311802
  • ratgab
    #186688
    Nem is merem már mondani, de amit láttam azzal egyet is értettem többnyire (SR4 kapott tőlük azért, de szerintem jogosan, mostani vidivel sincs különösebb baj: Vannak jelöltek, volt közönségszavazás és megszavazták az OW tagok is és szépen meg is van minden indokolva.... Csúnya szó is csak egy volt az is a legrosszabb játéknál ott meg talán indokolt is).

    Fejlődnek a srácok. Azért zongorázni lehet a különbséget a mostani vidi és a DaS videó között. Az egyrészt ritka tirpák, másrészt nagyon felületes lett.
  • Micsu
    #186687
    én azt tapasztaltam hogy kevesebb a fika mint a nem fika
    utóbbi fél évben kb 6-7 videót néztem meg tőlük, egyikbe se volt komoly fika pedig még egy x rebirth is közöttük volt
  • ratgab
    #186686
    Dióhéjban: Ok nélküli fikázás, rendkívül csúnya beszéd és pökhendiség jellemezte az eddigi videóik nagy részét. És most csak nagyon rövidítve írom.
  • Micsu
    #186685
    ennek annyi az értelme hogy látni hogy kapott a játék egy normálisabb lighning enginet, nem élőhalott lara croftal kell szaladozni
  • ratgab
    #186684
    Pedig most igaza van. Légy oly kedves nézd végig a kedvemért ezt az összefoglalójukat. Ha utána azt mondod tényleg komolytalan, amit műveltek ezúttal, akkor nem forszírozom a témát. Jó pár elbaszott videóteszt alapján leírni őket szerintem kár.

    Mondom ezt úgy, hogy a korábbi megnyilvánulásaik nálam is kivágták a biztosítékot. Ez most bizony korrekt lett véleményem szerint.
  • ratgab
    #186683
    Pedig ezúttal elég korrekt volt a videó, szerintem az értékelés is korrektre sikeredett.
  • ratgab
    #186682
    A srác akitől vettem a pontokat fent tartotta apródon a hirdetését. Rákérdezés után mondta, hogy még van neki 2 db 1600-as pontja. Gyorsan le is csaptam rá, mint tyúk a takonyra.

    Ezt is ugyanannyiért adta, mint az elsőt. Gyakorlatilag 3x1700 Ft-ból (5100 összesen, ami önmagában húzos összeg ez tény) kaptam 4800 bioware pontot, ami bolti áron 12000 ft-omba fájt. Az alap árához képest murvajó üzletet csináltam....

    Sir Quno 1 adag 1600-as packért pengetett 4900 Ft-ot.
    Fostam a második adagnál (ekkor már 3400-at utaltam el egy vad idegennek), hogy na most fog átbaszni, de szerencsére nem. Maximálisan korrekt eladó volt a srác és amit megbeszéltünk azt maximálisan teljesítette is.

    Kódok simán aktiválódtak és jóváíródtak a fiókomon. Így már teljes lehet a bioware packom! Öröm van, de nagy (nem gondoltam, hogy valaha ilyen olcsón megúszom az egész dolgot!)
  • Tinman #186681
    A stabil 30 szvsz is jobb, mint a 30-60 között ugráló, mert az még egy nem sasszem is rögtön kiszúrja.

    Ellenben azok a játékok amik stabil 60 FPS-el futnak a masinádon, azokra szoktuk azt mondani, hogy lefolyik a kép, öröm a szemnek.
  • Tinman #186680
    Jó kis kiforgatósdit játszol-e?

    Nem azt mondtam, hogy a compare videóknak nincs értelme, hanem azt, hogy ENNEK a prevgen vs. nextgen összehasonlításnak nincs értelme.

    8 év az IT/szórakoztató iparban. Mocsok sok.
  • Evoluti0N
    #186679
    Nem vagyok szakmabeli és lehet, hogy igénytelen vagyok, de ha tartja a stabil 30 FPS-t, akkor nekem az bőven elég. 60 vagy 30, ameddig nem szaggat, addig nekem jó.
  • Rony94
    #186678
    Archon az egyetlen aki rendesen foglalkozik a játékkal. Zoly-ról és SaS-ról inkább nem mondok semmit. Esetleg még Shirin az, akit bírok, mert neki van humora. De ennyi.
  • Tinman #186677
    30 frame 2014-be elég kínos.
  • grebber
    #186676
    Banki off:

    Poénkodtam,hogy lassan én fizetek és valóban az lesz.

    Előző hónapban 0.8%-ot adtak most már csak 0.6%-ot adtak :D
  • Moby
    #186675
    Nem tudok róla, de erről Tottit kérdezd.
  • Moby
    #186674
    Hát nem, és minden "more than a facelift" cikk KIZÁRÓLAG ezért születik. Gondolom amúgy mindenki örülne neki, vagy nem, kinek ahogy tetszett megjelenéskor. Nekem pl. tetszett, bár már nincs meg, szóval nem is érint. De nem is venném meg ennyiért :)
  • Zóanagyvarázsló
    #186673
    És Boxon is van ilyen?
  • Zóanagyvarázsló
    #186672
    Ez gáz, akartam is kérdezni, hogy erre vonatkozik-e az, de leragadtam ott, hogy Tinmannek az összehasonlító videók léte csípi a szemét.
  • Moby
    #186671
    Visszavonom. Nem jópár, hanem ezen kívül MIND.
  • Moby
    #186670
    Nem ez a baj. Az a baj, hogy jópár átfedéses multiplat játék migrálható tízdodóért. Ez azért nem, mert...miért is? Ja igen. CSAK. Namost ezt védik körömszakadtukig.
    AC4-ben nincs plusz feature? Azt hogy az istenben lehet mégis átvinni 2 csokiért?
  • Rapid81
    #186669
    AVG Internet Security 2014 1 éves INGYÉR' licensz!
  • Zóanagyvarázsló
    #186668
    Remélem, hogy a The Last of Us is csak streamelve jön PS4-re!

    Most komolyan, a múltkor még azon ment a sírás, hogy nextgenre (is) kéne már ezeknek jönni. OK, nem a multiplatformoknál (illetve a GTA-nál mégis), de hát ha valakinek nincs PC-je, akkor az nekik jó. Azért ez generációváltásnál nem teljesen normálatlan dolog, de azért a telejs katalógust tényleg ne portolják (az RDR-t viszont bejelenthetnék, mert akkor PS3-ra tutira nem venném már meg, borzalmas minőség). Megvenni újra persze nyilván rajongást kíván, ahogy DaS-t sem vesz normális ember több platformra.

    Hogy az IGN milyen bullshitet nyom mellé, az nem érdekel, rájuk régóta nem vagyok kíváncsi, hozzájuk képest az OW szaklap. Első benyomásokként olyan tanulságokat tudnak levonni, hogy megirigyelnék őket.
  • Fpocok
    #186667
    lol nem 60 lesz? Azt hittem...
  • Zóanagyvarázsló
    #186666
    Ezért írtam ezt:

    "akiket érdekel, hogy egy generációvégi játék új gépekre portolva mennyiben különbözik."

    Ez miért ne érdekelhetne meglepődés nélkül? Hogy hülyeségeket beszélnek-e, azt meg nem tudom, mert csak beletekertem, most inkább játékra és fórumos okoskodásra pazarolnám az időmet.
  • Moby
    #186665
    Be köllött kapcsóni a tressfx-et, hogy legyen benn újdonság is. Az meg evitte a efpéest.
  • grebber
    #186664
    Killzone grafikából kiindulva elég durva dolgok fognak születni next genen!A 30 meg a 60 fps téma nem érdekel ENGEM.
  • Tinman #186663
    De ez most tényleg meglep bárkit is?

    Az ég kék, a fű meg zöld. Elég nagy kóklereknek kellene lenniük ott a CD-nál, hogy egy sokkal bikább hw-ra, ne alkossanak meg szebb küllemet, kvázi PC szinten.
  • Moby
    #186662
    Reklám. Arról van szó, hogy próbálják megmagyarázni, hogy miért is kéne elkérni újra másfél teljes árat ugyanazért sokaktól, akik anno megvették a háromra is.
    Majdnem sikerült is. Picin múlott. LOL.
    Szerintem ki kéne adni a teljes prevgen lineupot főskálázva currgenre, és elkérni érte 60 ajrót.
  • Tinman #186661
    Azé' az se ép, aki megvette PS3-ra TR-t, majd most a szebb graf miatt PS4-re is. Vette volna meg a superior verziót 4.99 dollárért
  • Tinman #186660
    Igen, kijött egy újabb generációs konzol, ami alacsonyabb frame-el, de ugyan olyan képminőség mellett képes futtatni a játékot. Még jó!*

    * Dehogy jó... 60 frame-el kéne stabilan tolnia.
  • grebber
    #186659
    Az ott lévő kommentek jók már azért érdemes ránézni.

    "PC-s ultra beállításokon éppen, hogy szebb volt a konzolos verzióknál"
    "A ps3-as és pc-s verzió között nem volt valami nagy különbség"

  • Seth
    #186658
    Egy kizárólag konzollal(legyen mondjuk Sony Fanboy az illető neve :D ) játszó emberkének ez egy jó támpont lehet, hogy mégis mire cseréli le PS3 gépét.
  • Zóanagyvarázsló
    #186657
    Vannak olyan csuprok, akiket érdekel, hogy egy generációvégi játék új gépekre portolva mennyiben különbözik. Ez szerintem nem érdektelen, sőt több értelme van, mint az elkövető oldal összes review-jának együtt.
  • Zóanagyvarázsló
    #186656
    Én csak pár videót láttam az OW-től, de mind pozitív volt, és szemmel láthatólag játszottak is a játékokkal :( Szóval ez csak első benyomás, amúgy biztos rohadtak a szemetek!

    Nekem amúgy inkább az bajom, hogy semmilyenek, nincs mögöttük se olyan stílus, se olyan tartalom, ami miatt nézni őket újabb játékoknál, a DaS-os fogalom néküli fikázás meg rosszul hangzik. Ugyanakkor a StarCraft retróbemutatójuk egész jó lett, sőt a Dungeon Keeper 1-2-é is, ha nem is minden pontatlanságtól mentes, illetve nem is egyezik az övékével a véleményem.

    Mondjuk azt sem nagyon értettem, hogy a később éppen hozzájuk csapódó magyar AVGN-követő gyereken mit ettek a népek. Abszolút rokonszenves volt a hozzáállása, de a humora nem az én stílusom volt. Hanem másoké, és ezzel meg is fejtettem a saját rejtvényemet :)

    Ez a (NEM OW) filmkritika az Avatarról viszont erősen jóféle, számomra az egész filmet, sőt az életemet is átértelmezte. Rátok is máshogy nézek már.
  • Tinman #186655
    Az ilyen videóknak mi értelme?

    8 éves hardver vs. fél éves vas. Szó szerint másik gen! -.-

    Mindjárt tolok videót arról, hogy nézett ki a 6 éves PC-men a Crysis 1, meg, hogy néz ki most.

    A szaGma húzza le magát a klotyón.
  • grebber
    #186654
    Tomb Raider PS3 vs PS4 összehasonlítás
  • MerlinW
    #186653
    Van itt valaki, aki 1080p-ben stream-el OpenBoroadcast-errel Twitch-re vagy valamilyen más ingyenes programmal? Ha megosztaná velem a beállításait azt megköszönném:) Nálam 720p-ben tökéletes, de kicsit homályos (Twitch max 3000 bitrate-et enged), 1080p-ben viszont szétesik a kép mozgás közben.
  • ZsZso
    #186652
    Na erről is van egy jó videója TotalBiscuitnak :).
  • Tinman #186651
    Más világ... én nem égetem szénné magam olyan témában, amiről lövésem sincs.
  • DarkSector
    #186650
    nem számit hogy van-e videó, az nem lényeg. :D
  • Fpocok
    #186649
    Rendeld elő az Evolve-t, kapsz mellé DLC-t.
    Jah... HOGY MÉG EGY DARAB VIDEÓ SINCS A JÁTÉKRÓL? KIT ÉRDEKEL?