311802
  • Micsu
    #186728
    pont erre van a ms sec essential ahogy írtam is, hws tűzfal az van

    spywaret is kurva ritkán talál, vírust meg több éve nem találtam, mondom pár havonta felteszem mindig vmelyik írtó trial verzáját
    kétes helyeken jártok szerintem :D
  • wantonly
    #186727
    Day One: Garry's Incident

    Metacritic:
    User Score 0.5
    based on 1544 Ratings

    Videó.

    Pedig első ránézésre jónak tűnt.
  • grebber
    #186726
    Saints Row 4 Stone Age Pack DLC
  • Rapid81
    #186725
    Phising ellen tud védeni mondjuk egy bazi nagy piros, "Erre ne nyomj" üzenettel.

    Amúgy meg ha neten van a gép, akkor nem sok idő kérdése és vírusos vagy spyware-es lesz. Még csak használni sem kell semmire...
  • ZsZso
    #186724
    Bár így meggondolva egy brutál jól belőtt firewall mellett tényleg nehezen jutnak ki az adatok. (ha erre gondoltál)
  • ZsZso
    #186723
    Trójaikat azért észreveszik általában.
  • Micsu
    #186722
    adatlopás ellen nem véd a vírusírtó, remélem nem mondtam újdonságot
  • wantonly
    #186721
    Link.
  • grebber
    #186720
    Bundlestars 5.97 dollár

    Tropico 4: Steam Special Edition
    Port Royale 3
    Stealth Bastard Deluxe
    Dungeonbowl
    Steel Storm Complete Edition
    King's Bounty: Legions (True Tactician Ultimate Pack)
    Iron Sky: Invasion
    Day One: Garry's Incident
    Earth 2150 Trilogy
    Naval Warfare


    Ütős csomag!

    Nem száll be valaki közösbe?

    Tropico 4: Steam Special Edition
    Stealth Bastard Deluxe
    Dungeonbowl
    Steel Storm Complete Edition
    King's Bounty: Legions (True Tactician Ultimate Pack)

    Ezek nem kellenek nekem!
  • Rapid81
    #186719
    Majd, ha jönnek a vásárlásos sms-ek, meg nem tudsz belépni Steamre, majd átgondolod még ezt párszor. Csak akkor már késő lesz...
  • Micsu
    #186718
    én nem használok vírusírtót, hál istennek nem volt rá szükségem
    évente újra teszem a rendszert és kész, ált megbízható oldalakra járok, nem klikkelgetek össze vissza, ms sc essential egyenlőre megfelel
    van mikor felteszek ilyen 30 napos trialt vírusírtóból de sose talál semmit
  • wantonly
    #186717
    Érdekes olvasmány hörcsögölőknek.

    AMD Kaveri: mostanra érett be a vállalat fúziója
  • Rapid81
    #186716
    Mint vírusirtó a NOD kiváló, viszont malware, spyware, phising szinten nem sokat nyújt, sajnos. Majd meglátom, hogy ez milyen.
  • TBTPumpa
    #186715
    Hát pedig anno itt is említésre került, de akkor még ragaszkodtál a NOD-hoz.
  • Rapid81
    #186714
    Mivel 10+ éve NOD32-t használok, így ez még véletlenül sem került a látókörömbe... Most is fórumon bukkantam erre.
  • TBTPumpa
    #186713
    Nem akarlak elkeseríteni, de már 2013 októbere óta elérhető ez az 1 éves licenccel megspékelt változat.
    És minden évben érkezik új - 2012-ben is volt ilyen "akció".
  • Rapid81
    #186712
    Felraktam, használom, egészen korrekt cucc. Jobb értékelést kapott, mint a NOD32. :)

    Rendbe kapta a regitryt, meg mindenfélét. 1 évig jó lesz. :D
  • TBTPumpa
    #186711
    Képeken még mindig borzalmas!
  • wantonly
    #186710
    Egy Brothers-t tudok venni neked kuponnal.
  • DarkSector
    #186709
    :DDDD
  • DarkSector
    #186708
    Lehet megnézem. Ha gazdag lennék érdekességképpen vennék ilyeneket és gyüjteném. :D
  • ratgab
    #186707
    Egyszerűbb megvásárolni vele, amit a másik szeretne. Amúgy meg hiába adná át a kolléga ha nincs amazon fiókom.

    Ezt úgy szoktuk, hogy akinek van kuponja megveszi a másiknak, másik meg elutalja az árat.
  • DarkSector
    #186706
    Ez igaz. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #186705
    Speciwel ez esetben nehezen értelmezhető a 8 év, hiszen a két hardver korához képest más szinten áll, más architektúra, ráadásul a generáció végén mindig többet tudnak kiizomkodni, mint az elején. De nem is az a kérdés itt, hogy az új generáció szebb grafikát hoz-e, hanem érdekes lehet valakinek látni, hogy adott játékból mennyivel tudnak/akarnak többet vagy éppen tudnak/akarnak kevesebbet kihozni a portolás során.

    Mi a fenéért ne érdekelhetne ez is, mint más összehasonlító videó? Megtiltod? És ha azon lamentálnék, hogy megvegyem-e alkalmi vételben PS3-ra a játékot, vagy fél év múlva úgyis lesz PS4-em, és majd akkor? Alapesetben ez a dilemma sem irrelevánsabb, mint egy kisebbséget érintő 100k-s VGA-t illető teszt.

    Engem érdekel (nem feltétlen ez a videó, mert IGN, de talán majd végignézem, ha nincs jobb), nem kell, hogy te is így tegyél, de az érdeklődésem létjogosultságát talán nem kéne nagy mellénnyel megcáfolnod. Nem is értem, hogy miért csinálod.
  • lalakov
    #186704
    Fogalmam sincs.
  • wantonly
    #186703
    Kupont szerintem nem lehet átadni. Vagy igen?
  • wantonly
    #186702
    Ami nem kínai, az hamisítvány.

    Van benne egy-két könnyfakasztó darab. :)
  • lalakov
    #186701
    Nekem van szerintem 3. Ha privátban leírod, hogyan tudom átadni, akkor kettőt odaadok.
  • Evoluti0N
    #186700
    Ha van kedved és időd, akkor ajánlom, hogy szemezgess egy kicsit Ashens videói között. Rendszeresen tesztel, kipróbál különböző kínai konzolhamisítványokat. Jót lehet szörnyülködni és röhögni rajtuk.
  • Rapid81
    #186699
    Minden ott készül. Konkrétan még lopniuk sem kell semmit, mert mindenük megvan az elkészítésükhöz. Java része ezeknek ugyanazon a gyártósoron készül, mint az eredetiek.
  • grebber
    #186698
    Nekem van még 2, de érzem a végére marad 1-2 jó fináléba illő cucc szóval várok!
  • ratgab
    #186697
    Valaki még esetleg, akinek van még bőven kuponja?
  • DarkSector
    #186696
    Konzolhamisítványok.

    Hihetetlen! :D
  • Micsu
    #186695
    én biztos nem veszem meg mert bőven elég volt ez egyszer is :D
  • Rapid81
    #186694
    Most húztam be a DS3 DLC-jét és még ha minden igaz van 3, csak nem tudom, hogy lesz-e még valami fogamra való. A Contrastra még fáj a fogam...
  • ratgab
    #186693
    Na azért nem...
  • Shep
    #186692
    Lebuktál, OW rajongó vagy! :D
  • ratgab
    #186691
    Efölött elsiklottunk amazon mesterek?

    Szóval kinek mennyi kuponja van?
  • ratgab
    #186690
    Mármint amit újabban láttam az utóbbi 6 hónapban (kb. 3 videót néztem tőlük).
  • Evoluti0N
    #186689
    Kapott TressFX-et is és sokkal szebb arcot. Majd ha egyszer lesz PS4 és majd ha egyszer olcsó lesz rá a TR, akkor megveszem rá (is).