311802
  • IMYke2.0.0.0
    #183444
    Alan Wake - 90% - 2,79 euro.
    Ha nem lenne már meg mindenkinek, akkor ez brutál jó ajánlat lenne.
  • DarkSector
    #183443
    Persze megjegyzem így utólag egy goldot már maga Lara Croft simán megér, (2k-t).

    A Sleeping amolyan cseresznye csak a torta tetején.
  • Shep
    #183442
    Hát az ingyenes GRO köröket ver a béna CS:GO-ra, eddig is mondtam ,hogy jó a GRO de a CS:GO után olyan volt, mint mikor Bádogos kijön a posványból a tengerpartra :)
  • genndy
    #183441
    A rutinosak már füllel (színes tv előny, akkor szemmel) is megtalálták azt a szép hosszú fütyülést, amivel a progik kezdődtek. Sőt, már a fejállítás is ment a csíkok alapján, beállítóprogikkal se kellett a vége felé szórakozni.
    A második felére: szerintem normális, hogy ha valami szolgáltatás jó és kényelmes, akkor az lesz az etalon. Pl. Steam játékletöltése: gyors, autopatches, rögtön a játékot szedi - senki nem hal bele a lemezes telepítésbe meg kézzel patchelgetésbe, de ha van annál egyszerűbb, akkor logikus hogy szívesebben használja azt. És a Steam után mondjuk egy Uplay megoldás már fapadosnak tűnik, és jogos a kérdés, hogy ha a Steam meg tudta csinálni, akkor az Ubi miért nem.
  • DarkSector
    #183440
    Milyen játék?
    neked adtam igazat.
  • Shep
    #183439
    Nem megyek bele ebbe a játékba :)
  • Shep
    #183438
    Kösz, akkor a fene egye meg.
  • DarkSector
    #183437
    Mit is? :D
    Ja bocs elfelejtettem hogy minden ingyen van....
  • IMYke2.0.0.0
    #183436
    Az a "baj", hogy a "Just Cause 2" már majd' mindenkinek megvan a topikból :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183435
    A beragadást tudtommal nem lehet teljesen kikapcsolni. Én is mindenkinél megteszem, és persze a 2 gépen is megtettem, de már így is előfordult, hogy a butája rinyált.
  • genndy
    #183434
    Köszönöm, de biztosan nem, mert Tinman és grebber listáit írtam össze, magamtól csak kettőt találtam ki (Aaaa és DaSo). Illetve tudtam még egy párat, de akkorra azt ők már beírták.
    Szerintem ha van felajánlásod, akkor azt dobd be sorsolásra, eléggé közös munka volt ez a megfejtés
  • Shep
    #183433
    Ilyenkor persze sehol egy hárdvermágus :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183432
    Amúgy, ha nagyon szőrös szívű lennék és jól meggondolnám. Akkor több nyertes is lenne.
    Az első, témában hozzászólók nagyon megkönnyítették a játékot - Tinmannel az élen :)

    Hoppá:
    Might and Magic Heroes VI: Complete Edition - 75% - 10 euro.
  • Sir Quno Jedi
    #183431
    Asszonták a híradóban, hogy végre rohadtul nem lesz idén semmi nagyobb buli budapesten (hála istennek). Szal. nyugi lesz a városban, csak a szokásos illuminált csőcselék fog "dorrungatni" (remélem azé lerobban ezükazuk közben, hogy legközelebb már ne legyen mivel meggyújtani a petkót).

    Ja és budapest az kisbetű, mivel európa (kisbetű), sőt a világ legszánalmsabb "városa". Csak mink is ittragadtunk és nem kapunk vízumot. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #183430
    Örülök, hogy tetszett. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183429
    Ebben a játék ismerete nélkül is egyet tudok veled érteni.
    Konzolon is jól nézhet ki, de majd PC-n lesz az igazán szuperiór...
  • balee4
    #183428
    Nem tudjátok, hol lesznek ma ingyenes programok (koncert, tűzijáték) Budapesten?
  • genndy
    #183427
    Áááá, és az E-t mégis tudtam! (jól olvastam ki az alatta lévő maszatból ) Csak a játék bannerképén nem találtam egyértelműen.

    Kösz Imy, jó lett a feladvány, az ilyeneket szeressük!
  • Shep
    #183426
    Már megint kezded? :)
  • Sir Quno Jedi
    #183425
    Gta-t nem játszok konzolon, ha nem muszáj, nem vesztem meg. Ahhoz SSD, extrémHD és erőműPC kell. Minimum.
  • DarkSector
    #183424
    Ingyen?
    Nem, nem ingyen, legolcsóbb Gold 2000ft.
  • grebber
    #183423
    "A Microsoft bejelentette, hogy mely játékokkal kívánja jutalmazni a Gold előfizetőket januárban. E szerint január 1-től egészen 15-ig a Sleeping Dogs lesz ingyenesen letölthető. Január 16-tól 31-ig pedig a Tomb Raider sorozat mellékágának tekinthető Lara Croft: Guardian of Light szerezhető be, szintén ingyen."
  • IMYke2.0.0.0
    #183422
    A Battlefield 6 után a Battlefield 4 nekem is visszalépés volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #183421
    WesKer24: rosszul tetted, hogy nem vetted meg.
    Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy mennyire változtat meg téged az a játék.
  • DarkSector
    #183420
    Én ezekből csak a Witcher 3-al játszottam, az szar volt, a többi nem hiszem hogy érdekel.
  • IMYke2.0.0.0
    #183419
    'Gand Theft Auto V', 'The Last of Us' nálad még abszolút sanszos is, hiszen van PS3-ad (is).
  • wesker24
    #183418
    TinMan köszi hogy lebeszéltél a DaS megvételéről remélem többet már nem fogják le akciózni ! xD
  • IMYke2.0.0.0
    #183417
    Ugye a 2 konzol óóóúúúnleee még kimaradt [egyik talán méltóztatik PC-n is megszánni minket].

    Aaaaaa-val életemben nem játszottam.
    PES 2013 kimaradt [utoljára a PES 5-el], FIFA utoljára: FIFA 2000
    Battlefield 4: mondjuk, hogy játszottam vele, FPS Józsinál, de az inkább csak röpke egy meccs volt [és úgy éreztem, mintha a 3-al játszanék].
  • Sir Quno Jedi
    #183416
    Borderlands 2
    Dark Sector (olyan semmilyen)
    Dark Souls (nem tetszik)
    Darksiders
    L.A.Noire
    Singularity (köhhh, nane)
    The Cave
    Trine 2

    Ezek vannak/voltak meg, ezeket próbáltam, van amék nem tetszik.

    Ezek érdekelnek még TALÁN, vagy nagyon is (szingli only):

    Gand Theft Auto V
    The Witcher 3
    Prototype 2
    The Last of Us
    Battlefield 4
  • Dzsini
    #183415
    Játszani? Hmm... Mark of the Ninja, The Cave, Trine 2 - ennyi :)

    De a játék nem arról szólt, hogy játszani kell velük :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183414
    Jogos. Okos ember mindig tudja, mit hol kell keresni
  • Sir Quno Jedi
    #183413
    Nohát ennek ha a felével játszottam/fogok/élveztem/élvezném, akkor sokat mondok. Ilyenek mint fifa???!?!?
  • Dzsini
    #183412
    Nekem megvan Steamen, és ott a nagy ikonos saját library végigscrollozása volt az első, úgyhogy az megvolt könnyen :)
  • DarkSector
    #183411
    Ez igaz a fejlesztők azóta is fizetik a reklám pénzt. :)

    Persze érdemes tudni hogy az igazi eredeti Dark Sector a Warframe volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #183410
    Abban talán egyetérthetünk, hogy a legkarakteresebb betűk között szerepel a versenyzők között.
    De, köztünk, topiklakók között is [konkrétan magamat is beleértve!] nem sokan tudtuk volna, ha nem lett volna a logódban kábé 2 évig :)
  • DarkSector
    #183409
    Tévedés, én nyertem:

    - Borderlands 2
    - Dark|Sector (ez a helyes!!!! :D)
    - Dark Souls
    - Darksiders
    - L.A.Noire
    - Gand Theft Auto V
    - Singularity
    - Mark of The Ninja
    - The Witcher 3
    - The Cave
    - Prototype 2
    - The Last of Us
    - Aaaaaaa...
    - Trine 2
    - Pro Evolution Soccer 2013
    - Fifa 2013
    - Battlefield 4

  • Dzsini
    #183408
    Nekem meg egy csomó kimaradt volna, ahogy lent is írtam - vagy jó esetben estére lett volna meg.

    De ahogy írtam én a játékért játszottam, ha nincs elsütve itt nyíltan szinte az összes, akkor nem írtam volna be.
  • IMYke2.0.0.0
    #183407
    Hozzáteszem: ha valódi verseny lett volna, és azt kellő vérkomolysággal hirdetem meg, akkor ugye mindenki csak priviben írhatta volna meg - kevesebb lett volna az egymásnak segítés.

    De, szerintem, jó volt ez így :)
  • DarkSector
    #183406
    Amúgy elég gáz, az O betű mentette meg az egész projektet. :DDDDDD

    Amúgy kár hogy azt az egyet irtátok helytelenül, mert Dark Sector külön, nem egybe kell írni! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #183405
    Szerintem azért genndy mert:

    genndy:
    =======================
    - Borderlands 2
    - O ???
    - Dark Souls
    - Darksiders 2
    - LA Noire
    - GTA V
    - Singularity
    - Mark of The Ninja
    - The Witcher 2
    - The Cave
    - E ???
    - The Last of Us
    - AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!
    - Trine 2
    - Pro Evolution Soccer 2014
    - Fifa 2014
    - Battlefield 4


    dzsini:
    =======
    darksectOr

    Max Payne 3 nem....
    Dead Space 3 nem...
    Darksiders 2 nem...
    PrototypE 2 igen :) megvan


    :))))