311802
  • Zóanagyvarázsló
    #186487
    Már van, az egyhavi 2k, persze nálunk drágább, mint a szegény amerikaiaknál, angoloknál.
  • DarkSector
    #186486
    Egy fórumban még ha akarnál sem tudnál megszólalni. :D
    (max írni)
  • ratgab
    #186485
    Értem én, csak már megszólalni sem merek....
  • DarkSector
    #186484
    Nem is értem Tinman-t, ekkora monitort meg ilyen H-End pc-t segélyből nem lehet venni. :D
  • Seth
    #186483
    Nincs 1 havi, csak negyedéves előfizu, ami 4500,-
  • DarkSector
    #186482
    3 hó 4500.

    Hát ha ugy nézed megéri hogy 1x lenyomni őket, de folyamat előfizetés nem.
    Inkább dobozzal olcsón megvenni és utána legalább eladhatod, ha 3 honapra előfizetsz, utána a 4. honapba már ugye nem tudod használni megint elő kell fizetned.

    Boxnál igaz régebbi gémeket ad de végleg a tiéd marad ugye.
  • Sir Quno Jedi
    #186481
    De nem érted. Ezeknek az is spoiler, hogy az alien-ben alien van! Vilinger?! :DDDD !4négy
  • Sir Quno Jedi
    #186480
    Nem tudom mé basztatol, én nekem legalább van állásom és adózom, ellentétben a sok segílykés népséggel szemben. Azokat is az én adómból tartják el vaze. Azokat basztassad! :D
  • grebber
    #186479
    A GamePointsNow látott egy listát, amin állítólag a PS Plus februári ajánlatai szerepeltek. Bár még ők sem merik biztosra mondani, az, hogy a listára az egyik US Store-ban januárban ingyenes játék is felkerült, bizakodásra ad okot. Februárban elvileg ezeket lehet majd letölteni ingyen a PlayStation Plus előfizetőknek:
    PlayStation 4

    Outlast
    PlayStation 3

    BioShock Infinite
    Metro: Last Light
    PlayStation Vita

    Dynasty Warriors Next
    Modnation Racers

    Én nem tudom mennyi havonta a ps plus ,mert sose néztem ,de lehet kezdi visszahozni az árát a sok játékkal!
  • ratgab
    #186478
    Már nem is mertem leírni, hogy gyakorlatilag semmit sem lőttünk el.... De megtetted helyettem.
  • Sir Quno Jedi
    #186477
    Mé ha sokat tolod az SR4-ben a női karidat, ki tudja, egy nap lehet te is így döntesz.... :D
  • Tinman #186476
    SQJ dógozzá'! Keressed' a pízt'! :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #186475
    Az isten szerelmére, muszáj volt? :(
  • ratgab
    #186474
    Ebben is van valami.
  • DarkSector
    #186473
    Ne cukkoljuk Imykét, mert bepöccen megsértődik és feladja a topikgazdiságot!
    Na utána vakarózhatunk majd hogy mi lesz. :D
  • Tinman #186472
    Ezért van a spoiler tag, mi használjuk ezerrel :-)
  • Sir Quno Jedi
    #186471
    Még lehetsz nő, máma semmi sem lehetetlen. Íme a Wachowski "fivérek":

  • DarkSector
    #186470
    Én meg elmutogatni képek formájában. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186469
    Köszike, ha nő lennék, most tuti szívecskéket küldenék :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186468
    Ezért hagytam abba amit korábban kezdtem.
    Rólad és ratgabról biztosan tudom, hogy képesek vagytok akár a teljes törétnetet előre letudni - trailerek, képek, leírások alapján is.
  • Sir Quno Jedi
    #186467
    Igazi drámaqueen vagyol, de ezé szeretünk. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186466
    Próbálom védeni azon kevesek (köztük a magam) játékélményét, akik direkt nem járnak az érintett játékok topikjaiba, hogy ne fussanak bele spoilerekbe / azoknak akár csak bolhaköhögésnyit is tekinthető elemekbe.

    Annak üzenném, akinek ez nem érthető: sajnálom, nem tudok empátiát kölcsönözni.
  • Sir Quno Jedi
    #186465
    Bezony, játszva igazi overwhelming élmény, videón nézve uncsiak, ha magad vagy ott az előzményekkel, beszarsz élve! :D
  • Sir Quno Jedi
    #186464
    Meg ne feledd, engem az sem zavar ha visszafelé kell olvasni egy könyvet. :D
  • Dzsini
    #186463
    Nem túl rég lett hozzá gépem, egy Intel 852-es chipset + CeleronM laptop nem a játékosok mekkája :)

    De jól szórakoztam velük így is, nem érdekelt, hogy az évek során biztos írt róla ide-oda pár ember pár dolgot, meg akár láthattam pár youtube-os videót is. Úgyse tudtam azokat hova tenni, a saját élmény elsöpörte ezeket.
  • Sir Quno Jedi
    #186462
    Nyugi, semmi durvát nem írtunk, ami az első fórum első soraiban nem derül ki. Az a jó ezekben a játékokban amúgy, hogy ha azt hiszed, hogy már tudsz is valamit előre, nem fog veled úgy előfordulni, mer rögös út vezet oda... :D
  • Shep
    #186461
    Az jó.
  • Sir Quno Jedi
    #186460
    Na jócskán lemaradtál szívem! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #186459
    Ez tény, de erre írtam, hogy ezek számomra másodlagosak. Ezzel együtt fontosak, és élveztem ezen aspektusait a játéknak, sokat dicsértem én is miatta, de ez nálam nem spanyolviaszként felemlegetendő kategória. Ez az iparosmunka része.
  • IMYke2.0.0.0
    #186458
    Senki sem írta, hogy semmiről nem beszélhettek.
    De, neked, mint főkockának tudnod kellene, mekkora játékélmény törést tudhat (bár sejtem a válaszod, inkább már nem is folytatom)...
  • Dzsini
    #186457
    Én az első Mass Effect résszel 2012 nyarán játszottam (az első Dragon Age-el meg idén nyáron).

    Nem dőlt össze a világ.
  • Sir Quno Jedi
    #186456
    Inkább murva idegesítő, hogy lassan SEMMIRŐL nem lehet beszélni, mert neked MINDEN spoiler. Direkt vigyázok, hogy semmi olyat ne írjak, ami spoiler lehet neked és még így is sírol. Gáz na. Képzeld akkor el, milyen lenne, ha leszarnám?! :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #186455
    Tudod, nem csak a hörcsögélet átka, hogy az ember nem tud / akar olyan játékkal játszani, ami "nemsokára" csak 2 éves lesz...
    A sok tényezőt a remélhetőleg nem túl szegény fantáziádra és empátiás képességedre bízom.

    Szóval, minden felfortyanás nélkül: tényleg jó lenne, ha szobára mennétek a Dragon Age - Mass Effect élményeitek részletes kibeszélésére.
  • grebber
    #186454
    Olcsó áron bármi lehet top 10-es

    2 $-os Alienset vitték mitn a cukrot be is került az UK Charts Top 10-be!
  • Zóanagyvarázsló
    #186453
    Ha azt írom, hogy pop-up (+AI stb., lásd korábban kifejtve), az tény. Ha azt írom, hogy az inventory el volt rontva az is tény, mert nyilvánvalóan átláthatatlan, diszfunkcionális volt, a fejlesztők is elismerték, a játékosok is szidták. Ha azt írom, hogy copy-paste, az is tény, mert tényleg ugyanazok a bunkerek voltak a bolygókon. Ha azt írom, hogy a főszál harmadára 50. szintű voltam, az is tény, mert megtörtént velem. Ahogy az is, hogy túl sok mindent kimaxolhattam.

    Nyilván a karakterfejlesztésen és egyebeken lehetne vitatkozni, de annak idején mindenki azt mondta, hogy bezzeg a Baldur's Gate-ben, KotOR-ban jobb volt, emlékszem az össznépi panaszra. Mármint az RPG-sektől,a Gears of Warból érkezettektől nem. Nem volt az egy mély rendszer (a nem harci skillek eleve kozmetikai jellegűek voltak), és túlzásnak tartom, hogy a ME2 óta az a bezzeg. Nem mondom, hogy akció-RPG-hez nem ment el a hibáival együtt.

    Szóval mi az én nagyon szubjektív, nagyon egyedi véleményem? A rózsaszín köd hiánya? Az jogos! (Mondom ezt úgy, hogy nagyon tetszett a égjáték is - a banális bossfightot leszámítva - elő is rendeltem a ME2-t, de a játékról ugyanez volt a véleményem akkor is. Mármint most a hibáit írtam le, hiszen ennek kapcsán reagáltam, nyilván tudnám dicsérni is, ahogy meg is tettem máskor.)
  • Sir Quno Jedi
    #186452
    Mer a képregényben nem magad döntesz?!?!?!? Az a lényege, hoyg zanzésítva lejátssza az első két részt és csak ott kell döntened, ahol TÉNYLEG fontos a 3. rész miatt. Bár tény hogy jobb saját mentésből élni. Csakhát ha mindég más platformon toltad, az úgy hirig.
  • IMYke2.0.0.0
    #186451
    Szomorú, hogy figyelmeztetni kell még téged is...
  • Sir Quno Jedi
    #186450
    PIRAMISRA!
  • ratgab
    #186449
    Nem rossz ötlet, de inkább magam döntenék.
  • ratgab
    #186448
    NFS Most Wanted DLC bundle 12 dolcsi Amazon Editor's choice-ban

    Kuponnal ez 7 dollár.