon a Trine (első rész) című játékot és elküldte gift-ben. Most aktiváltam.
    Na ilyet sem láttam még.
  • grebber
    #183500
    Borderlands 2 Goty 11.24 euro
  • Zóanagyvarázsló
    #183499
    Nyilván hallottál már a Maslov-féle piramisról, meg arról is, hogy abban változik, mi hol foglal helyet. A UPlay 2013-ban fölöslegesen kényelmetlennek számít a konkurenciához mérten, egyesektől időt vesz el. Engem amúgy nem zavar, ha a bankban vagy az orvosnál a sorsomra kell várnom (ha csak nincs más sürgős dolgom), mert viszek magammal könyvet. De ettől még nem magyarázom meg másoknak, hogy bezzeg a nagyanyám mennyit állt sorba kenyérért, amikor jegyre adták azt.

    A kényelmesebb szolgáltatásokkal időt spórolunk (amit aztán arra tudunk fordítani, hogy a kevésbé jó szolgáltatásokat szidhassuk egy fórumon), tudom, hogy régen PC-n százalékosan mennyivel többet kellett buherálásra fordítanom (vagy a LAN-partykból mennyi időt vett el), mint mostanság, a fejlődés szignifikáns, és éppen hasonló dolgokról szól.
  • ratgab
    #183498
    Függő kocka vagy. Baj az, ha aznap nem tudsz játszani? Ennyire?
  • ratgab
    #183497
    De jogdíjat kérek minden ratgabozásért!
  • ratgab
    #183496
    Amúgy a kollégák is mondják, hogy túlságosan türelmes vagyok. Ilyen a természetem. Szerintem nem hátrány.
  • arty
    #183495
    "Én a te helyedben meg ezen gondolkodnék el, hogy mitől van az, hogy téged ennyire szarul érint. Tán függő lehetsz vagy mi."

    ->

    "36 éves vagyok, dolgozok, van két kölköm és néhány órám játszani (naponta). Minden ÉRTELMETLEN VÁRAKOZÁSRA elvesztegetett óra fáj."

    (de írhattam volna percet is)
  • ratgab
    #183494
    Értem, hogy zavar, de az téged miért zavar, hogy engem nem zavar? XD
  • ratgab
    #183493
    Nem rajongok egyáltalán. Csak én tudok a rendszerükön keresztül játszani és problémával még nem szembesültem. Miért olyan hihetetlen ez. Patchel, amikor indítom. Na és? Nem zavar. Mondtam el tudom magam foglalni addig is. Ha nem aznap, majd másnap játszom. Miközben patchelget én elvagyok mással, olvasok, házimunkát végzek, vacsorázok stb. Nagy ügy. Kurvára túllihegi arty szerintem. És tök mindegy melyik rendszerről van szó, mert engem a Steames belassulások se zavarnak (ilyenkor sale idején nem lehet leszedni semmit, mert nincs sebesség, nem zavar majd lejön), Origin szarságai se zavarnak, mert nem központi kérdés a gaming számomra.

    Amúgy Uplay-en már lehet kódot beírni, nem tudom tudtátok-e.

    Ui.: Még mindig nem vagyok újságíró, mellesleg még egy darab ubi címet se teszteltem.
  • Zóanagyvarázsló
    #183492
    Szerintem az aktuális a vitában egy szót keresve tökéletes ide az igénytelen is, annak a szónak az eredeti jelentését már úgyis körüljártuk a múltkor. Mostantól meg úgysem kell birkáznod többször, leratbagezed a delikvenst, oszt kész!
  • ratgab
    #183491
    Nem fogalmazom meg, hogy szar, mert nem tartom annak. Lehet, hogy marha vagyok egy kurvára huszadrangú szar apróságon nem tudom felbaszni magam. Biztos bennem van a hiba. Ez még mindig luxuscikk és nem az múlik rajta, hogy eszem vagy sem, így nem veszem komolyan. Van időm, meg tudom várni az ilyen dolgot, addig foglalkozom mással (játék vagy egyéb).

    Leszarom a survey-t, mert nem érdekel a dolog, amíg tudok játszani, márpedig tudok játszani. Nem agyalok el, mert mint írtam pont leszarom, nem központi kérdés számomra. Ha minden ilyen bagatell szaron felbasznám magam már rég agyvérzést kaptam volna.

    Elnézést, hogy nem fejlesztem ezeket a kibírhatatlan dolgokat, amik engem baszottul nem érdekelnek! Nekem nem okoz gondot, hogy nem hétfőn játszom valamivel, hanem kedden vagy szerdán. Én a te helyedben meg ezen gondolkodnék el, hogy mitől van az, hogy téged ennyire szarul érint. Tán függő lehetsz vagy mi.
  • DarkSector
    #183490
    fasza. :P
  • arty
    #183489
    Minek lefordítani valamit 2x, ráadásul ha az ujrázás sem sokkal jobb minőségben?
    Miért nem indul valami másik projektre rá ilyenkor a fordító? (vagy semmire, ha csak a kedvencét akarja magyarítani - semmi gond nincs ezzel, én is csak ilyennek állnék neki)

  • arty
    #183488
    Jáááj, ez így szmájli nélkül már tényleg sok lesz :D
    Érzem, h a birkázásom sértő volt, most még korrupcióval is vádolod :)) Sok lesz!

    Egyébként ha valakit nem akarok (ahogy ratgabot se akartam!) lebirkázni, akkor hogyan tudnám finoman, de érzékletesen körülírni h "túlságosan belenyugvó"? És most ne azzal gyere - vagy jöjjön bárki más - h írjam azt h "túlságosan belenyugvó", mert némi élt azért szeretnék adni a hsznek :D
  • arty
    #183487
    de bizonyos játékoknál miért nem íródik 1-re a telepités után?

    vannak játékok, amik némán indulnak és van ami tizedszerre is csekkol pár mp-et :(
  • arty
    #183486
    Chrome-t használsz? Tedd fel az Enhanced Steam nevü addont, akkor a steam weboldalán is látsz minden-t, amit tudni akarsz - azonnal, macera nélkül!

    http://www.enhancedsteam.com/
  • Zóanagyvarázsló
    #183485
    Szerintem ratgab önként rajong kritikátlanul a Ubiért, nem muszájból. Aztán ki tudja, hogy újságíróként mennyi Mountain Dew-t kap tőlük.