311802
  • Sir Quno Jedi
    #186407
    Anno a Daragon Age miatt vettem ramot és kődrága új VGA-t. :D Szóval ez egy trend nálam, ha Bioware, akkor hw bővítés.

    Most "idén" a DA3 és a W3 a soros játékok, ha nem futnának tökéletesen, akkor jön hw upgrade bácsi. Jah és a szabikat is már tartalékolom ám rájuk. :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #186406
    Jah, közel 100k-mba fájt AKKOR ez az élmény (ami igenis sok pénz volt), de nem sajnáltam rá, sőt. Életem legjobb kiadása volt. Nekem ez drog, nekem a legjobb kell és TISZTÁN! Van aki iszik, van aki füstöl, van aki lövi magát, én kocka+gamer vagyok és sf klubbokban nőttem fel geciek! :DDD
  • zorrobomber
    #186405
    Nálam is jelölt a "minden idők legjobb játéka a KoTOR-on kívül" címre!
  • Sir Quno Jedi
    #186404
    Nana. Mikor megjelent az ME, akkor hasonló játék sem volt sosem előtte (sem utána, csak a folytatásai), ergó olyan lenyűgöző volt elsőre, hogy éjjel-nappal ottragadt előtte az ember (én konkrétan vette, full áron egy xboxot hdd-val, egy ME1-et szintén full áron megjelenéskor és jóőár nap szabit vettem ki, mivel akkor ez lehetséges volt, ha jó előre lefixáltad, bár közbe is kellett néha melózni).

    Életem legeslegjobb élményei közé tartozik, mikor punnyadtam a marhabőr fotelben, dübörögtek/visszhangzottak az ONKYO mozi-erősítőn, plus 250W-os óriás hangfalakon térben körbe a makó lövései (durva, mintha igazi harckocsi lenne) és a jellegzetes zenéken bepárásodott az ember szeme hajnali 3-kor. Rögtön kétszer letoltam megállás nélkül.

    Én sf rajongó vagyok és az ME maga a megtestesült álom/álmom. Persze manapság már halálra unnám magam én is a makos részeken (mivel már eleget makóztam szét a sok uncsi bolygót), de AKKOR élve beszartam! Ezt az élményt nem tagadhatom és senki sem veheti el tőlem.

    Szóval az ME1 minden idők legjobb játéka címre jelölt részemről (meg a DA is). Új és egyedi volt.
  • Zóanagyvarázsló
    #186403
    Miért, a ME3 besüllyedt az első rész középszar szintje alá? Ezt írták a Metacriticen forrásaid?

    Félreértés ne essék, szeretem a ME1-et, a fősztori marha jó, de azt mindketten tudjuk, hogy sok a baj vele. Egyetlen más RPG-ben sem untam a kiegyensúlyozatlan színvonal miatt a vele töltött időm 80%-át.
  • jarlaxxe
    #186402
    Az ME3-al az a baj, hogy volt egy ME1 is és látja az ember honnan hová butul a BW.
    Ettöl még persze nem rossz játék kivéve az útolsó egy órát ami viszont a legelcseszetebb ending kategoria örökös nyertese.
  • grebber
    #186401
    Azt holt biztos hogy így van ,főleg úgy ahogy én csinálom kb 0 felkészülés.
    Azért nem mindegy hogy valaki hónapokat készül egy ilyen hosszú távra aztán már csak le kell tolni és kb el sem fárad.

    VS.

    Ahogy én csinálom heti 2 fociedzés (ugye nyáron meg télen ez nem igen van) néha eljárok futni majd 4-5 óra gép előtt ütlés után felkelek és lefutom.

    Ha én így lefutom/végigbírom az egy számomra szavakkal leírhatatlan hatalmas dolog lesz.
  • kigyi
    #186400
    Ez rendben van én ilyen ember vagyok, nem tenném meg, hogy átverem, de ezt ő nem tudja, nem is tudhatja. Még 1 webáruház esetén is fenntartásokkal kezelem az előre utalást, annyi átverést lát az ember :(

    Mondjuk Grebber éppen fordítva nekem vásárolt valamit teljesen ismeretlennek blikkre, hogy én elutaltam a pénzt (ezt csak mondhattam, mert banki nap csak 1 hét múlva volt legközelebb). Mégis megbízott bennem ami jó érzés volt.
  • Sir Quno Jedi
    #186399
    Elmúlt 20, vagy több. Te is melóznál, ha megfizetnék és lenne rá lehetőséged. Sajnos vannak az embernek kötelezettségei is. És addig kell húzni az igát, míg még képes vagy rá, ha lóg is a beled. Ez nem kívánságműsor. Persze vannak "életművészek", de ott mindig más fizeti meg az "árát", őgy nem nehéz ugyebár... :DDD
  • zorrobomber
    #186398
    Az éjszakai műszak nagyon nem egészséges!
    What Astronauts Can Teach You About Getting A Great Night's Sleep
  • Sir Quno Jedi
    #186397
    DE! :D Aúgy minőségi tatalom van benne. Csak jól el van benne szórva/rejtve. Ha az ember elkezd belemenni a dolgokba és belemélyed, akkor totál más a játéknak még a hangulatat is. Tudod, egy papíros RPG-nél is fontos a te magad hozzállása és hajlandósága. Az RPG-ből az R-t aztnagyrészt te adod, neked kell rá hajlani, úgy kell érezned, bele kell élned magad és merőben új/más lesz az élmény.

    Tudod, mikor belőve ülnek a tévé előtt, mikor csak az adászünetes hangyák vándorolnak benne... mégis éleük legdurvább élménye lehet. Csak hozzáállás kérdése. :DDD ÉS az ME bőven ad lehetőséget neked erre.
  • Tinman #186396
    Legalább több milliós sírköve lesz :-(
  • Tinman #186395
    Szerintem te meg a melót viszed nagyon túlzásba!

    Tök jó nem szarakodni a szupermarketben, hogy mit vehetsz meg és mit nem, de inkább szarakodjak az árakon, mint, hogy rámenjek a munkára teljesen... kb. mint te. Gondolom sokat romlott az egészséged az elmúlt 10 évben. Tudom, eleve szar lapokkal indultál, de azon is lehetett rontani úgy fest, nem?
  • Shep
    #186394
    Na de ennek így mi értelme? 1-2-re meggyógyít majd a sárga föld ha így folytatod.
  • Tinman #186393
    Várós! ;-)

    Amúgy SOK ismerősöm aki már lefutotta azt mondja, hogy a félmaraton 1 dolog, a maraton meg a másik. Kimerülnek a szervezet tartalékai olyan 25-30km körül mocskosul és mintha falba ütköznél.

    Erősen kíváncsi leszek mit nyújtasz... van egy katona srác akivel szintén dumálgatok... ő lefutotta a félmaratont 1 óra 38 perc alatt.

    Maratonra is készült a köv. évben tisztességesen, de alig tudott bevánszorogni 5 óra alatt! Mocskosul kikészült. Eleinte abs. a mezőn elején járt kb. a "a falig", aztán jött sudden death :-D
  • zorrobomber
    #186392
    Én is bizakodva várom az új ME-t. Igen, a 3-ban is vannak nyalánkságok, finomságok, meg iszonyat mennyiségű tartalom, mégis, nekem van hiányérzetem. Sehol nem írtam hogy a mennyiséggel van baj, sokkal inkább a minőséggel. Az hogy van egy ilyen véleményem szerintem nem röhejes.
  • Shep
    #186391
    Hát nem kellemes az biztos de hidd el előbb utóbb mind megkapjuk amit érdemlünk, az átverők is, bár ez ugyan sovány vigasz de azért mégis valami.
  • Sir Quno Jedi
    #186390
    Fél hatkor kelek, este érek haza és hajnalig nyomom a második műszakot. Pár órákat alszom/komázom így pernap, vagy annyit sem. Emellett bármilyen tevékenységet ebszorítani, ami miatt el kéne hagyni az otthonomat pluszba és még órákba is telne + utazás, az teljességgel lehetetlen. De nem is szándékszom. Ezé vettem szobabicót, de arra is ritkán ülök fel.
  • grebber
    #186389
    "A maraton 42 195 méter távú futóverseny. A táv teljesítése sokak szerint emberfeletti teljesítményt jelent, ezért e sportág a kitartás egyik szimbólumává vált"

    Tavaly nyáron már megvolt a félmaraton.Idén augusztusban lefutom a teljes maratont is! Nekem ez fokozottam emberfeletti lesz,mert nem csak a táv hanem az is hogy erre a ~4.5-5 órára (legalábbis remélem ennyi idő alatt meglesz) fel kell kelnem a gép mellől és ez egy függő esetében nem kis kihívás.

  • Tinman #186388
    +1

    Tükörbe nem tudnék nézni.

    Ezért k. fáj, amikor velem nem ilyenek... sőt.
  • Tinman #186387
    1. Én is, mert ezt ízületekkel, hogy lehet bírni azt nem értem.
    2. Egyetértek. Az ekkora távok nem az átlagos emberi szervezetre vannak szabva. Ennek ÁRA van!
  • Tinman #186386
    Pl: 60 km walking. Ok, plzdie,thxbye. ^^

    Pont mesélte, hogy csak ennyit tud beleszorítani, mert mostanában sok a melója.

    Na most nekem 7:00-tól 18:00-ig nyomni kell a melót. Persze, ha tényleg 8 órába lennék + melóhelyhez közel laknék, akkor 8:00-16:30-ig lenne, az úgy erősen faxa lenne, mert nem sötétben kéne botorkálnom a pályán, meg nem mínusz fokba kéne nyomni, mert a nap már sehol, mire hazaérek :-(

    Neki ilyen... közel a melóhely és otthon nem kell neki céges ügyeket intéznie. Nekem is kell, ahogy tudtommal neked is. Igaz én csak mailben vagyok hajlandó kontaktolni otthon.
  • Shep
    #186385
    Szerintem meg inkább az a hihetetlen, hogy nem az manapság a normális ,hogy nem verem át a másik felet, meg egyáltalán nem is lenne szabad annak felmerülnie, hogy valaki átverheti a másikat. Tudom, álomvilág de nekem eszembe nem jutna megvezetni mást, ígéretet be nem tartani stb.
  • Sir Quno Jedi
    #186384
    Nattyon kíváncsi vagyok a DA3-ra, de az új Mass Effect-re is, ami állítólag már játszható formában van. Persze még sok idő, míg az iszonyat mennyiségű tartalmat belegyömöszölik, de remélem nem lesz visszalépés.
  • IMYke2.0.0.0
    #186383
    1. szeretnék ennyire egészséges lenni.

    2. nem erőltetném ennyire. Mert a korsó addig jár, míg...
    A túlzásba vitt edzés nem hogy segít, hanem árt a szervezetnek.
  • Shep
    #186382
    Durván nyomja.
  • kigyi
    #186381
    Nem hinném, bár sohasem néztem hol lehet ezt látni vagy kaptam-e valahol valami + jelet vagy valami :)
    Amúgy szerintem csak annyi, hogy ott is ahogy máshol is 8-10 éves acc-al hirdettem meg és gondolom ezért bízott abban, hogy nem átverés, de ebben sincs túl sok logika. Nő volt így nehéz is lenne megérteni milyen úton jutott el az egyből utalásig. :) Én azóta lenyomoztam sok szép képet készített a géppel :)
  • Sir Quno Jedi
    #186380
    Miez bazmeg?! Ez nem dolgozik, vagy mi!?
  • Tinman #186379
    Biztos sok a megbízhatóságod... nekem eléggé, így rögtön olyan p.ü.-ket kapok, hogy hová utaljanak :-D
  • zorrobomber
    #186378
    A Telltale alapítója James Bond játékot szeretne csinálni
  • kigyi
    #186377
    Hihetetlenek az emberek én egy fényképezőgépet adtam el 55k-ért úgy, hogy még nekem is elrettentő volt ahogy megvették tőlem.... :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PH-n hirdettem rám írt egy csaj, hogy megvenné és hova utalja a pénzt. Rögtön 2k-t kértem még postaköltségre. Sem azt, hogy van-e valami sérülés, vagy gond a géppel sem azt, hogy egyáltalán bekapcsol-e nem kérdezte... Én a mai napig nem értem, hogy lehet ennyire felelőtlen az ember. Egy használt gépet vásárol (ráadásul piaci ár felett 47-52 között volt akkoriban annak a gépnek a használt piaci ára) és még csak annyit sem kérdez, hogy rendben van-e a gép, vagy vállalok-e rá valamit esetleg garantálom-e működőképességét... Becsomagoltam amint megérkezett a pénz és elküldtem neki. Vissza sem jelzett, hogy megkapta-e sértetlenül...
  • grebber
    #186376
    Lords of Fallen (City Interacive kiadásában)


    CSak lesz ebből valami...



  • Tinman #186375
    Ő egy cyborg, egy droid!

    Sokkoló amit csinál ^^
  • Shep
    #186374
    Mielőtt valaki belekezdene, én is tudom ,hogy el lehet érni azt a szintet.
  • Shep
    #186373
    Persze, meg folyamatos hibernálás alatt van :)
  • Shep
    #186372
    Ez igaz de legalább olcsó, persze neked, hogy ingyen van úgy más a helyzet. Én jelenleg itthon nyomok egy hat hetes programot persze kérdés, hogy sikerül-e 6 hét alatt a célt elérni :)
  • arty
    #186371
    ha túl sok a pénzed, miért nem jótékonykodsz inkább? :))

    apródon ismeretlennek pénzt előreutalni :D (még akkor is, ha végül megkapod a cuccot)
  • Tinman #186370
    Beszélgetek pár napja egy sráccal, aki 135 kg volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1.5 év alatt futás+kerékpár+séta kombóval 90kg-ra fogyott le.

    A nyugalmi pulzusa 38 basszus!

    De ami még durvább, hogy most vasárnap futotta le a 2. maratonját, ráadásul 3 óra 27 perc alatt! Hazament megkajált, lezuhanyzott majd d.u. lesétált még 10km-t!

    A legdurvább a végére: 39 éves, vagyis idősebb, mint mi! ^^

  • ratgab
    #186369
    Na megérkezett a pénz a delikvensnek, most várok.

    Gyakorlatilag egyfajta becsületességi tesztként fogom fel a dolgot, mintha egy kísérletet végeznék...
  • Dzsini
    #186368
    Az első Dragon Age-ben volt, hogy városba menet váltogattam a szereplőket, hogy egy-egy helyszín bizonyos pontján a triggerelt dumákat hallgassam :)

    (hasonlóan az ME1 liftes csevegéseit is bírtam)