311802
  • ratgab
    #183604
    Én is mindig elszontyolodom, ha a barátlistában meglátom a nevét.
  • DarkSector
    #183603
    Meg nem tudom mennyire idevaló, de BASSZAMEG, ZOOMIL haverom még ugye ott van steam-en, valamiért tudom soha nem fog már belépni.
    Soha....

    De basszamármeg, beírtam neki chat-be hogy BUÉK!
    Faszomat.

    Emlékére!

    ...............................................................
  • DarkSector
    #183602
    Még nem, annyira most nem vagyok képben. :D
  • Shep
    #183601
    Szerintem tudod miért írtam :)
  • Sir Quno Jedi
    #183600
    Dragon Age Origin Ultimate (újra) és Awakening után (újra) most Dragon Age 2 kivesézve újra.

    Ez csak 30 órácska volt, ellentétben az előző triplájával.

    Most várom a harmadik részt abszolúte felkészülve, felfrissülve a sztoriból. :DDD
  • DarkSector
    #183599
    meg akarsz sérteni? vagy végig akarsz sértegetni 2 évig? :D
  • Shep
    #183598
    Ilyen szar játékra nem is nevezek :D
  • DarkSector
    #183597
    naná hogy jelentkezhetsz ez nem is kérdés. :D
    akkor max nálad marad a kulcs. :D
  • grebber
    #183596
    Jelentkezhetek vagy az nem lenne etikus a jelen esetben?
    A döntés a te kezedben van!
  • DarkSector
    #183595
    BUÉK!!!! 2014

    A másnaposok miatt 2.-áig hagytam időt!!!!!!!!!



    (köszönöm grebber-nek a közreműködést/kölcsönt!)
  • DarkSector
    #183594
    ah vannak még gépnél nuvvem-es vásárlók kérem irjanak thx.....PM-et
  • Rapid81
    #183593
    Mit akarsz venni? :)
  • DarkSector
    #183592
    Üdv bocsánat a kérdésért, meg valszeg kurva rosszkor, de nagyon fontos lenne kellene nekem 2 játék , összesen 3200ft, (Ha csak 1-ben tud valaki segíteni azt is megköszönném.)

    Szóval aki 2.-áig tudna kölcsönözni paypal-al 3200 (vagy csak 1600ft-ot) annak hálás lennék....

    2 órán bellül érdekelne a dolog.

    Köszönöm.
  • lalakov
    #183591
    Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
  • Rapid81
    #183590
    Na, mégsincs új humlibumli. Kinyírták Kennyt, szemetek!
  • Dzsini
    #183589
    Még annál is jobban :)

    Sok mindent csak később visszatérve tudsz felszedni, mert elsőre szinte biztos, hogy nincs meg hozzá a szükséges képességed.
  • grebber
    #183588
    Trine elég geci. Milliméterenként haladtam elvileg felszedtem mindent--> Pálya végén no acsi a szemetek jól eldugják a cuccokat!
  • Dzsini
    #183587
    Én már az őszi akció során ugyanennyiért megvettem :) Megérte.
  • TBTPumpa
    #183586


    Én a FEAR 2 Reborn DLC leárazására várok, de eddig még egyszer sem árazták le komolyabban. Most kapott egy 50%-ot, de még így is 4 euró (1200 Ft).
  • ratgab
    #183585
    Vettem kártyapénzből egy Rising Stormot és egy Sang Froid-t is. Egyébkén ez a DLc is beröppent. El is csesztem a kártyáslóvét.
  • Tinman #183584
    Ho-hó! Megvan az első Winter Sale vásárlásom! 0.99 Euro-s DLC, az is kártyapénzből :-D
  • Dj Tommy
    #183583
    Én örültem volna egy Driver SF -75%-os offnak, bár szerintem nem lesz.
  • Shep
    #183582
    Blood 1, Duke3D, Kvék 1 486-on futtatva a többit szerintem megoldod :) Bloodban, volt olyan mikor másodpercekig állóképet néztem.
  • Rapid81
    #183581
    Ah, megint semmi. Így év utolsó napjára dobhattak volna valami csontot. :) Még csak el sem áraztak semmit.
  • TBTPumpa
    #183580
    Mark of the Ninja 80%-os kedvezményben, a DLC-vel egyetemben!
    Mark of the Ninja: Special Edition DLC 80% - 0,99 euró!
  • genndy
    #183579
    Nyugi. Váltáskor mindig ez van. Pár perc és helyrejön.
  • Zóanagyvarázsló
    #183578
    Nem ismerem ezeket a munkákat, direkt általánosságban írtam, mivel tulajdonképpen te is úgy fogalmaztál. Egyszerűen kifejtettem, hogy én mikor és miért tartom indokoltnak az új fordítás elkészítését.
  • Rapid81
    #183577
    Mi a fax ez a sok -25, 33 és 50 százalékos leárazás???
  • kigyi
    #183576
    Na még megvárom a köv akciót steam-en és én sem leszek ma már így aztán Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet minden kedves és kedvetlen topiclakónak! :)
  • wantonly
    #183575
    Mivel ma már nem leszek gépközelben, én is Boldog Új Évet kívánok a topik lakóinak, olvasóinak!
  • IMYke2.0.0.0
    #183574
    Nos, láttamozás nélkül nem tudom mit mondani erre, de nekem megvan a 2 CD-s verzió, plusz a 3.0-as patch hozzá és ránézek majd otthon.
  • Tinman #183573
    Nem. Nem az.

    Nézd meg a PATCHELT GoG-os verziót!

    A ToEE híresen bugos volt. A GoG-os verzió jóval kevésbé az. Az elmúlt 10 évben a játék rengeteg bugja javításra került.

    A fordítást anno ~10 éve Cyrax kezdte el, majd nyom és szó nélkül eltűnt. Béke poraira, az ilyet többet ne is lássuk.

    Itt ülök előtte, azok a progik nekem is megvannak, 1.5 hónapja sem mentem velük semmiére és most sem.

  • Rapid81
    #183572
    Töröld a redist mappát. Akkor nem fog felugrani.
  • arty
    #183571
    nehezen = egyáltalán nem :)
  • arty
    #183570
    Nemhinném... :(

    katt egy példáért (bár csak 1 másodpercre ugrik be - és ez az a pont, ahol ratgab már csak a fejét fogja... éééérted, 1 mp, de "zavar" :D )
  • Tinman #183569
    Miaf?

    Te még tudsz írni? Csak nem beteg vagy? :-(
  • ratgab
    #183568
    Köszöni, neked is és a többieknek is hasonló jókat kívánok. Nagyon, nagyon Búék mindenkinek!
  • arty
    #183567
    Érzésem szerint túlzol.

    Ha mégse: részleteket! :)
  • w77d
    #183566
    Na gyerekek nagyon nagyon Boldog Új Évet kívánok az egész csipet csapatnak és az elkövetkezendő 50-60 évre minden felmerülő álom és igény beteljesülését!
  • Tinman #183565
    Remek tézisek, de ebben az esetben az 1. fordítás is teljesen korrekt, a 2. pedig nem tökéletes...