311802
  • Rony94
    #184845
    Ezt Tinman-nak küldeném, de lehet hogy már látta.
  • IMYke2.0.0.0
    #184844
    Több szempontból sem meglepő.
  • grebber
    #184843
    Na csak most olvasom hogy a Killzone 4 az első next gen game ami átlépte az 1 millás eladást!
  • darkling
    #184842
    Már javították is :D

  • grebber
    #184841
    Sajnos igen! Bár nekem mindegy volt magamnak semmit nem vettem amúgy se.
  • ratgab
    #184840
    Sejtettem.
  • ZsZso
    #184839
    Dec 31 -ig volt csak. Január 1 -gyel egyből meg is szüntették. Erre oda bírtak figyelni.
  • ratgab
    #184838
    Van még 20%-od?
  • ZsZso
    #184837
    Tessék gyorsan aktiválni a kulcsokat, vagy legalább megnézni őket, hogy nehogy elkobozza őket utólag a csúnya csúnya GG! ;)
  • ZsZso
    #184836
    De jó, épp mostanában filóztam el azon, hogy kellene venni Just Cause 2 -t. Hát most sikerült :). Redditen megláttam, mire felírtam volna már grebber írása itt virított. Gyors vagy! :)
  • grebber
    #184835
    Ilyen árakkal amúgy még az is veszi ezeket a fosokat aki ki nem állhatja a DLC-ket. Kb ez az a szint amennyit érnek is!
  • wantonly
    #184834
    Én meg egy Just Cause 2 DLC Collection-t 500 BC-ért. :)

    Thx Grebber!
  • Rapid81
    #184833
    Alul van az a sor, hogy "click here...". Arra a sorra nyomj rá. :)
  • grebber
    #184832
    Nekem nem fejezi be a vásárlást :(
    De nem gond majd később mint múltkor az order historyba ott van!
    Hosszú hosszú idő után végre vettem magamnak is valami gamersgate-en és ehhez a -20%-se kellett
  • Rapid81
    #184831
    A 2 hiányzó "nagyobb" DLC-t be is húztam Blue Coin-ért. :) Köszi, hogy szóltál!
  • grebber
    #184830
    Just Cause-ok szaré hugyé

    Akinek nincs meg vegye vigye kb fosbundle áron szorják.
  • arty
    #184829
    elkelt
  • arty
    #184828
    egy Dead Space 3 Awakened dlc kulcs nem kell valakinek 700 ft-ért? véletlen kettő lett :)
  • wantonly
    #184827
    Igen, nagyon addiktiv, valahogy órák telnek el és észre sem veszi az ember miközben ezzel játszik, mert még ezt az egységet elpusztítom, mindjárt szintlépés, még egy rúna és megvan a fejlesztés, stb. :)

    Amúgy azt ki is felejtettem, hogy ebben a játékban, de már a korábbi részeknél is egyes dolgok előre megtörténnek. Tehát lejátssza az animációt még mielőtt megütöttem volna az egységet, ez is elég érdekes. Az is, ha visszatöltöm az állás pontosan ugyanaz fog történni és ugyanannyi sebzést viszel be a támadásoddal minden alkalommal, tehát mintha "véletlenszerűen" minden előre meg lenne írva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem tudom már hányas szintű voltam a póknál, de addigra már mindent kitisztítottam a környéken, kivéve a nagyon erőseket. A tiszta Viking csapat nekem tetszett az elején, ha együtt vannak a moráljuk is nagyobb, az pedig nagy kritikus sebzést jelent. Én is a távolsági harcot preferálom és veszteség nélkül próbálok megoldani minden harcot, de mindig van 1-1 közelharcos, idézett lény vagy sárkány vagy bármi amivel be tudom támadni a harcmezőt. Az elején ezt az őrjöngő Viking egységek megoldották. Nagyon ritkán, ha már untam a harcot nem töltöttem vissza egy-egy minimális veszteségnél. Meg ügye, ha az ember elveszít egy csapatot, akkor máris mehet egységet venni az meg plusz idő.

    Az Igazlátó/Hadiszüz nálam szinte egész játék alatt nem lett lecserélve, persze volt, hogy nem volt elég egység ideiglenesen, akkor váltottam.
  • ratgab
    #184826
    Lawless film egy elég érdekes alkotás. Aki nem látta még és bírja a nem akcióorientált filmeket azoknak ajánlott. Jóféle volt.
  • mooo
    #184825
    Még nem értem a végére,pici szünetet tartok :)
  • arty
    #184824
    PSN January sales

    pár "csemege":
    Crysis 1 - 4font (kivéve magyar, bulgár és quatar-is régióban :D köszbazmeg :D )
    Crysis 2 - 4font
    Crysis 3 - 6font
    BF3 - 6.5font
    Dante's Inferno - 4font
    Army of two 3 - 6font
    stb stb stb

    ... egyébként is jellemző, h magyaroknak csomo minden nem jár a mostani akcioban.
  • Tinman #184823
    Fusson ki merre lát!


  • Sir Quno Jedi
    #184822
    Először el kell olvasni a regényeket könyvben és után értelmet nyer a szerepjáték is, különben nem sok esélyed van.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Chronicles_of_Amber
  • Tinman #184821
    60 óra alatt letoltad? Baz ^^
  • Tinman #184820
    Gratulálok és köszi a beszámolód!

    Hellyel-közzel egyetértek veled. Nekem még csak 40 óra ment bele (most jutottam át Greenwort-be*), de baromi szöszölősen játszok. Néha visszatöltök csatát és újra lejátszom, mert biztos vagyok benne, hogy veszteség nélkül is menni fog. Rengetegszer megyek át helyeken, hátha elhagytam valamit, vagy kincsre vadászok (ásás ugye).

    Mocskosul addiktív még így sokadszorra is. (Legend, Armored Princess, Crossworlds, Wotn). Néha unja az ember a harcokat, de mégis tolja, mintha kötelező lenne. Nekem a szemem totál elfáradt már :-(

    Ma 2x volt olyan bugom, hogy kiírta a progi, hogy meghalt xyz mennyiségű támadott ellenfél, de valójában ez a szám hozzáadódott a támadott egységhez, mert nem, hogy annyival csökkent volna, de adott értékkel nőtt a csoport száma ^^

    *Greenwort

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mágust előtte elég jól lenyomtam, alig vesztettem emberkét. Erre a MINDEN egységem elvette, sőt a tartalékaimat is! WTF???

    Előtte a pók baromi nehezen ment nekem. Alapvetően én szeretek távolsági sebzéssel machinálni. Na ott ez nyilván nem ment, felénél be is töltöttem a korábbi mentést, mert levertem 25%-ra az erejét, de feldaráltak a kisebb pók csapatok. Utána majdnem full viking kemény legény partira váltottam, ők jóval tovább húzták, de csak 8 Jarl-om maradt basszus. Az a pók a kisebb pókcsapatok + háló (kimaradsz körökből) + köpködős támadás + egyik lábát megcsapod 2 mezőre támad vissza + minden körben végtelenszer támad vissza szemétségei rendesen szívattak. Végül is 2.-ra ugye lenyomtam, de brutál veszteséggel. LVL 18 voltam ekkor. Te mennyi voltál ilyenkor?

    A Hadiszűz szvsz is rendkívül jó csapat, sajna én csak a póknál próbáltam ki őket. Egyszerűen annyira betanultam az Íjász/Viking/Ágyús/Fejszehajító/Igazlátó combot, hogy nem is voltak szinte veszteségeim. A pók előtt majdnem elértem az 1.000.000 felesleges aranyat :-D

    Zenék nagyon jók, de sajna már 20. óra körül azért nekem is az agyamra mentek az epic dallamok. Sokkal több kellett volna, hogy az ember ne vágjon eret, mert pl. amikor egy szigeten szól 2 nóta az kőkemény -.-

    Haragot én elég jól tudom használni egyelőre... lehet később nem lesz ekkora szerepe, de nálam nagyon jó kiegészítője a távolsági sebzés mániámnak.


    "A kevés újítás miatt olyan érzése lehet a játékosnak, hogy már megint eladták neki ugyanazt a játékot még egyszer, de aki olyan szinten imádja a sorozatot, mint én, ezt meg tudja bocsájtani."

    Ez vegytisztán így van!

    Ami nekem nagyon nem szimpi az a Viking vs. Undead téma. Eleve a játék rendszere sem olyan, hogy a vikingek erőssége az élőholtak irtása lenne. Nagyon hiányoltam az első 4 szigeten valami Holy team-et... tudom Greenwort.

    Amúgy ma sem volt crash-em, pedig alt+taboltam is vagy 5x.

  • Dzsini
    #184819
    Papír-ceruza se kötelező, asztal meg végképp nem, de gondoltam leegyszerűsítem a dolgot a többség számára :)

    Amber könyvet nézegettem amúgy még jó régen, de valahogy soha nem vettük rá magunkat - pedig sok egzotikumot kipróbáltunk.
  • Sir Quno Jedi
    #184818
    Dobókocka az nem kell feltétlen, vannak rendszerek, amikhez eleve nem kell. Pl. Amber.
  • Dzsini
    #184817
    Van olyan például, aki egy cég reklámarca lett, elmegy a médiába pár évre, ír egy-két könyvet / kiad lemezt, utána csapatot alapít és a következő generációnak edzősködik, bekerül a versenyek szervezésébe-lebonyolításába, elmegy játéktesztelőnek...

    Van bőven lehetőség, ami a profi játékosi karrierrel is elkezdődhet.

    És természetesen mivel volt bőven keresete, és ideális esetben félre is tett belőle, azt már meg lehet fialtatni más úton is, és ha extra sikeres volt (pl. dél-koreai Starcraft-sztár), akkor harmincnéhány évesen "nyugdíjba" is mehet, és a fentieket hobbiból / befektetésként is csinálhatja.
  • mooo
    #184816
    Nekem akkor szerencsém van,mert 60 óra játékidő alatt max ha 4-5x dobott ki,az viszont állandó,hogy alt-tab után újra be kell tölteni a mentést,mert nem működnek a gyorsbillentyűk...
  • Panzeradler #184815
    Srácok, remélem nem lesz nagy off, de talán itt kapok választ a kérdésemre.

    Tehát, épp TSen beszélgetünk, hogy azok az "esportolok" akik profi szinten űzik a különböző játékokat, azok miből élnek amikor kiöregednek?
    Mert az okés, hogy amíg nyomják kapják a pénzt, gépet, perifériákat, sőt van hol lakniuk. De ugye nem dolgoznak, nincs tapasztalatuk így hova veszik fel őket? Vagy külföldön kapnak nyugdíjat ugyan úgy? Mert gondolom adóznak a nyerseségük után.
  • wantonly
    #184814
    King's Bounty: Warriors of the North

    A végigjátszás után ígértem egy beszámolót a játékról.

    Bevezetésnek annyit, hogy az összes eddig megjelent részt többször végigjátszottam, az első résznek háromszor is nekifutottam lehetetlen fokozaton, szóval mondhatom, hogy kedvelem a sorozatot és nagy reményekkel álltam elébe a folytatásnak.

    A többit spoiler alatt, mivel lehet, hogy írok olyat, amit nem mindenki szeretne hallani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az „új” epizódot normál fokozaton játszottam, „bárd” kaszttal, a steam 94 óra játékidőt könyvelt el. A játékmenet a régi, az ellenséget továbbra is ki lehet kerülni és az erőforrásokat elcsenni, ezúttal erre jobban fel is hívja a figyelmünket a játék és viszonylag hamar megkapjuk a repülés képességet, aminek köszönhetően még könnyebben tudunk majd fejlődni, új területeket felfedezni – ugyanakkor nem mondanám, hogy a játék emiatt sokkal könnyebb lett, maradt azért így is kihívás. Az ellenfelek kellően erősek, az ügyesebbek azonban a harcok 90-95%-át így is veszteség nélkül tudják letudni.

    A történet és a küldetések ugyanolyan ötletesek és humorosak, mint régen! Most is a legkülönfélébb feladatokkal bíznak meg majd minket, olvasnivaló is akad bőven, tehát aki ezt várja az új résztől is az nem fog csalódni, és ebben én sem csalódtam!

    Vannak új egységek, területek és varázslatok, azonban nagyrészt a régi receptet kapjuk. Greenwort és környéke vagy a Szabadság Szigetek például egy az egyben át lett emelve, csak megtöltötték új egységekkel és történettel. Az új egységeket a Vikingek képviselik, és egész ütős csapatot lehet belőlük létrehozni, nekem például a Hadiszűz volt az egyik favoritom. Bár meg kell hagyni eléggé hasonlítanak a korábbi részekből a Barbárokra. Viszont ebben a részben a kedvenc egységemből – a Fekete Sárkányból – szinte sosem volt a vezetői képességemhez igazodó mennyiség vagy az új egység a Jégsárkány, amiből elvétve találtam itt-ott egy példányt vagy tojást, de így nem tudtam érdemben használni. Akkor meg minek van?

    A varázskönyv is bővült, de az új varázslatok közül talán, ha egyet-kettőt használtam rendszeresen, inkább a jól bevált varázslatokat részesítettem előnyben.

    A kasztok közül a bárd olyan újítást kapott, hogy énekelhet a csata elején, ezzel különböző bónuszokat szerezhet. Csupán annyi a probléma vele, hogy 1-2 kivételével (ami véletlenszerűen morált ad és egy az élőhalottak ellen) a többi a negatív hatások miatt használhatatlan! A harag ládája továbbra is segít minket a harcban, de elég harmatgyenge, nem ez fogja eldönteni a csata végeredményét. A rúnák pedig számomra inkább bosszúságot okoztak, mint hasznot.

    A zenék rendben vannak, de egy idő után unalmasak lesznek és lehalkítom vagy ki is kapcsolom teljesen. Amivel viszont nem tudok megbarátkozni, hogy a karakter mozgás közben olyan hangot ad, mintha sántítana.

    A kevés újítás miatt olyan érzése lehet a játékosnak, hogy már megint eladták neki ugyanazt a játékot még egyszer, de aki olyan szinten imádja a sorozatot, mint én, ezt meg tudja bocsájtani.

    Azt azonban nem, hogy a játék nagyon bugos és optimalizálatlan. Grafikai hibák, véletlenszerű leállások - ha nem dobott ki 30-40 alkalommal a játék az asztalra, akkor egyszer sem. Több száz órát öltem már a korábbi részekbe, de ilyet még soha nem tapasztaltam. Ez mellett olyan bug is volt, hogy „0” sebzést kapott komplett egységek a saját és az ellenség csapatában is egyszer csak meghaltak teljesen indokolatlanul. Illetve az egyik legdurvább, hogy az utolsó két csata előtt a varázskönyvem egyszerűen üres lett. Bosszantó hibák ezek és sajnos rányomták a bélyeget a játékélményre és nekem csalódást okozott.

    A magyarításért pedig köszönet illeti a fordítót!


    Pozitív:
    - Utánozhatatlan hangulat, játékélmény
    - Humoros küldetések, karakterek

    Negatív:
    - Nagyon kevés újítás
    - Bugok, bugok, bugok

    Értékelés: 7/10 (jóindulattal)
  • Micsu
    #184813
  • IMYke2.0.0.0
    #184812
    Ja és: DuckTales: Remastered - 60% - 5,60-ért.
  • IMYke2.0.0.0
    #184811
    STEAM újabb rekordot döntött: 7 millió 535 ezer.
    Nem semmi.
  • ratgab
    #184810
    Egyetértek (Micsuval is,de ezt nem írom le, mert még elbízza magát.... upsz...XD).
  • jarlaxxe
    #184809
    A ME1 full crpg volt még a többi rész tényleg már nem volt más csak sok-sok akció és egy kis rpg.
  • Micsu
    #184808
    én értelek de nekem ez vérszegény akció rpgnek is, nálam akció rpg pl a deus ex, még az mass effektet is max nagyon jó indulattal sorolom oda

    számomra egy egy natur lövölde rpg elemekkel
  • IMYke2.0.0.0
    #184807
    mwl = Mars: War Logs
  • ratgab
    #184806
    Mars War Logs