311802
  • DarkSector
    #186087
    Hát izé tiszteletem, meg szeretlek nagyon, de nem tudom kiknek hiányzik ez a sok fütyi játék egy asztali gépre, mikor ilyen játékok 1000-vel vannak pc-re a szar játékok vagy éppen átlag alattiak közt.

    Szóval igen szépen hangzik amit irsz, de asztali gépen ez a minőség napi szinten létezik csak észre sem vesszük , vagyis veszik sokan hogy az ilyen minőséget asztali gépen s"szar"-nak szokták nevezni, sokan egy ezektől mérföldekkel szebb-tartalmasabb játékra mondják hogy szar és arra sem érdemes hogy letöltsék.

    Én pl ezekkel biztos nem játszanék asztali gépen otthon ülve, hanem akkor elővennék egy normál mai játékot.
    ezek a mobil játékok csak annyiból jók hogy na ezt is lehet egy mobil készüléken ha éppen mozgásban vagy és van időd játszani.

    Mond hogy nem így lenne. :D

    Te ha lehetne ezeket leszedni pc-re végigjáátszanád őket? :D Vagy megvennéd?

    Az más hogy annak más mobil eszközök.
    PS vita vagy N 3DS és ezekből akarna az ember HD változatokat, mert azok azért hoznak egy szintet, de még ott is sok játéknál érezhetően gyengébb, és érezni hogy ez egy feljavitott mobil változat.
  • IMYke2.0.0.0
    #186086
    Hát igen - a holofedélzet valami eszméletlen király ötlet volt az írók részéről!
  • grebber
    #186085
    Kurva sokan!

    Kár hogy sok cég nem portolja a mobilos cuccát pc-re! Steam-en garantált siker lenne szinte mind. Kicsit felturbozzák a grafikát azt kész.

    Shadowgun,Modern Combatok,Dead Trigger ezek simán jók lennének lövöldözni pc-s szinten is. (Bár a Dead Trigger benyögték hogy jön pc-re ,de még semmi hír róla)
  • Botond #186084
    Igen, de ő konzolt írt, arra reagáltam. De steamen is van vagy greenlightos minden ütősebb iOS cím.
  • Tinman #186083
    Ez így igaz... abs. hagyom magam bevezetni egy új világba és ha meg akarnak velem szerettetni egy karaktert, az jó eséllyel sikerülni is fog, ha tisztességesen kidolgozzák. Teljesen tabula rasa kap szinten minden ígéretes cím nálam lehetőséget, némi nyitott elmével megfűszerezve.
  • Solid Snake
    #186082
    Ez adja rendesen
  • Tinman #186081
    "About Time", ha még egy kis érintésre vágysz :-)
  • Totti5
    #186080
    Csak annyira mint a steamon.
  • Botond #186079
    Mert Xbox live arca de címek fele minimum nem olyan, aminek elég lenne egy telefon?
  • Evoluti0N
    #186078
    De most komolyan. Ki a fene ül le egy konzolhoz, egy tv elé, hogy mobilos játékokat játsszon? Ok. Nem azt mondom, hogy nincsenek jó indie játékok androidra. De hogy az ember csak olyanokkal játsszon? KONZOLON? ASZTALI KONZOLON?
  • DarkSector
    #186077
    És mindegyik lemásolja az x360 kontrollert. :D

    Nekem Huawei telom van, ezzel is megbarátkozok. :D
  • mester1987
    #186076
    *Pontosabban sok műfajt (azért nem mindent) :D
  • mester1987
    #186075
    Én is azokon nőttem fel úgyszint, de mára már minden műfajt bepótoltam, ami érdekel, egyedül a Kill Bill nem tetszett, ami talán hasonló ebben a stílusban ezért sem néztem rá nagyon eddig, de remélhetőleg nincs benne 8 gallon vér meg ilyen nem odaillő dolgok.
  • Rony94
    #186074
    ratgab és mester1987
    Igazán nincs mit. Én már tavaly megvettem, mert nekem is felkeltette az érdeklődésemet, de még nem olvastam el. Én elég nehézkesen tudok csak olvasni, ez betudható annak is hogy én kiskoromban inkább Stallone-Schwarzenegger filmeket néztem. :D

    Ritkán van kedvem olvasni, ha meg van kedvem, akkor is a Sárkányok táncát olvasom, de az meg ugye több mint 1000 oldalas. :D
  • Evoluti0N
    #186073
    Androidos... Erről ennyit. Látod, hogy az OUYA is mekkora siker lett.
  • grebber
    #186072
    Tron néven érkezik a Huawei androidos konzolja

    Annyi ilyen kütyü lesz már ember nem is tudja számon tartani!

    Mondjuk személy szerint nekem ez tetszik eddig a legjobban!
  • ratgab
    #186071
    *ahogy a Cloud Atlas.
  • ratgab
    #186070
    Engem legalább annyira megérintett, hogy a Cloud Atlas. Hihetetlen vihart tudott mindkét film kavarni a lelkemben.

    Amúgy ha már Orweel, az Állatfarm is félelmetes egy műve. A diktatúra árnyoldalairól.
  • ratgab
    #186069
    Köszi, ezt felírtam. Feltétlen elolvasom majd!
  • Zóanagyvarázsló
    #186068
    Az 1984 mindenképpen alapmű és számos további alkotásnak nyújtott inspirációt, de a V for Vendetta esetében érdemes megjegyezni, hogy eleve egy képregény feldolgozása a film. Annak pedig Alan Moore a szerzője, csakúgy mint a Watchmennek.
  • mester1987
    #186067
    Én már régóta szemezek a filmmel, köszi majd ennek utánanézek :)
  • Rony94
    #186066
    Olvasd el az Orwell 1984-et. Elvileg ez a könyv inspirálta a filmet.
  • wesker24
    #186065
    Egyetértek !
  • ratgab
    #186064
    V,mint vérbosszú a Film+-on (mindjárt vége). Ez is egy zseniálisan jó film!
  • grebber
    #186063
    Szerencsére nem sokáig lesz!
  • Rapid81
    #186062
    Indie Gale Space Engineers.

    Ezek hülyék...
  • Zóanagyvarázsló
    #186061
    Nekem nincs ilyen gondom, már csak azért se, mert nem játszottam ilyen játékkal még (a Sam & Max epizódjai lazán függnek csak össze, és azokat is bevártam). Egyébként téli szünet is szokott lenni a sorozatoknál, minicliffhangerrel, de ez már a lényegen nem sokat változtat. Az már talán kevésbé, hogy gyakran a régi évad vége és az új évad vége között van várni való, értsd: addig szinte össze se függnek az epizódok, de az utolsó epizód után egyből kéne jönnie az elsőnek.

    Az a baj, hogy te olyan fura bádogember vagy, akinek az érzéseivel az ügyesebb írók könnyen tudnak játszani :)
  • DarkSector
    #186060
    köszi, uh ez a root, ez bajos, azért köszönöm. :)
  • grebber
    #186059
    1. Legyen rootolt a tablet/telefont
    2. Tudja az OTG funkciót.
    3. Ha ezek adottak ,akkor csak azitt látottakat kell követni!



  • DarkSector
    #186058
    hogy tetted mindezt ha szabad kérdeznem?
  • zorrobomber
    #186057
  • balee4
    #186056
    Az idei első szerzemény. :)

  • grebber
    #186055
    Na sikerült összehozni a táblagépem a ps3 controllerrel (sjnos xbox 360-assal nem jött össze) így tolhatóm a game-eket nagy tv-n az ágyból!


  • Tinman #186054
    Ez mekkora :-DDDDDDDD

    Megfordult a fejemben, hogy ki kéne vágni a Picard-féle ruha huzogatós jeleneteket és jó kis meme-et gyártani belőle :-)

    Nekem sok a 140 rész, mert kb. 3 hónapja sincs, hogy elkezdtem, szerencsére szívesen nézem, nem munka, meg kötelesség, hanem tényleg érdekel.
  • Tinman #186053
    Hidd el számtalan olyan rész van benne, mely után lesz min agyalni másnap munkába menet és persze ebből a szempontól nem a karakterek a lényegesek, hanem a mögöttes mondanivaló.
  • Tinman #186052
    Na jó, csak a sorozatfílin' miatt k. nehéz bevárni a köv. részt, vagy el sem kezdeni az újabb évad 1. részét. Értsd: Nehéz megállni, nehéz ellenállni a csábításnak.

    Ez a tipikusan ugyan a sorozatok lényege, hogy várd, hogy akard nézni.

    És ha már sorozat! Az a JÓ sorozat, melynek részei 1 hetet kell várni adott évadon belül és nem HÓNAPOKAT.

    Sorozatfílen' a gaming iparban = szemét, aljas dolog.
  • Totti5
    #186051
    Ezek a karakterek szépen ki fognak bontakozni... Riker is idővel, Data meg pláne ( ugye ő azzá akar válni, ami sosem lehet ).

    Ferengikről a DS9 tart kivesézést, ott kiderül minden h miért ilyenek, a társadalmuk, a létük értelme.

    ( ha már Pikárd zakó huzogatása, akkor figyeld meg Riker hogy ül le a székekre :))) )


    Nem sok az a 140 rész. Tavaly ST Voyagert, Enterprise, Stargate SG1, Atlantis s most fogom befejezni az Eureka újranézését ( jesszus ez mennyire zseniális másodjára is és nincs egyetlen olyan rész sem amit untam volna, vagy esett volna a színvonal egy tizedet is, mindegyikben ugyan az a lendület, poénhegy, komolyság és minőség ( ilyen még a Csillagkapu és a Star Trek sem volt, pedig azokat még jobban imádom ).

    Eureka vége és jön Babylon 5 megint!
  • Zóanagyvarázsló
    #186050
    Az nem kérdés, hogy a sci-fi kultúránk része, csak az, hogy erre büszkék lehetünk-e :) Mint mondom, nem kívánom megítélni, nekem is tervben van az egész pótlása ab ovo, csak mondom, hogy kívülállóként nehéz volt befogadnom mélyértelmű klasszikusként a TNG-ből látottakat.
  • Zóanagyvarázsló
    #186049
    Te mondtad azt, hogy bevárod a sorozatok - nem évadok! - befejezését. Ez alapján nem pár órás epizódokra gondol az ember. A Telltale-nél egy évad a teljes játék (nem azt mondtam én is, hogy várd be? hahó!), mely nyilván rövidebb, mint egy sandbox akció-kaland, hiszen a műfajból következik. Szóval nem az epizódok végéről beszélek.
  • ratgab
    #186048
    Félelmetes, ismét egyetértünk. Remélem ez nem lesz azért tendencia.