311802
  • Rapid81
    #186648
    Nem tudom mit hisztiztek. Most a YT úgyis rá van szállva a gameplay videókra. Lehet trollkodni és jelentgetni az OW-t.
  • Shep
    #186647
    És megmagyarázza :D
  • ZsZso
    #186646
    Csak szarkazmus volt részemről, tudom jól, hogy végigkínlódtad :).
  • Tinman #186645
    Azé' egy Ducktales-be már 2 perc után is látszik, hogy lófax mélység se lesz benne, ellenben a srácnak a DaS az kb. egy akkora kérdőjel volt (most is az), mint nekem a GT6.

    Plusz a VÉGSŐ minirivjút akkor írtam ide, amikor lepergett a credits.
  • Tinman #186644
    Itt a lényeg... első benyomás kihangsúlyozva.
  • Tinman #186643
    +1
  • Micsu
    #186642
    véleményed viszont lehet 30 perc után is, meg pár kép alapján is mint ahogy sok esetben van neked is legyen szó gamingről, politikáról, mindenről
  • ZsZso
    #186641
    Na igen, meg múltkor nagyon lehúzta a Ducktales -t, s mindezt úgy, hogy még nem is volt meg az össze achija!
  • ZsZso
    #186640
    Van olyan is, csak azt 'First Impression' -nek hívják, nem 'Review' -nak. TotalBiscuit szerintem verhetetlen ebben a témában (de Ő ki is hangsúlyozza, hogy csak az első benyomásairól beszél, x óra játék után).
  • Sir Quno Jedi
    #186639
    kiazazádörwőd?
  • Zóanagyvarázsló
    #186638
    Ennek örömére engedjük vissza az Otherworldöt, és bannoljuk helyettük Tinmant! Neki úgyis ott van a 200 (?) fős DeS/DaS-nyája, nem fog unatkozni.
  • Sir Quno Jedi
    #186637
    Baszki, megbeszéltük már minden totyigban, hogy a des/das az egy fos. :D Most mi ez a főnixként feltámadott lángolás-e?!
  • Tinman #186636
    Ezt mind alá is írom, de még így noname senkiként sem mernék még egy fórumba se írni 2 órányi Forza után arról nagy elánnal, hogy mekkora szar.
  • Micsu
    #186635
    ez az otherworld kb olyan mint az index
    nézd meg az ő cikkeiket is, főleg gamer témában
    mi jót röhögünk rajtuk de ők az átlag embereket szólítják meg, other is hasonló
    bár nagy szakértést én magyar oldaltól még nem láttam, gamer365, gamekapocs meg a többi is középszerű cikkeket tol egy jól felkészült külföldi oldalhoz képest
  • Tinman #186634
    "sőőőt, a mai videojátékosok nagyrésze fogalmatlan casual"

    Így van, így nem is égetik magukat egy több ezres, tízezres látogatottsággal bíró lapon.

    Imi erről beszélt: Van az a szint, ahol már FELELŐSSÉG. Amikor több ezer ember vásárlására hat a véleményed, az már nem kevés.
  • Shep
    #186633
    Playfire-ön van olyan akinek már átkerült a pénze a gmg-re?
  • Shep
    #186632
    68, és ez zavar leginkább. :)
  • Micsu
    #186631
    én ugyanúgy helyén tudom kelezni mind2őt még ha nem is értek vele mindig egyet
    csak az angrynek minden videójától azt kapod amit várj (egy jóféle trollkodást bár sokszor szánalom kategóriába csúszik át a vonyítás,nyafogás), othernél meg nem mind1ik fika

    az hogy ki mennyire faszláma a témához az szvsz részletkérdés, demokrácia van, szabad véleménynyilvánítás nem tudom ezen mit nehéz megérteni, még ha nem is értesz vele egyet
    nem csak magadfajta hc szakértők játszanak videojátékokkal, sőőőt, a mai videojátékosok nagyrésze fogalmatlan casual
  • Tinman #186630
    Tegyünk különbséget a "hülye gyerek okoskodik" és "az okos gyerek hülyéskedik" között. Angry Joe "picit" szélesebb látókörrel és tapasztalattal bír, mint az OW.

    A másik különbség pedig a direkt trollkodom, hogy nézettséget generáljak, vagy a faszláma vagyok a témához ÉS még ráadásul trollkodok is.
  • Szabi #186629
    a levelezési listásat én már megkaptam (szombaton iratkoztam fel és vasárnap reggel már megjött), csak a fél font helyett fél eurót.. :D
  • Micsu
    #186628
    ez igaz de az angry joe dark souls tesztet láttátok már?

    engem rohattul nem érdekel hogy az otherwolrd innen ki van tiltva meg ők a gonosz, de ugyanaz a szint vagy még nagyobb trollvideó már mehet ha angolul van, ennyire kevesen tudnak itt angolul?
  • Tinman #186627
    Azé' beletoltál vagy 50 órát alsó hangon ;-)
  • Shep
    #186626
    Pedig a DS egy szar, időrabló játék én senkinek nem ajánlanám, csak ilyen ultra HC játékosoknak, mint te, vagy Pocok, én is akkor voltam hülye mikor belekezdtem.
  • Tinman #186625
    Ami elég kemény, főleg, hogy te vagy a házigazda.

    Ha Shep lesz a házigazda, akkor majd ő nem törli. Egyszerű.
  • Tinman #186624
    Ha szeretnéd, beollózom ide azt a közel 200+(!!!) hozzászólást és levelet, melyet/melyben az OW ellenében köszönik, hogy felhívtam a DaS-ra a figyelmet, hogy nem SZAR, mint ahogy ott állították. A hsz-ek nagy része az OW video alatt született ráadásul.

    Tehát, Imi amit leírt a #186599 -ben, azzal nagyon egyetértek! Hozzá NEM értőként, NEM butítjuk a népet, mert az nem fair + felelőtlenség + KÁROKOZÁS a játék készítői számára.

    Ráadásul nem csak a DaS esetében jártak el ilyen, felületes és paraszt módon.
  • ZsZso
    #186623
    Nem állt szándékomban se megbántani, se pálcát törni a fejed felett. Nagyon furcsa volt ez tőled, s mindössze ezt szerettem volna megérteni. (Neked persze nem kötelességed megértetni velem, de mégis tettél egy próbát, amit köszönök.) Amit írsz abszolút érthető és logikusan is hangzik.

    Így teljes a kép és fel is fogtam miről van szó, köszönöm a kimerítő választ.

    #186622: Elnézést, én voltam a "számonkérő". El nem tudtam képzelni, hogy mivel érdemelte itt ki valaki az instant poszttörlést és ezek után a #186571 hozzászólás csípkelődő hangnemét. Valószínű csak jót akartál, egy picit érzelemtől fűtötten. Előfordul.
  • IMYke2.0.0.0
    #186622
    De látod - azonnal számonkérés történt, hogy miért töröltem.
  • zorrobomber
    #186621
    A kevesebb néha több. Rájöttem, hogy Tinman-nál is az bosszantott, hogy rohadt hosszú szövegekkel magyarázta azt amit nekem hiába magyarázott. Ez csupán egy apró frusztrációt okozott volna normál esetben(eleve pitiáner témák voltak), de mivel 15ezer sorban írta le, ezért ez sokszorozódott az olvasás közben. Tehát, jelen esetben a #186599 hsz csak olaj volt a tűzre. Ha a jövőben is hasonló esetben a törlés mellett döntesz, javaslom, hogy ne kommentáld. Fire and forget. :)
  • Shep
    #186620
    Szerintem pont te kezeled érdekesen de mindegy.
  • IMYke2.0.0.0
    #186619
    Fordítsd meg a dolgot: ne ítélj el ENGEM egyetlen poszt alapján, ha nem olvastad akkoriban a topikot, mert vagy csak úgy.
    A dolog mögött nem egy videó áll, és nem azért kerül [főképp nem önkényesen] tiltásra, mert és csak úgy, hanem mert a topik - kivéve a néha a szenteskedést és egyenlősdit érdekes módon kezelő Shepet - nagy része kikelt ellenük, és szinte lincshangulat alakult ki az őket védelmezők, és az őket azonnal megtépni kívánók között.

    Ezt elkerülendő, azonnal tüzes vassal irtom az ilyen videókat a topikból.
  • tomsolo
    #186618
    Érdekes ára van
  • IMYke2.0.0.0
    #186617
    Csak téged tudlak idézni:

    "a faszom kivan azzal, hogy ilyen óvatosnak kell lennem".

    Nekem is.
  • Rony94
    #186616
    Elküldeném a linket, ahol fent van még a Dark Souls-os videójuk, de őszintén szólva félek Imy haragjától! :(

    Pedig kár. Pár hetente meg szoktam nézni azt a videót hogy nevessek egy jó rajta. :D
  • DarkSector
    #186615
    :D
  • Evoluti0N
    #186614
    10/10 Szeretem, amikor egy ekkora baromság hülye vigyort rak az arcomra.
  • ZsZso
    #186613
    Úgy, hogy az oldalt nem ismerem, soha egy videójukat se néztem (legalábbis nem tudok róla) én is pont így érzem. Lehet, hogy ha tudnám miről van szó én se akadtam volna fenn ezen, de így elég furcsa volt.

    Nem tudom egyáltalán különbek vagyunk -e náluk, ha így járunk el? Ők egy óra alatt azt mondták egy játékról, hogy szar, de ezek szerint Imy (javíts ki ha tévedek) pár videó alapján elkönyvelte, hogy az egész site szar, húzzák le magukat a budin. Ami nem is lenne baj, ha ezt az ellenérzését nem egy poszt törlésében fejezte volna ki + egy másik válasz üzenetben ne hívta volna fel külön erre a tényre a figyelmet.

    Na mind1, egyszerűen csak Imytől furcsa volt ez az eljárás.
  • Shep
    #186612
    A hét minden napját úgy hívják. :)
  • Fpocok
    #186611
    Ja... Isaac-re gondolsz? :D
  • Shep
    #186610
    Spelunky
  • zorrobomber
    #186609
    Öö...nem :) Csak megjegyeztem, hogy fölösleges tovább szítani az indulatokat azzal, hogy próbálod megmagyarázni a megmagyarázhatatlant. Valaki mindig lesz, aki szerint az általános szólásszabadság fontosabb mint akármilyen kisebb(gamerek, ej topik, stb.) csoport érdeke. Így a végére, halkan megjegyezném, hogy a faszom kivan azzal, hogy ilyen óvatosnak kell lennem a fogalmazásmódommal, mert egyből jön a skarlát betű, szóval hátrább az agarakkal.