311802
  • IMYke2.0.0.0
    #185246
    Sajna, nekem hulladék 4850-esem van - az ő szemükben az már nem is VGA, és nem is Radeon - így én kiesek a dologból, pedig van bőven nekem is olyan achim, és játékórám, ami "érne" valamit.
  • Shep
    #185245
    Bár a fene tudja, lehet pont azok az acsik hiányoznak nekem amilyen szerencsém van :)
  • Zóanagyvarázsló
    #185244
    Egyszer kentem rá a billentyűzetemre, akkor is te hasonló panaszaidat parafrazáltam csak vele. Én egyszerűen nem tudok gépelni, ezt már leírtam százszor.

    Egyébként pedig fogalmam sincs, hogy honnan veszed azt, hogy nem értelek vagy nem értek veled egyet. Túl paranoid vagy még mindig.
  • Shep
    #185243
    Na megvan a hírlevélért megadta a fél fontot de hiába kapcsoltam össze a steam acommal a Bio infi acsikat nem vette be.
  • IMYke2.0.0.0
    #185242
    Resident Evil 6 még mindig üt, kismókusok.
    Professional, Sherry [fincsi] is végigjátszva.
    Jön Ada és után a "No Hope" nehézség.
    A végére marad az Amateur - achivadászatra.
  • Tinman #185241
    Fúúú elírtam... ahogy te is szoktad rendszeresen és rákened a billentyűzetedre.

    Sajnálom, ha nem értitek. Nagyon gáz, amit toltok.
  • Tinman #185240
    Tévedsz. Tudod, az a baromira nagy suttyósság, amikor az Eredeti Játékaink topikba piszkálsz valakit a nyelvtani tudásával, miközben magad sem vagy képes tökéletes nyelvtannal írni.
  • Shep
    #185239
    Az nem sok, köszi, egy próbát megér.
  • ZsZso
    #185238
    Egész pöttyösen itt vannak a részletek.
  • genndy
    #185237
    Mert mindenhová ezzel regeltem, csak valahol kicsivel írtam valahol meg naggyal. Ebben pont elírtam és nem volt kedvem javítani :)
  • Rapid81
    #185236
    GMG acc, PlayFire acc és a PF-fel összekötni az Steam acc-odat.
  • Shep
    #185235
    Pontosan mi kell ehhez?
  • ZsZso
    #185234
    (Fura, most már nekem is működött az eredeti link ... pff)
  • ZsZso
    #185233
    Szuperségesség, köszönöm! Megjátszuk majd mi is, ennyit megér.
  • Evoluti0N
    #185232
    Resistance első része. Tegnap értem a végére.
  • Shep
    #185231
    Az egyenlőre használata az egyelőre helyett dologra én már csak legyintek. Na így válik közönyössé az ember, ami nem jó.
  • zorrobomber
    #185230
    Mi az áldozat?
  • Rapid81
    #185229
    Nekem működik.

    De akkor még1x, máshonnan.
  • Evoluti0N
    #185228
    Sose gondoltam, hogy ezt fogom írni, de az első konzolos FPS élményem után azt kell mondanom, hogy nem is olyan szörnyű kontrollerrel FPS-t játszani.
  • Shep
    #185227
    Hát én mindig mondtam ,hogy te vagy a tökéletes mintapéldány, az eszményi nőideál megtestesítője, a gyengék védelmezője, az és, az erő és a mindent lebíró akarat.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja nem, az Amerika Kapitány:D
  • Dzsini
    #185226
    Viszont a logodban nagy G van az elején - tehát valakit félre akarsz vezetni :)
  • zorrobomber
    #185225
    én direkt kérek mindenkit hogy kisbetűvel írja a nickem :)
  • Zóanagyvarázsló
    #185224
    Miért van a logódban nagy kezdőbetűvel a Genndy, ha amúgy kicsivel írod?
  • Zóanagyvarázsló
    #185223
    Nekem teszik: grebbel"féle. Azt mondjuk nem tudom, hogy mit jelent, valami grebber-féle szleng lehet talán, csak ezúttal a Bádogostól.
  • Dzsini
    #185222
    A nickneveknél ez egy érdekes dolog, hiszen ő - bár név, mint a "tomsolo" - kisbetűvel írta. Tehát ő vagy azt szeretné, hogy kisbetűvel írjuk, pedig tulajdonnév, vagy véletlenül, és akkor tényleg nagybetűvel kellene.

    Ez nem eldöntött szerintem, én úgy szeretem írni, ahogy regisztrálta.
  • genndy
    #185221
    Nem nácizás, egyszerűen kurva zavaró. Weskernél is.
    (egyébként pedig "grebber" a nickje, kis betűvel, akkor miért kéne nagybetűvel írni? Engem is nyugodtan lehet genndy-zni, hiszen én is kis kezdőbetűvel írom)
  • Dzsini
    #185220
    Én úgy vagyok a helyes írással és fogalmazással, hogy ez ugyanúgy az illedelmes viselkedés része, minthogy nem megyek ki pizsamában az utcára, vagy egy elegánsabb étteremben használom a megfelelő evőeszközöket, vagy bizonyos környezetben (pl. családi látogatáskor) használok vagy nem használok szavakat, kifejezéseket. Másképp eszem otthon, a haveroknál és egy étteremben, másképp beszélgetek egy évtizedes baráttal, a nagymamámmal és egy egyetemi tanárral, és másképp írok chaten egy jóbarátnak, egy fórumon és egy motivációs levélben munkakereséskor.

    Megadom a viszont-tiszteletet azoknak, akik megtisztelnek azzal, hogy elolvassák azt, amit én írok, számomra a fórum - bár ez is topicfüggő valamilyen szinten - egy olyan felület, ahol az írásaim mutatnak be, és próbálok velük olyan képet mutatni magamról, amitől nem, vagy kevéssé néznek le.

    (egyébként az elmúlt pár napban megsokszorozódott a topicban az "egyenlőre"-k száma, és minden esetben "egyelőre" lett volna a helyes - de inkább nem szóltam miatta :) )
  • tomsolo
    #185219
    > grebber = nagy kezdőbetűvel írandó.

    Fail. Nickneveket úgy írunk ahogy regisztrálva vannak.

    > grebbel féle = idézőjel szükséges a két szó közé.

    véletlenül sem
  • Tinman #185218
    grebber = nagy kezdőbetűvel írandó.

    grebbel féle = idézőjel szükséges a két szó közé.

    Tényleg kell a grammar nácizás ide?

  • ZsZso
    #185217
    Nem emléxem már a pontos szóhasználatra, de erről szólt. Szarkazmus volt persze. Nem emléxem már, hogy mire írtad, csak jót nevettem rajta, aztán megmaradt. Lusta vagyok kikeresni, bocsi.
  • Dzsini
    #185216
    Velem is sokszor, szerintem ez az egyik legjellemzőbb bizonyítéka a jelenség működésének :)
  • tomsolo
    #185215
    Pár szavas mondatokban ez még könnyű, de ha egy teljes lapnyi A4-es szöveget kellene így olvasnod, arra azért már beintene az agyad egy idő után.

    A grebber féle összevissza írom az írásjeleket, mert úgysem az oskolában vagyok emberekkel meg az a baj, hogy nem képesek felfogni nem azért szólnak rájuk, mert hibáznak hanem mert következetesen használják rossz szokásaikat. Ennyi erővel írhatna mindenki ahogy akar pl. CSUPA NAGYBETŰVEL MERT AZ LETT AZ ÉN ÚJ SPECKÓ TULAJDONSÁGOM AZ SG-ÉN eTSleg MEdlogbOnvídTa amivel csak akarjuk, csak hát ez menőség hanem szimpla suttyóság.
  • zorrobomber
    #185214
    Dark Souls kávézó
  • Tinman #185213
    Akkor engem meghágtak az UFO-k.
  • Tinman #185212
    "hogy csak hülyék járnak ide"

    Wut?
  • Evoluti0N
    #185211
    "És ezért történik meg az is, hogy pl. egy regényben sikerül egy idegen nevet elsőre "rosszul olvasni", akkor csak később, vagy egyáltalán nem tűnik fel a regény során, hogy nem is pontosan az van odaírva, mert az első alkalom után már az "automatika" olvas, nem a betűző olvasás."


    Hogy ez nálam milyen gyakran előfordul fantasy könyvek esetén. Sokszor már második, harmadik könyvet olvasom a sorozatban, amikor rájövök, hogy mindvégig rosszul olvastam egy nevet,kifejezést. :D
  • ZsZso
    #185210
    Rossz a kép linkje.
  • Dzsini
    #185209
    Grebber szövege a kezdő-befejező betűk keverése miatt extra nehéz volt, azt "normál esetben" egy sokat olvasó se regisztrálja elsőre, komolyabb lassulás nélkül.
  • Rapid81
    #185208
    Betojok. Tényleg működik ez a PlayFire-ös cumó!



    Újra összekötöttem a Steam acc-ommal és most már felismerte az acsikat. :)
  • ZsZso
    #185207
    Haggggyá' békén. Jöttél itt tegnap azzal, hogy csak hülyék járnak ide ... most meg kiderült, hogy még így is kilógok a sorból .