311802
  • tomsolo
    #185286
    Hibás termék esetén amint kész a javítás vagy megérkezett a cseretermék, értesítőt küldünk e-mailben, majd természetesen futár fogja kiszállítani a jó terméket. Három napon belüli visszaküldés esetén nincs javítás, cseréljük a hibás terméket. Annyit viszont kérnénk, hogy legyen meg minden szép állapotban az adott termékhez, legalább három napig ne dobjuk el például a dobozát. Egyéb esetekben, amennyiben nem megoldható sem a javítás, sem a csere (mert már nem kapható az alkatrész), akkor közös megegyezés alapján dől el hogyan tovább (például felajánlhatunk hasonló értékű terméket, vagy levásárlás lehetőségét, vagy magát a termék értékét).

    Forrás: ipon.hu

    Mond nekik: cseréljék ASAP vagy adjanak másikat helyette.
  • Panzeradler #185285
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Srácok, láttam, hogy itt vannak iponnál vásárolt emberek is.
    Az lenne a problémám, hogy vissza küldtem gariztatni egy alaplapot, jött is a válasz, hogy kiégett rajta valami, és hogy fél-1év, mire megcsinálják. Ez teljesen normális dolog?
    Nem hiszem el, hogy minimum félévet kell várni rá..., vagy van valami kulcs szó amit válasz levélbe kell küldeni, hogy kicseréljék egy újra?


    (Elnézést, hogy ide írom a problémám, de nem tudok kihez/hova fordulni, ha nagyon offnak számít töröljétek nyugodtan.)
  • Tinman #185284
    Mert unalmas.

    Ha vicces írsz (írtál már), nevettem rajta, de ezen így 4863x nem tudok nevetni.
  • Tinman #185283
    Hát ez az... akkor minek ezen rugózni, szóba hozni?

    Rendszeresen visszatérő téma itt is, hogy ki, hogyan ír.

    Ki a V92-es fax modememet érdekli?

    Ha téged zavar, írj neki p.ü.-t.
  • tomsolo
    #185282
    Hnn uplayen beragadt az I am alive akció vagy mi, így 3,5 euróért el is hoztam egyet.
  • Rony94
    #185281
    Az egész egy nagy kaland, amibe BÁRKI beleélheti magát, hisz a főhősnek nincsen neve/személyisége. Az egész pályát nekünk kell felfedezni, sok mindenre nekünk kell rájönnünk, mert a játék egyszerűen nem ad semmi információt. Minden rajtunk múlik, ez a legjobb az egészben. :)

    Mondjuk én még az elején vagyok és nekem pl. fogalmam sincs hogy most mi a jó abban hogy humanity-t szerzek vagy sem, vagy emberré válok vagy sem. De remélem ezekre is rájövök majd magam.
  • IMYke2.0.0.0
    #185280
    A sárkány muris :)
    Később meglátod. Az egész játék rólad, a harcosról szól.
    wesker24-et például elég nehéz volt rávenni a megvásárlására - remélem, egyszer nekikezd és megérti, miért is jó a játék.
  • wantonly
    #185279
    Köszi!
  • darkling
    #185278
    Itt megtalálod.
  • wantonly
    #185277
    És, azt honnan tudom, hogy mire kapok pénzt? Van erre valami lista?
  • Rony94
    #185276
    Gondoltam. Csak egy kicsit tettem ki a lábam a napfényre és majdnem megpörkölt egy sárkány. Ha nem rohantam volna vissza, de ott döglöttem volna meg. :D Most azon gondolkodom merre menjek tovább, mert ugye több út is van. Na de majd kitalálom. :D
  • Rapid81
    #185275
    Én először kapásból az elsőre nyomtam.
  • wantonly
    #185274
    Oké, engem meggyőztél megyek regisztrálni. :D
  • ZsZso
    #185273
    Értem én, hogy én lettem a csoport debilje, de azért ez még ment egyedül is :). Viccet félretéve, köszönöm a segítséget, de sajna semmit nem ért. Mind1, lehet holnap jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #185272
    Taurust mondjuk én nem úgy végeztem ki, ahogy Tinman, de a későbbi [és jellemzően méretben kisebb] ellenfelekhez képest az lófütty volt.
    S ezt most nyugodtan veheted a játék általi fenyegetésnek :))))
  • Rapid81
    #185271
    A 4 választható pipából az utolsó kell. Nekem megadta rögtön, majd ki is vettem. Ne szemeteljen nekem mindenhová. :)

  • Rapid81
    #185270
    FAQ szerint 24 órán belül kerül át a GMG-re a zseton.
  • Rony94
    #185269
    Ott még nem tartok. Most ütöttem le a Taurus Demon-t. :D
  • Shep
    #185268
    Hát én többnyire értem a többieknél és Zó-nak pl. meg is köszönöm mikor megtisztel egy Crysis-os szarkazmussal :D
  • IMYke2.0.0.0
    #185267
    Én mindig igyekszem komolyan venni benneteket, mert nagy többségben komoly témákról, és a közös szenvedélyünkről beszélgetünk.
    Ezért, sokszor ér váratlanul a csipkelődés, viccelődés és irónia - amúgy, ezek mind csak élőben működnek ugye igazán -, és valóban, sokszor nem jön át.
  • ZsZso
    #185266
    Nekem a hírleveles 0.5 GBP-t sem adja meg. Fakkit. Nem érdekel, én is alszom rá párat, ez úgy néz ki hatékony megoldás lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #185265
    22 órát játszottam vele tavaly - és idén szeretném befejezni.
    Mondjuk, legutóbb úgy és olyan gyorsan lenyomtak békába, hogy mukkanni sem tudtam. Szerencsére, nem volt sok lélek nálam.
    Blighttown-ban.
  • Shep
    #185264
    Gyorsítót szedek :D
  • Shep
    #185263
    Értem, kösz, akkor majd még próbálkozok aztán majdcsak megadja. Egyébként mikor lesz ebből majd levásárolható pénz? Egyelőre ugyanis nem a gmg-re nem viszi át a pénzt.
  • ZsZso
    #185262
    Hát ez a gondolkozás nem tartott sokáig. Vitted a sarokba a mobilod is, mi? :)
  • Rapid81
    #185261
    Én sem azóta szereztem, mióta van ez a cucc, hanem már megvoltak korábban. 1 hónapja, amikor ez bejött, én be is léptem, de nem adta meg őket, aztán tojtam bele vastagon. Most feltévedtem az oldalra, láttam, hogy a hírlevélért ad 0.50 fontot, amire jelentkeztem, és meg is adta. Aztán nézegettem a profilom, próbaképpen nyomtam egy unlinket, majd sign in through Steam-et és egyből megadott mindent.
  • Shep
    #185260
    Hát de nézd meg Imynél is milyen szép eredményeket értem el, 10-ből egyszer már veszi a lapot :D
  • IMYke2.0.0.0
    #185259
    Nem kizárt :)
  • ZsZso
    #185258
    De hát tudod, hogy zokon veszi tőled, Te meg cseszteted. Menj szépen a sarokba és gondolkozz el ezen! :)
  • Rony94
    #185257
    Úh, kezdem egyre jobban megszeretni a Dark Souls-t. Eddig nagyon tetszik. :)

    Imy, te hogy állsz vele? Tudtommal elkezdted te is.
  • Shep
    #185256
    Hát mert megbabonázott a piros dinó :D
  • Shep
    #185255
    Akkor próbálkozni kell hátha egyszer sikerül? Most eleve a fő kérdés az ,hogy a már meglévő acsikat be kellene, hogy jelölje a playfire, függetlenül attól ,hogy mikor értem el őket, vagy sem?
  • Shep
    #185254
    Továbbra sem értem ,hogy miért veszel mindent sértésnek és miért nem tudsz ezen felülemelkedni és egy jót mosolyogni a dolgon. Gidd el ha meg akarnálak sérteni akkor nem így tenném, ez csak egyszerű csipkelődés. Ott van DS, ő mindig veszi a lapot és ügyesen visszavág, és ez így van rendjén, szerintem.


    Személyeskedés kártyát kijátszod? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #185253
    Nem tudom miért, de nekem végig a Raptr + AMD volt a buksimban.
  • tomsolo
    #185252
    Nem a szuper suttyóság az az, hogy bevédesz valakit tök feleslegesen, mert megszoktad a hülyeségeit és közben szaporítod a saját ostobaságaiddal! Egyébként is a sztori nem nagyszám! Mindössze megkérdeztem miért ír ennyi felkiáltójelet! Amire! Az volt válasz hogy nem iskolapadban ül!

    Majd pont tőled fogom megtanulni X évnyi gumi után, hogyan kell NEM helyesen írni! Ne légy nevetséges!
  • Tinman #185251
    Ennyi? 2014-ben is csak ennyi megy?
  • Rapid81
    #185250
    A Radeon a Raptr-nál számít, nem a PlayFire-nél. ;)
  • Rapid81
    #185249
    Elsőre nekem sem adta meg, amikor kezdődött ez az egész és összekötöttem az acc-okat. Most nyomtam egy unlink-et, meg újra összelőttem és rögtön megadott mindent.
  • IMYke2.0.0.0
    #185248
    De neked nem is Radeonod van.
  • Shep
    #185247
    Hát nekem nem ismeri fel a már meglévő acsikat, mindenhez 0-t ír.