311802
  • ZsZso
    #183564
    BUÉK!
  • genndy
    #183563
    ROW verzió, még mindig nem magyar, és állítólag nehezen is magyarítható.
    Csak FYI.
  • IMYke2.0.0.0
    #183562
    Adja az Isten!
  • genndy
    #183561
    Megvan, 100%-ra végigjátszva, itemek kiszedve, úgyhogy nem kő'! :)
    Jópofa nagyon.
  • genndy
    #183560
    Akkor az nem a segédprogramok telepítője, sokkal inkább a felhő.
  • TBTPumpa
    #183559
    Sikerekben, játékokban, leárazásokban és egészségben gazdag új évet minden kedves fórumozónak!

    Az élet törékeny, de azért remélem, hogy jövőre is találkozunk. És remélem, hogy ennél rosszabb évünk (itt) nem lesz (Zomil miatt)!
  • grebber
    #183558
    Kaveri APU fotó – egyes modellekhez Battlefield 4 jár

  • Dj Tommy
    #183557
    Én is kívánok Minden topic látogatónak, játék megjelenésekben és leárazásokban gazdag 2014-t!

    Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjem azoknak, akik itt sok hasznos infót osztottak meg 2013-ban! (leárazások,vélemények adott játékról...)
  • TBTPumpa
    #183556
    Nekem még a CD Projekt féle Gyémánt kiadás van meg belőle. Az is tartalmaz Artbook-ot. Tomb Raider Underworld-ből is az van. Ott is van Artbook, képeslapok és zenei album.
    Régi szép CD Projektes idők.
  • IMYke2.0.0.0
    #183555
    Have a party tonight!
    Érezd jól magad és boldog új évet! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #183554
    Az ideinél is boldogabbat Neked és a Családodnak is! :)
  • Botond #183553
    Én is lépek partizni, szóval BÚÉK!
  • kill3r21
    #183552
    Üdv, srácok, nagyon nem leszek már itt, úgyhogy nagyon Boldog Új Évet mindenkinek! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #183551
    Annak én is örülnék. Az is dobozosban és jó lenne, ha nem függne Live-tól.
  • IMYke2.0.0.0
    #183550
    Én Unreal-rajongó vagyok.
    Nekem első kiadás van meg belőle. A díszdobozos (art-füzetecske).
  • Rapid81
    #183549
    Hiába magyaráztam neki, hogy az aztán murvára nem fog elkelni, nem volt hajlandó olcsóbbért odaadni. Idióta szerencsétlen. :)
  • Shep
    #183548
    Erről jut eszembe Gears of War-t nem akarják sztímesíteni?
  • tomsolo
    #183547
    sose örültem a 12-nek :D
  • TBTPumpa
    #183546
    Hogy mennyiért?
    Még 2009-ben vettem 990 Ft-ért a soproni teszkóban a CD Projektes változatot. Steam-re beírva a CD kulcsot Black Edition-t kaptam.
  • Shep
    #183545
    Volt idő mikor még a 12-nek is örültem volna.
  • Rapid81
    #183544
    Ahol haverom dolgozott számtechboltban, ott volt a polcon egy, de a főnöke nem engedte, hogy olcsóbban adja, mint amennyiért sok-sok évvel ezelőtt megvette. Pontosan 8990 jó kemény magyar valutáért lett volna hajlandó megválni tőle...
  • arty
    #183543
    "introra igy emlékszem"

    Zó! Azért az én emlékezőképességemmel ugye tisztában vagy? :DD

    Namost ez ugye 20(!!!!) évvel ezelőtt volt, haver 386osán.................. :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #183542
    Gondolom, nincs meg neked a régi dobozos "Unreal Tournament III" magyar változat.
    Mert annak kódját beírva megkapod a STEAM-en az UT 3: Black Editiont.
  • arty
    #183541
    Nem jár - emlékeim szerint egyébként a checkpointok ebben a 20th Ann. Editionban ugyanott vannak, mint anno, az introra is így emlékszem, ahogy van benne.

    Egy artwork, hogyan készült .wmv formában angol felirattal, design/tech pdf-ek, soundtrack és az eredeti Amiga ROM-ok járnak bónuszban, a steam fájlstrukturába rakódva és windóz alól nézegethetően.

    És attól tartok a 12fps is az eredeti, fura h anno fel se tűnt :(
    Bár ma is minden játék 12fps-el futna, csakhát elkényelmesedtünk :((

  • Rapid81
    #183540
    UT3-at hol lehet legolcsóbban venni Steamre? Én 10 ojrónál olcsóbbért sajna még nem láttam...
  • TBTPumpa
    #183539
    Marossnál:
    Age of Empires 3 Complete Collection - 1400 Ft
    Heroes VI Complete Edition - 2100 Ft
    Remember Me - 2500 Ft
    Saints Row 4 - 2300 Ft
  • TBTPumpa
    #183538
    Grid 2 - 990 Ft
  • Shep
    #183537
    Tudtam, ezért is írtam úgy ahogy :)
  • Zóanagyvarázsló
    #183536
    Köszönöm a jó szándékú felvilágosítást, de én már csak ilyen aljas módon nem jelölős fajta vagyok :(
  • Zóanagyvarázsló
    #183535
    Más a zene, na meg talán az intro is. Viszont a 15th Anni... az eredetihez képest kétszeres dózisban adagolja a chekcpointokat, és talán egyébként is vannak könnyítések, az újban viszont lehet nehezíteni. Szóval mindkét release érdekelne. Tulajdonképpen simán megvenném most Steamen, de tudom, hogy ha hozzám vágják bundle-ben, akkor elveszhet a kulcs, ezért is szeretek jobban GOG-on vásárolni. Nagyon sokat számít ez a lényegtelennek ható dolog tudatilag. (Mostanában a Family Access segít ideologizálnia Steamet, de a fene se tudja, az mikor válik végre valósággá).
  • Shep
    #183534
    Mivel nem jelölted, hogy .. ezért World of Tanks
  • Evoluti0N
    #183533
    Hát... Ömpfh. Nem tudom. Itt csak egy név van a könyvtáramban. Another World. Ennyit ír. :D Van jelentős különbség a 2 között?
  • arty
    #183532
    Ez visszaadta benned a hitem!! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #183531
    WOT

    A wall of textek már csak ilyenek. De csak halkan, mert Tinman vagy Zó fülébe jut!
  • Zóanagyvarázsló
    #183530
    Mekkora rohadékság már, hogy az ótvar Jack Keane-ek miatt drágára jön ki a Runawayes pakk! :( Nem is ugyanaz a kiadójuk, találhattak volna melléjük épkézláb kalandjátékokat.
  • ratgab
    #183529
    Extrém higgadtság azért esetemben túlzás.

    PES, WOT olyan mértékű agressziót hoz ki belőlem és olyan válogatott csíkós káromkodásokat, hogy még én is megrémülök magamtól. Ilyenkor törni-zúzni tudnék.

    Az igazság az, hogy nem is szeretném ezt az arcomat élő embernek megmutatni (Csak itthoniak hallották már), és főleg nem rajta kitölteni ezt a fajta feszültséget.
  • ratgab
    #183528
    Politikáról már elvből nem beszélgetek pont ezért.
  • Zóanagyvarázsló
    #183527
    A 15th Anniversary Edition is jár hozzá extraként, mint GOG-on? Mondjuk az megvan a polcon, de a DRM miatt kerülném.
  • ratgab
    #183526
    Jól van, nem lehet ma veled zöldágra vergődni.
  • Evoluti0N
    #183525
    Megtörtént az első (és valószínűleg utolsó) Steam karácsonyi akciós vásárlásom. :D Another World Anniversary. Mindig is érdekelt a játék és most majd lehetőségem lesz kipróbálni. :)