311802
  • tomsolo
    #186608
    Tegnap megvettem ez billiárdos programot, két ojróért egész megérte az árát, alig tudtam abbahagyni.

    Ami nem tetszik vele, hogy kikapcsolt DEP kell neki, különben el sem indul.
  • wantonly
    #186607
    Ez így igaz, mert én először az ominózus videót láttam és ez alapján az én véleményem is az volt (mert akkor még nem játszottam vele), hogy ez a játék egy szar és sokáig felé sem néztem. Majd Tinman videói hatására kipróbáltam és nagyot csalódtam kellemesen, az egyik kedvencem lett, 122 órát beleöltem. Szóval egy ilyen felületes vélemény miatt majdnem én is kihagytam a játékot, ami nagy hiba lett volna.
  • DarkSector
    #186606
    ok de a 7? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186605
    Már megint trollkodsz...
  • Rapid81
    #186604
    Csessze meg a C&C Ultimate, hogy nem Steames... 5 dolcsiért simán jöhetne.
  • tomsolo
    #186603
    Régen az ilyet techdemónak hívták. :(
  • Fpocok
    #186602
    pelenkás? Mire gondolsz?
    Amúgy kimaradt mindegyik legjobbika! :D
  • zorrobomber
    #186601
    Ez kicsit olyan mint a white lie, jót akarsz, de mégiscsak cenzúrázol, a végtelenségig lehet rajta vitatkozni, szóval szerintem ne erősködj, kitörölted és kész :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186600
    "A játék- és filmkritikusok több száz, vagy akár ezer ember sorsát is tönkre tudják tenni egyetlen cikkükkel, videójukkal.
    Hogyan?"

    Talán nem kell külön kifejtenem, de jobb félni:

    A fejlesztőkre is gondoltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #186599
    Bárki - értsd szó szerint - véleményt formál, és azt közzé teszi írott, mondott, megjelenített formátumban, az bizony felelősséggel bír.
    Felelősséggel, mert a véleménye a vele szimpatizáló, vagy vele szemben fenntartásokkal élő személyek, befolyásolható korú emberek elmécskéjében ilyen-olyan neuronimpulzusokat válthat ki, melyek adott termék megvásárlására, vagy messzire kerülésére ösztönözhetik az idegi kapcsolatok tulajdonosát.

    A médiának ebben az egyre inkább belterjesebb - értsd: aki nem ért a technikai kütyükhöz, az ki- és lemarad - világban HATALMA van. Így azoknak is, akik a médiát irányítják és formálják is, legyenek azok a tulajdonosok, vagy egyszerű Youtube-feltöltők.

    A játék- és filmkritikusok több száz, vagy akár ezer ember sorsát is tönkre tudják tenni egyetlen cikkükkel, videójukkal.
    Hogyan?

    Filmkritikus, akinek a neve "szent", és akit 2 millió ember követ akár naponta / hetente írott blogján, vagy video blogján, azt mondja, hogy a Temrinator 19 szar, mert, akkor simán előfordulhat (és az elmúlt évek során találtunk, ismerünk nem egy példát hasonlóra!), hogy más megmondóemberek is követik a példáját [okkal vagy sem, lényegtelen], és itt-ott-amott "lehúzzák" az adott produktumot.

    Játék-"kritikus" fellök a netre egy blogot, vagy megmondom-1-órányi-játék-után-a-tutit videót, és "lehúzza" az adott játékot, és a követők (akik igeként terjesztik a videót, és a mondottakat) akár azt is elérhetik, hogy adott időszakban a játék bukjon.

    Ne, ne gyere azzal, hogy a kritikáknak nem kell hinni... [mert akkor egyrészt öngólt lősz az odervörld melletti kikelés miatt]... az a helyzet, hogy nagyon sok (!) ember a kritikákra is hallgat. Sőt, esetleg ő maga nem olvassa, nézi meg, de a HAVER azt mondja, akinek a véleményére ad, és vége.
  • Shep
    #186598
    Hát igen, minden szar, kivéve a Kabinos filmet, meg a Pelenkás játékot :D
  • Shep
    #186597
    A francba, tényleg :)
  • Evoluti0N
    #186596
    Na, ez az! Elfelejtetted, hogy amit Pocok ír, az mindig alapigazság?
  • Fpocok
    #186595
    De hát én sosem szaroztam semmit, ami nem volt az.
  • Shep
    #186594
    Na őt is tiltani kellene :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186593
    TotalBiscuit, The Cynical Brit: Nidhogg
  • Shep
    #186592
    Tudtommal sosem mondták ,hogy hiteles véleményt nyilvánítanak, annyit írnak le, hogy mit tapasztaltak az x óra játékidő alatt. Ezt nem akarjátok megérteni, hogy ők nem egy szakmai lap, nem kritikát készítenek csak elmondják a véleményüket. Ennyi erővel senki ne nyilvánítson itt se véleményt semmiről 1 video, Imy-féle szabály alkalmazásával stb. Pockot meg egyenesen tiltani lehetne, mert ő többnyire cikkek, más fórumok, videok stb. alapján lazán leszaroz bármit. Mielőtt valaki megszólna ,hogy OW rajongó vagyok, elmondanám ,hogy nem, csak nem szeretem a megkülönböztetést, vagy ha már különböztetünk akkor vonatkozzon mindenkire!
  • IMYke2.0.0.0
    #186591
  • Moby
    #186590
    Nem ő tehet róla :) Ph elkezdte tolni a "DXrossz" kezdetű, könnyen megjegyezhető nótát, és most mindenki ezt fújja. Nem tudják mi az, vagy miért rossz, vagy, hogy rossz-e egyáltalán, de ott ezt mondják, világos az ellenségkép, könnyű mögé felsorakozni. Ph-s rémisztő ostobaságok vol.37865.
  • zorrobomber
    #186589
    GTA V - 20 font

    Én megrendeltem, és ha már ott jártam befigyelt egy GeoW 1-2-3 is.

    Grand Theft Auto V Preowned
    Gears of War 2 Game of The Year Edition Preowned
    Gears of War 3 Preowned
    Gears of War Preowned
    Order Total: £35.93

    Volt 3 fontnyi reward-om, így összességében £33.03-at fizettem.
  • Moby
    #186588

    Megkedveltem a topikot! :)
  • wantonly
    #186587
    Monday's new playfire rewards

    - Sign up to the Playfire email newsletter - £0.50
    - Install and run the Playfire PC Client, Playfire Vulcan - £0.50

    Az utóbbit én nem kaptam meg. Kapott egy reinstall-t a Vulcan, de semmi.

    Achievement pénzt sem kaptam azóta sem.
  • wantonly
    #186586
    Én előtte is és utána is megnéztem egy-egy videójukat, viszont általában a filmeknél sem egyezik velük a véleményem, furcsa ízlésük van, na.

    Amúgy a DS teszt kapcsán még rá is tettek egy lapáttal azzal, hogy utána a teljes csapatuk kiállt mellette, kvázi lehülyézve mindenkit, aki azt merészelte mondani, hogy ez márpedig dilettáns munka volt. Még büszke is arra, hogy hülye. Ugyanakkor a videót valamiért törölték.
  • Tinman #186585
    A játéktesztelés/véleményezés és a szimpla agyatlan trollkodás között komoly szakadék tátong.

    Azzal sincs baj, ha egy mindenki által borzalmasnak elkönyvelt játékot szednek szanaszét. Azzal viszont baj van, ha 1-2 órai játék után véleményeznek valamit.

    Ültem 1x ennyit egy Audi Q5-be. Van jogom róla videós véleményt készíteni? VAN! Hiteles lesz? NEM.

    Ha elkezdem mocskolni kinyílik a bicska pár zsebben? IGEN.
  • Fpocok
    #186584
    Ingyenesen játszható MACSKA SZIMULÁTOR! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #186583
    #186576-os hozzászólás akkor újra, csakis neked.
  • Tinman #186582
    Ha csak az lett volna...

    És akkor most generáljunk nézettséget azzal, hogy a remekebbnél remekebb videókat belinkeljünk, mintegy bizonyításképen.
  • Shep
    #186581
    Na de sosem mondták ,hogy ők szakmai portál.
  • IMYke2.0.0.0
    #186580
    Beírod (és aki mellettük állna ki: szintúgy) Youtube keresőbe, ha vágysz odervörldös agysejtpusztításra.
    Én, ha tehetem, megkímélem az SG.hu-t és ezt a topikot tőlük.

    Korábbi videóik meggyőztek arról itt elég sokunkat, hogy nem idevalók.
  • wantonly
    #186579
    A szakmailag magas szintű Dark Souls videóteszt óta nem szívleljük őket. :)
  • Shep
    #186578
    Mert a Dark Souls videojukon mindenki kiakadt és elkönyvelték őket az Ördög művének és Imy eldöntötte, hogy tilos. Amit értek, csak fel nem foghatok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #186577
    Cristiano Ronaldo.
  • Tinman #186576
    Követelem, hogy Tirexi videók is lehessenek itt napi rendszerességgel, kvázi hírlap formájában!

    Ti már megvettétek az új Kiszel Tündi naptárat?

    Több dilettáns nem jut eszembe :-(
  • ZsZso
    #186575
    Miért? Illegális vagy valami más szabályba ütközik? (tényleg nem értem az okát)
  • Tinman #186574
    Még a számlaszámukat se tudom
  • IMYke2.0.0.0
    #186573
    Voltam olyan merész.
  • ZsZso
    #186572
    Te törölted a hozzászólást?
  • IMYke2.0.0.0
    #186571
    Köszi - ilyen videókból itt nem kérünk. Otherworld nekünk tényleg másik világ.
  • HeadHunter86
    #186570
    Megint kedvet kaptam a játékhoz. Azt hiszem hazamegyek és nekiállok harmadszor is kijátszani.
  • Evoluti0N
    #186569
    Képeken valahogy nem jött be Lara új arca, de videón már egészen máshogy fest.