311802
  • tomsolo
    #186768
    Vagy Forza/GT :D
  • TBTPumpa
    #186767
    GTA 5 helyett inkább a The Last of Us jöjjön PC-re!
  • Shep
    #186766
    Hát igazából én is így vagyok vele igaz a 4-et végigjátszottam de egy idő után eléggé unalmassá vált.
  • Shep
    #186765
    Az ok de a vadnyugatos téma nekem jobban bejön.
  • Rapid81
    #186764
    Nem azért linkeltem, mert várom. Párszor már elmondtam, hogy GTA 3 és Vice City óta számomra csak fos GTA-k jöttek... Bár lehet belekóstolnék, csak hogy 20 perc után ezt is törölhessem.
  • Zóanagyvarázsló
    #186763
    Az RDR-nek én is, mert GTA V úgyis lesz újgenre, RDR meg ki tudja.
  • Zóanagyvarázsló
    #186762
    PC-n rengeteg játék kap dobozos verziót. Braid, Machinarium, Super Meat Boy, World of Goo stb. De a németeknél még többől van, mint angol nyelvterületen vagy nálunk. Ezeket kizárni a műanyagtok miatt az indie-k közül durva lenne. Nem is ez az indie-lét lényege, szerintem nagyon messzire kerülnénk az egész eszenciájától, ha ehhez kötnénk.
  • Fpocok
    #186761
    Én bármelyiknek örülnék :D
  • Moby
    #186760
    Letoltam mindkettőt. Szerettem mindkettőt (másért), de tartalom szempontjából negyvenszer fér bele a gtav-be az rdr.
  • Shep
    #186759
    Nem tudom ki hogy van vele de én egy RDR-nek jobban örülnék, mint a GTA5-nek.
  • Moby
    #186758
    Semmit. Az eddigi konzolláncsok is ilyenek voltak. Multicímek, 2-3 közepes ex.
  • Botond #186757
    Ba/be keverése ban/ben-el se kevésbé. :D
  • zorrobomber
    #186756
    A Hoard teljesen jó, pont az a tipikus bundle cím, amit magában nem vennél meg, de aztán amikor valami csomagból kipereg tök jól szórakozol vele.
  • Rapid81
    #186755
    Indie játékoknak ritkán van, vagyis inkább nincs dobozos verziója. Ezért indie, mert nincs kiadójuk. Szóval, szvsz, ami megjelent dobozosan, ott már van kiadó, tehát nem independent, vagyis nem független, azaz indie.
  • ZsZso
    #186754
    Humble Bundle se a régi már. Komolyan mondom, ezek a bónuszok olyan fosok, hogy már akkor is égő lett volna, amikor még elég volt az 1 USD -s verziót megvenni. Így meg ... hát...
  • Zóanagyvarázsló
    #186753
    A Croteam egy független csapat, és nincs is mögöttük éppen AAA budget. Az egy más dolog, hogy lemezes példányokon rajta van egy nagy kiadó logója ez igaz más indie játékokra is, ahogy a Steamre is több indie fejlesztő cuccát nyomja fel rajtuk kívül a Devolver Digital.

    Azon persze már lehet vitatkozni, hogy meddig érdemes indie-nek nevezni egy csapatot a függetlensége okán, de ha a Payday mehet, akkor az SS is.
  • Rapid81
    #186752
    GTA V PC footage leaked
  • Zóanagyvarázsló
    #186751
    Éppen ez az, hogy látszik, milyen port. Most hiába nézem az 50k-s VGA-s videót, ha konkrétan a PS4-es minőségére vagyok kíváncsi a PS3-é mellett. Most érted, ez olyan, mintha megkérdezném tőled, hogy megvegyem-e PS3-ra a DarkSiderst, hogy fut rajta, te pedig tolnál nekem videót a laptopodról, PS3-as beállításokkal és frame rate-tel, hogy ilyesmi :D Inkább maradnék a Digital Foundrynál. Szóval akkor engem érdekelhet az összehasonlító videó, de aki ilyet csinál kapja be, mert amúgy fölösleges? Vagy mit akarsz mondani?

    Az egy más téma, hogy a port lehúzás vagy az IGN milyen színvonalat képvisel, hiszen az eredeti hozzászólásodban elsősorban nem ebbe kötöttél bele, ha ezeket írod, akkor egy szót nem szólok érte.
  • Rapid81
    #186750
    Gamefly Indie Sale

    Mondjuk azt nem tudom, hogy az SS3 mióta indie...

    Machine for Pigs 4,68 font -20% kóddal.
  • Fpocok
    #186749
    6 hónapig dolgoztak, hogy offline legyen a SimCity.
    LOL EZEK TELJESEN HÜLYÉNEK NÉZNEK MINKET
  • ratgab
    #186748
    Legyen inkább Need for Speed Most Wanted DLC bundle.

    Másik kettőre valaki?
  • Shep
    #186747
    Öcsém jól lemaradtam az amazonos DS2 minden-ről :(
  • grebber
    #186746
    Játszogatok néha néha ,de magyarítás már nem érdekel csak acsikat hajkurászok!
  • TBTPumpa
    #186745
    Még a betűkészlettel szórakoztunk, mert szuper lett volna, ha az Ö és Ü betűk helyett Ő és Ű betűk lennének a játékban, de a játéknak (pontosabban a menüjének) nem tetszik. Érdekes megoldás a fejlesztők részéről...
  • TBTPumpa
    #186744
    Trine játékkal még játszol?
    Mert készítettem hozzá "új" fordítást. Az előző tényleg nem működött telepítés után. Nameg kiábrándító volt, hogy 35MB-os fájlokból ki/be kellett másolgatni fájlokat, hogy működjön a dolog.

    Most megoldottam úgy, hogy hozzárendeltem a programhoz egy 9.-ik nyelvet is - ez pedig értelemszerűen a Magyar. Launcherből kiválaszthatod és akkor átvált magyar nyelvre + a játék is ezen a nyelven fog indulni (bármilyen nyelvre állíthatod - az előzőnél csak 2 nyelv volt, itt most megvan mind a 8, illetve most már kilenc. Ha elállítanád a launcher nyelvét, akkor is vissza tudod állítani magyarra, úgy oldottam meg).
    Emellett az utolsó Steam-es változathoz is hozzáillesztettem a szövegeket (voltak eltérések) + az új angol szövegeket lefordítottam + javítottam a korábbi fordítás hibáit (nyelvtani hibák, központozási hibák, egyszer Harcos, egyszer Lovag és hasonlók wtf).
    Sőt a legjobb hír, hogy csak 200kb a mérete, mivel MOD-ként funkcionál.
    Ugye milyen jófej vagyok?
  • Szabi #186743
  • Tinman #186742
    Egyetértek, mocsok drága :-(
  • tomsolo
    #186741
    A Darksider Pack is durva. 1+2+minden DLC 14 ojró.
  • Tinman #186740
    "az érdeklődésem létjogosultságát talán nem kéne nagy mellénnyel megcáfolnod"

    Ezeket honnan szeded? :-D

    Figyelek...

    Lefordítom mi történik TR ügyben!

    Kellett a lé kiszórták prevgenre, akkor amikor. A PC-s verzió és a konzolos verzió között szakadék kínosan nagy volt.

    Kijött nextgennek nevezett szennyhalom hardver, melyre ISMÉT kitoltak majdnem ugyan azt (BG EE szarszagot érzek), csak megkapta a 2 nextgen konzol a PC feelinget. Jobb minőségű textúrák, AA, anizo, de 60 frame-t továbbra se.

    Tehát ha ilyen összehasonlító videók érdeklik azEmberek, érdemes megnézni egy szaros 50k-s VGA mellett PC-n a játékot, meg egy prevgen konzolon.

    Rókabőr. Moneyhat. Pénzlenyúlás.

    Ez volt a launch a nextgen konzoloknál? Ezekkel a címekkel? Sírjak vagy nevessek?
  • IMYke2.0.0.0
    #186739
    Star Wars Jedi Knight Collection - 7,03 euro - STEAM
  • tomsolo
    #186738
    Én játszottam vele "trial"-ba :) messze nem olyan szörnyű, csak hát nem jósolok a fejlesztőnek sok sikert ha így kommunikál.
  • tomsolo
    #186737
    Ja, de inkább a Dungebowl meg a Stealth Bastard Deluxe miatt vettem...

    Az Iron Sky-t se aktiváltam még... (azt se vágom mi ez).

    Steamen Commandos Pack vagy Space Engineer érdekel(ne).
  • Shep
    #186736
    Nekem jó a Comod fw + avast free, de akinek brutál védelem kell annak ott a tök ingyenes Comodo IS az aztán úgy levédi a rendszered ,hogy nacsak, ha meg megveszed az ultra pro verziót akkor még garantálják is ,hogy ha mégis bejut valami a gépedbe akkor kifizetik a kárt amit okoz a csintalanka.
  • tomsolo
    #186735
    Steel Storm,
    Earth 2150
    Day One: Garry's Incident
    King's Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack

    nem kell belőle,

    Commandos Pack érdekel :)
  • grebber
    #186734
    Nekem csak a Port Royale 3 megér 3 dollárt! De gondolom az pont nem maradt neked :D
  • tomsolo
    #186733
    Én is vettem ezt és van olyan ami nem kell nekem belőle...
  • Micsu
    #186732
    ez lehet, majd lehet keresek erre a funkcióra egy jobbat, de régen bátran ajánlották
  • grebber
    #186731
    Holnap új Groupees!


    1 dolcsiért:

    Bad Bots, Rush Bros, Return to Mysterious Island, Starpoint Gemini.

    4 dollárért :

    Ravensword: Shadowlands, Storm over the Pacific, A.R.E.S: Extinction Agenda, Haegemonia Gold

    + még ugy a majd feloldott bónusz fosok

    Itt is felajánlom a feles vásárt mert engem csak a Ravensword érdekel!
  • Rapid81
    #186730
    Az MSE már nem az igazi. Mindenhol írják, hogy erősen romlott a minősége az elmúlt fél-egy évben.
  • Rapid81
    #186729