311802
  • zorrobomber
    #186527
    Jah, köszi!
  • zorrobomber
    #186526
    Forrás? Ez azért lehet fontos hír, mert akkor megindulhatnak a mod-ok is...
  • tomsolo
    #186525
    Én asszem a legtöbb amit buktam ilyen netes vásárláson 7 euró volt.

    Az is igaz, hogy cserébe nem egy, hanem mindjárt 5 - sztem szemre összeállított kulcsot kaptam - :D
  • arty
    #186524
    örülök, hogy mákod volt (1700 talán nem volt nagy kockázat, de kockáztattál)
  • MerlinW
    #186523
    A letölthetőt linkeltem, de miután máris elfogyott automatikusan átváltott az Amazon.
  • tomsolo
    #186522
    Azt nem néztem, elismerem.
  • kigyi
    #186521
    Ingyen????? Te jó ég hová fajul még a helyzet???
  • ratgab
    #186520
    De amazonon kuponnal 2,5 dollár darabja... Kivéve a Bio-t...

    :-P
  • tomsolo
    #186519
    Brothers -> 4.30 EUR
    Bioschock - > 9.60 EUR
    How to survive - > 4.67 EUR

    :P

  • Dzsini
    #186518
    forrásmegjelölés nem árt ilyesmihez :)
  • grebber
    #186517
    Az a dobozos amit írtál a Homefrontra!
  • Moby
    #186516
    Általában mocapezik az arcot is, a motionscan annyiban "más", hogy előbb felveszik a scene mocapet, és a motionscant külön, mozdulatlan arccal. Ez néha kissé inkoherens mozgást eredményez a karakter, és az arca között. Erre gondolt a kolléga. Többször alkalmaznak külön felvételt az arcra, de azok nem ennyire jó minőségűek, nem jönnek ki ennyire az ilyen hibák. Míg az említett címeknél a scene mocap közben veszik fel az arcra a mocapet, fejkamerával.
  • MerlinW
    #186515
    Homefront $2
    Brothers - A Tale of Two Sons $8
    How to Survive $7,5
    Bioshock Infinite $13,2
  • Fpocok
    #186514
    [nagy] INGYEN JÖN AZ OFFLINE SIMCITY UPDATE!
  • Sir Quno Jedi
    #186513
    Bele kell sajnos nyugodni, hogy ez az AAA+++ filmszerű játéko kategória erően durva iaprág, ami istentelen vagyonokat fel tud emészteni. Rengeteg durva technológia, sok-sok színész, szkriptíró/író, hangmérnök, világítástechnikus, vágó, animátor, designer, animátor, pályadesigner, tesztelő... istenudjami kell hozzá. Sokszáz profi együttes több éves munkája kell hozzá. Az meg nem olcsó, a felszerelés meg pláne nem, a bárleti díjak az eget verik...

    Ez nem az indifos kategória, hanem a jelenlegi technológiai civilizácziónk csúcsa, alfája és omegája, non plusz ultrája. Lehet rá fanyalogni, de ez a MAXIMUM amit VALAHA is bárki ki tudott hozni. Ennél lesz jobb, de csak azoktól, akiknek van erre pénzük és kapacitásuk.

    Szal. hátrébb az agarakkal!
  • MerlinW
    #186512
    L.A. Noir mikikája nem konkrétan olyan "technológia", hiszen motion capture-el készült, mint CGI-s filmek. Ez nem csak hogy drága, hanem mocsok sok időt is igénybe vesz, amit a mai piacon nem sokan engedhetnek meg maguknak, lásd a Team Bondi is belebukott a dologba.
  • grebber
    #186511
    Drága még és nem steam-es.
  • ratgab
    #186510
    Alice Madness Returns Complete Collection origines 10 dolcsi, kuponnal 5.
  • MerlinW
    #186509
    Az Enslaved mimikái voltak Disney minőségűek:)
  • MerlinW
    #186508
    Esetleg próbálkozz a játék topikjában...
  • MerlinW
    #186507
    Hát.. szerintem k*va jó volt.
  • ricsa008
    #186506
    üdv lenne egy kérdésem

    Regeltem a Dragon's Prophet mmo ra de csak csak utánna láttam meg hofy Steamen is tölthető leszedtem most viszont csak egy regisztrációs lapot dob be nincs olyan hogy ha már regisztrálva vagyok nyomjak ide vagy oda... mit csináljak?
  • genndy
    #186505
    De ezt arra mondod amikor csak a szöveget mondja föl, nem? Ott kell hozzáanimálni az arcot a hanghoz. L.A Noire-nál tudtommal egyszerre vették föl a mimikát és a hangot.
    Mondjuk az ME3-nál is büszkék voltak arra, hogy össze tudták hozni mondjuk két szereplő párbeszédét, az éppen felmondó szinkronszínész láthatta/halhatta a másikat, és arra jobban tudott reagálni, még ha csak felvételt is látott és nem élőben ment az egész (egyébként külön városi stúdiókban voltak és a hangmérnök meg asszem LA-ban). De a TLOU-nál nekem is tetszik hogy együtt játszanak, és rögzítik az egészet (bár konzol hiányában a játék kimarad, csak a "kulisszák mögött" videót néztem).
  • Evoluti0N
    #186504
    Egy gond van vele. Az, ami a legtöbb más játékkal is. Külön mondják fel a szereplők a szöveget és ez néhány játéknál sajnos érződik is. Sokkal jobb mondjuk a Beyond-nál, vagy a TLOU-nál, ahol együtt játsszák el a jeleneteket a színészek és sokkal hihetőbb, közvetlenebb az egész, van köztük egyfajta kémia és az improvizációra is van lehetőség, ami csak javít a minőségen.
  • tomsolo
    #186503
    Az is milyen olcsó, már majd ezresért elhozható.
  • zorrobomber
    #186502
    LA Noire e téren etalon (kéne hogy legyen, de persze nyilván méregdrága a technológia).
  • DarkSector
    #186501
    25-30 év különbség :D

  • grebber
    #186500
    Facebookon látom a képet a Sniper Ghost Warrior széria átlépte az 5 millió eladott példányt!

    Azért ez egy ennyire utált és lesajnált cégtől nem semmi!
  • Evoluti0N
    #186499
    Jó grafika nélkül is lehet jó egy játék. Sőt! Csak a jó grafika nem elég, mert évek alatt megkopik és nem marad semmi, ami miatt jó a játék. Ugyanakkor a jó grafika egy hatalmas plusz. Növeli a beleélési faktort. Ezért jó, ha egy játék minél szebben néz ki. (húha, de általános okosságok - Captain Obvious)
  • Fpocok
    #186498
    F3 azért egész csúnyácska.
  • Sir Quno Jedi
    #186497
    Nem ez a lényeg. A filmszerű expreince az kell, hoyg az arcokon az érzelemk stb. tökéletse legyen. Kiváló színészi játék nem értékelhető egy technológiai szint alatt, mert nem marad belőle sok. Az ME3 határeset sok helyen. DE áltlában érezni, mit akar kifejezni a mocapszínész. Ezt kéne továbbpörgeti, hoyg a karakter már szinte éljen. A Heavy Rain sem volt rossz próbálkozás etéren, de azt is lehet még fokozni, de bőőőőőnyállal. Emlékszünk, közelről mutogatták a pofákat töltés közben, nos ezt a szintet várom el MINIMUM egy nextgen PC játéktól jelenleg de ingame, nem csak így "demózva". Az LA Noir egy érdekes mellékág, az a technika is tetszik, felőlem azt is behozhatják, csak nagyobb felbontásban stb.
  • zorrobomber
    #186496
    !ALL TEH GRAFX!
  • Micsu
    #186495
    nagyon hiányoznak a gogról a régi klasszikus "szimulátorok" ala microprose vagy janes játékok :S
  • Sir Quno Jedi
    #186494
    Kérdés, hogy az új DA és új ME mennyire lesz filmszerű és mennyit javítanak a karakterek polyszámán, textúráin, animációján. Illetve főleg az arcokon, mimikán, szemeken, hajon, bőrön stb. Mert ott azért van mit húzni még rajta. Ha rendesen felhúzzák mai szintre, az kánaán lesz!!! AKAROM!
  • grebber
    #186493
    Nekem nekem kell végigvinnem a videókból képekből leszűrök mindent!
  • zorrobomber
    #186492
    Honnan tudod hogy ezek nem normálisak, anélkül hogy kipróbáltad volna? Eleve én úgy tudtam itt a topikban csak úgy lehet értékelni egy játékot ha kiplatináztad :)
  • grebber
    #186491
    Ezeket még ingyense nemhogy 1200ft-ért!Annyiért normális játékot is kapni!
  • zorrobomber
    #186490
    Hörcsögök előnyben :) ->
    50 játék - 4 euro
  • Zóanagyvarázsló
    #186489
    Rune Classic 60%-kal leárazva a GOG-on

    Először legyintettem rá, hogy megvan Steamre bundle-ben, erre látom, hogy a Classic az a "remake", és GOG-on jár hozzá a teljes Gold is. Elvileg a kivágott pályák külön talán játszhatók a Classicban is, de a kampányba nincsenek beillesztve, mások pedig át vannak designolva. Állítólag a Classic esetében az NPC-k hangjával is van gond. Szóval az elborult kompletisták dilemmázhatnak.
  • Zóanagyvarázsló
    #186488
    Nekem amúgy ez nem ér sokat, nem konzolon voltak tervben. Igaz, PC-m meg nincs hozzájuk, de az esetleges DLC-k konzolos ára riasztó.